Nukkige Ronaldo krijgt steun: "Zo ga je niet met grootsheid om"

door
Nukkige Ronaldo krijgt steun:

Cristiano Ronaldo werd door Manchester United-coach Erik ten Hag uit de wedstrijdselectie tegen Chelsea gezet nadat hij een minuut voor affluiten in de partij tegen Tottenham al naar de kleedkamer trok. Het is onduidelijk hoe de situatie met de Portugese superster verder zal evolueren, al kan CR7 alvast rekenen op de steun van Marco van Basten. 

Vandaag zitten Ronaldo en coach Ten Hag rond de tafel om de hele heisa uit te praten. Het Engelse tabloid The Sun weet te vertellen dat de Portugees zich zou moeten excuseren en zich voortaan moet schikken naar de regels van de Nederlandse coach. Volgens Van Basten is de situatie echter onhoudbaar aan het worden voor CR7. "Zo ga je niet met een grootheid om", klonk het bij Rondo. "Het is niet goed te praten, maar ik kan hem wel begrijpen. Dat hij denkt: krijg jij het lazarus maar. Hij was gewoon boos, beledigd."

Het nukkige gedrag van de Portugese spits valt echter niet goed te praten volgens Van Basten. Een coach moet nu eenmaal de normen en waarden van een club verdedigen, ook tegen een wereldster als Ronaldo.  "Ik ben het met Ten Hag eens en hij moet zijn poot stijf houden. Alles wat Ten Hag doet is billijk, maar dit zijn andere mensen. Heel trots. Ik zou het misschien ook gedaan kunnen hebben, ik laat me niet door zo'n trainer piepelen."

"Ronaldo is een bijzonder iemand. Die heeft ook een bijzonder karakter en die moet je ook op een bijzondere manier behandelen. Dat klinkt allemaal raar, vreemd en gek, maar dat is denk ik wel de realiteit", besloot de voormalige Nederlandse voetballer. Man United speelt donderdag in de Europa League tegen FC Sheriff Tiraspol, het is nog maar de vraag of CR7 opnieuw in de selectie zal worden opgenomen voor dat duel. 

LEES OOK: Lammens snoeihard na nederlaag Manchester United

Zou jij Ronaldo opnieuw opnemen in de A-kern?

Meest recent

KRC Genk krijgt klappen: “Ergste nachtmerrie fans”

KRC Genk verloor roemloos van Union SG en de Limburgers staan niet meer in de top 6. In de Europa ...

36
36
Beloning Taravel na Club-Anderlecht? “Beste prestatie”

RSC Anderlecht speelde 2-2 gelijk op het veld van Club Brugge. Jeremy Taravel is de hoofdtrainer ...

101
101
Hommeles bij Zulte: Vandenbroeck reageert op ontslag

Het is hommeles bij Zulte Waregem. Na desastreuze resultaten en de penibele situatie met Jelle ...

165
165
'Anderlecht zoekt voor De Cat: constructie in de maak'

Ivan Leko was niet helemaal onder de indruk van de prestatie van Nathan De Cat tegen Club Brugge, ...

176
176
Zulte Waregem ontslaat Vandenbroeck, opvolger bekend

Zulte Waregem verloor voor de derde match op rij onverdiend. Essevee staat nog boven de ...

474
474
Euvrard droomt hardop: "Leeft nog steeds!"

Standard boekte een héél belangrijke zege op het veld van Zulte Waregem. Dankzij een ...

58
58
Vandenbempt: Club in de problemen, RSCA lacht

RSC Anderlecht pakte een punt bij Club Brugge, wat inzake kansen een verdiende uitslag was. ...

230
230
Antwerp-fan Celine Van Ouytsel in shock: "Ze zei ja"

Is er iets groot in de maak in showbizzland? Met de woorden “She said yes” zorgde ...

43
43
STVV ontdekt nieuwe parel: "Zo zijn er weinig in België"

STVV won met 2-1 van Cercle Brugge. De Kanaries staan zo gedeeld tweede samen met Club Brugge. ...

89
89
Skoras verklaart hoe AA Gent top zes kan halen

AA Gent won met 3-1 van KV Mechelen en staat terug zesde in de Jupiler Pro League. Als de Buffalo's ...

121
121
Alarmbellen bij Club Brugge: Leko geeft probleem toe

Club Brugge heeft zondag opnieuw twee punten moeten toegeven op leider Union SG en bleef op eigen ...

171
171
'Anderlecht-transfer vlak na knalprestatie in Brugge'

Na twee opeenvolgende zeges tegen op papier kleinere ploegen, heeft RSC Anderlecht zijn voet gezet ...

543
543
Oud-ref messcherp na Burgess-fase: "Een schoolvoorbeeld"

Union SG wist zijn leidersplaats afgelopen weekend met succes te verdedigen. De leider boekte op ...

316
316
Italië smult van Duivel: "Aan perfectie grenzende prestatie"

In de Italiaanse Serie A heeft AC Milan de titelstrijd ietwat levend kunnen houden. De Rossoneri ...

208
208
Sneijder wild van Club-smaakmaker: "Heb je hem zien spelen?"

Club Brugge wil zich in de komende weken en maanden verzekeren van de 20ste landstitel uit zijn ...

420
420
Leko krijgt ijskoude douche: Taravel raakt gevoelige snaar

De 2-2 tegen Anderlecht kwam hard aan bij Ivan Leko. Niet alleen door het resultaat, maar vooral ...

278
278
Genk in vieze papieren: groot pijnpunt blootgelegd

KRC Genk heeft zaterdagavond een slechte zaak gedaan in de strijd om de resterende tickets voor de ...

270
270
Hyperspannende strijd: 'Déze ploegen halen Play-Off I'

Nog twee speeldagen te gaan en de reguliere competitie van de Jupiler Pro League. En nog steeds ...

271
271
8.5 op 10 - Kranten kiezen dé uitblinker na Club-Anderlecht

De klassieker tussen Club Brugge en RSC Anderlecht heeft zondagmiddag geen winnaar opgeleverd. Een ...

640
640
Droom KV Mechelen in gevaar? "Dat moet iedereen beseffen"

KV Mechelen had zondag zekerheid kunnen verkrijgen over deelname aan de Champions' Play-Off, maar is ...

194
194
Pikante onthulling: "Hij stopte terugkeer Messi naar Barça"

Het WK van komende zomer wordt wellicht het laatste grote internationale toernooi van Lionel Messi. ...

134
134
Cercle baalt alweer: "Zoals vaker dit seizoen"

Cercle Brugge had zondag naar een veilige plaats kunnen springen, maar dat is niet gelukt. De ...

68
68
AC Milan blaast titelstrijd nieuw leven in met zege in derby

De titelstrijd in de Serie A ligt weer een beetje meer open. Inter leek onbedreigd op weg naar het ...

57
57
Vrancken haalt opgelucht adem na nipte zege tegen Cercle

STVV blijft ook op twee speeldagen van het einde van de reguliere competitie netjes in het spoor van ...

38
38
Wéér niks voor Essevee: "Het wordt moeilijker en moeilijker"

Zulte Waregem moet in de laatste weken van het reguliere seizoen nog bibberen om de Relegation ...

168
168

Meer sportnieuws