Feest bij Leicester-Belgen, Ajax grote winnaar vanuit zetel

84
Feest bij Leicester-Belgen, Ajax grote winnaar vanuit zetel

Ook in de buitenlandse competities stonden zondag weer verschillende fraaie duels op het programma. In de Engelse Premier League boekte Leicester City bijvoorbeeld een cruciale zege met dank aan onder meer een wereldgoal van Youri Tielemans. In Nederlandse Eredivisie kroonde Ajax zich dan weer tot winnaar van het weekend.


PREMIER LEAGUE: Leicester en Villa vieren
Na de stuntzege van Nottingham Forrest tegen Liverpool FC, moest Leicester vol aan de bak om de rode lantaarn weer door te geven. En dat lukte ook op het veld van Wolverhampton. Tielemans opende de score na een absolute wereldgoal en Barnes maakte er voor rust 0-2 van. Na de pauze gingen de Foxes verder op hun elan. Madisson en Vardy zorgden uiteindelijk voor de 0-4-eindstand. Castagne gaf de assist op de laatste treffer. Met Faes maakte nog een derde Belg de 90 minuten vol, terwijl Praet mocht invallen.

Voorts was er ook een opvallende prestatie van Aston Villa. De club uit Birmingham nam donderdag afscheid van coach Gerrard en dat werkte blijkbaar bevrijdend. Zo won Villa met 4-0 van Brentford. Leider Arsenal tot slot, liet twee verrassende punten liggen. Op het veld van Southampton bleven de Gunners steken op 1-1.

EREDIVISIE: Ajax grote triomfator
In Nederland heeft titelverdediger Ajax het klassement nog wat verder naar zich toegetrokken. De Amsterdammers wonnen zaterdag met 1-4 van RKC, terwijl de rest van de top 4 punten liet liggen. Nadat Feyenoord 1-1-speelde tegen Fortuna, gingen AZ en PSV zondag onderuit. De Alkmaarders gingen met 2-1 ten onder tegen Sparta Rotterdam, de Eindhovenaren verloren met 4-2 in Groningen. Ajax kon zijn voorsprong zou uitbouwen tot 4 punten.

Ook Aleksandar Mitrovic was weer op de afspraak:

LEES OOK: Bom in Engeland: Aston Villa sleept Carragher voor rechter

Ajax wordt opnieuw kampioen dit seizoen ...

Meest recent

Bosz roept oorlogstaal voor Club: “Ook voor landsbelang”

Club Brugge moet woensdag op bezoek bij PSV namens de League Phase van de Champions League. Coach ...

24
24
‘Ontslag Compper op tafel: cruciaal oordeel nakend'

Marvin Compper staat zwaar onder druk bij Royal Antwerp FC. Na de broodnodige zege tegen Sporting ...

47
47
TRANSFERUURTJE: ‘KRC Genk slaat toe én baalt, record Club’

De zomermercato zit er al een tijdje op, maar de winterse transferperiode komt er weldra alweer aan. ...

147
147
Sonck snapt niets van trainersontslag: “Het beste voorbeeld”

In de Jupiler Pro League beginnen de clubs hard in te grijpen. Bij STVV werd Frédéric ...

125
125
Lavia naar absolute wereldtop? Opvallende uitspraak

Roméo Lavia staat er weer bij Chelsea. De Rode Duivel verdween na de interlandperiode even ...

41
41
Eric Gerets voorspelt Europese clash PSV – Club Brugge

Club Brugge neemt het woensdagavond op tegen PSV in de Champions League. Eric Gerets heeft een ...

296
296
Voetbalwereld reageert geschokt: van Courtois tot Barça

De voetbalwereld is opgeschrikt door een droevig incident. In de Spaanse tweede klasse overleed een ...

0
0
Vermeeren richting transfer: Antwerp-periode geeft doorslag

Royal Antwerp FC zit in de hoek waar de klappen vallen. The Great Old haalde Arthur Vermeeren op ...

278
278
Nieuw Club Brugge-systeem op komst: nog hoger niveau

Club Brugge is aan een straffe opmars bezig. De afgelopen seizoenen maakte Blauw-Zwart veel indruk ...

150
150
Voetbalwereld in rouw: Spaanse spits overlijdt na botsing

Voetbal is de belangrijkste bijzaak, maar af en toe wordt het spelletje plots wel erg relatief. Zo ...

0
0
Asian Cup jaar uitgesteld: grote impact Belgische clubs

Dat de voetbalkalender tegenwoordig bomvol zit, hoeven we hier vast niet meer te vertellen. Een ...

117
117
Voetbalbond maakt aanduidingen refs speeldag 11 bekend

Komend weeekend wordt in de Jupiler Pro League speeldag 11 afgerond. Ondertussen maakte de ...

108
108
PSV-Club Brugge lokt topscouts: één speler in de spotlights

In de Champions League neemt Club Brugge het woensdag op tegen PSV. Ongetwijfeld onder het toeziend ...

182
182
AA Gent vreest zwaar verdict: Burgess maanden out?

Donderdag neemt AA Gent het in de Conference League op tegen KuPS, maar niemand in de Planet Group ...

181
181
‘Geen greintje respect: Nederland kleineert Club Brugge’

In Nederland is de rekensom al gemaakt: PSV wint woensdag thuis van Club Brugge. Vreemd, want ...

1552
1552
Koppen rollen in JPL: zes trainers flirten met ontslag

Het heeft naar Belgische normen nog relatief lang geduurd, maar na KV Kortrijk besloten nu ook ...

369
369
Sonck ziet probleem bij Club Brugge: "Niet overtuigd"

Club Brugge gaat alweer een drukke week tegemoet. Woensdag trekt de landskampioen in de Champions ...

296
296
Anderlecht begaat grove blunder: miljoenen op het spel

Wie dacht dat de rust zou weerkeren in het Lotto Park na de 4-1 zege tegen Westerlo, komt bedrogen ...

314
314
Vanaken en PSV: CL-topper zorgt voor hoog oplopende emoties

Woensdag staat Hans Vanaken met Club Brugge tegenover PSV, een tegenstander die voor hem veel meer ...

90
90
Anderlecht-aanpak met de grond gelijkgemaakt

Het rommelt nog steeds bij RSC Anderlecht. Vorige week was Kenneth Bornauw snoeihard in een ...

223
223
Hommeles bij Antwerp: Sonck spreekt Compper resoluut tegen

Het is hommeles bij Royal Antwerp FC. De trein blijft maar sputteren en Marvin Compper staat al een ...

243
243
‘Lukaku krijgt plots oude bekende als nieuwe Fener-coach’

Het loopt voor geen meter bij Fenerbahçe. De Turkse topclub zit in de hoek waar de klappen ...

105
105
Opvallend: Roméo Lavia en Eden Hazard slaan handen in elkaar

Roméo Lavia maakte enorm veel indruk tijdens de interlandperiode, maar bij Chelsea werd hij ...

81
81
Radja Nainggolan slaat ferm terug op beschuldigingen

Radja Nainggolan kent naast het veld een moeilijke periode. De 38-jarige middenvelder wacht mogelijk ...

36
36
Compper viseert Vermeeren met snoeiharde uitspraken

Royal Antwerp FC incasseerde afgelopen speeldag weer een ferme uppercut. Laagvlieger Cercle Brugge ...

135
135

Meer sportnieuws