Esposito afgemaakt na bedenkelijke actie

door
Esposito afgemaakt na bedenkelijke actie

Een wanprestatie die leidde tot een trainersontslag, ontevreden supporters die de wedstrijden lieten staken, rellen buiten het stadion en zelfs een huwelijksaanzoek op het veld. De clash van zondag tussen Standard en Anderlecht leverde weer heel wat stof tot discussie op. Ook Sebastiano Esposito deed de wenkbrauwen fronsen met een bedenkelijke actie.


Nadat de wedstrijd definitief was stopgezet omdat de supporters van Anderlecht met vuurpijlen op het veld gooiden, werd de (forfait)zege tegen de aartsrivaal uitgebreid gevierd bij de Rouches. Maar tijdens dat vieren ging Denis Dragus even over de schreef. Zo vond de Roemeense aanvaller van Standard er niet beter op dan het bezoekende vak te provoceren en op die manier olie op de sowieso al explosieve situatie te gooien.

De aanvaller werd evenwel meteen op zijn plaats gezet door doelman Arnaud Bodart, die zijn verstand dus wél kon gebruiken. Het gedrag van Dragus was evenwel niet naar de zin van Esposito. Die spurtte richting de Standard-spelers om de confrontatie met Dragus en co aan te gaan. Jan Vertonghen en enkele andere ploegmaats moesten zich haasten om de Italiaanse huurling van Internazionale tegen te houden en hem te behoeden van verdere stommiteiten.

ZWARE KRITIEK
Het incident werd maandag ook even besproken bij Extra Time en analist Filip Joos toonde zich erg scherp voor de aanvaller. "Dus hij vindt dat hij Anderlecht vertegenwoordigt? Hij heeft nog niks gedaan behalve zijn goal op West Ham en dan komt hij het even zeggen. Dat mag je doen als je er iets hebt betekend of er in de jeugd hebt gespeeld. Maar toon het eerst op het veld. Dat is een ongelooflijk mislukte ... . En het gebeurt nu eenmaal dat je ook mislukte huurspelers haalt", aldus Joos. "Niet presteren is één ding, maar dat allemaal erbij is kwalijk", voegde Gert Verheyen toe.

LEES OOK: Coucke afgemaakt: “Lukaku schaamteloos als zelfverdediging”

Anderlecht kan Esposito in januari beter terugsturen naar Inter ...

Meest recent

Van Persie verklaart dé stunttransfer van het jaar in NL

Feyenoord kent een zeer moeizaam seizoen en zet alles op alles op de tweede plaats. Dat geeft recht ...

15
15
Cinel pakt uit met zeer gewaagde uitspraken

Cercle Brugge draait al een stuk beter dan enkele weken geleden, maar de situatie is nog altijd ...

34
34
PSG-voorzitter met grote ambities: "Naar de JPL!"

Nasser Al-Khelaïfi is voorzitter van PSG en hij was donderdag te gast in België. Daar ...

54
54
PSV én PSG onderuit, Pocognoli geniet met volle teugen

In de Bundesliga, Serie A, Eredivisie en Ligue 1 werd er vanavond ook gevoetbald. Zo mochten ze bij ...

20
20
KRC Genk (voorlopig) in top zes na felbevochten zege

KRC Genk stond er grote druk, want verliezen was vanavond uit den boze bij KV Mechelen. De ...

102
102
Patro viert feestje bij Club NXT na zege in spektakelduel

In de Challenger Pro League stonden er vanavond twee duels op het programma. Club NXT ontving het ...

48
48
Tresoldi geniet in JPL en ziet één straffe tegenstander

Club Brugge betaalde afgelopen zomer 6 miljoen euro om Nicolo Tresoldi aan te trekken. De speler ...

98
98
Still geeft update over alle ophef omtrent Bayat

Edward Still verliet na twee matchen als interim-trainer RSC Anderlecht voor Watford. Karim ...

56
56
De Mil verrast: "Wilde hem meenemen naar AA Gent"

Zaterdag staat er met Sporting Charleroi - AA Gent een zeer belangrijk duel voor een ticket in ...

99
99
Red Flames nemen na 65 caps afscheid van grote naam

De Belgian Red Flames hebben vandaag afscheid genomen van een van hun meest ervaren speelsters. Na ...

27
27
Leko klopt zichzelf op de borst: "Sinds ik er ben..."

Club Brugge moet dit weekend aan de bak tegen Cercle Brugge. Een Brugse derby, waarbij puntenverlies ...

136
136
Dan breekt de hel los: nachtmerriecoach naar Anderlecht?

Anderlecht jaagt op een nieuwe T1 en wil nog deze week knopen doorhakken. Maar één ...

538
538
Grote crisis bij Antwerp: Goots velt oordeel over toekomst

Royal Antwerp FC verloor kansloos met 0-4 van een zeer sterk RSC Anderlecht. De score was nog ...

160
160
'Club Brugge ruikt geld bij deal van 80 miljoen euro'

Club Brugge incasseerde de afgelopen honderden miljoenen euro’s via uitgaande transfers. De ...

427
427
Euvrard geeft toe: zomeraanwinst mag Standard al verlaten

Bij Standard kennen ze alweer een zeer moeilijk seizoen. Vincent Euvrard zal met zijn team moeten ...

80
80
Overname op til? Saudi-Arabië zorgt voor bommetje in JPL

Onze redactie kwam de afgelopen maanden met een aantal primeurs. Zo haalden we al een hele tijd ...

464
464
Belgisch voetbal kreunt: 666 miljoen euro als noodoplossing

Het Belgische voetbal leeft al vele jaren boven zijn stand. Dankzij kapitaalsinjecties van de ...

130
130
Vanderbiest voert druk op: "Bij hén is het van moeten"

KV Mechelen kan vanavond een zeer goede zaak doen in de Jupiler Pro League. Ze nemen het in eigen ...

54
54
'KV Mechelen mist duo, Hayen hakt Genk-knopen door'

KV Mechelen krijgt straks KRC Genk over de vloer, een van de rechtstreekse concurrenten in de jacht ...

363
363
De Mil moet puzzelen: sterkhouders out bij AA Gent

KAA Gent gaat zaterdag op bezoek bij Charleroi, een rechtstreekse concurrent voor de top zes. ...

135
135
Vader Vlasic brandt Van Gucht af na ontkenning scheiding

Wel gescheiden, niet gescheiden en uiteindelijk... blijken Ruben Van Gucht en Blanka Vlasic toch ...

272
272
Leko verschaft cruciale update uit ziekenboeg Club Brugge

Aanstaande woensdag komt Atlético Madrid op bezoek in Jan Breydel, waar Club Brugge zondag ...

311
311
Schreuder naar Anderlecht: laatste struikelblok bekend

Na de straffe bekerzege tegen Antwerp gaan er hier en daar stemmen op om interimcoach ...

800
800
Jan Mulders hart bloedt: “Ik dacht aan begrafenissen”

Jan Mulder werd een poos geleden genadeloos aan de kant geschoven door VTM. De Nederlandse analist ...

98
98
Kaye Furo meteen naar de achtergrond bij Brentford

Kaye Furo maakte afgelopen wintermercato de verrassende transfer naar Brentford. De aanvaller was ...

222
222

Meer sportnieuws