Barça en Ajax sneuvelen, laat drama Carrasco

425 stemmen
Barça en Ajax sneuvelen, laat drama Carrasco

FC Barcelona zal na nieuwjaar opnieuw niet actief zijn in de Champions League. De Catalanen sneuvelden woensdag door de zege van Internazionale en verloren op eigen veld ook nog eens van Bayern München: 0-3. Ook Ajax moet het Kampioenenbal uitzwaaien na een 0-3-nederlaag tegen Liverpool FC, Yannick Carrasco werd dan weer de anti-held bij Atlético Madrid


GROEP A: Ajax sneuvelt, Napoli foutloos
Ajax was vorig seizoen nog oppermachtig in de groepsfase, tijdens de huidige jaargang zit de campagne er al na vijf wedstrijden op. Na de zware nederlagen tegen Napoli verloor de ploeg van coach Schreuder nu ook van Liverpool: 0-3. De Engelse vice-kampioen is daardoor ook meteen verzekerd van de volgende ronde. Ondertussen blijven de Napolitanen onstopbaar. De leider in de Serie A haalde het met 3-0 van Rangers, alweer de vijfde CL-zege op rij.

GROEP B: Carrasco van hemel naar hel
Nadat Club Brugge en FC Porto beslag legden op de eerste twee plekjes, betwistten Bayer Leverkusen en Atlético Madrid hun onderling duel met oog op de derde plaats. En het werd een bijzonder aangename wedstrijd die op 2-2 leek te eindigen na onder meer een doelpunt van Carrasco. Maar dat was buiten de VAR gerekend. Na het laatste fluitsignaal gaf de videoref alsnog een penalty aan en moest de partij dus weer opgestart worden. Carrasco nam plaats achter de bal, maar miste zijn elfmeter en de herneming belandde op de lat. Zo bleef het alsnog bij 2-2.

GROEP C: Drama voor Barça
Nadat Inter eerder op de avond dus al gewonnen had tegen Viktoria Plzen (4-0), wist Barcelona nog voor de partij tegen Bayern dat het opnieuw vrede zou moeten nemen met de Europa League. En het werd nog pijnlijker toen de Catalanen andermaal hun meerdere moesten erkennen in Bayern München. Zo haalden de Duitsers het met 0-3 op Camp Nou na goals van Mané, Choupo-Moting en Pavard.

GROEP D: Alles blijft mogelijk
In de meeste poules ligt alles grotendeels in de beslissende plooi, dat is in Groep D allerminst het geval. Alle vier de ploegen maken nog kans om door te stoten. Tottenham, dat 1-1-gelijkspeelde tegen Sporting CP, staat er met 8 punten het beste voor. Olympique Marseille is na de nederlaag tegen Eintracht Frankfurt laatste in de groep, maar kan met 6 punten ook nog doorstoten.

LEES OOK: ‘Collega-Duivel voor Trossard? Arsenal wil ferm uithalen’

Wie is de grootste teleurstelling deze campagne?

Meest recent

Domper Duitsland: smaakmaker mogelijk out voor WK

Duitsland trekt zeker niet als favoriet naar het WK. Bondscoach Julian Nagelsmann kwam vandaag met ...

7
7
SK Beveren maakt volgende vertrekker wereldkundig

Bij SK Beveren is het akelig stil omtrent nieuwe spelers en een nieuwe coach. De Waaslanders ...

5
5
Vandenbempt en Joos voorspellen Belgische WK-ster

De Rode Duivels trekken met de nodige ambitie naar het WK. De kwartfinales bereiken is het doel. ...

39
39
KRC Genk licht optie niet: doelman gratis weg

KRC Genk is volop bezig met de evaluatie van de spelerskernen. Voor de eerste ploeg en Jong Genk ...

44
44
Red Flames verwennen fans met zesklapper

De Belgische Red Flames speelden vanavond aan Den Dreef tegen Luxemburg. Een zege was een bijna ...

40
40
'Geen Saibari? Kompany heeft Rode Duivel als Plan B'

Ismael Saibari lijkt op weg naar Bayern München. De aanvallende middenvelder van PSV heeft al ...

78
78
Wullaert licht tipje van de sluier omtrent volgende club

De Red Flames spelen vanavond tegen Luxemburg. Daar moeten ze ruim van kunnen winnen. Voor de goals ...

32
32
Keuze gemaakt? Garcia gaat niet mee met de hype

De Rode Duivels hebben op een aantal posities enorm veel weelde. Onder meer op het middenveld. Toch ...

118
118
Na Ribeiro weer meubelstuk weg bij KRC Genk: "Na 18 jaar"

Bij KRC Genk is er toch wel wat aan het gebeuren op de achtergrond. De Limburgers maakten het ...

90
90
Sporting Charleroi strikt voormalige speler van Standard

Sporting Charleroi gaat komende zomer de nodige sterkhouders de club zien verlaten. De Zebra's zijn ...

18
18
De Bruyne onder vuur: dit hakt er keihard in

Antonio Conte is weg bij Napoli en dat lijkt goed nieuws voor Kevin De Bruyne. Maar daardoor valt ...

140
140
Croonen verrast: KRC Genk met straf buitenlands akkoord

KRC Genk zet een volgende stap in de ontwikkeling van de club. De Limburgers gaan de club wereldwijd ...

330
330
'Real Madrid drukt door: Bayern reageert op monsterbod'

Real Madrid gaat voor een enorm grote verandering. Florentino Perez zal wellicht nog steeds de ...

212
212
Patro Eisden verrast iedereen met ervaren Belg

Patro Eisden zit niet stil op de transfermarkt. Ze stelden vandaag een volgende aanwinst voor. En ...

66
66
Coosemans out: Anderlecht stoomt nieuwe nummer 1 klaar

Hopelijk beseft Antoine Sibierski waaraan hij begonnen is, want de nieuwe sportieve baas van RSC ...

679
679
'KRC Genk breekt record: concreet bod op Karetsas'

KRC Genk gaat een erg drukke zomer tegemoet, want na een teleurstellend seizoen is er heel wat werk ...

463
463
'Overmars houdt adem in: rampscenario voor Antwerp'

Deels noodgedwongen trekt Antwerp meer dan ooit de kaart van de jeugd. Dat blijkt uit de ...

464
464
'Sibierski in shock: toptalenten weg bij Anderlecht?'

Met de doorbraak van Nathan De Cat vormde Neerpede het voorbije seizoen weer een lichtpunt in barre ...

350
350
'Jacht geopend: Club Brugge ontvangt bod van 35 miljoen'

De voorspelde uittocht lijkt ingezet bij Club Brugge, dat zopas afscheid nam van Aleksandar ...

645
645
'Europese grootmacht klopt aan voor Karetsas & De Cat'

Ook deze zomer krijgt de Jupiler Pro League weer te maken met een uittocht aan talent. Zo dreigt ...

323
323
Stankovic komt met laatste boodschap aan Club-fans

Het huwelijk tussen Aleksander Stankovic en Club Brugge was van korte duur, maar wel succesvol. De ...

480
480
Thierry Henry geeft Kompany flinke por in de rug

Thierry Henry was een tijdje de assistent bij de Rode Duivels. De Franse legende volgt België ...

132
132
Anderlecht grijpt meteen in na statement aan Coucke

De supporters waren dan wel enthousiast met de aankondiging van Adidas als nieuwe shirtsponsor, het ...

2089
2089
Opvallende nieuwe rol voor Trossard bij Rode Duivels

Bondscoach Rudi Garcia probeerde wat nieuws uit tegen Kroatië en ook tegen Tunesië ljkt de ...

179
179
Onverwachte comeback ervaren Rode Duivel op komst?

Christian Kabasele (35) speelde al acht jaar geen interland voor de Rode Duivels meer, maar de ...

267
267

Meer sportnieuws