Clement gaat na knotsgekke partij pijnlijk onderuit

door
Clement gaat na knotsgekke partij pijnlijk onderuit

Philippe Clement heeft zondagavond de kans laten liggen om zijn AS Monaco opnieuw de top vier van de Ligue 1 in te loodsen. Zijn ploeg ging immers op pijnlijke wijze onderuit in Lille, dat in een knotsgekke partij een scheve situatie uiteindelijk wist recht te zetten om met 4-3 te winnen. Op die manier wippen de Noord-Fransen ook over Monaco in het klassement naar de zesde plaats.


Clement rekende in Rijsel onder meer op Eliot Matazo, maar onze landgenoot kon niet verhinderen dat Monaco halfweg de eerste helft op achterstand kwam. Verdediger Ribeiro opende de score voor de thuisploeg. In tien dolle minuten wist Monaco vervolgens twee keer een achterstand op te halen om met 2-2 te gaan rusten. De gelijkmaker van Caio Henrique werd eerst nog uitgewist door Cabella, maar Disasi bracht de bezoekers toch weer langszij.

Na rust leek Monaco zelfs helemaal over zijn tegenstander te gaan met een goal van Ben Yedder, maar Lille knokte nog terug. Iets na het uur zorgde Cabella met zijn tweede voor 3-3, terwijl 20 minuten voor tijd Bamba de thuisploeg zelfs nog de drie punten bezorgde. De troepen van Clement hadden op die 4-3 immers geen antwoord meer in huis.

SLECHTE ZAAK
In de strijd om de Europese plaatsen doet Monaco zo een bijzonder slechte zaak, want het valt terug naar de zevende plaats. De achterstand op nummer vijf Marseille bedraagt twee punten en het heeft nu al zes punten minder dan de top drie, die Champions League speelt. De druk op Clement zal zo opnieuw wat groter worden.

LEES OOK: Pandoering in Nederlandse bekerfinale, Pocognoli vloekt

Zal Clemen Monaco snel weer op de rails krijgen?

Meest recent

Beerschot in beroep na ‘dreigende taal’ van Messoudi

Beerschot heeft zich geplaatst voor de Promotion Play-Offs in de Challenger Pro League. De Antwerpse ...

2
2
WK-drama voor Spanje: Yamal hoort snoeihard KDB-verdict

Het WK 2026 in de Verenigde Staten, Mexico en Canada nadert met rasse schreden. Wie nu een blessure ...

24
24
Titelstrijd weer open: belangrijke vaststelling Union

Na de zege van Union tegen Club Brugge vorige zondag werd er nog gretig geopperd dat de weg naar de ...

65
65
'Bayern doet glorietijd herleven: Kompany verwelkomt iconen'

Vincent Kompany wordt dezer dagen op handen gedragen in München. Onze landgenoot veroverde ...

21
21
Deschacht: "Hij had vroeger moeten vertrekken bij Anderlecht"

Anderlecht staat donderdagavond voor een belangrijke partij, want het kan op Stayen de derde plaats ...

75
75
'Marseille zet weer zinnen op JPL-smaakmaker'

De titelstrijd in de Ligue 1 wordt de komende weken nog razend spannend, maar Olympique Marseille ...

32
32
Club Brugge grijpt mis: terugkeer ketst af

Club Brugge zette dit seizoen opnieuw grote stappen met zijn jeugdopleiding, want Club NXT schopte ...

98
98
Ministuntje AA Gent: De Mil koestert één grote hoop

De titelstrijd kreeg woensdagavond weer een verrassende wending. Enkele dagen nadat het nog de ...

121
121
Rode Duivels plots tegen Italië op WK? Trump-plan duikt op

Bij de FIFA liet voorzitter Gianni Infantino onlangs nog weten dat Iran zeker zal deelnemen aan het ...

212
212
Vrancken héél mysterieus over transfer naar Anderlecht

RSC Anderlecht gaat mogelijk op zoek naar een nieuwe trainer, al is daar nog geen duidelijkheid ...

314
314
Beerschot slijpt de messen: "Dat gaan we tonen!"

In de Challenger Pro League beginnen de Play-Offs voor de promotie. Beerschot neemt het op tegen ...

125
125
Bertaccini onder vuur: vrouw reageert fel

De voorbije weken waren allesbehalve eenvoudig voor Adriano Bertaccini en zijn gezin. De spits van ...

67
67
Club Brugge slaat terug: titelstrijd ontploft

Club Brugge won overtuigend met 6-1 van KV Mechelen. Achteraf waren ze uiteraard blij in het Jan ...

186
186
Bertaccini doet Anderlecht dromen: cijfers spreken

Adriano Bertaccini is sterk begonnen aan de Play-Offs. De aanvaller kende tot op heden een ...

165
165
Kompany zet Bayern-top onder druk met beslissing van formaat

Bayern zit in een beslissende fase rond een transfertarget die Kompany al maanden bovenaan zijn ...

92
92
Nainggolan spreekt klare taal over vertrek bij Patro

Patro Eisden stuntte door Radja Nainggolan in januari naar Maasmechelen te halen. De voormalige Rode ...

341
341
'Anderlecht botst met Napoli: strijd barst los'

RSC Anderlecht is volop bezig met het zoeken naar versterking. De Brusselaars willen de kern in de ...

156
156
Hubert geeft verklaring voor pover Union SG

Union SG speelde een povere partij, niet de eerste, tegen AA Gent. Deze keer konden ze geen ...

222
222
Vanaken niet pijnvrij: "Ik maak het zo niet erger"

Club Brugge uit en thuis is een enorm verschil. Na RSC Anderlecht werd ook KV Mechelen vlot ...

161
161
Nipte zege Barça overschaduwd: groot alarm om Yamal

FC Barcelona heeft zijn voorsprong aan de top in het klassement van La Liga intact kunnen houden ...

89
89
Opvallende persconferentie Leko: "Zie ik er bang uit?"

Club Brugge heeft zijn dure nederlaag op het veld van Union SG enkele dagen later alweer rechtgezet. ...

230
230
Dure uitschuiver Union: sterkhouder krijgt 4 op 10

Slechts enkele dagen na de zege in de titelclash tegen Club Brugge, werd Union SG weer stevig met de ...

103
103
Kompany naar bekerfinale, Doku helpt City aan leidersplaats

Vincent Kompany blijft met Bayern München op koers voor een historisch seizoen. Enkele dagen na ...

163
163
Titelstrijd volledig open: Club haalt fors uit, eerste slipper Union

Club Brugge heeft op de vierde speeldag van de Champions' Play-Off voor een nieuw keerpunt in de ...

310
310
Kassa Genk rinkelt: El Ouahdi gooit ambities op tafel

KRC Genk kan de laatste weken rekenen op een Zakaria El Ouahdi in bloedvorm. De Limburgers kunnen ...

385
385

Meer sportnieuws