'Real wil 'Galactico-transfer' van 150 miljoen'

door
'Real wil 'Galactico-transfer' van 150 miljoen'

Real Madrid teerde de voorbije seizoenen steevast met succes op dezelfde sterkhouders, maar inmiddels hebben de Spanjaarden een verjongingsoperatie ingezet. En die moet tijdens de komende zomermercato voortgezet worden. Dan zou de Koninklijke opnieuw een 'Galactico-aankoop' op het middenveld willen doen.


De Spaanse kampioen is inmiddels al druk bezig met de generatiewissel op het middenveld. Afgelopen zomer werd alvast afscheid genomen van Casemiro, die naar Manchester United trok. Ondertussen blijven Luka Modric en Toni Kroos goed presteren, maar zij worden alweer een dagje ouder. Met de komst van Aurélien Tchouaméni en Eduardo Camavinga werd de metamorfose alvast ingezet. Het volgende puzzelstukje zou Jude Bellingham moeten worden.

De 19-jarige Engelse international presteert al een tijdje uitstekend bij Borussia Dortmund en is momenteel één van meest gegeerde spelers in Europa. Het talent van Bellingham staat dan ook buiten kijf. Bijgevolg trekken bijna alle grote Premier League-clubs al een tijdje aan zijn mouw. Chelsea FC, Liverpool FC, Manchester United, Manchester City, ... allemaal zouden zij Bellingham dolgraag willen terughalen naar de Engelse velden.

MEGASOM
Maar ook Real Madrid zou dus concrete interesse vertonen en volgens het medium Relevo maakt de Koninklijke een goede kans. Zo zou Bellingham hebben aangegeven dat hij zelf een vertrek naar het Estadio Santiago Bernabeu verkiest. Ook Engelse bronnen melden dat de Madrilenen er goed voor staan. Er moet wel nog een akkoord met Dortmund gevonden worden. En hoewel het de bedoeling lijkt dat Bellingham komende zomer vertrekt, zouden de Duitsers liefst 150 miljoen euro verlangen.

LEES OOK: Courtois investeert in Belgische club: "Gesprek geweest"

Real wint dit jaar opnieuw de Champions League ...

Meest recent

'Knaltransfer bij Club Brugge: top 15 van de wereld'

Club Brugge gaat alweer een lucratieve zomer tegemoet. Terwijl sterkhouders zoals Joel Ordonez, ...

49
49
Vanhaezebrouck verrast: uitblinkers weg bij Anderlecht?

RSC Anderlecht wist zondag nog eens zijn voet naast Club Brugge te zetten. Met dank vooral aan ...

100
100
Voetbalbond maakt aanduidingen refs speeldag 29 bekend

Nu de reguliere competitie afstevent op zijn finale ontknoping kan ook de arbitrage zich geen fouten ...

44
44
'Club schrikt zich rot: bliksemvertrek Tresoldi plots concreet'

Club Brugge dreigt na het seizoen verschillende steunpilaren kwijt te spelen. Zo komen jongens als ...

190
190
Maand na ontslag Hasi: drie grootste winnaars onder Taravel

Tenzij er geen oplossing wordt gevonden voor zijn gebrek aan een Pro License-diploma, zal RSC ...

177
177
Belangrijk nieuws uit Napels: "Of De Bruyne blijft?"

Kevin De Bruyne heeft vrijdagavond zijn rentree gemaakt bij SSC Napoli na maanden van blessureleed. ...

51
51
'Wending in WK-selectie: Duivel doet Garcia plots twijfelen'

Bondscoach Rudi Garcia is momenteel druk in de weer met het voorbereiden van zijn WK-selectie. Op ...

80
80
Nú al favoriet Gouden Schoen? "Dan is de winnaar praktisch gekend"

Het nieuwe kalenderjaar is inmiddels al een dikke twee maanden ver. En dus zijn ook al de eerste ...

345
345
Groot probleem bij Club Brugge: Leko moet ingrijpen

Club Brugge heeft zondag opnieuw twee punten moeten toegeven op leider Union SG en bleef op eigen ...

302
302
Gheysens bruskeert: ongeziene ommezwaai bij Antwerp FC

Paul Gheysens duwt Antwerp FC plots richting een nieuwe koers. De beslissing komt niet uit de lucht ...

176
176
Done deal: Anderlecht stelt "Zwitsers zakmes" voor

RSC Anderlecht sleepte zondag een 2-2 gelijkspel uit de brand op het veld van aartsrivaal Club ...

316
316
Lardot evalueert speeldag 28: arbitrage de mist in?

In de laatste rechte lijn richting de play-offs neemt de spanning toe in de Jupiler Pro League. ...

907
907
Alderweireld's emotionele boodschap: "Het moet stoppen!"

Voormalig Rode Duivel Toby Alderweireld laat opnieuw van zich horen, maar deze keer niet op het ...

57
57
'Anderlecht hakt knoop door: witte rook rond Taravel'

Ook in zijn vijfde wedstrijd als interimtrainer van RSC Anderlecht bleef Jérémy ...

207
207
Club Brugge deelt heuglijk nieuws: contract tot 2029

Club Brugge bleef zondag steken op een 2-2 gelijkspel tegen aarstrivaal RSC Anderlecht. In de topper ...

291
291
Antwerp-fan Celine Van Ouytsel in shock: "Ze zei ja"

Is er iets groot in de maak in showbizzland? Met de woorden “She said yes” zorgde ...

111
111
Union SG aan zet: Burgess duidelijk over zomers vertrek

Bij Union SG moeten ze stilaan een belangrijke knoop gaan doorhakken. Gaan ze verder of niet met ...

92
92
Transferadvies bij Anderlecht: "Sowieso mooie toekomst"

RSC Anderlecht begint steeds meer op dreef te geraken. De Brusselaars pakten een punt op het veld ...

224
224
Courtois investeert in Belgische club: "Gesprek geweest"

Thibaut Courtois gaat investeren in een Belgische club, dat is al officieel meegedeeld. Er doen ...

221
221
'Club Brugge beloont Tresoldi: pittige bonussen op straat'

Club Brugge haalde afgelopen zomer Nicolo Tresoldi voor 6 miljoen euro weg bij Hannover '96. De ...

368
368
Vandenbempt looft RSCA'er: "Ook bij Club een uitblinker"

RSC Anderlecht pakte inzake kansen een verdiend punt op het veld van Club Brugge. Met een 4 op 6 ...

197
197
Sensatie in Nederland: PSV zet champagne al klaar

Op PSV staat nu toch al een aantal jaren geen maat in Nederland. De club uit Eindhoven is ...

65
65
Club Brugge aan zet: zéér opvallende negatieve statistiek

Club Brugge moet in de Jupiler Pro League een constanter niveau gaan halen. De Bruggelingen ...

155
155
Zeneli stomverbaasd bij Union: "Dit heb ik nog nooit gezien"

Union SG won verdiend met 2-1 van een pover KRC Genk. De Brusselaars zagen dat Besfort Zeneli zijn ...

47
47
Verdwijning bij Club Brugge: "Wordt pijnlijk verhaal"

Club Brugge blijft een wisselvallig seizoen afwerken in de Jupiler Pro League. De Bruggelingen ...

240
240

Meer sportnieuws