Selectie Club Brugge: één grote naam ontbreekt

800 stemmen
Selectie Club Brugge: één grote naam ontbreekt

Club Brugge opent woensdag de poorten van Jan Breydel voor de komst van FC Porto. De landskampioen is al zeker van de achtste finales, maar kan nog zekerheid verwerven over de groepswinst. Bij een zege is die altijd voor de Bruggelingen.


Carl Hoefkens maakte ondertussen al zijn selectie bekend voor het duel tegen de Portugezen. Daarin zien we één grote afwezige: Clinton Mata. De verdediger leek nochtans klaar voor de strijd en is fit. Dat meldde Het Laatste Nieuws eerder op dinsdag. Het is goed mogelijk dat Hoefkens geen risico wil nemen met Mata en hem rustig opnieuw zal brengen na zijn afwezigheid door een blessure.

Voor het overige geen verrassingen in de selectie van Club. Tussen de palen wordt opnieuw gerekend op Mignolet, die er al een erg sterke campagne heeft opzitten en nog geen enkele tegentreffer moest slikken. Achterin moeten Mechele en Sylla het slot op de grendel vormen. Een rijtje hoger moet Nielsen de boel aanjagen, terwijl Onyedika voor de controle moet zorgen. Vanaken mag zich uitleven met subtiele pasjes.

JUTGLA

Voorin kan Hoefkens kiezen uit Jutgla, Yaremchuk en Larin. De keuze zal waarschijnlijk opnieuw op de Spanjaard vallen. Jutgla zit al aan twee goals en twee assists in vier wedstrijden op het kampioenenbal. Hoefkens zal ook een vervanger moeten zoeken voor Sowah. Die is geschorst na zijn rode kaart op het veld van Atlético. Mogelijk valt de keuze op Lang.

LEES OOK: Nieuw koningskoppel bij Duivels? “Stond gewoon goed”

Goede zet om Mata uit de selectie te laten?

Meest recent

Pfaff ziet enkele grote problemen voor Rode Duivels

De Rode Duivels zijn hun WK ontgoochelend begonnen met een gelijkspel tegen Egypte. Daarmee krijgen ...

29
29
'AA Gent en Saint-Etienne strijden om Patro-sensatie'

De voorbije jaren wist Patro Eisden al enkele uitstekende transfers te doen. De Limburgers wisten al ...

78
78
'Duranville jubelt: clubs akkoord over transfer'

Velen hadden enkele jaren geleden verwacht dat Julien Duranville nu op het WK met de Rode Duivels ...

25
25
Transfernieuws: vertrekkers Antwerp, AA Gent en Charleroi

Het WK mag dan volop bezig zijn, er gebeurt ook heel wat op transfervlak. Zo valt er toch wel wat ...

93
93
WK-favoriet wil status van nummer één kracht bijzetten

Er was een tijd dat Brazilië dé norm was in het international voetbal. De Goddelijke ...

22
22
Sterspeler België ‘onder vuur’: niet meer incontournable

De Rode Duivels speelden 1-1 tegen Egypte. Een billijk resultaat. Na de match ging het vooral over ...

113
113
'Roberto Martinez kondigt vertrek aan bij Portugal'

Portugal opent weldra zijn WK met een verraderlijke partij tegen Congo. Roberto Martinez hoopt dit ...

231
231
Trossard reageert zeer duidelijk op kritiek na Egypte

België speelde 1-1 tegen Egypte. Meer verdiende het zeker niet, want het gaf veel te veel ...

85
85
Bom bij Antwerp: ontslag na supportersprotest

Het blijft onrustig bij Royal Antwerp FC. Een deel van de supporters roerde zich de afgelopen weken ...

337
337
'Anderlecht met rug tegen de muur: solden op De Cat'

Nathan De Cat weigert om zijn aflopend contract te verlengen, en dus staat het zo goed als vast dat ...

455
455
AA Gent kondigt exit aan, Union strikt vijfde (!) aanwinst

Terwijl alle ogen op het WK gericht zijn, draait ook de transfermolen stilaan op volle toeren. Op ...

132
132
Rode Duivels wankelen nu al: akelig WK-scenario dreigt

België is nog maar één match ver op het WK, maar het masterplan komt al een ...

200
200
Anderlecht staat pal: Cvetkovic slikt bittere pil

RSC Anderlecht kan maar beter snel werk maken van een nieuwe hoofdcoach, want op 23 juli moet de ...

264
264
Lukaku klaargestoomd: Rode Duivels lassen oefenmatch in

Daags na het gelijkspel in de WK-opener tegen Egypte mag de riem er even af voor de Rode Duivels. ...

160
160
Garcia grijpt in: karrenvracht wissels tegen Iran?

Na de puntendeling tegen Egypte is Rudi Garcia al meteen aan bezinning toe. Om een nieuwe ...

273
273
Schok bij Rode Duivels: revelatie weer naar de bank

Met een gelijkspel tegen Egypte hebben de Rode Duivels hun start op het WK enigszins gemist. De ...

528
528
Garcia speelt open kaart: De Ketelaere out, Lukaku in?

Ei zo na begonnen de Rode Duivels met een valse noot aan het WK, maar uiteindelijk sleepten de ...

154
154
Ngoy onthult klare boodschap Garcia na België - Egypte

Na het 1-1 gelijkspel van België tegen Egypte worden er heel wat vragen gesteld over de ...

159
159
Ook De Bruyne ontsnapt niet aan kritiek na Egypte

De analisten keuvelen rustig door na het 1-1 gelijkspel van de Belgen tegen Egypte. Het WK is aldus ...

159
159
Duivels wapen staat op: “WK-tegenstanders huiveren”

Ondanks het gelijkspel van België tegen Egypte zou de sfeer in het Duivelse kamp nog goed zijn. ...

164
164
‘Cercle troeft concurrentie af: toptransfer dichtbij’

Cercle Brugge is naarstig op zoek naar zomerse opportuniteiten om de kern voor volgend seizoen te ...

149
149
Nieuw koningskoppel bij Duivels? “Stond gewoon goed”

Het gelijkspel van België tegen Egypte op het WK maakt heel wat wakker. Ook bij de analisten is ...

308
308
“Kan hem niet uitstaan!”: Rudi Garcia compleet afgemaakt

De Belgen speelden 1-1 gelijk tegen Egypte op de eerste groepswedstrijd van het WK. Geen drama, maar ...

380
380
Frustratie loopt op: Egypte haalt ferm uit na België

Egypte stond dicht bij een stunt tegen de Rode Duivels. Mohamed Salah en consorten kwamen op ...

640
640
‘Schoktransfer Lukaku: Spaanse club all-in voor Rode Duivel’

Waar ligt de toekomst van Romelu Lukaku? De aanvaller kwam afgelopen seizoen amper in actie voor ...

491
491

Meer sportnieuws