Esposito afgemaakt na bedenkelijke actie

door
Esposito afgemaakt na bedenkelijke actie

Een wanprestatie die leidde tot een trainersontslag, ontevreden supporters die de wedstrijden lieten staken, rellen buiten het stadion en zelfs een huwelijksaanzoek op het veld. De clash van zondag tussen Standard en Anderlecht leverde weer heel wat stof tot discussie op. Ook Sebastiano Esposito deed de wenkbrauwen fronsen met een bedenkelijke actie.


Nadat de wedstrijd definitief was stopgezet omdat de supporters van Anderlecht met vuurpijlen op het veld gooiden, werd de (forfait)zege tegen de aartsrivaal uitgebreid gevierd bij de Rouches. Maar tijdens dat vieren ging Denis Dragus even over de schreef. Zo vond de Roemeense aanvaller van Standard er niet beter op dan het bezoekende vak te provoceren en op die manier olie op de sowieso al explosieve situatie te gooien.

De aanvaller werd evenwel meteen op zijn plaats gezet door doelman Arnaud Bodart, die zijn verstand dus wél kon gebruiken. Het gedrag van Dragus was evenwel niet naar de zin van Esposito. Die spurtte richting de Standard-spelers om de confrontatie met Dragus en co aan te gaan. Jan Vertonghen en enkele andere ploegmaats moesten zich haasten om de Italiaanse huurling van Internazionale tegen te houden en hem te behoeden van verdere stommiteiten.

ZWARE KRITIEK
Het incident werd maandag ook even besproken bij Extra Time en analist Filip Joos toonde zich erg scherp voor de aanvaller. "Dus hij vindt dat hij Anderlecht vertegenwoordigt? Hij heeft nog niks gedaan behalve zijn goal op West Ham en dan komt hij het even zeggen. Dat mag je doen als je er iets hebt betekend of er in de jeugd hebt gespeeld. Maar toon het eerst op het veld. Dat is een ongelooflijk mislukte ... . En het gebeurt nu eenmaal dat je ook mislukte huurspelers haalt", aldus Joos. "Niet presteren is één ding, maar dat allemaal erbij is kwalijk", voegde Gert Verheyen toe.

LEES OOK: 'Vossen-rel ontploft na pijnlijke stilte Vandenbroeck'

Anderlecht kan Esposito in januari beter terugsturen naar Inter ...

Meest recent

Westerlo bestolen? "Schandalig, iedereen heeft het gezien"

Westerlo heeft na een reeks van vijf wedstrijden weer kennis gemaakt met de nederlaag. Ze gingen ...

87
87
Smet op feestvreugde: sterkhouder Gent lang out?

AA Gent heeft na twee maanden eindelijk nog eens kunnen winnen. De Buffalo's haalden het zaterdag ...

54
54
Africa Cup: Nigeria al gekwalificeerd, Put in zak en as

Er werd zaterdagavond ook weer gevoetbald op de Africa Cup. Nigeria heeft zich als tweede land ...

28
28
De Mil pakt eindelijk eerste zege met AA Gent

Rik De Mil heeft eindelijk zijn eerste overwinning als trainer van AA Gent beet. Na twee nederlagen ...

73
73
Rangers-coach geeft grote hint over toekomst Raskin

De voorbije maanden werd er al druk gespeculeerd over de toekomst van Nicolas Raskin, De ...

43
43
'Inter zet derde smaakmaker van Club op verlanglijstje'

Niet alleen delen Club Brugge en Internazionale dezelfde clubkleuren, ze lijken elkaar ook alsmaar ...

238
238
Dender baalt: "We zijn onvoldoende beloond"

Dender sluit zoals verwacht 2025 af als rode lantaarn in de Jupiler Pro League. De Kadavers boekten ...

32
32
Vanderbiest kritisch: "Gebeurt dit seizoen te vaak"

KV Mechelen heeft zichzelf zaterdag geen laat kerstcadeau kunnen bezorgen. Het had zijn positie in ...

49
49
Man Utd-icoon komt met enorme lof voor Lammens

Manchester United pakte op tweede kerstdag een nipte zege tegen Newcastle United en houdt daardoor ...

178
178
Aston Villa toont zich met straffe recordzege titelkandidaat

Aston Villa lijkt zich stilaan helemaal in de titelstrijd te mengen in de Premier League. Het ...

62
62
KV Mechelen kan wonderjaar niet passend afsluiten

Voor KV Mechelen was 2025 een mooi jaar, zeker de tweede helft ervan. Het trekt de winterstop in als ...

75
75
Coucke velt oordeel over bewogen jaar bij Anderlecht

RSC Anderlecht kende geen goed 2025. Het was weer een veel te woelig jaar bij de Belgische ...

405
405
Saliba verrast na pijnlijke nederlaag tegen Charleroi

RSC Anderlecht speelde een zeer matige match tegen Sporting Charleroi. Een wanprestatie en de 1-2 ...

231
231
Buitenland greep mis: Union SG slaat toe

Bij Union SG trokken ze de afgelopen jaren veel onbekende spelers aan. Velen van hen groeiden nadien ...

83
83
AA Gent baalt: sterkhouder drie maanden out

AA Gent neemt het vanavond in eigen huis op tegen KVC Westerlo. Een partij die ze moeten winnen. De ...

107
107
Club Brugge geeft planning winterstage prijs

Club Brugge heeft het jaar goed afgesloten met een negen op negen. De Bruggelingen genieten nu even ...

339
339
KV Mechelen legt lat opvallend hoog

KV Mechelen wil zijn goede eerste deel van het seizoen afsluiten met een zege tegen FCV Dender. ...

70
70
Kelderkraker zonder punch: La Louvière en OHL met kopzorgen

La Louvière en OHL gaan met de nodige zorgen 2026 in. Na een bedroevend schouwspel bleven ...

34
34
Liverpool wint 'Jota-match', Arsenal blijft leider

In de Premier League stonden er om 16u een aantal duels op het programma. Onder meer Arsenal en ...

16
16
Antwerp schept duidelijkheid rond Nozawa

Royal Antwerp FC won gevleid met 2-1 van Zulte Waregem. De Great Old boekt zo een 10 op 12 en doet ...

177
177
Vandenbroeck zorgt voor transfersurprise

Zulte Waregem sloot 2025 af met een onverdiende 2-1-nederlaag op het veld van Royal Antwerp FC. Na ...

232
232
'Deze transfer zou KV Mechelen doen ontploffen'

KV Mechelen speurt rond naar jonge spelers die ze op termijn met flink wat winst kunnen verkopen. De ...

207
207
Club is Stankovic wellicht kwijt: "Trekt onze aandacht"

Club Brugge lijkt maar één jaar te kunnen genieten van Aleksander Stankovic. De ...

946
946
Magie van Oosting doet Antwerp plots dromen van PO1

Na een turbulent 2025, is Antwerp plots weer springlevend. The Great Old zwalpte vandaag ...

183
183
Manchester City zet Arsenal heel stevig onder druk

In de Premier League ging Manchester City om 13u30 op bezoek bij Nottingham Forest. The Citizens ...

49
49

Meer sportnieuws