Clement gaat na knotsgekke partij pijnlijk onderuit

219 stemmen
Clement gaat na knotsgekke partij pijnlijk onderuit

Philippe Clement heeft zondagavond de kans laten liggen om zijn AS Monaco opnieuw de top vier van de Ligue 1 in te loodsen. Zijn ploeg ging immers op pijnlijke wijze onderuit in Lille, dat in een knotsgekke partij een scheve situatie uiteindelijk wist recht te zetten om met 4-3 te winnen. Op die manier wippen de Noord-Fransen ook over Monaco in het klassement naar de zesde plaats.


Clement rekende in Rijsel onder meer op Eliot Matazo, maar onze landgenoot kon niet verhinderen dat Monaco halfweg de eerste helft op achterstand kwam. Verdediger Ribeiro opende de score voor de thuisploeg. In tien dolle minuten wist Monaco vervolgens twee keer een achterstand op te halen om met 2-2 te gaan rusten. De gelijkmaker van Caio Henrique werd eerst nog uitgewist door Cabella, maar Disasi bracht de bezoekers toch weer langszij.

Na rust leek Monaco zelfs helemaal over zijn tegenstander te gaan met een goal van Ben Yedder, maar Lille knokte nog terug. Iets na het uur zorgde Cabella met zijn tweede voor 3-3, terwijl 20 minuten voor tijd Bamba de thuisploeg zelfs nog de drie punten bezorgde. De troepen van Clement hadden op die 4-3 immers geen antwoord meer in huis.

SLECHTE ZAAK
In de strijd om de Europese plaatsen doet Monaco zo een bijzonder slechte zaak, want het valt terug naar de zevende plaats. De achterstand op nummer vijf Marseille bedraagt twee punten en het heeft nu al zes punten minder dan de top drie, die Champions League speelt. De druk op Clement zal zo opnieuw wat groter worden.

LEES OOK: 'Club Brugge komt te laat: transfertarget gekaapt'

Zal Clemen Monaco snel weer op de rails krijgen?

Meest recent

Vanaken slaat op tafel na titel: WK-boodschap voor Garcia

Hans Vanaken is alwéér de grote man bij Club Brugge. De middenvelder was dit seizoen ...

10
10
Engeland ontploft: Tuchel laat sterren thuis en slaat terug

Het WK is nog niet begonnen of er is al een grote rel in Engeland. Eerder kwam het nieuws al naar ...

20
20
Mechele verrast Club Brugge met straffe toekomsttaal

Club Brugge is kampioen na een zenuwslopend einde van speeldag 39. Blauw-Zwart speelde 2-2 gelijk ...

92
92
Roef verbaast met duidelijke belofte aan KAA Gent-fans

KAA Gent speelde 0-0 gelijk tegen Union SG en staat op de vijfde plek in de Champions Play-Offs. De ...

68
68
Godts clasht zwaar in Nederland: scheldtirade en géén hand

Mika Godts kende een ongelooflijk seizoen bij Ajax. De buitenspeler was de grote man in een minder ...

71
71
Vandenbempt snoeihard na ontknoping Play-Offs

Club Brugge is kampioen. Blauw-Zwart kan een tweede ster naast het logo zetten na een ongelooflijke ...

259
259
Vrancken over toptransfer: "Hij is de volgende"

STVV is al een tijdje zeker van de derde plaats en dus gaat de riem er bij de Kanaries al een beetje ...

74
74
Na titel meteen eerste vertrekker bevestigd bij Club Brugge

Bij Club Brugge zullen ze vrijdagochtend wakker geworden zijn met stevige katers, want de landstitel ...

226
226
'Bom in Engeland: Tuchel laat 3 vedetten uit WK-selectie'

Ten laatste op 2 juni moeten alle WK-selecties bekend gemaakt worden, maar de meeste landen hakken ...

110
110
Emotionele Verhaeghe: "Hij is de beste Club-speler ooit"

Club Brugge legde zichzelf de voorbije maanden heel wat druk op, want het moest absoluut kampioen ...

227
227
Union reageert sportief na titel van Club Brugge

De titelstrijd werd donderdagavond definitief beslecht. Union koesterde al geen hoop meer na de ...

200
200
'Anderlecht mengt zich in strijd voor gegeerde winger'

Anderlecht heeft zich donderdag verzekerd van de vierde plaats en het bijhorende ticket voor de ...

254
254
Nieuw pijnlijk Kanga-moment: De Mil geeft verklaring

De voorbije weken zat het er al bovenarms op tussen Wilfried Kanga en de fans van AA Gent. De soap ...

111
111
Smetje op titelviering: rellen in stadion in Mechelen

De titelstrijd is donderdagavond in een beslissende plooi gevallen. Doordat Union punten liet liggen ...

217
217
Kampioenenfeest slaat om: horrorscenario treft Club Brugge

Club Brugge kan eindelijk de landstitel vieren, maar lang zal dat feest niet duren. De titel is ...

1064
1064
Verschaeren geeft hint over toekomst: "90% zeker"

Anderlecht heeft zich donderdagavond verzekerd van de vierde plaats met een zege tegen STVV, maar de ...

482
482
Tzolis laat zich uit over mogelijke transfer

Club Brugge heeft donderdagavond de landstitel binnengehaald, met dank aan het puntenverlies van ...

244
244
Tranen bij De Cat: transfer op komst?

De laatste thuiswedstrijd van Anderlecht dit seizoen werd donderdagavond een emotionele avond. Het ...

257
257
Afscheid op het veld? Mignolet schept duidelijkheid

Club Brugge heeft donderdagavond zijn 20ste landstitel veroverd. Het moest daarvoor wel bibberen tot ...

432
432
Club casht na titel: toptransfer voor deze kampioenmakers

De 20ste landstitel uit de clubgeschiedenis zal in de komende dagen ongetwijfeld stevig gevierd ...

339
339
Tranen met tuiten: Ronaldo heeft Saudische titel beet

Hij heeft er lang op moeten wachten, maar Cristiano Ronaldo heeft zich met Al-Nassr dan toch tot ...

78
78
"Woede, blijdschap, verdriet" - rauwe emoties na titel Club

Het werd nog bijzonder spannend in de slotminuten. Maar Club Brugge is er dan toch in geslaagd om ...

289
289
Impressionant! De spectaculaire legacy van Verhaeghe bij Club

Club Brugge heeft de 20ste landstitel uit zijn clubgeschiedenis beet. Liefst zeven daarvan werden ...

373
373
Anderlecht wint weer: onverwachte held verzilvert vierde plaats

Ondanks de malaise van de voorbije weken heeft RSC Anderlecht beslag kunnen leggen op de vierde ...

508
508
Tweede ster is binnen! Club kampioen na krankzinnig slot

Club Brugge heeft zich donderd voor de 20ste keer tot kampioen van België gekroond. Blauw-Zwart ...

232
232

Meer sportnieuws