Belg neergesabeld: "Een van de slechtste aanwinsten van seizoen"

door
Belg neergesabeld:

Verschillende landgenoten gingen afgelopen zomer aan de slag bij een nieuwe club. Een van hen was Adnan Januzaj (27). De linkerpoot was einde contract bij Real Sociedad en ging aan de slag bij reeksgenoot Sevilla FC. Daar loopt het voorlopig nog niet van een leien dakje voor Januzaj.


De 15-voudige Rode Duivel kwam nog maar drie keer in actie voor de Andalusische club. Hij mocht drie keer invallen in de Champions League. In La Liga staat de teller nog op nul. Ook de statistieken van Januzaj zijn pover. Hij scoorde nog niet en kon nog geen enkele assist uitdelen. Bij Sevilla lijken ze zich dan ook zorgen te maken over de speler, die in totaal nog maar 49 minuten in actie kwam dit seizoen.

Fichajes noemt Januzaj een "nutteloze aanwinst" voor de club. Technisch directeur Monchi vroeg de fans niet zo lang geleden om geduld, omdat onze landgenoot niet helemaal fit aankwam in de hoofdstad van Andalusië. Toch lijkt het krediet van Januzaj stilaan op te zijn in Zuid-Europa. Hij boekte in de tussentijd geen vooruitgang. Het genoemde medium noemt hem daarom zelfs "een van de slechtste aanwinsten van het seizoen". Harde woorden.

KRUIS OVER WK

Januzaj lijkt zo stilaan een kruis te mogen gaan maken over het WK in Qatar. Hij behoorde al niet de selectie voor de laatste twee wedstrijden in de Nations League, en zijn huidige situatie doet zijn kansen op een selectie alleen maar afnemen. Zijn laatste minuten in het shirt van de Rode Duivels dateren alweer van 29 maart, in het oefenduel tegen Burkina Faso.

Maakte Sevilla een fout door Januzaj binnen te halen?

Meest recent

'Cercle moet knoop doorhakken over WK-ganger'

Voor Cercle Brugge staat er in de laatste wedstrijden van het seizoen in principe niets meer op het ...

3
3
'Hongaars international op weg naar Jupiler Pro League'

We zouden dit seizoen in een aantal Europese competities weleens een verrassende kampioen kunnen ...

22
22
'Uitstekend nieuws Garcia: Rode Duivel maakt comeback'

Binnen twee weken moet Rudi Garcia bekend maken welke Rode Duivels hij zal meenemen naar het WK. De ...

60
60
Trainersdilemma Essevee: Colpaert spreekt duidelijke taal

Voor Zulte Waregem staat er dit seizoen eigenlijk niets meer op het spel, want in de Relegation ...

18
18
'Club Brugge schiet in actie: bod van 3,5 miljoen'

Club Brugge is nog volop verwikkeld in de strijd om de landstitel, maar achter de schermen lijkt hun ...

129
129
'Charleroi hoopt op miljoenen dankzij PL-duel'

Het heeft er alle schijn van dat de Jupiler Pro League komende zomer weer de nodige smaakmakers zal ...

12
12
Essevee wrijft zich in handen: smaakmaker blijft mogelijk

Bij Zulte Waregem zijn ze intussen al enkele weken zeker van het behoud in de Jupiler Pro League, ...

61
61
Franky Van der Elst compleet verrast: woorden raken diep

Franky Van der Elst is een echt icoon van het Belgische voetbal. De voormalige sterkhouder van Club ...

68
68
TRANSFERUURTJE: 'Club shopt in Genk, toptalent voor Antwerp'

De zomermercato nadert met rasse schreden, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn al druk in ...

123
123
‘Code rood Antwerp: clash met supporters op komst’

Royal Antwerp FC doet nog volop mee in de Europe Play-Offs, maar de achterban begint toch te morren. ...

148
148
Saudische rel rond ref Lambrechts: "Het is een schande!"

Op de Belgische velden krijgen de scheidsrechters er wekelijks van langs, maar ook in ...

115
115
STVV verrast met transfernieuws: betrouwbare schakel

Sint-Truiden VV is dit seizoen de grote revelatie van de Jupiler Pro League. De Kanaries linken naar ...

69
69
Rode Duivels én Chelsea? Martens geeft hint over Penders

Binnen twee weken maakt Rudi Garcia de selectie van de Rode Duivels voor het WK bekend. Daarin zijn ...

58
58
Een koopje? Ajax komt met Godts-statement

De voorbije dagen ging de naam van Mika Godts in heel Europa over de tongen, na zijn geweldige ...

112
112
STVV slaat terug na kritiek: "Ongelijke strijd"

STVV is nog steeds dé revelatie van het seizoen. De Kanaries lijken in de Champions' Play-Off ...

77
77
Grote verandering: hier zal CL vanaf 2027 te zien zijn

De voorbije jaren moest de Belgische voetbalfan zich al stevig aanpassen om naar voetbal te kunnen ...

333
333
'Garcia schokt: 2 certitudes vallen nog uit de boot voor WK'

De start van het WK nadert met rasse schreden. In de komende weken zullen de eerste selecties voor ...

362
362
Lukaku biedt zichzelf aan: pikante toptransfer lonkt

Romelu Lukaku werkt nog steeds in België aan zijn terugkeer, nadat eind maart een nieuwe ...

333
333
Zlatan Ibrahimović zet sociale media in brand

Zlatan Ibrahimović heeft opnieuw van zich laten horen op sociale media, en zoals zo vaak deed hij ...

23
23
'Standard 'baalt': geen toptransfer naar Rusland'

Bij Standard gaat er deze zomer sowieso volk vertrekken. De Rouches moeten zoals elke Belgische ...

110
110
'Antwerp hakt knoop door over Janssen en Kerk'

Royal Antwerp FC kent alweer een pover seizoen en heeft de rol aan de Belgische top al even moeten ...

242
242
STVV geeft transferplan prijs: "Dat is de bedoeling"

Bij STVV zijn ze een voorbeeldclub inzake het financiële compartiment, dat maakten we al eerder ...

112
112
Wesley Sonck compleet voor schut gezet: "Wat is dit?"

Wesley Sonck heeft in zijn voetbalcarrière al heel wat meegemaakt. De ex-spits kreeg ...

78
78
Albert ziet Anderlecht fout maken: "Zijn vertrek is slecht nieuws"

RSC Anderlecht gaat nog zware weken tegemoet. De Brusselaars moeten alles op alles zetten voor een ...

261
261
'Ajax-nachtmerrie: Club Brugge-deal hakt er zwaar in'

Ajax zit met een probleem, want Club Brugge duwt stevig door voor een van de revelaties van de ...

386
386

Meer sportnieuws