Club Brugge krijgt giga-opsteker voor Porto

door
Club Brugge krijgt giga-opsteker voor Porto

Club Brugge ging het afgelopen weekend op bezoek in het Dudenpark. Blauw-Zwart leek er op weg naar een driepunter, maar Union SG vocht zich met tien man nog terug in de partij. Het werd 2-2. Woensdag gaat de focus bij de landskampioen opnieuw helemaal op de Champions League.


Hoewel de kwalificatie voor de volgende ronde al een feit is, is nieuw puntengewin zeker welgekomen. Club zou zo uitzicht behouden op de groepswinst. Die plek zou de Bruggelingen na nieuwjaar een gunstigere loting kunnen opleveren in de achtste finales. Carl Hoefkens en co zouden namelijk de andere groepswinnaars ontlopen in de volgende ronde.

Voor het duel tegen FC Porto krijgt Hoefkens alvast uitstekend nieuws. Het Laatste Nieuws weet dat de Club-coach opnieuw een beroep zal kunnen doen op Clinton Mata. De verdediger was een tijdje out met een enkelblessure en had daar vorige week nog last van. Nu zou Mata opnieuw helemaal fit zijn, wat Hoefkens opnieuw een extra optie geeft achterin. Daar stond de voorbije wedstrijden steevast Denis Odoi. Afwachten wie thuis tegen Porto de voorkeur krijgt. De enige speler in de lappenmand bij Club is nu Mats Rits.

DUIDELIJKE CIJFERS

Porto zal ongetwijfeld op zijn hoede zijn in Brugge. De Portugezen zullen de duidelijke 0-4-cijfers uit het eerste duel tussen beide clubs nog niet vergeten zijn. Zelf hebben Sergio Conceição en co bovendien nog uitzicht op de volgende ronde. Met zes punten uit vier duels staan ze tweede in de groep, met twee punten meer dan Atlético Madrid. Bayer Leverkusen sluit de rij met drie punten. 

LEES OOK: Kane en Kompany met straffe woorden voor Union

Wat wordt het deze keer?

Meest recent

Standard kraait victorie: "Het was Union of de Vurige Stede"

Standard was al zeer actief op de transfermarkt. De Luikenaars wisten onder meer Teddy Teuma terug ...

18
18
'Club Brugge voelt bui hangen: Onyedika staat voor exit'

Club Brugge-coach Ivan Leko krijgt er eerstdaags een aanzienlijke aanwinst bij. Zo is Raphael ...

99
99
Kane en Kompany met straffe woorden voor Union

Union SG deed een stuk beter dan Club Brugge op het veld van Bayern München. Ze verloren met ...

71
71
'Eén detail doet Club dromen: Sels-stunt komt dichterbij'

Het keepersdebat bij Club Brugge is weer open — en ineens valt de naam Matz Sels. Eén ...

323
323
'Lukaku pusht: grote naam terug naar Anderlecht?'

Romelu Lukaku is spits bij Napoli en de Rode Duivels, maar het is duidelijk dat hij achter de ...

241
241
KRC Genk baalt enorm: straf verhaal over ex-jeugdproduct

KRC Genk heeft een uitstekende jeugdopleiding. De Limburgers zijn wat dat betreft Belgische top en ...

84
84
Westerlo baalt: gegokt en toch wel verloren

We lieten het al iets voor de wintermercato weten: KVC Westerlo moet deze mercato spelers verkopen. ...

24
24
Hasi opgelucht: Sikan lost Anderlecht-knoop in één klap

RSC Anderlecht haalde Danylo Sikan weg bij Trabzonspor. Dat kostte RSCA een stevige som. Navraag ...

131
131
KRC Genk houdt stand: "Juventus, PSV…? Valt héél goed mee"

KRC Genk is een club met een jeugdopleiding van Europese topklasse. De Limburgers wisten al heel wat ...

25
25
'Club-bestuur neemt drastische beslissing op transfermarkt'

Club Brugge KV wist de voorbije jaren een pak miljoenen op te halen op de transfermarkt. En ook ...

559
559
Stand UCL: Union zoekt mirakel, Club Brugge mag hopen

Volgende week woensdag is het zover. Dan wordt de laatste speeldag van de League Phase van de ...

162
162
UCL: Grootmachten doen wat moet, opsteker voor Club

De voorlaatste speeldag van de League Phase in de Champions League. Woensdagavond deden de meeste ...

114
114
Union droomt één helft, Kane zorgt nadien voor mokerslag

Union keert vanuit München ongetwijfeld terug met een dubbel gevoel. In de Allianz Arena ...

52
52
'Anderlecht draaft verder: volgende verlenging in zicht'

De sportieve leiding van RSC Anderlecht heeft zijn handen momenteel meer dan vol. De Brusselaars ...

247
247
'Transferalarm in Brugge: Club weigert miljoenenbod'

Club Brugge-coach Ivan Leko krijgt er eerstdaags een aanzienlijke aanwinst bij. Zo is Rpahael ...

330
330
Sterk Union houdt stand: Bayern-fans vervloeken één man

In de Champions League stond Union SG voor zijn op papier moeilijkste wedstrijd tot dusver. De ...

92
92
'Transferbommetje bij KVM: steunpilaar hamert op vertrek'

KV Mechelen staat na 21 speeldagen nog steeds op de vijfde plaats en behoudt dus een goede kans op ...

195
195
'Bondscoach pusht Club Brugge naar absolute topaanwinst'

Met de ruime zege op Kairat Almaty heeft Club Brugge de rust voorlopig doen terugkeren, maar extra ...

565
565
UCL: Atlético geplaatst, Club vloekt na goal in 94ste minuut

In de Champions League worden woensdag de resterende wedstrijden van de voorlaatste speeldag van de ...

129
129
Bayern - Union: Kompany toont geen greintje genade

In de Champions League staat landskampioen Union SG woensdag voor een loodzware opdracht. Zo wacht ...

80
80
Mechele toont grote liefde, warm gebaar raakt iedereen

Brandon Mechele blijft zijn status bij Club Brugge maar versterken. In de verre en ijskoude ...

258
258
Anderlecht beeft: clash met topspeler dreigt elk moment

Anderlecht dacht dat één dossier stilaan gesloten was, maar plots hangt er weer ...

428
428
Hayen stuurt Genk-spelers boodschap na nieuwe zeperd

Club Brugge deed dinsdagavond al een uitstekende zaak voor de Belgische coëfficiënt met ...

223
223
'De Busser versiert transfer naar Nederlandse grootmacht'

Tot enkele maanden geleden was Jari De Busser nog onbekend en onbemind, maar tegenwoordig is de ...

73
73
Romano bevestigt: Anderlecht ziet toptalent vertrekken

Anderlecht deed de voorbije dagen uitstekende zaken. Het liet met Mads Kikkenborg en Luis Vazquez ...

280
280

Meer sportnieuws