RSCA-fans hebben beslist: "Hij moet Mazzu opvolgen"

door
RSCA-fans hebben beslist:

Felice Mazzu wordt vandaag ontslagen als coach van RSC Anderlecht. Het is koffiedik kijken wie hem gaat opvolgen. De fans van Anderlecht hebben een voorkeur.


Onze redactie maakte een lijstje van 8 namen bekend en de fans van Anderlecht hebben duidelijk een voorkeur. Zij willen dat Robin Veldman de nieuwe trainer gaat worden. De Nederlander doet het goed met RSCA Futures, dat ook mooi voetbal op de mat brengt. Maar liefst 16% ziet in Veldman de ideale opvolger met Frank de Boer (14%) als goede tweede. Opvallend: Michel Preud'homme (11%) en Jess Thorup (11%) krijgen ook heel wat stemmen.

Toch lijkt de kans zéér klein te zijn dat De Boer (die eerder al aangaf voorlopig nergens meer aan de slag te gaan) en Preud'homme (een clubicoon van rivalen Club Brugge en Standard) zullen gecontacteerd worden. Thorup lijkt dan weer wel een piste te zijn die eens bestudeerd kan worden. Besnik Hasi (9%), Roberto Martinez (7%), Hernan Losada (6%) en Hernan Losada (6%) kunnen veel minder bekoren. 

Zestien procent aanziet niemand van deze kandidaten als de ideale opvolger voor Mazzu. Gaat Anderlecht verrassen en komen mensen als Jonas De Roeck, Aleksander Blessin (Verbeke is altijd een fan geweest van hem) of Peter Bosz in beeld? Of kijkt Anderlecht rond in Noorwegen of Denemarken, waar een coach als Kjetil Knutsen al jaren furore maakt bij Bodo Glimt? De komende dagen zal er meer duidelijkheid komen, maar het lijkt nu al vast te staan dat Veldman al minstens de interim-trainer zal worden.


LEES OOK: Anderlecht gaat ver: De Cat-stunt die niemand zag aankomen

Kan Veldman RSCA weer reanimeren?

Meest recent

WK Lukaku in gevaar? Mannaert spreekt klare taal

De Rode Duivels zijn woensdag aangekomen in de Verenigde Staten, waar ze in de komende week twee ...

0
0
Van Gucht verrast vriend en vijand: deze BV wordt peter

Ruben Van Gucht heeft voor een opvallend moment gezorgd tijdens een uitzending van Wielerclub ...

0
0
'Strijd om Tresoldi barst los: 2 clubs schieten in actie'

Club Brugge heeft na de interlandbreak maar één doel: in de play-offs zijn 20ste ...

25
25
Marokko schakelt meteen: Bounida staat voor debuut

Het werd deze week duidelijk dat de Rode Duivels in de toekomst opnieuw niet moeten rekenen op een ...

20
20
'Anderlecht schrapt volgende bekende naam als TD'

Bij Anderlecht is de zoektocht naar een sportief directeur nog altijd volop aan de gang. Paars-Wit ...

84
84
Club-fan Julie Vanloo in ongemakkelijke situatie

Wat begon als een luchtig gesprek, kreeg gisterenavond plots een heel intieme wending voor Julie ...

214
214
‘Bom onder Rode Duivels: publiekslieveling botst met Garcia’

Rudi Garcia heeft met zijn eerste selectie bij de Rode Duivels meteen een gevoelig dossier ...

231
231
'Europa verliest volgende ster: verrassende club Casemiro'

Het Europees voetbal zal na het seizoen afscheid nemen van enkele grote namen. Antoine Griezmann ...

95
95
Met extra boost naar VS: Doku kondigt heuglijk nieuws aan

De Rode Duivels hebben woensdag de vlucht genomen richting Atlanta, waar ze de komende dagen een ...

78
78
Fans in de wolken: grote Play-Off-joker voor Antwerp

Antwerp FC heeft woensdag extra vertrouwen getankt met oog op de Europe Play-Offs. In een oefenmatch ...

199
199
Bizar 'Elftal van Seizoen': zeven Club-spelers, géén Union

De reguliere competitie van de Jupiler Pro League zit er op. Om de protagonisten van de voorbije 30 ...

369
369
'Arsenal doet Engeland beven met komst PSG-superster'

Arsenal FC lijkt goed op weg naar zijn eerste landstitel sinds 2024 en hoort bij de topfavorieten ...

153
153
"Karikatuur van zichzelf" - Anderlecht-duo doet alarm afgaan

RSC Anderlecht heeft zich dan toch geplaatst voor de Champions' Play-Offs, maar de manier waarop ...

364
364
'Kompany schrikt op: Bayern laat grote naam beschikken'

Ook bij Bayern München maakt men handig gebruik van de interland-break om al plannen te smeden ...

126
126
Ito of Miras: Winnaar Gouden Croc bekend gemaakt

Hoewel er na de interland-break nog heel wat moois op het programma staat, werd woensdag al een ...

183
183
Notoir klimaatactivist slaat weer toe: De Vlieger haalt fors uit

De beruchte klimaatactivist Wouter Mouton veroorzaakte eerder al de nodige ophef in de voetballerij. ...

175
175
Garcia smult van Rode Duivel: "Ongelooflijke speler"

De Rode Duivels vertrekken deze week naar de Verenigde Staten voor een voorbereidende stage richting ...

247
247
Anderlecht gaat ver: De Cat-stunt die niemand zag aankomen

Nathan De Cat blijft verbazen bij Anderlecht, maar intussen draait het almaar vaker om zijn ...

649
649
Rode Duivels verliezen naast Bounida nog een talent

De voorbije dagen werd duidelijk dat de Rode Duivels opnieuw een groot talent verliezen. Nadat ons ...

163
163
Anderlecht en Genk aangepakt: "Daar ligt de fout"

Door het interlandvoetbal staan er komend weekend geen wedstrijden geprogrammeerd in de Jupiler Pro ...

285
285
Lokeren strikt bekende naam als sportief directeur

De titelstrijd in de Challenger Pro League is al beslist, maar voor de andere promotietickets kan ...

69
69
'Dilemma Lukaku: keuze voor het hart of de miljoenen?'

De Rode Duivels zijn woensdag naar de Verenigde Staten vertrokken zonder Romelu Lukaku. De ...

236
236
Gezien Anderlecht? Cvetkovic pakt uit met waanzinnige goal

Anderlecht sloot de reguliere competitie af met een pijnlijke thuisnederlaag tegen Cercle Brugge. ...

114
114
Antwerp tankt vertrouwen: extra troef voor play-offs

Antwerp sloot de reguliere competitie maar matig af en moet daardoor vrede nemen met deelname aan de ...

172
172
'Club Brugge mag kruis maken over peperduur target'

Club Brugge lijkt voor een zeer drukke transferzomer te staan. Verschillende smaakmakers zijn grof ...

349
349

Meer sportnieuws