Belg neergesabeld: "Een van de slechtste aanwinsten van seizoen"

door
Belg neergesabeld:

Verschillende landgenoten gingen afgelopen zomer aan de slag bij een nieuwe club. Een van hen was Adnan Januzaj (27). De linkerpoot was einde contract bij Real Sociedad en ging aan de slag bij reeksgenoot Sevilla FC. Daar loopt het voorlopig nog niet van een leien dakje voor Januzaj.


De 15-voudige Rode Duivel kwam nog maar drie keer in actie voor de Andalusische club. Hij mocht drie keer invallen in de Champions League. In La Liga staat de teller nog op nul. Ook de statistieken van Januzaj zijn pover. Hij scoorde nog niet en kon nog geen enkele assist uitdelen. Bij Sevilla lijken ze zich dan ook zorgen te maken over de speler, die in totaal nog maar 49 minuten in actie kwam dit seizoen.

Fichajes noemt Januzaj een "nutteloze aanwinst" voor de club. Technisch directeur Monchi vroeg de fans niet zo lang geleden om geduld, omdat onze landgenoot niet helemaal fit aankwam in de hoofdstad van Andalusië. Toch lijkt het krediet van Januzaj stilaan op te zijn in Zuid-Europa. Hij boekte in de tussentijd geen vooruitgang. Het genoemde medium noemt hem daarom zelfs "een van de slechtste aanwinsten van het seizoen". Harde woorden.

KRUIS OVER WK

Januzaj lijkt zo stilaan een kruis te mogen gaan maken over het WK in Qatar. Hij behoorde al niet de selectie voor de laatste twee wedstrijden in de Nations League, en zijn huidige situatie doet zijn kansen op een selectie alleen maar afnemen. Zijn laatste minuten in het shirt van de Rode Duivels dateren alweer van 29 maart, in het oefenduel tegen Burkina Faso.

Maakte Sevilla een fout door Januzaj binnen te halen?

Meest recent

Langer bij Antwerp? Van den Bosch geeft update

Royal Antwerp FC moet komende zomer weer spelers gaan verkopen, zoals elke Belgische club. De Great ...

3
3
Tzolis haalt opgelucht adem: "Moeilijke periode"

Bij Club Brugge speelden ze een enorm zwakke eerste helft op het veld van FCV Dender. Gelukkig voor ...

32
32
Vrancken verklaart waar het misliep tegen Anderlecht

STVV verloor zaterdagavond kansloos op het veld van RSC Anderlecht, ook al was het amper 2-1. ...

49
49
Kompany blameert zich met Bayern tegen hekkensluiter

Bayern München kon na de nederlaag van RB Leipzig alweer een geweldige zaak doen in de ...

94
94
Spelers AA Gent delen sneer uit aan Ivan Leko

Ivan Leko verliet AA Gent deze week via de achterdeur. De coach onderhandelde met Club Brugge en ...

313
313
Supersub Vermant verklapt: 'Dít zei Leko tijdens de rust'

Ivan Leko heeft zijn eerste competitiewedstrijd sinds zijn terugkeer als hoofdcoach van Club Brugge ...

362
362
Laatste kans: Fink verrast met basiself in must-win

KRC Genk staat zondagavond onder een enorme druk voor het bezoek van KVC Westerlo. Loopt het opnieuw ...

33
33
Antwerp blijft verbazen: "Dit hield niemand voor mogelijk"

Vlak na de heenronde van de reguliere competitie, was Antwerp FC nog op sterven na dood. Maar ...

170
170
Nieuwe baaldag voor De Roeck, spektakel op Daknam in CPL

Op Daknam zorgden Lokeren en Jong Genk voor spektakel in de Challenger Pro League. De Oost-Vlaamse ...

85
85
Eerste succes voor Leko: Club walst na rust over Dender

Ivan Leko heeft zijn eerste overwinning als nieuwbakken coach van Club Brugge te pakken. Blauw-Zwart ...

177
177
De Mil trekt conclusie na mislukt AA Gent-debuut

Op enkele dagen tijd mogen uiteraard geen mirakels verwacht worden, maar het is duidelijk dat Rik De ...

120
120
Doku-loos City pakt gouden punten, Tielemans wéér belangrijk

In de Engelse Premier League hebben de achtervolgers van leider Arsenal FC geen steken laten vallen. ...

45
45
Club ziet af op Dender: 'zwakke schakel' krijgt volle laag

Na alle commotie van de voorbije dagen, wou Club Brugge zondagnamiddag absoluut een goed resultaat ...

242
242
Scorende Mokio beslist Klassieker, zure slipper Milan-Belgen

Ajax heeft na een mooie week achter de rug na een erg moeilijke periode. Na de eerste Champions ...

39
39
AA Gent-fans spuwen duo uit: "Hij is een ramp!"

Rik De Mil heeft zijn debuut als coach van AA Gent gemist. Met de nieuwe trainer aan de zijlijn ...

273
273
'Hasi geeft doodsteek: miljoenenaankoop Anderlecht moet weg'

RSC Anderlecht wil tijdens de wintermercato zijn salarismassa verder afbouwen, maar mikt zelf ook op ...

444
444
Antwerp in remonte-modus: De Mil kent horrordebuut

Wat een eerste (echte) werkdag moest worden vol nieuwe hoop, draaide uit op een koude douche voor ...

135
135
Dender-Club Brugge: Leko verrast met basisopstelling

Club Brugge gaat zondagnamiddag op bezoek bij FCV Dender, een wedstrijd waar behoorlijk wat druk op ...

389
389
Woede Anderlecht terecht? Boeckx helder over penaltyfase

RSC Anderlecht wist zich zaterdagavond op gepaste wijze te herpakken na de pandoering op Westerlo en ...

222
222
'Supertransfer Sadiki: nieuwe gegadigden onthuld'

De Jupiler Pro League zag afgelopen zomer weer verschillende smaakmakers vertrekken en een aantal ...

95
95
Ontslag Fink hangt in de lucht: Boskamp velt verdict

In de Jupiler Pro League krijgt KRC Genk zondagavond het bezoek van KVC Westerlo. Een wedstrijd waar ...

512
512
Gouden Schoen 2025: nieuwe topkandidaat staat plots op

Het einde van het kalenderjaar nadert en dus wordt weldra de tweede stemronde van de Gouden Schoen ...

664
664
Kandidatuur bij Garcia: Duivels met verrassing naar WK?

Nu de loting voor de groepsfase vastligt en de logistieke puzzel bijna gelegd is, kan bondscoach ...

122
122
'Alarm bij Club Brugge: transfer Tzolis terug op tafel'

Club Brugge maakt zich momenteel op voor een stevig einde van 2025, ondertussen is de sportieve ...

208
208
Eerste basiself De Mil bekend, Oosting houdt vertrouwen

Na alle commotie van de voorbije dagen, maakt Rik De Mil zondag zijn debuut als hoofdcoach van AA ...

43
43

Meer sportnieuws