RSCA-fans hebben beslist: "Hij moet Mazzu opvolgen"

door
RSCA-fans hebben beslist:

Felice Mazzu wordt vandaag ontslagen als coach van RSC Anderlecht. Het is koffiedik kijken wie hem gaat opvolgen. De fans van Anderlecht hebben een voorkeur.


Onze redactie maakte een lijstje van 8 namen bekend en de fans van Anderlecht hebben duidelijk een voorkeur. Zij willen dat Robin Veldman de nieuwe trainer gaat worden. De Nederlander doet het goed met RSCA Futures, dat ook mooi voetbal op de mat brengt. Maar liefst 16% ziet in Veldman de ideale opvolger met Frank de Boer (14%) als goede tweede. Opvallend: Michel Preud'homme (11%) en Jess Thorup (11%) krijgen ook heel wat stemmen.

Toch lijkt de kans zéér klein te zijn dat De Boer (die eerder al aangaf voorlopig nergens meer aan de slag te gaan) en Preud'homme (een clubicoon van rivalen Club Brugge en Standard) zullen gecontacteerd worden. Thorup lijkt dan weer wel een piste te zijn die eens bestudeerd kan worden. Besnik Hasi (9%), Roberto Martinez (7%), Hernan Losada (6%) en Hernan Losada (6%) kunnen veel minder bekoren. 

Zestien procent aanziet niemand van deze kandidaten als de ideale opvolger voor Mazzu. Gaat Anderlecht verrassen en komen mensen als Jonas De Roeck, Aleksander Blessin (Verbeke is altijd een fan geweest van hem) of Peter Bosz in beeld? Of kijkt Anderlecht rond in Noorwegen of Denemarken, waar een coach als Kjetil Knutsen al jaren furore maakt bij Bodo Glimt? De komende dagen zal er meer duidelijkheid komen, maar het lijkt nu al vast te staan dat Veldman al minstens de interim-trainer zal worden.


LEES OOK: Anderlecht krijgt waarschuwing: "Belangrijkste match van seizoen"

Kan Veldman RSCA weer reanimeren?

Meest recent

Cornelis maakt korte metten met Frutos na ontslag

Hans Cornelis werd de laan uitgestuurd bij Sporting Charleroi na een desastreuze reeks in de Jupiler ...

0
0
TRANSFERUURTJE: ‘Anderlecht verbaast, Antwerp kijkt in JPL’

De zomermercato nadert met rasse schreden, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn al druk in ...

63
63
Zoon van Klinsmann breekt nek na horrorblessure

In Italië maakte Jonathan Klinsmann, zoon van Duitse legende Jürgen Klinsmann, een ...

11
11
Wit WK-konijn Garcia afgeschoten: “Ik zou het apart vinden”

Het WK sluipt dichterbij en de discussies over wie de selectie zal halen worden al opgelaaid. Ook de ...

54
54
Drama voor KAS Eupen-speler: gevangenisstraf in Denemarken

KAS Eupen-speler Yoram Zague heeft een hard verdict te horen gekregen. Het jeugdproduct van PSG ...

27
27
DAZN komt met groot nieuw over Belgisch voetbal: tot 2027

De soap tussen DAZN en de Pro League blijft de gemoederen bezighouden. Er was veel onduidelijkheid ...

402
402
Anderlecht zet streep door opmerkelijke samenwerking

RSC Anderlecht heeft veel partners en werkt ook met verschillende scholen samen om de jeugdwerking ...

95
95
Oorlog in Challenger Pro League: “Schandalig en debiel”

De Challenger Pro League is afgelopen, of niet? Door de U23-regel die vanaf volgend seizoen wordt ...

162
162
Publiekslieveling weg: loodzware transferopdracht Genk

KRC Genk wist afgelopen weekend de macht te heroveren in de Europe Play-Offs door met 1-2 te gaan ...

170
170
Bayern zonder Kompany: Anderlecht-bekende neemt over

Zondag werd de landstitel binnen gehaald, maar voor Bayern München is er momenteel geen tijd om ...

185
185
Dikke tranen bij Club Nxt: aanvoerder met klasse-gebaar

De U19 van Club Brugge is er dan toch niet in geslaagd de prestigieuze Youth League te winnen. In de ...

139
139
Relletje voorbij? Lukaku maakt één grote fout bij Napoli

De plooien tussen SSC Napoli en Romelu Lukaku lijken weer grotendeels gladgestreken. De aanvaller ...

81
81
'STVV machteloos: steunpilaar richting topcompetitie'

De resultaten van de laatste weken zijn weliswaar minder, maar STVV kan nu al terugblikken op een ...

60
60
Amateurvoetbal op stelten: Antwerp-pion zaait titelchaos

Met nog één speeldag voor de boeg blijft het razend spannend in verschillende ...

98
98
"Complete mislukking" - Ivan Leko met grond gelijk gemaakt

Club Brugge heeft afgelopen weekend een opdoffer van formaat moeten verwerken. In de titelclash op ...

387
387
Puzzelwerk voor Hayen: groot vraagteken bij KRC Genk

KRC Genk wist afgelopen weekend de macht te heroveren in de Europe Play-Offs. Dinsdagavond wordt het ...

210
210
Verhaeghe verovert Europa: Club verbaast de voetbalwereld

Club Brugge heeft een stap gezet die niemand zag aankomen. De jeugdploeg speelde maandag de finale ...

317
317
Kompany-mania in München: Bayern-boegbeeld houdt zich niet in

Bayern München veroverde zondagavond de 35ste landstitel uit zijn geschiedenis, de tweede ...

146
146
'Antwerp ruikt buitenkans: vizier op Standard-smaakmaker'

In de Europe Play-Offs krijgt Standard dinsdagavond het bezoek van Antwerp FC. En beide clubs komen ...

221
221
WK-selectie Duivels: Openda gedumpt voor wit konijn?

Nog 52 dagen te gaan en het wereldkampioenschap voetbal wordt op gang getrapt. Bondscoach Rudi ...

277
277
'Volgende Anderlecht-revolutie: nieuwe trainer op komst'

RSC Anderlecht staat voor enkele cruciale weken waarin het een Europees ticket wil veroveren en ...

648
648
Catastrofe bij Club Brugge: opvallende ingreep Leko?

Club Brugge hoopte zondag haasje-over te doen met Union, maar Ivan Leko en co. kwamen van een kale ...

244
244
Essevee hakt trainersknoop door: Coen versus Colpaert

Dankzij de 0-2 zege tegen La Louvière is Zulte Waregem nog steeds ongeslagen in de Relegation ...

262
262
Lardot laat licht schijnen op speeldag 3 play-offs

De play-offs draaien op volle toeren, want de komende dagen staat speeldag vier al op het programma. ...

122
122
Leko likt wonden: steunpilaar Club Brugge valt uit

Door de nederlaag tegen Union lijkt de titel ineens ver weg voor Club Brugge. Tot overmaat van ramp ...

441
441

Meer sportnieuws