Barça en Ajax sneuvelen, laat drama Carrasco

425
Barça en Ajax sneuvelen, laat drama Carrasco

FC Barcelona zal na nieuwjaar opnieuw niet actief zijn in de Champions League. De Catalanen sneuvelden woensdag door de zege van Internazionale en verloren op eigen veld ook nog eens van Bayern München: 0-3. Ook Ajax moet het Kampioenenbal uitzwaaien na een 0-3-nederlaag tegen Liverpool FC, Yannick Carrasco werd dan weer de anti-held bij Atlético Madrid


GROEP A: Ajax sneuvelt, Napoli foutloos
Ajax was vorig seizoen nog oppermachtig in de groepsfase, tijdens de huidige jaargang zit de campagne er al na vijf wedstrijden op. Na de zware nederlagen tegen Napoli verloor de ploeg van coach Schreuder nu ook van Liverpool: 0-3. De Engelse vice-kampioen is daardoor ook meteen verzekerd van de volgende ronde. Ondertussen blijven de Napolitanen onstopbaar. De leider in de Serie A haalde het met 3-0 van Rangers, alweer de vijfde CL-zege op rij.

GROEP B: Carrasco van hemel naar hel
Nadat Club Brugge en FC Porto beslag legden op de eerste twee plekjes, betwistten Bayer Leverkusen en Atlético Madrid hun onderling duel met oog op de derde plaats. En het werd een bijzonder aangename wedstrijd die op 2-2 leek te eindigen na onder meer een doelpunt van Carrasco. Maar dat was buiten de VAR gerekend. Na het laatste fluitsignaal gaf de videoref alsnog een penalty aan en moest de partij dus weer opgestart worden. Carrasco nam plaats achter de bal, maar miste zijn elfmeter en de herneming belandde op de lat. Zo bleef het alsnog bij 2-2.

GROEP C: Drama voor Barça
Nadat Inter eerder op de avond dus al gewonnen had tegen Viktoria Plzen (4-0), wist Barcelona nog voor de partij tegen Bayern dat het opnieuw vrede zou moeten nemen met de Europa League. En het werd nog pijnlijker toen de Catalanen andermaal hun meerdere moesten erkennen in Bayern München. Zo haalden de Duitsers het met 0-3 op Camp Nou na goals van Mané, Choupo-Moting en Pavard.

GROEP D: Alles blijft mogelijk
In de meeste poules ligt alles grotendeels in de beslissende plooi, dat is in Groep D allerminst het geval. Alle vier de ploegen maken nog kans om door te stoten. Tottenham, dat 1-1-gelijkspeelde tegen Sporting CP, staat er met 8 punten het beste voor. Olympique Marseille is na de nederlaag tegen Eintracht Frankfurt laatste in de groep, maar kan met 6 punten ook nog doorstoten.

LEES OOK: Vanaken duidt opvolger Tzolis aan bij Club Brugge

Wie is de grootste teleurstelling deze campagne?

Meest recent

Degryse voorspelt enorm spektakel bij Club Brugge

Club Brugge staat om 21u voor zijn vierde opdracht in de league phase van de Champions League. Het ...

13
13
Trainerscarousel: nieuwe coach Debast, Schreuder profiteert

November blijkt nu al de maand van de trainerswissels te worden. In de Jupiler Pro League sneuvelden ...

8
8
Charlotte Van Looy in relatiecrisis: Van Gucht in zak en as

Charlotte Van Looy doet een opvallende bekentenis over haar relatie met Ruben Van Gucht. Achter de ...

7
7
'Mislukte' transfers bij Club: Preud'homme weerlegt kritiek

Bij Club Brugge zijn ze alweer uitstekend aan het seizoen begonnen, met een 27 op 30 in de Jupiler ...

50
50
'Union haalt opgelucht adem: Bondsparket heeft genade'

Het blijven zeer drukke weken voor Union. Donderdag moet het in de Europa League op bezoek bij Celta ...

18
18
Ommekeer bij Kortrijk? "Het gaat de goede kant uit"

Vorig weekend vonden er de nodige verschuivingen plaats in de kelder van het klassement van de ...

37
37
Real pakt uit: tennisicoon in bestuur én toptalent op komst

Real Madrid kende alweer een woelig seizoensbegin, want na nederlagen tegen Real Betis en Atletico ...

26
26
'Vitor Bruno slikt dubbele domper voor Salzburg'

Anderlecht bezorgde zichzelf vorig weekend weer wat meer ademruimte met een ruime zege tegen ...

141
141
'Na 6 maanden alweer weg? Goudhaantje Union grof wild'

Union haalde afgelopen zomer alweer 35 miljoen euro op de transfermarkt op met de verkoop van Anan ...

35
35
Zulte Waregem plukt verrassend pion weg bij Club Brugge

Zulte Waregem was uitstekend aan het seizoen begonnen en snuffelde zelfs even aan de subtop, maar is ...

61
61
TRANSFERUURTJE: 'Milan shopt wéér bij Club, Bakayoko moet weg'

De zomermercato zit er al een tijdje op, maar de winterse transferperiode komt er weldra alweer aan. ...

181
181
De Mil met handen in het haar vlak voor Europese clash

KAA Gent neemt het in de Conference League op tegen het Finse KuPS. De Buffalo’s zijn ...

110
110
KV Mechelen snoert iedereen de mond: Raman reageert

Het rommelde bij KV Mechelen en coach Fred Vanderbiest werd nadrukkelijk met een ontslag in verband ...

65
65
Club Brugge liet Rode Duivel genadeloos links liggen

Club Brugge heeft zich flink geroerd afgelopen zomer. Na het vertrek van Simon Mignolet was ...

199
199
Van Bommel hakt knopen door: Brugse Duivels in vizier

Er staat weer een nieuwe interlandperiode voor de deur. Voor bondscoach Mark van Bommel weer een ...

182
182
Bruno Fernandes haalt ongezien uit: “Leugens verspreid"

Manchester United completeerde een knappe comeback in de Champions League tegen AS Roma. De uitploeg ...

31
31
Preud’homme slaat keihard terug na Club Brugge-kritiek

Club Brugge mikt altijd op het allerhoogste en ook achter de schermen zijn de ambities groot. Elke ...

246
246
HVH ziet Belgische arbitrage falen: “Gewoonweg belachelijk”

Afgelopen speeldag waren er weer een paar discutabele fases op de Belgische velden. Vooral de ...

139
139
'Club voelt bui al hangen: AC Milan heeft grootse plannen'

In januari is hij niet te koop, maar dat Nicolo Tresoldi bezig is aan zijn laatste maanden bij Club ...

222
222
Thorup gooit roer om: opvallend slachtoffer in Genk

KRC Genk vindt vooral buitenshuis maar geen regelmaat in de prestaties, want na twee opeenvolgende ...

240
240
Vanaken duidt opvolger Tzolis aan bij Club Brugge

Club Brugge hoopt vanavond tegen PSV opnieuw te schitteren in de Champions League. Niet alleen als ...

297
297
Ajax dumpte hem via WhatsApp: nu schittert hij bij Club

Een miskoop. Dertien in een dozijn. "Met hem speel je met tien." In Nederland lachten ze hem weg, nu ...

248
248
Sibierski maakt brokken: Anderlecht op ramkoers met KBVB

Het zijn onrustige dagen bij RSC Anderlecht, waar het intern blijkt te rommelen tussen Vitor Bruno ...

327
327
Seys speelt open kaart: laatste maanden bij Club Brugge

In de Champions League neemt Club Brugge het straks op tegen PSV. In de Philips Arena zullen ...

500
500
'Bruno haalt gram: Anderlecht kan cashen op Stroeykens'

Een zestal weken nadat Antoine Sibierski hem openlijk naar de uitgang sorteerde, is Mario Stroeykens ...

229
229

Meer sportnieuws