Clement gaat na knotsgekke partij pijnlijk onderuit

door
Clement gaat na knotsgekke partij pijnlijk onderuit

Philippe Clement heeft zondagavond de kans laten liggen om zijn AS Monaco opnieuw de top vier van de Ligue 1 in te loodsen. Zijn ploeg ging immers op pijnlijke wijze onderuit in Lille, dat in een knotsgekke partij een scheve situatie uiteindelijk wist recht te zetten om met 4-3 te winnen. Op die manier wippen de Noord-Fransen ook over Monaco in het klassement naar de zesde plaats.


Clement rekende in Rijsel onder meer op Eliot Matazo, maar onze landgenoot kon niet verhinderen dat Monaco halfweg de eerste helft op achterstand kwam. Verdediger Ribeiro opende de score voor de thuisploeg. In tien dolle minuten wist Monaco vervolgens twee keer een achterstand op te halen om met 2-2 te gaan rusten. De gelijkmaker van Caio Henrique werd eerst nog uitgewist door Cabella, maar Disasi bracht de bezoekers toch weer langszij.

Na rust leek Monaco zelfs helemaal over zijn tegenstander te gaan met een goal van Ben Yedder, maar Lille knokte nog terug. Iets na het uur zorgde Cabella met zijn tweede voor 3-3, terwijl 20 minuten voor tijd Bamba de thuisploeg zelfs nog de drie punten bezorgde. De troepen van Clement hadden op die 4-3 immers geen antwoord meer in huis.

SLECHTE ZAAK
In de strijd om de Europese plaatsen doet Monaco zo een bijzonder slechte zaak, want het valt terug naar de zevende plaats. De achterstand op nummer vijf Marseille bedraagt twee punten en het heeft nu al zes punten minder dan de top drie, die Champions League speelt. De druk op Clement zal zo opnieuw wat groter worden.

LEES OOK: Pocognoli geeft eindelijk dé reden waarom hij Union verliet

Zal Clemen Monaco snel weer op de rails krijgen?

Meest recent

Goudhaantje Westerlo lonkt naar Belgische top: "Zou mooi zijn"

De wintemercato breekt aan en ongetwijfeld zullen de Belgische topclubs daarin rondspeuren naar ...

9
9
Sanctie eindelijk bekend na slag in gezicht van Somers

Vlak voor de interlandbreak slaagde Antwerp er eindelijk nog eens in om een wedstrijd te winnen. Het ...

4
4
Mokio krijgt stevige mokerslag bij Ajax

Jorthy Mokio was één van de spelers die de Jonge Duivels aan glorie moest helpen op ...

11
11
Pocognoli geeft eindelijk dé reden waarom hij Union verliet

Union SG leek eindelijk eens een trainer te (kunnen) houden, maar niets bleek minder waar. In de ...

61
61
Hayen trekt van leer: "Dat is heel hard aangekomen"

Club Brugge heeft in de Jupiler Pro League amper kunnen overtuigen. Het boekte vooral zakelijke ...

96
96
Kompany op visite bij Anderlecht: Hasi verklaart waarom

Vincent Kompany kwam onlangs nog eens een bezoekje brengen aan Neerpede. De match tegen Club Brugge ...

163
163
Fink velt verdict: wissel van de wacht bij KRC Genk?

KRC Genk kwam vrijdag met groot nieuws op de proppen, want Konstantinos Karetsas zette zijn kribbel ...

91
91
Leko met handen in het haar: puzzelwerken bij AA Gent

AA Gent leek even op de goede weg, maar na een vier op 12 kwam de interlandbreak misschien net op ...

52
52
Vanheusden kondigt afscheid aan met emotioneel bericht

Vorige week kreeg Zinho Vanheusden nog maar eens een mokerslag van jewelste te verwerken. De ...

146
146
Anderlecht ontploft: monsterdeal voor Braziliaanse reus

Anderlecht lijkt helemaal bezeten van een 19-jarige Braziliaanse reus van Internacional. Een spits ...

266
266
Witte rook bij KRC Genk: goudhaantje geeft jawoord

KRC Genk bouwde de afgelopen decennia een reputatie op als een internationale kweekvijver van ...

57
57
Hasi laat licht schijnen op toekomstplannen De Cat

Zijn deelname aan het WK U17 in Qatar bleek van korte duur, maar toch domineerde Nathan De Cat de ...

97
97
Antwerp legt bom onder JPL: "Gevaarlijk precedent"

Bij de Discplinaire Raad van het Profvoetbal stond er een drukke dag op het programma. Naar ...

409
409
Ruben Van Gucht reageert fel op onverwacht vuil moment

Ruben Van Gucht blijft deze week dé verrassende factor in De Slimste Mens. Waar hij in het ...

125
125
Fink spreekt klare taal over blessuregolf bij KRC Genk

KRC Genk hervat de competitie zondag in eigen huis tegen KV Mechelen. In aanloop naar dat duel, met ...

109
109
Hasi slikt bittere pil: nachtmerrie Anderlecht komt uit

De adempauze kwam enigszins ongelegen voor RSC Anderlecht, dat met een zes op zes tegen Club Brugge ...

255
255
Celine laat Metejoor sprakeloos achter na bloedheet avontuur

Celine Van Ouytsel staat al enkele maanden opnieuw in het middelpunt van de belangstelling. Dat ...

332
332
Hayen speelt open kaart over ziekenboeg Club Brugge

De interlandbreak kwam niet ongelegen voor Club Brugge, dat zo de tijd kreeg om te herbronnen na de ...

400
400
Antwerp incasseert mokerslag: steunpilaar weken out

Dankzij de zege tegen La Louvière is de crisis even weg op de Bosuil, al is het zondag tegen ...

76
76
Vannieuwkerke breekt door verdrietige brief aan 15-jarige

Wie Karl Vannieuwkerke op televisie ziet, kent hem als de gedreven sportstem die grote wedstrijden ...

89
89
Kompany verrast na enorme lof: "Ben ik niet vergeten..."

Het gaat Vincent Kompany dezer dagen voor de wind. Hij raast met Bayern München door het ...

113
113
'Pijnlijk: Barça greep twéé keer naast Courtois'

Komend weekend wordt er ook in La Liga weer gevoetbald en gaat de strijd tussen Real Madrid en FC ...

163
163
'Nieuwe onthullingen over Overmars doen Nederland daveren'

De voorbije weken werd Marc Overmars ruimschoots gelinkt aan een terugkeer naar Ajax, maar die zal ...

241
241
'Schalke wil zeer verrassende Belg binnenhalen'

Bij Schalke 04 gingen ze onlangs nog eens de Belgische toer op met Marc Wilmots als sportief ...

72
72
'Anderlecht gaat transferstrijd aan met Juventus'

Anderlecht kende vorige zomer een zeer drukke transferperiode, maar de voorbije maanden werd ...

176
176

Meer sportnieuws