Trossard verovert Engeland: "Elke PL-club wil hem"

370
Trossard verovert Engeland:

De Engelse Premier League nam in de voorbije jaren afscheid van heel wat Belgische smaakmakers. Maar ondertussen is er een nieuwe generatie landgenoten die het mooie weer maakt in de Engelse topcompetitie. Met name Leandro Trossard weet zich steeds meer te profileren.


De 27-jarige flankaanvaller heeft een wat atypisch carrièreverloop. Zo werkte hij eerst enkele succesvolle huurbeurten bij kleinere ploegen af, alvorens hij helemaal doorbrak bij KRC Genk. Daar kon hij uiteindelijk door de grote poort vertrekken: als aanvoerder leidde hij zijn ploeg mee naar de landstitel. Die prestaties leverden hem vervolgens een transfer naar een topcompetitie op. In de zomer van 2019 tekende Trossard immers bij Brighton and Hove Albion.

Ook bij zijn Engelse werkgever timmerde de aanvaller stapsgewijs aan zijn weg. En in de huidige jaargang is hij er zelfs één van de grote smaakmakers. Zo staat hij in 11 Premier League-duels bijvoorbeeld al op 6 goals en 2 assists. Met daarbij onder meer een hattrick tegen Liverpool en een goal tegen Manchester City. Trossard bewijst dus dat hij stilaan klaar is om een nieuwe stap te zetten in zijn carrière. Volgens Paul Parker moet die zelfs eerder vandaag dan morgen volgen.

BETER DAN HAZARD
De Engelse analist en oud-middenvelder van Manchester United is van mening dat Trossard een geschikte speler is voor de Engelse topclubs. Ook vindt Parker dat de Limburger altijd moet spelen bij de nationale ploeg. "Ik ben een grote fan van Trossard en kan niet geloven dat hij geen deel uitmaakt van de Belgische (basis)ploeg", wordt hij geciteerd bij The Daily Express. "Dat is heel vreemd, hij zou veel beter presteren dan Eden Hazard. Ik denk dat elke club in de Premier League hem zou willen vastleggen."

LEES OOK: Van Bommel volgt Garcia: einde verhaal bij Rode Duivels?

Trossard moet basisspeler worden op het WK ...

Meest recent

Balans Van Bommel: gemiste kans versus nieuwe schwung

De eerste interlandperiode van Mark van Bommel ligt achter de rug. Het werd er eentje met ups en ...

0
0
PSV legt zeer knappe financiële cijfers voor

PSV is al vele jaren de nummer één in Nederland en de club wil dat ook blijven. Er ...

5
5
"Anderlecht deed ons een officieel transfervoorstel"

RSC Anderlecht kende een héél drukke zomermercato. De Brusselaars deden ook heel wat ...

60
60
Verrassende data: België slechtste leerling tegen Frankrijk

Mark van Bommel sprak over het verbreken van records met bepaalde data. Sprintmeters, high intensity ...

40
40
Ronaldo-statement zindert na: "Niet uit te leggen"

Na een soap die bijna de volledige interland-periode de gemoederen bedaarden, heeft Cristiano ...

26
26
Onverwachte Duivel eist basisplaats op: "Ongelooflijke speler"

Een aantal Rode Duivels heeft serieus indruk gemaakt tijdens het voorbije vierluik. Zo werden met ...

76
76
'Vitor Bruno onverbiddelijk: aanvaller definitief afgeschreven'

Nu de interland-periode erop zit, mag ook RSC Anderlecht zijn internationals terug verwelkomen. En ...

177
177
"Grootste teleurstelling" - Waalse pers boort Duivel de grond in

Het eerste interland-luik onder Mark van Bommel zit er weeral op. De nederlagen tegen Frankrijk ...

304
304
Nieuwe naam voor Van Bommel: grote uitblinker Jonge Duivels

De nationale beloften hebben zich rechtstreeks geplaatst voor het EK U21 van komende zomer. Ze deden ...

262
262
Eigen ploegmaat slaat terug: Godts compleet vernederd

Mika Godts vindt zichzelf even goed als een ploegmaat van hem bij PSG. "Ik heb dezelfde kwaliteiten ...

211
211
Kippenvel! Messi schittert in emotioneel Argentijns afscheid

Dinsdagnacht is een einde gekomen aan één van de mooiste hoofdstukken uit de moderne ...

90
90
Grote lichtpunten bij Duivels: "Over zes weken andere speler"

Het heeft niet mogen zijn voor de Rode Duivels. Maandagavond stonden ze tot de 77ste minuut nochtans ...

282
282
Perisic heeft zéér straf record in zicht

Ooit maakte Ivan Perisic nog furore op de Belgische velden, want hij lanceerde zijn ...

41
41
'AA Gent heeft vervanger Ngom in vizier'

AA Gent is verrassend sterk aan het seizoen begonnen. Het plaatste zich voor de league phase van de ...

147
147
Nieuwe zeperd voor Pocognoli voor eigen volk

Sébastien Pocognoli maakte tijdens deze interlandperiode zijn debuut als bondscoach van ...

71
71
Sterkhouder legt uit waarom hij plots bij Beerschot verdween

Beerschot kende best een bewogen transferzomer, nadat het vorig seizoen op de valreep naast promotie ...

101
101
Spanje wint op de valreep nog, glorieus jubileum Kane

Dinsdagavond werden ook de laatste wedstrijden van dit interlandluik in de Nations League afgewerkt. ...

132
132
'Napoli klopt weer aan: Union droomt van megasom'

Union beleefde de voorbije maanden alweer een zeer drukke transferzomer. De Brusselaars zagen voor ...

63
63
Stijnen springt in de bres voor neergesabelde Rode Duivel

De Rode Duivels hebben deze interlandperiode afgesloten met een domper, want ze kregen maandagavond ...

211
211
'Grote verrassing: KV Kortrijk haalt toch nieuwe coach'

Komend weekend trekt de Jupiler Pro League zich na een pauze van drie weken weer op gang. Dat lijkt ...

156
156
Ronaldo onthult zijn waarheid: bondscoach helemaal afgemaakt

In Portugal is er de voorbije week een heuse bom ontploft rond Cristiano Ronaldo. De 41-jarige ...

144
144
Cercle Brugge haalt slag thuis met nieuw contract

Cercle Brugge is moeizaam aan het seizoen begonnen. De Bruggelingen hebben wel één ...

49
49
Belgische beloften plaatsen zich al bibberend voor het EK

De Belgische beloften speelden vanavond een cruciale match op het veld van Denemarken. Bij een ...

186
186
Boma, Xavier of Marc? Belgische profs leggen alles op tafel

Wie ooit naar FC De Kampioenen keek, heeft ongetwijfeld zijn favoriete personage. Ook heel wat ...

29
29
‘Megabod maakt einde aan Napoli-avontuur De Bruyne’

Kevin De Bruyne is aan zijn tweede seizoen bij Napoli begonnen, maar zijn toekomst ligt verder open ...

296
296

Meer sportnieuws