Clement gaat na knotsgekke partij pijnlijk onderuit

219 stemmen
Clement gaat na knotsgekke partij pijnlijk onderuit

Philippe Clement heeft zondagavond de kans laten liggen om zijn AS Monaco opnieuw de top vier van de Ligue 1 in te loodsen. Zijn ploeg ging immers op pijnlijke wijze onderuit in Lille, dat in een knotsgekke partij een scheve situatie uiteindelijk wist recht te zetten om met 4-3 te winnen. Op die manier wippen de Noord-Fransen ook over Monaco in het klassement naar de zesde plaats.


Clement rekende in Rijsel onder meer op Eliot Matazo, maar onze landgenoot kon niet verhinderen dat Monaco halfweg de eerste helft op achterstand kwam. Verdediger Ribeiro opende de score voor de thuisploeg. In tien dolle minuten wist Monaco vervolgens twee keer een achterstand op te halen om met 2-2 te gaan rusten. De gelijkmaker van Caio Henrique werd eerst nog uitgewist door Cabella, maar Disasi bracht de bezoekers toch weer langszij.

Na rust leek Monaco zelfs helemaal over zijn tegenstander te gaan met een goal van Ben Yedder, maar Lille knokte nog terug. Iets na het uur zorgde Cabella met zijn tweede voor 3-3, terwijl 20 minuten voor tijd Bamba de thuisploeg zelfs nog de drie punten bezorgde. De troepen van Clement hadden op die 4-3 immers geen antwoord meer in huis.

SLECHTE ZAAK
In de strijd om de Europese plaatsen doet Monaco zo een bijzonder slechte zaak, want het valt terug naar de zevende plaats. De achterstand op nummer vijf Marseille bedraagt twee punten en het heeft nu al zes punten minder dan de top drie, die Champions League speelt. De druk op Clement zal zo opnieuw wat groter worden.

LEES OOK: 'Sibierski schiet in actie: Anderlecht mikt op stunt'

Zal Clemen Monaco snel weer op de rails krijgen?

Meest recent

Domper voor Oranje: Eredivisie-speler bezorgt Japan nog punt

Er vielen op de eerste dagen van het WK al enkele verrassingen te noteren en ook Nederland heeft ...

37
37
Garcia verklapt één ding over opstelling Rode Duivels

Maandagavond is het eindelijk zover: dan beginnen de Rode Duivels aan hun WK. Om 21u Belgische tijd ...

71
71
'Transferbom in Italië: schoktransfer De Bruyne'

Zijn focus zal nu volledig liggen op het WK met de Rode Duivels, maar in de aanloop naar het ...

90
90
'Done deal: Rigaux haalt eerste Belg naar Feyenoord'

Na het einde van het seizoen trok Dévy Rigaux na maar liefst zeventien jaar de deur bij Club ...

42
42
Spaans bondscoach brengt Yamal-update voor openingsmatch

Niet alleen voor de Rode Duivels, maar ook voor Spanje begint maandag het WK. La Roja geldt als de ...

18
18
'Kompany krijgt zijn zin: Bayern akkoord voor topaanwinst'

Bayern München was afgelopen seizoen oppermachtig in Duitsland en pakte de dubbel, met ...

46
46
Doku: "Alleen op dat vlak is Yamal beter dan ik"

De Rode Duivels beginnen straks na een goede voorbereiding met zeer veel vertrouwen aan het WK. Als ...

84
84
'Club Brugge vindt oplossing voor banneling'

Bij Club Brugge staan er de komende weken en maanden nog heel wat transfers op til, zowel aan ...

248
248
Rode Duivel leeft plots helemaal weer op in Bundesliga

Na het mislukte WK 2022 drong zich een generatiewissel op bij de Rode Duivels, maar die liep niet ...

57
57
Duitsland schrikt even, maar boekt alsnog monsterscore

Duitsland opende zijn WK met een match tegen Curaçao. Kregen we een zeer vlotte overwinning ...

29
29
Oranje-fans zorgen voor dolle taferelen in Dallas

Nederland speelt vanavond om 22u tegen Japan. De match gaat door in het Amerikaanse Dallas en de ...

50
50
Nachtmerrie voor Duivels: Doku dreigt cruciaal duel te missen

Jérémy Doku is de beste veldspeler van de Rode Duivels. De flankaanvaller zit echter ...

356
356
'Nederlandse topclub legt bod neer voor De Busser'

Jari De Busser kende topjaren bij Go Ahead Eagles. De Belgische doelman wil komende zomer graag een ...

39
39
Sporting Hasselt verrast met transfer bij KRC Genk

Sporting Hasselt speelt komend seizoen in de Jupiler Pro League. De Limburgse club was al heel ...

178
178
'Dure verdediger op radar Belgische clubs'

De Belgische ploegen in de Jupiler en Challenger Pro League speuren rond naar versterking. Onze ...

116
116
'Club Brugge in heftig transfergevecht: bod van 7 miljoen'

Club Brugge zag inmiddels al verschillende spelers vertrekken en er zitten nog meer uitgaande deals ...

645
645
'Immense transferbom Mourinho: Real heeft verbaal akkoord'

José Mourinho werd afgelopen donderdag officieel gepresenteerd als hoofdcoach van Real ...

140
140
Vorstelijke videocall: Lukaku slaat koning Filip met verstomming

De Rode Duivels beginnen maandagavond aan hun campagne op het WK 2026 met een groepsmatch tegen ...

122
122
België - Egypte: dit resultaat voorspellen de statistieken

Maandagavond trappen de Rode Duivels hun WK-campagne op gang. In Seattle vormt Egypte dan de ...

474
474
Emotionele WK-viering van Schot verovert alle harten

John McGinn bezorgde Schotland op het WK een historische overwinning, maar het was niet zijn ...

27
27
'Transfer krijgt vorm: De Cat krijgt interessant voorstel'

Een plek in de WK-selectie bleek uiteindelijk te hoog gegrepen, toch staat Nathan De Cat voor een ...

666
666
'Club Brugge nadert akkoord: knappe dubbelslag op mercato'

De sportieve leiding van Club Brugge speurt momenteel naar directe versterking voor de eerste ploeg. ...

499
499
Klaar voor Egypte: De Ketelaere maakt indruk op training

De Rode Duivels kruisen maandag de degens met Egypte tijdens hun eerste WK-match. In afwachting van ...

75
75
Hans Vanaken tóch in WK-basisploeg? "Tegen Egypte ..."

In aanloop naar de WK-opener tegen Egypte, wordt al volop gespeculeerd over de mogelijke basisploeg ...

419
419
Opvolger Courtois bij Duivels: "Hij heeft beste papieren"

"Op een bepaald moment moet je de fakkel doorgeven" en "kans is groter dat ik niet doorga dan wel". ...

517
517

Meer sportnieuws