Clement gaat na knotsgekke partij pijnlijk onderuit

219 stemmen
Clement gaat na knotsgekke partij pijnlijk onderuit

Philippe Clement heeft zondagavond de kans laten liggen om zijn AS Monaco opnieuw de top vier van de Ligue 1 in te loodsen. Zijn ploeg ging immers op pijnlijke wijze onderuit in Lille, dat in een knotsgekke partij een scheve situatie uiteindelijk wist recht te zetten om met 4-3 te winnen. Op die manier wippen de Noord-Fransen ook over Monaco in het klassement naar de zesde plaats.


Clement rekende in Rijsel onder meer op Eliot Matazo, maar onze landgenoot kon niet verhinderen dat Monaco halfweg de eerste helft op achterstand kwam. Verdediger Ribeiro opende de score voor de thuisploeg. In tien dolle minuten wist Monaco vervolgens twee keer een achterstand op te halen om met 2-2 te gaan rusten. De gelijkmaker van Caio Henrique werd eerst nog uitgewist door Cabella, maar Disasi bracht de bezoekers toch weer langszij.

Na rust leek Monaco zelfs helemaal over zijn tegenstander te gaan met een goal van Ben Yedder, maar Lille knokte nog terug. Iets na het uur zorgde Cabella met zijn tweede voor 3-3, terwijl 20 minuten voor tijd Bamba de thuisploeg zelfs nog de drie punten bezorgde. De troepen van Clement hadden op die 4-3 immers geen antwoord meer in huis.

SLECHTE ZAAK
In de strijd om de Europese plaatsen doet Monaco zo een bijzonder slechte zaak, want het valt terug naar de zevende plaats. De achterstand op nummer vijf Marseille bedraagt twee punten en het heeft nu al zes punten minder dan de top drie, die Champions League speelt. De druk op Clement zal zo opnieuw wat groter worden.

Zal Clemen Monaco snel weer op de rails krijgen?

Meest recent

TRANSFERUURTJE: 'Anderlecht mist jackpot, Bayern heeft beet'

De zomermercato staat voor de deur, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn al druk in de ...

31
31
Mukau maakt korte metten met Ronaldo, Martinez sneert

Het Portugal van Roberto Martinez en Cristiano Ronaldo kwamen niet verder dan een 1-1 gelijkspel ...

23
23
Mourinho gaat hard: Real slaat wéér enorme transferslag

Real Madrid is aan een nieuw hoofdstuk begonnen onder José Mourinho en president Florentino ...

97
97
'Ruben Van Gucht slaat bloedmooie Russische aan de haak'

Ruben Van Gucht lijkt de laatste jaren niet meer weg te slaan uit de media. De sportjournalist is ...

82
82
Lommel laat verdediger vertrekken, PSV-Belg naar Duitsland

De transfermolen begint stilaan op volle toeren te draaien in binnen- en buitenland. Er valt ...

18
18
'KRC Genk schrikt: Real meldt zich voor goudhaantje'

KRC Genk blijft van seizoen tot seizoen wisselvallig presteren en greep in de voorbije maanden ...

129
129
AA Gent verrast compleet met aanwinst uit eerste nationale

AA Gent was de voorbije dagen al druk in de weer op de transfermarkt. Het strikte Christian Burgess ...

71
71
'AA Gent schrikt: vertrek Delorge alsmaar concreter'

AA Gent hoopt zich deze zomer te kunnen versterken om zo volgend seizoen weer dichter bij de top van ...

129
129
'Dender plukt wéér assistent weg bij Club als nieuwe T1'

Club Brugge krijgt de laatste jaren veel lof voor zijn jeugdopleiding, maar het leidt tegenwoordig ...

95
95
Henry maakt Cristiano Ronaldo af: "Luister goed mensen..."

Portugal speelde 1-1 tegen Congo. Het was op voorhand al duidelijk dat Congo een zware tegenstander ...

242
242
'Liverpool slaat toe met Spaanse WK-ganger'

Liverpool blikt terug op een zeer ontgoochelend seizoen. Het kon de verwachtingen niet inlossen na ...

29
29
Zetterberg geeft Anderlecht flinke waarschuwing

RSC Anderlecht moet binnen een maand al stevig aan de bak in de voorrondes van de Europa League. Dan ...

145
145
'Thomas Kaminski staat voor verrassende terugkeer'

Wat breng de nabije toekomst voor Thomas Kaminski? De Belgische doelman wordt in het buitenland ...

96
96
AA Gent zorgt voor absolute recordtransfer

AA Gent haalde Josué Vergara naar de Planet Group Arena. De Buffalo’s halen hem voor de ...

214
214
Helemaal omgeslagen: Club Brugge verrast met Sels-wending

Club Brugge leek Matz Sels stilaan te moeten vergeten, maar achter de schermen heeft het dossier ...

1151
1151
'JPL-clubs lonken naar ex-smaakmaker Beerschot'

De zomermercato begint stilaan op gang te komen. De Belgische ploegen speuren rond naar versterking. ...

102
102
Nieuw vraagteken bij Rode Duivels: vervanging op komst?

België heeft al lange tijd een probleem. Zonder Romelu Lukaku scoort het te moeilijk. Dat bleek ...

287
287
Harde kern RSCA roert zich weer: Coucke gebeten hond

RSC Anderlecht begint vrijdag aan het nieuwe seizoen. De spelers leggen dan medische proeven af. ...

381
381
Ghana en Colombia knokken zich naar WK-zeges

Deze ochtend stonden er op het WK twee matchen op het programma. Ghana moest aan de bak tegen ...

30
30
Ook Kane op afspraak: Engeland dwingt Kroatië op de knieën

Schaduwfavoriet Engeland heeft zijn start op het WK 2026 niet gemist. Kroatië maakte het de ...

60
60
'Schok bij Club Brugge: topploeg klopt aan voor Siquet'

Als vervanger voor de geblesseerde Kyriani Sabbe, werkte Hugo Siquet sterke Play-Offs af bij Club ...

342
342
'City haalt verschroeiend uit: dubbelslag van 230 miljoen'

Manchester City is begonnen aan het post-Pep Guardiola tijdperk. Voorlopig is het nog even wachten ...

166
166
'Club meldt zich bij Anderlecht-target: deal van 9 miljoen'

De sportieve leiding van Club Brugge is momenteel de markt aan het afspeuren op zoek naar ...

440
440
Nederlanders smullen van Duivel: "Hele grote persoonlijkheid"

De Rode Duivels hebben tijdens hun WK-opener tegen Egypte niet de allerbeste beurt gemaakt. Toch ...

325
325
'Transferwending De Cat: absolute jackpot in gevaar'

Bij RSC Anderlecht gaat de voorbereiding op het nieuwe seizoen volgende week van start. Dat zal ...

497
497

Meer sportnieuws