Club Brugge krijgt giga-opsteker voor Porto

2413 stemmen
Club Brugge krijgt giga-opsteker voor Porto

Club Brugge ging het afgelopen weekend op bezoek in het Dudenpark. Blauw-Zwart leek er op weg naar een driepunter, maar Union SG vocht zich met tien man nog terug in de partij. Het werd 2-2. Woensdag gaat de focus bij de landskampioen opnieuw helemaal op de Champions League.


Hoewel de kwalificatie voor de volgende ronde al een feit is, is nieuw puntengewin zeker welgekomen. Club zou zo uitzicht behouden op de groepswinst. Die plek zou de Bruggelingen na nieuwjaar een gunstigere loting kunnen opleveren in de achtste finales. Carl Hoefkens en co zouden namelijk de andere groepswinnaars ontlopen in de volgende ronde.

Voor het duel tegen FC Porto krijgt Hoefkens alvast uitstekend nieuws. Het Laatste Nieuws weet dat de Club-coach opnieuw een beroep zal kunnen doen op Clinton Mata. De verdediger was een tijdje out met een enkelblessure en had daar vorige week nog last van. Nu zou Mata opnieuw helemaal fit zijn, wat Hoefkens opnieuw een extra optie geeft achterin. Daar stond de voorbije wedstrijden steevast Denis Odoi. Afwachten wie thuis tegen Porto de voorkeur krijgt. De enige speler in de lappenmand bij Club is nu Mats Rits.

DUIDELIJKE CIJFERS

Porto zal ongetwijfeld op zijn hoede zijn in Brugge. De Portugezen zullen de duidelijke 0-4-cijfers uit het eerste duel tussen beide clubs nog niet vergeten zijn. Zelf hebben Sergio Conceição en co bovendien nog uitzicht op de volgende ronde. Met zes punten uit vier duels staan ze tweede in de groep, met twee punten meer dan Atlético Madrid. Bayer Leverkusen sluit de rij met drie punten. 

LEES OOK: Madou gaat hard in tegen Baro: “Elke dag gefrustreerd…”

Wat wordt het deze keer?

Meest recent

Eerste zomeraanwinst: Zulte Waregem shopt in eigen land

Zulte Waregem heeft donderdag afscheid genomen van smaakmaker Jeppe Erenbjerg, die naar KRC Genk ...

17
17
'Anderlecht grijpt mis: groen licht toptransfer Duranville'

Terwijl het wereldkampioenschap in de startblokken staat, begint in Europa stilaan de ...

115
115
Laatste kunststuk als Duivel? Courtois open over afscheid

De Rode Duivels bereiden zich momenteel in Seattle voor op hun eerste WK-wedstrijd van aanstaande ...

59
59
Talisman bij Duivels: "Hij heeft enorm veel goesting"

De Rode Duivels zijn bereide zich momenteel voor op hun eerste WK-wedstrijd. Aan motivatie om er een ...

263
263
"Brute waarheid" - Ronaldo keihard aangepakt vlak voor WK

De verwachtingen rond Portugal zijn bijzonder groot voor het WK in de VS, Canada en Mexico. ...

42
42
Vanaken-schok in basiself Duivels? "Tielemans op de bank"

Donderdagavond trappen Mexico en Zuid-Afrika het wereldkampioenschap 2026 op gang. Aanstaande ...

283
283
Club Brugge droomt van stunttransfer van 20 miljoen

Club Brugge volgt het WK met grote ogen. De jonge speler op het WK kan zich daar op het grootste ...

499
499
'Club Brugge richt pijlen op Nigeriaanse flankaanvaller'

Zowel op uitgaand als inkomend vlak wordt er deze zomer heel wat verkeer verwacht bij Club Brugge. ...

198
198
Anderlecht-fans reageren massaal op vertrek van Goto

De eerste grote uitgaande transfer van deze zomermercato is een feit. Via de officiële kanalen ...

255
255
Hugo Broos beroert tot tranen toe met tragisch verhaal

Hugo Broos heeft in zijn carrière al zowat alles meegemaakt. Maar vanavond, wanneer ...

81
81
'Anderlecht zoekt T1: topkandidaat Sibierski haakt af'

Op uitgaand vlak zit er stilaan schot in de zaak, maar inkomende dossiers wist RSC Anderlecht tot op ...

772
772
'Grote kuis in Anderlecht: abrupte exit in de maak'

Nadat het eerder al een aantal huurlingen uitzwaaide, en enkele aflopende contracten niet meer ...

440
440
Vlak voor WK: De Wever slaat voetbalfans met verstomming

Opvallende beelden vanuit de Wetstraat 16, waar Bart De Wever zich vlak voor de openingswedstrijd ...

130
130
'Club Brugge aast op dubbelslag bij PSG'

Bij Club Brugge lijkt er deze zomer heel wat te gaan bewegen. Het zal vervangers moeten vinden voor ...

411
411
Vossen ziet Genk goudmijn aanboren op transfermarkt

Jelle Vossen is nog op zoek naar een nieuwe uitdaging. De 37-jarige spits nam enkele weken geleden ...

510
510
Standard is toptalent definitief kwijt aan Feyenoord

Standard leek dit seizoen weer wat op te leven, al kon het zijn seizoen uiteindelijk net niet ...

71
71
'Feyenoord drukt door: komst Belg bijna rond'

Feyenoord eindigde vorig seizoen als tweede in de Eredivisie, maar kon PSV nooit bedreigen voor de ...

99
99
'KV Kortrijk keihard: oudgediende naar B-kern gestuurd'

KV Kortrijk is deze week als eerste eersteklasser begonnen aan de voorbereiding op het nieuwe ...

192
192
'Saibari staat op zucht van droomtransfer'

Bij Anderlecht en Genk kon hij ooit niet doorbreken, maar in Nederland is Ismael Saibari wel ...

54
54
'Anderlecht vangt minder dan gehoopt voor Goto'

Anderlecht staat voor een zeer drukke zomermercato en heeft donderdag een eerste belangrijke deal ...

460
460
'Club Brugge dokt miljoenen voor tienertalent'

Club Brugge ontwikkelde de voorbije jaren een bijzonder succesvolle transferstrategie, met ook een ...

456
456
'Rigaux wil nu ook JPL-smaakmaker naar Feyenoord halen'

Dévy Rigaux trok na het veroveren van de landstitel de deur achter zich dicht als Director of ...

133
133
TRANSFERUURTJE: 'Nieuwe club Hasi, Kompany gooit grote naam buiten'

De zomermercato nadert met rasse schreden, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn al druk in ...

245
245
Garcia zet Duivel in de wachtkamer ondanks topseizoen

Het WK staat op het punt te ontploffen. Voor de Rode Duivels is het nog even wachten op de ...

157
157
Degryse zet druk op Duivelse 'jokers' vlak voor WK

Het WK 2026 gaat vanavond van start. De openingswedstrijd tussen Mexico en Zuid-Afrika zal het ...

70
70

Meer sportnieuws