Trossard verovert Engeland: "Elke PL-club wil hem"

370 stemmen
Trossard verovert Engeland:

De Engelse Premier League nam in de voorbije jaren afscheid van heel wat Belgische smaakmakers. Maar ondertussen is er een nieuwe generatie landgenoten die het mooie weer maakt in de Engelse topcompetitie. Met name Leandro Trossard weet zich steeds meer te profileren.


De 27-jarige flankaanvaller heeft een wat atypisch carrièreverloop. Zo werkte hij eerst enkele succesvolle huurbeurten bij kleinere ploegen af, alvorens hij helemaal doorbrak bij KRC Genk. Daar kon hij uiteindelijk door de grote poort vertrekken: als aanvoerder leidde hij zijn ploeg mee naar de landstitel. Die prestaties leverden hem vervolgens een transfer naar een topcompetitie op. In de zomer van 2019 tekende Trossard immers bij Brighton and Hove Albion.

Ook bij zijn Engelse werkgever timmerde de aanvaller stapsgewijs aan zijn weg. En in de huidige jaargang is hij er zelfs één van de grote smaakmakers. Zo staat hij in 11 Premier League-duels bijvoorbeeld al op 6 goals en 2 assists. Met daarbij onder meer een hattrick tegen Liverpool en een goal tegen Manchester City. Trossard bewijst dus dat hij stilaan klaar is om een nieuwe stap te zetten in zijn carrière. Volgens Paul Parker moet die zelfs eerder vandaag dan morgen volgen.

BETER DAN HAZARD
De Engelse analist en oud-middenvelder van Manchester United is van mening dat Trossard een geschikte speler is voor de Engelse topclubs. Ook vindt Parker dat de Limburger altijd moet spelen bij de nationale ploeg. "Ik ben een grote fan van Trossard en kan niet geloven dat hij geen deel uitmaakt van de Belgische (basis)ploeg", wordt hij geciteerd bij The Daily Express. "Dat is heel vreemd, hij zou veel beter presteren dan Eden Hazard. Ik denk dat elke club in de Premier League hem zou willen vastleggen."

LEES OOK: Garcia geeft hint over opstelling: "3 twijfelgevallen"

Trossard moet basisspeler worden op het WK ...

Meest recent

Courtois ziet iets héél opmerkelijks in de Verenigde Staten

Thibaut Courtois maakt zich met België klaar voor de match tegen de Verenigde Staten. Dat ...

12
12
'Plots transferwending voor Union SG en Khalaili'

Anan Khalaili speelt volgend seizoen in de Serie A, dat staat vast. De flankverdediger van Union SG ...

12
12
Tuchel en Solbakken trekken van leer en steunen België

Dat het voetbal al vele jaren geen compleet eerlijk spelletje is, dat zal iedereen wel beseffen. ...

140
140
Neymar hakt de knoop door en kondigt afscheid aan

Brazilië ligt uit het WK en dat is voor niemand een verrassing. Deze Braziliaanse ploeg is niet ...

20
20
Rode Duivels ruiken kwartfinale al na mokerslag voor VS

De Rode Duivels mogen plots weer dromen op het WK. De kwartfinale voelt opnieuw een pak dichterbij, ...

112
112
Nieuwe wending in drama rond ex-Rode Duivel Snoeckx

De Belgische voetbalwereld leeft al sinds zaterdag in spanning mee met de toestand van ...

153
153
Ronaldo héél duidelijk over toekomst: stopt hij na het WK?

Portugal maakt zich klaar voor het treffen met Spanje. Uiteraard wordt er weer gekeken naar ...

25
25
Duivels op TV: commentator en presentator tegen VS bekend

Maandagnacht is het zover, dan treden de Rode Duivels aan in de 1/8ste finales van het WK 2026. Het ...

179
179
Opvallende WK-post van Marc Coucke zorgt voor storm

Terwijl de Rode Duivels zich opmaken voor hun allesbeslissende achtste finale tegen de Verenigde ...

216
216
VS-België onder vergrootglas: ook twijfels bij keuze ref

De Rode Duivels strijden maandagnacht in Seattle tegen de Verenigde Staten om een plekje in de ...

466
466
'Club trekt bleek weg: víér topclubs concreet voor Tresoldi'

Club Brugge heeft de intentie om Nicolo Tresoldi nog minstens een jaartje aan boord te houden. Maar ...

278
278
"Absolute schande" - topanalisten fulmineren in affaire-Balogun

De beslissing van de FIFA om de rode kaart van Folarin Balogun in te trekken, heeft heel wat ...

383
383
Opstelling Duivels: Garcia grijpt in, grote naam op bank

De Rode Duivels strijden maandagnacht tegen de Verenigde Staten om een plek in de kwartfinales van ...

445
445
Gevaarlijk spel Club Brugge: miljoenen voor probleemspits

Club Brugge zoekt een nieuwe spits en kijkt daarbij naar een naam die meteen vragen oproept. De ...

288
288
'Gevolgen na België-Senegal: Vanaken krijgt flinke tik'

In welke formatie gaan de Rode Duivels maandagnacht aan de aftrap verschijnen tegen de Verenigde ...

425
425
Voetbalwereld verbolgen: schokkende details in soap-Balogun

Nog voor het eerste fluitsignaal heeft weerklonken, heeft de 1/8ste finale tussen Verenigde Staten ...

617
617
Puur spektakel! Engeland wipt Mexico na waanzinnige clash

Engeland heeft zich als vierde land geplaatst voor de kwartfinales van het WK 2026. Het moest ...

144
144
Wat een stunt! Onvermijdelijke Haaland velt Brazilië

Na Duitsland en Nederland is er zondagavond opnieuw een topland gesneuveld op het WK. Ook voor ...

133
133
Zéér misplaatste reactie Pochettino op Balogun-gate

De hele wereld zal dinsdag om 2u met argusogen kijken naar de wedstrijd tussen de Rode Duivels en de ...

596
596
Garcia geeft hint over opstelling: "3 twijfelgevallen"

De Rode Duivels hebben nog een dag om zich klaar te stomen voor hun achtste finale op het WK, waarin ...

133
133
'Strasbourg stelt waanzinnige eis voor Moreira'

Hij moest op dit WK lange tijd geduld oefenen, maar met een sterke invalbeurt tegen Senegal bewees ...

95
95
Ook Garcia schiet met scherp na beslissing van FIFA

Hét nieuws van de dag op het WK was een mokerslag voor de Rode Duivels. Zij moeten voor hun ...

207
207
Bom barst bij Antwerp: fans halen keihard uit

Het is een woelige week geweest voor Antwerp. Er stonden grote vraagtekens achter de toekomst van de ...

431
431
Verbijstering na ongezien Balogun-nieuws, KBVB haalt uit

Dinsdagochtend om 2u nemen de Rode Duivels in hun achtste finale op het WK op tegen gastland ...

445
445
'Monaco en Lille strijden om goudhaantje Charleroi'

Bij Charleroi hopen ze na een jaar vol pieken en dalen om komend seizoen weer aan te kunnen sluiten ...

40
40

Meer sportnieuws