Club Brugge krijgt giga-opsteker voor Porto

door
Club Brugge krijgt giga-opsteker voor Porto

Club Brugge ging het afgelopen weekend op bezoek in het Dudenpark. Blauw-Zwart leek er op weg naar een driepunter, maar Union SG vocht zich met tien man nog terug in de partij. Het werd 2-2. Woensdag gaat de focus bij de landskampioen opnieuw helemaal op de Champions League.


Hoewel de kwalificatie voor de volgende ronde al een feit is, is nieuw puntengewin zeker welgekomen. Club zou zo uitzicht behouden op de groepswinst. Die plek zou de Bruggelingen na nieuwjaar een gunstigere loting kunnen opleveren in de achtste finales. Carl Hoefkens en co zouden namelijk de andere groepswinnaars ontlopen in de volgende ronde.

Voor het duel tegen FC Porto krijgt Hoefkens alvast uitstekend nieuws. Het Laatste Nieuws weet dat de Club-coach opnieuw een beroep zal kunnen doen op Clinton Mata. De verdediger was een tijdje out met een enkelblessure en had daar vorige week nog last van. Nu zou Mata opnieuw helemaal fit zijn, wat Hoefkens opnieuw een extra optie geeft achterin. Daar stond de voorbije wedstrijden steevast Denis Odoi. Afwachten wie thuis tegen Porto de voorkeur krijgt. De enige speler in de lappenmand bij Club is nu Mats Rits.

DUIDELIJKE CIJFERS

Porto zal ongetwijfeld op zijn hoede zijn in Brugge. De Portugezen zullen de duidelijke 0-4-cijfers uit het eerste duel tussen beide clubs nog niet vergeten zijn. Zelf hebben Sergio Conceição en co bovendien nog uitzicht op de volgende ronde. Met zes punten uit vier duels staan ze tweede in de groep, met twee punten meer dan Atlético Madrid. Bayer Leverkusen sluit de rij met drie punten. 

LEES OOK: Leko krijgt gouden raad: “Als ze willen overleven in Europa”

Wat wordt het deze keer?

Meest recent

Anderlecht schrikt zich rot: Vazquez meteen held in La Liga

Het contrast kon bijna niet groter zijn. Terwijl RSC Anderlecht maandag een crisisoverleg hield ...

31
31
Gheysens buiten geschreeuwd: nieuwe eigenaars bij Antwerp?

Opvallend tafereel zondag in de vernieuwde tribune 2 van de Bosuil. Tijdens de match tegen Charleroi ...

37
37
Malaise Anderlecht: ultimatum Hasi, sterkhouders op matje

RSC Anderlecht trekt komende zondag met het mes op de keel naar Standard. Loopt het in Luik opnieuw ...

60
60
Jackers of Mignolet: Leko hakt Club Brugge-knoop door

Ivan Leko maakt zich naar eigen zeggen weinig zorgen, maar de vele tegengoals zijn toch een thema ...

251
251
Anderlecht likt wonden: rampscenario voor Standard

Na het gelijkspel tegen Dender staan de zenuwen alweer strakgespannen bij RSC Anderlecht, waar ...

131
131
Lardot tikt VAR op vingers: Union door oog van de naald

De afgelopen weken stond de Belgische arbitrage weer in het oog van de storm, maar op speeldag 22 ...

86
86
Coucke onthult masterplan: Anderlecht polst Kompany

Ondanks het crisisoverleg na de recente twee op twaalf mag Besnik Hasi voorlopig in het zadel ...

612
612
'Stankovic out: Club Brugge krijgt belangrijke update'

Met vijf goals in zijn laatste zeven optredens is Aleksandar Stankovic tegenwoordig dé man in ...

700
700
Crisis Anderlecht: tweede groot ontslag in de maak?

Daags na de wanprestatie tegen hekkensluiter FCV Dender hangt er opnieuw een crisissfeer rond RSC ...

403
403
Zulte Waregem heeft beet: derde winteraanwinst binnen

Zulte Waregem speelde zaterdag een verdienstelijke wedstrijd, maar verloor uiteindelijk wel op Club ...

91
91
'Club Brugge schrikt op: cruciaal transfernieuws Onyedika'

Club Brugge bereidt zich momenteel voor op het cruciale Champions League-duel van aanstaande ...

400
400
'Hasi in vieze papieren: verbazende opvolger staat al klaar'

Besnik Hasi blijft vooralsnog aangesteld als hoofdcoach van RSC Anderlecht. Maandag werd het ...

730
730
"Pure science fiction" - De Ketelaere maakt Italianen gek

Nog minder dan vijf maanden te gaan en het wereldkampioenschap gaat van start. Bondscoach Rudi ...

139
139
'IJskoude douche voor Lammens: Man Utd dropt grote bom'

Manchester United heeft Senne Lammens vorige zomer binnengehaald als een dringende oplossing. ...

727
727
Van der Elst ziet groot manco Anderlecht: “Hebben ze niet”

RSC Anderlecht zit weer in de hoek waar de klappen vallen. Besnik Hasi keek even een ontslag in de ...

196
196
KAA Gent gaat Standard en Anderlecht achterna met boycot

De boycots van supporters komen dit seizoen vaker voor. Nu is het de beurt aan de fans van KAA Gent. ...

197
197
‘Antwerp met de handen in het haar: verdict Van Helden’

Rein Van Helden werd nog maar net voorgesteld als de nieuwe toptransfer van Royal Antwerp FC. De ...

426
426
‘Opvallende recordtransfer bij Anderlecht in de maak’

Een opvallende recordtransfer bij RSC Anderlecht is in de maak. Bij de dames is keepster Aude ...

206
206
Leko krijgt gouden raad: “Als ze willen overleven in Europa”

Club Brugge neemt het in de Champions League op tegen Olympique Marseille in een allesbeslissende ...

364
364
Oordeel over Hasi: “Martens of Defour als opvolger?”

Besnik Hasi mag aanblijven bij RSC Anderlecht. De druk op de T1 wordt echter immens groot en de ...

446
446
WK-koorts neemt toe: uniek object op de markt

Het WK 2026 komt steeds dichterbij. Heel België hoopt uiteraard dat de Rode Duivels het daar ...

23
23
'Geen coach, wel transfer? Hoefkens klopt aan bij KRC Genk'

Bij Racing Genk staat er de komende dagen nog wel wat te gebeuren op de transfermarkt. Vooral ...

266
266
Westerlo hoopt op toptransfer: MLS of JPL?

Bij KVC Westerlo lieten ze al de nodige spelers vertrekken. Financieel is dat nodig, maar de club ...

61
61
Standard en Anderlecht zitten samen: Rouches doen oproep

Standard verloor met 0-4 van AA Gent en nadien was het hommeles in Luik. Plots stonden er leden van ...

371
371
KRC Genk droomt hardop: grote terugkeer 'lonkt'

Anno 2025 zit er héél veel geld in het voetbal. Spelers verkopen is voor heel veel ...

338
338

Meer sportnieuws