'Ronaldo mag droomtransfer schrappen'

door
'Ronaldo mag droomtransfer schrappen'

Het is nog niet duidelijk of Cristiano Ronaldo Manchester United al zal verlaten in januari of pas in de zomer, maar vertrekken zal de Portugese ster sowieso doen. Zijn contract loopt na dit seizoen af en de 37-jarige spits past niet meer in de plannen van Erik ten Hag, die hem enkel bij blessures of in de Europa League nog laat opdraven. De vraag is alleen waar zijn toekomst zal liggen.


De Verenigde Staten lijken een zeer reële mogelijkheid te zijn voor Ronaldo, al zal dat misschien niet zijn absolute droombestemming zijn. Dat lijkt een terugkeer naar Sporting Lissabon wel te zijn. De moeder van Ronaldo verklaarde in interviews ook al dat ze dolgelukkig zou zijn om haar zoon opnieuw in het shirt te zien van de club waar hij zijn carrière begon.

Maar die piste lijkt Ronaldo al te mogen schrappen, afgaande op de woorden van Ruben Amorim. "Iedereen bij Sporting droomt van een terugkeer van Cristiano. We hebben alleen het geld niet om zijn salaris te betalen", verklaarde de trainer op zijn persconferentie in de aanloop naar de Champions League-wedstrijd tegen Tottenham.

CIRKEL ROND
Met een terugkeer naar Sporting zou Ronaldo de cirkel rond kunnen maken. Hij maakte er in 2002 zijn debuut als prof en kwam uiteindelijk tot vijf goals en zes assists in 31 wedstrijden, alvorens Man Utd hem na amper één seizoen al kwam wegplukken. Afgelopen zomer werd Ronaldo ook al gelinkt aan een terugkeer naar Sporting, maar toen ontkende hij op sociale media zelf de geruchten.

Moet Ronaldo nog terugkeren naar Sporting?

Meest recent

Courtois blijft Europa verbazen: straffe woorden L'Equipe

Real Madrid heeft zich dinsdag geplaatst voor de kwartfinales van de Champions League. De 3-0-zege ...

27
27
Selectie Rode Duivels: twéé enorme JPL-verrassingen?

Vrijdag maakt bondscoach Rudi Garcia zijn selectie bekend voor het oefenkamp van eind deze maand in ...

135
135
'Harde concurrentie: drie Club-producten richting exit'

Dat de jeugdwerking van Club Brugge steeds beter rendeert, bleek dinsdag andermaal. Zo plaatste de ...

169
169
'Transfergevecht Karetsas barst los: bod van 30 miljoen'

KRC Genk staat voor tweede seizoensbepalende duels tegen SC Freiburg en La Louvière. De ...

86
86
‘Anderlecht zet alles op alles: toptransfer op de nummer 10’

Anderlecht maakt werk van extra creativiteit op de nummer 10. Paars-wit volgt een offensieve ...

221
221
Rudi Garcia onder vuur: "Raadsel waarom hij niet speelt"

Vrijdag is het weer zover, dan maakt Rudi Garcia zijn eerste selectie van 2026 bij de Rode Duivels ...

220
220
Africa Cup-bom zorgt voor schokgolf: Senegal in alle staten

Het Afrikaanse voetbal staat sinds dinsdagavond in rep en roer. Twee maanden na de verloren finale ...

127
127
Garcia houdt adem in: eerste verdict Courtois bekend

Vrijdag maakt Rudi Garcia zijn selectie voor het aanstaande oefenkamp van de Rode Duivels bekend. De ...

96
96
Senegal moet Afrika Cup-overwinning afstaan aan Marokko

Terwijl de ogen van voetbalminnend Europa op de achtste finale van de Champions League gericht zijn, ...

94
94
CL uitslagen: Arsenal redt Engelse eer, Courtois valt uit

Na een straffe comeback tegen FK Bodø/Glimt kroonde Sporting CP zich dinsdag tot de ...

76
76
'AA Gent tast in buidel: eerste zomeraanwinst lekt uit'

Tenzij het straks nog misloopt tegen rode lantaarn Dender mag AA Gent zich opmaken voor de ...

217
217
'Verhaeghe haalt gram: nieuwe goudmijn Club Brugge'

Dankzij een klinkende zege tegen Atlético Madrid kwalificeerde Club NXT zich dinsdag voor de ...

438
438
'Anderlecht zoekt TD: vijf kandidaten op shortlist'

Jérémy Taravel mag het seizoen volmaken als T1 van RSC Anderlecht, maar een andere ...

490
490
Champions League: Noors sprookje strandt tegen Debast

De returns van de achtste finales in de Champions League werden dinsdag afgetrapt door Sporting CP ...

72
72
'Penders zet zich schrap: één man bepaalt toekomst'

Het wordt uitkijken naar wat Rudi Garcia deze week zal doen met Mike Penders. Enerzijds spelen de ...

64
64
'Club maakt zich op voor waanzinnig transferoffensief'

Het belooft bij Club Brugge een zeer drukke zomer te gaan worden. Het lijkt erop dat zowat half ...

332
332
PSV krijgt cruciaal nieuws over blessure Fernandez

PSV is dit seizoen weer onbedreigd op weg naar de titel in de Eredivisie. Het zag ook weer enkele ...

25
25
'KV Mechelen verliest sensatie: Engeland lonkt'

KV Mechelen zag in het voorbije halfjaar heel wat ervaren sterkhouders vertrekken, maar wist zich ...

196
196
'Garcia klaar om Bruggeling te dumpen bij Rode Duivels'

Rudi Garcia staat voor een keuze die in Brugge hard kan aankomen. In de strijd om een vast plek ...

298
298
'Anderlecht ziet transferrecord in rook opgaan'

Anderlecht moet nog wachten op zekerheid over de Champions' Play-Off na de nederlaag van vorig ...

364
364
Opvolger Coosemans? 'Anderlecht aast op Duitse doelman'

Bij Anderlecht moeten in de komende maanden nog heel wat hete hangijzers uitgeklaard worden. De ...

161
161
Vanhaezebrouck enthousiast: Rode Duivel voor Mechelen?

De Champions' Play-Off leek de voorbije vijftien jaar wel vervloekt voor KV Mechelen, maar straks ...

82
82
Joos hoopt op eindelijke doorbraak Genk-talent

Voor KRC Genk wordt het een week die de teneur van het hele seizoen kan bepalen. Donderdag kunnen ze ...

214
214
'PSG verbaast iedereen met JPL-transfer'

Paris Saint-Germain wist vorig seizoen eindelijk de Champions League in de wacht te slepen en lijkt ...

119
119
Anderlecht strikt talent na stormachtige ontwikkeling

Voor Anderlecht blijft Neerpede een goudmijn en in moeilijke tijden is dat zelfs meer dan ooit het ...

179
179

Meer sportnieuws