Esposito afgemaakt na bedenkelijke actie

door
Esposito afgemaakt na bedenkelijke actie

Een wanprestatie die leidde tot een trainersontslag, ontevreden supporters die de wedstrijden lieten staken, rellen buiten het stadion en zelfs een huwelijksaanzoek op het veld. De clash van zondag tussen Standard en Anderlecht leverde weer heel wat stof tot discussie op. Ook Sebastiano Esposito deed de wenkbrauwen fronsen met een bedenkelijke actie.


Nadat de wedstrijd definitief was stopgezet omdat de supporters van Anderlecht met vuurpijlen op het veld gooiden, werd de (forfait)zege tegen de aartsrivaal uitgebreid gevierd bij de Rouches. Maar tijdens dat vieren ging Denis Dragus even over de schreef. Zo vond de Roemeense aanvaller van Standard er niet beter op dan het bezoekende vak te provoceren en op die manier olie op de sowieso al explosieve situatie te gooien.

De aanvaller werd evenwel meteen op zijn plaats gezet door doelman Arnaud Bodart, die zijn verstand dus wél kon gebruiken. Het gedrag van Dragus was evenwel niet naar de zin van Esposito. Die spurtte richting de Standard-spelers om de confrontatie met Dragus en co aan te gaan. Jan Vertonghen en enkele andere ploegmaats moesten zich haasten om de Italiaanse huurling van Internazionale tegen te houden en hem te behoeden van verdere stommiteiten.

ZWARE KRITIEK
Het incident werd maandag ook even besproken bij Extra Time en analist Filip Joos toonde zich erg scherp voor de aanvaller. "Dus hij vindt dat hij Anderlecht vertegenwoordigt? Hij heeft nog niks gedaan behalve zijn goal op West Ham en dan komt hij het even zeggen. Dat mag je doen als je er iets hebt betekend of er in de jeugd hebt gespeeld. Maar toon het eerst op het veld. Dat is een ongelooflijk mislukte ... . En het gebeurt nu eenmaal dat je ook mislukte huurspelers haalt", aldus Joos. "Niet presteren is één ding, maar dat allemaal erbij is kwalijk", voegde Gert Verheyen toe.

LEES OOK: Joos verrast met opvallende Duivels-keuze

Anderlecht kan Esposito in januari beter terugsturen naar Inter ...

Meest recent

Brusselmans biecht op: financiële klap zindert na

Herman Brusselmans stond de voorbije tijd vaker in de schijnwerpers. Zo werd een rechtszaak rond een ...

1
1
José Mourinho barst in tranen uit bij Benfica

José Mourinho wordt gezien als één van de beste trainers aller tijden. De ...

3
3
‘Van kwaad naar erger: Vermeeren compleet KO geslagen’

Arthur Vermeeren ontplofte op jonge leeftijd bij Royal Antwerp FC en versierde meteen een ...

34
34
Pocognoli verbaast Frankrijk met aanpak: “Een tovenaar”

Sebastien Pocognoli ging van Union SG naar AS Monaco en zijn start in Frankrijk was op zijn minst ...

44
44
Zulte Waregem bibbert en beeft: code rood bij spelers

Zulte Waregem kende een wisselvallig seizoen. Essevee zat in een goede reeks en zag zelfs even naar ...

53
53
Lapoussin slaat keihard terug: "Ik was België beu!"

Loïc Lapoussin maakte op de Belgische velden vooral het mooie weer bij Union SG en vervolgens ...

64
64
D-Day in de JPL: dit zijn de scenario’s voor Play-Offs

Zondag staat de laatste speeldag van de reguliere competitie op het programma. Er zijn al veel ...

132
132
Frustraties lopen hoog op bij KV Kortrijk na zeperd

KV Kortrijk is dit seizoen één van de promotiekandidaten, maar tegen Francs Borains ...

100
100
'Gigantische verrassing bij Anderlecht rond Rits'

Mats Rits is al geruime tijd naar de achtergrond verdwenen bij RSC Anderlecht, maar onder Jeremy ...

341
341
Rob Schoofs zorgt voor kippenvel bij oude liefde

De naam van Rob Schoofs blijft onlosmakelijk verbonden met KV Mechelen, ook al draagt hij vandaag ...

117
117
‘Drama voor Lavia: rampscenario bij Chelsea in de maak’

Chelsea zit in de hoek waar de klappen vallen. De Londense club hoopte het tij te keren met de ...

63
63
De Ketelaere in diep dal: zorgen nemen razendsnel toe

De zorgen rond Charles De Ketelaere nemen opnieuw toe. Na zijn blessure en moeilijke weken lijkt hij ...

82
82
Stassin heeft vleugels na selectie: “Het is ongelooflijk”

Lucas Stassin kreeg een mooie verrassing in de bus. De aanvaller werd geselecteerd door bondscoach ...

35
35
Taravel heeft erg opvallend plan met De Cat

Nathan De Cat is opgeroepen voor de Rode Duivels, maar de middenvelder moet eerst nog met RSC ...

126
126
'Tast Coucke diep in de buidel? Anderlecht wil dure klepper'

Anderlecht volgt een speler die in Duitsland almaar meer naam maakt, maar goedkoop wordt dit dossier ...

224
224
Promotie plots in gevaar? KV Kortrijk reageert

De 31ste speeldag in de Challenger Pro League bracht zaterdag een grote verrassing. KV Kortrijk ...

506
506
Is er nog hoop? Nieuwe wending in dossier Bounida

De laatste tijd is het bij de voetbalbond alle hens aan dek om de toekomst van de Rode Duivels ...

161
161
'AA Gent wil Deens koopje doen'

Bij AA Gent is het alweer een seizoen met ups en downs geweest. Desondanks liggen ze wel nog op ...

151
151
Knalprestatie van Stassin, Juve schiet zichzelf in voet

Lucas Stassin was vrijdag dé grote verrassing in de selectie van de Rode Duivels. De jonge ...

36
36
Gent krijgt sterkhouder terug: "Klaar voor start POs"

AA Gent zal er zondag alles aan doen om zijn plaats in de top zes niet meer weg te geven. Daarvoor ...

90
90
Record in zicht: Kompany doet opmerkelijke uitspraak

Bayern München haalde in de voorbije week stevig uit in de Champions League, waarin Atalanta in ...

290
290
SK Beveren bouwt verder aan droomseizoen, remontada Lokeren

SK Beveren is weer een stap dichter bij een absoluut unicum. De Waaslanders maakten thuis gehakt van ...

92
92
Nainggolan doet boekje open over Antwerp en Beerschot

Vrijdagavond kreeg Patro Eisden in de Challenger Pro League een 0-4 om de oren van Beerschot. Het ...

236
236
Zeer verrassende transferwending bij Antwerp?

Antwerp sluit zijn seizoen in de reguliere competitie zondag nog af met een trip naar Leuven. Daarna ...

341
341
'Frankrijk steigert na soap rond Club Brugge-speler'

Bij Club Brugge proberen ze zondag nog een zo goed mogelijke uitgangspositie te veroveren voor de ...

188
188

Meer sportnieuws