Trossard verovert Engeland: "Elke PL-club wil hem"

door stemmen
Trossard verovert Engeland:

De Engelse Premier League nam in de voorbije jaren afscheid van heel wat Belgische smaakmakers. Maar ondertussen is er een nieuwe generatie landgenoten die het mooie weer maakt in de Engelse topcompetitie. Met name Leandro Trossard weet zich steeds meer te profileren.


De 27-jarige flankaanvaller heeft een wat atypisch carrièreverloop. Zo werkte hij eerst enkele succesvolle huurbeurten bij kleinere ploegen af, alvorens hij helemaal doorbrak bij KRC Genk. Daar kon hij uiteindelijk door de grote poort vertrekken: als aanvoerder leidde hij zijn ploeg mee naar de landstitel. Die prestaties leverden hem vervolgens een transfer naar een topcompetitie op. In de zomer van 2019 tekende Trossard immers bij Brighton and Hove Albion.

Ook bij zijn Engelse werkgever timmerde de aanvaller stapsgewijs aan zijn weg. En in de huidige jaargang is hij er zelfs één van de grote smaakmakers. Zo staat hij in 11 Premier League-duels bijvoorbeeld al op 6 goals en 2 assists. Met daarbij onder meer een hattrick tegen Liverpool en een goal tegen Manchester City. Trossard bewijst dus dat hij stilaan klaar is om een nieuwe stap te zetten in zijn carrière. Volgens Paul Parker moet die zelfs eerder vandaag dan morgen volgen.

BETER DAN HAZARD
De Engelse analist en oud-middenvelder van Manchester United is van mening dat Trossard een geschikte speler is voor de Engelse topclubs. Ook vindt Parker dat de Limburger altijd moet spelen bij de nationale ploeg. "Ik ben een grote fan van Trossard en kan niet geloven dat hij geen deel uitmaakt van de Belgische (basis)ploeg", wordt hij geciteerd bij The Daily Express. "Dat is heel vreemd, hij zou veel beter presteren dan Eden Hazard. Ik denk dat elke club in de Premier League hem zou willen vastleggen."

LEES OOK: Rode Duivel leeft op: "Buitengewoon"

Trossard moet basisspeler worden op het WK ...

Meest recent

Slimme tip: maak VoetbalNieuws jouw vaste bron op Google

Bij VoetbalNieuws brengen we je al jarenlang het belangrijkste nieuws uit de Jupiler Pro League en ...

109
109
'Union stevent af op jackpot: clubrecord aan diggelen'

Het succes eiste de voorbije jaren telkens zijn tol bij Union, dat steevast een resem sterkhouders ...

27
27
Anderlecht all-in: duo klaargestoomd voor bekerfinale

Donderdag is het D-Day voor RSC Anderlecht, dat zijn seizoen moet zien te redden in de bekerfinale ...

63
63
'Rigaux richting exit: charmeoffensief Club Brugge'

De titelkoorts neemt stilaan toe bij Club Brugge, dat zondag eerste achtervolger Union ontvangt. ...

98
98
'Oosting in vieze papieren: nieuwe T1 voor Antwerp?'

Heel even leek Antwerp zich nog te mengen in de strijd om een Europees ticket, maar na de pijnlijke ...

79
79
Club Brugge vs. parket: Verhaeghe verneemt verdict

Dankzij de vlotte 2-0 zege tegen STVV blijft Club Brugge op titelkoers, maar buiten de lijnen zitten ...

171
171
Opvolging Mignolet: 'Club klopt aan in Premier League'

Club Brugge gaat een bijzonder drukke zomermercato tegemoet en zal vers bloed moeten aantrekken op ...

187
187
"Komende 10 jaar" - Ferdinand dropt spectaculaire Lammens-uitspraak

Manchester United keert volgend seizoen terug in de Champions League en staat op punt om het seizoen ...

143
143
Hartverzakking Garcia: De Bruyne plots afwezig bij Napoli

Binnen exact één maand is het zover: dan trappen Mexico en Zuid-Afrika het ...

128
128
'Tzolis niet te houden: duizelingwekkende transfersom'

Christos Tzolis blijft tijdens de Champions' Play-Offs de knappe prestatie aan mekaar rijgen. Het ...

485
485
Nieuwe beelden duiken op: Coosemans nóg feller door het lint

Colin Coosemans heeft tijdens de zevende speeldag van de Champions' Play-Offs geen al te beste beurt ...

703
703
‘Club Brugge sloopt Bayat met brutale transferzet’

Club Brugge verkent opnieuw de transfermarkt en dat zorgt meteen voor nervositeit bij de ...

410
410
Lardot veroordeelt AA Gent-RSCA: "Schuld van spelers"

Nu de spanning alsmaar toeneemt in de play-offs, komt ook de arbitrage weer onder een vergrootglas ...

213
213
WK in gevaar: sterkhouder Rode Duivels in lappenmand

Vrijdag maakt Rudi Garcia bekend welke 26 namen zijn schifting voor het WK hebben overleefd. Helaas ...

125
125
Radja Nainggolan verrast met héél opvallende uitdaging

Radja Nainggolan is ook op zijn 38ste nog van goudwaarde voor zijn club Patro Eisden Maasmechelen. ...

82
82
'Club Brugge in paniek: Feyenoord all-in voor Rigaux'

Ongeacht de verdere afloop in de titelrace gaat Club Brugge een drukke zomer tegemoet. Zowel op ...

206
206
Anderlecht hakt knoop door: einde seizoen Cvetkovic?

RSC Anderlecht schoot zichzelf nog maar eens in de voet op bezoek bij AA Gent, waar Mihajlo ...

418
418
Verheyen en Van der Elst zorgen voor magisch moment

Club Brugge heeft zaterdagavond opnieuw een krachtig signaal gestuurd in de titelstrijd. Blauw Zwart ...

191
191
Leye baalt stevig: dit ontbrak er bij pover AA Gent

AA Gent blijft pover presteren in de Champions’ Play-Offs. Gewogen en voorlopig veel te licht ...

102
102
Westerlo neemt na twee jaar afscheid van verdediger

Bij KVC Westerlo gaan ze een drukke transferzomer tegemoet. De Kemphanen zullen heel wat jongens ...

35
35
Geloof in Europe play-offs: "Grootste club van België"

Standard maakt zich klaar voor een absolute topaffiche tegen KRC Genk. De Vurige Stede zal nog eens ...

305
305
'Opvolger Rigaux: tweede naam duikt op bij Club Brugge'

De kans wordt met de dag groter dat Dévy Rigaux Club Brugge gaat verlaten na dit seizoen. Bij ...

280
280
Anderlecht slikt: zware schorsing gevraagd voor Cvetkovic

RSC Anderlecht pakte een punt op het veld van AA Gent, maar baalde wel stevig door de rode kaart van ...

433
433
Vandenbempt looft RSCA-pion: "Een heel goeie speler"

Bij RSC Anderlecht loopt veel talent rond, maar er zijn veel te weinig ervaren en dragende krachten ...

442
442
Wie stopt Club Brugge? "Bijna perfect"

Club Brugge maakte alweer indruk tegen STVV. Net als tegen RSC Anderlecht en AA Gent hadden ze ...

296
296
Lierse SK stelt nieuwe hoofdtrainer officieel voor

Lierse SK heeft vandaag zijn nieuwe trainer voorgesteld. De club zocht een opvolger voor de ...

48
48

Meer sportnieuws