Kranten sabelen Club-invaller neer: "Zeer matig"

door
Kranten sabelen Club-invaller neer:

In aanloop naar het Europese duel tegen FC Porto, heeft Club Brugge in eigen land geen al te beste beurt gemaakt. Op het veld van Union SG kwam de landskampioen nochtans al snel op rozen te zitten. Maar uiteindelijk geraakte Blauw-Zwart met een mannetje meer niet verder dan een 2-2-gelijkspel.


Club startte weliswaar indrukwekkend aan de partij. Andreas Skov Olsen opende de score al na amper één minuut. Toen Simon Adingra niet veel later rood kreeg na een penaltyfout en Hans Vanaken de elfmeter foutloos omzette, leek de wedstrijd meteen gespeeld. Maar de Unionisten knokten zich terug in de match. Ondanks het numerieke nadeel sleepten de strijdvaardige Brusselaars alsnog een puntje uit de brand.

Bij de Bruggelingen bleef een aantal spelers dan ook onder hun gewenste niveau. Tajon Buchanan en Ferran Jutgla maakten bijvoorbeeld een erg matige beurt. Ook Casper Nielsen en Denis Odoi beleefden niet hun beste avond. Daarnaast viel de invalbeurt van Eduard Sobol erg tegen. De Oekraïense back krijgt dan ook scherpe kritieken in de kranten. "Had geen oog voor Nieuwkoop bij de gelijkmaker. Zeer matige invalbeurt", oordeelt Het Laatste Nieuws.

FOUT BIJ GELIJKMAKER
Bij de spelersbeoordelingen van La Dernière Heure krijgt Sobol zelfs een 4 op 10 voor zijn optreden. "Afgeleid door Nilsson, vergat hij Nieuwkoop in zijn rug bij de gelijkmaker. Hij kon het niveau van Meijer niet verbeteren, bijna integendeel", aldus de Waalse krant. Ook bij Het Nieuwsblad was men allerminst enthousiast. "Tegen Anderlecht en STVV ernaast gevallen, nu weer invaller. Maar liet zich aftroeven door de scorende Nieuwkoop."

LEES OOK: Vandenbroeck bekent kleur: de sterkste tegenstanders in JPL

Sobol komt tekort voor het beoogde niveau van Club ...

Meest recent

Zulte-fans viseren Vandenbroeck: T1 reageert scherp

Zulte Waregem speelde lang niet slecht tegen RSC Anderlecht, maar toch bleef Essevee weer zonder ...

13
13
Drama voor Dick Advocaat: bondscoach toch niet naar WK

Dick Advocaat (78) heeft een verleden bij de Belgische nationale ploeg waar hij uiteindelijk werd ...

47
47
Schrikwekkende blessure Karetsas: Genk krijgt nieuws

Het was een schrikwekkend beeld afgelopen speeldag in de Jupiler Pro League: Konstantinos Karetsas ...

108
108
Hazard krijgt stevige tik van Vandenbempt

RSC Anderlecht pakte een heel belangrijke zege op het veld van RSC Anderlecht. De Brusselaars ...

163
163
'Openda op de wip: twee opties liggen op tafel'

Juventus verraste vriend en vijand door afgelopen zomer Loïs Openda over te nemen van RB ...

59
59
Ongeziene data: Zulte Waregem overklaste Anderlecht

RSC Anderlecht won met 2-4 van Zulte Waregem. Thorgan Hazard zorgde met zijn klasse voor de ...

118
118
Nieuwe titelfavoriet duikt plots op in JPL

De strijd om de top zes woedt nog hevig, maar de eerste drie staan al vast. Peter Vandenbempt ...

250
250
Vrancken looft smaakmakers: "Mooi om hen bij STVV te hebben"

STVV blijft bijzonder sterk voor de dag komen. De Kanaries wonnen heel knap met 1-4 van FCV Dender. ...

74
74
Onmisbare pion bij RSCA: impact is gigantisch groot

RSC Anderlecht won onverdiend met 2-4 van Zulte Waregem, dat een karrenvracht aan kansen kreeg. ...

227
227
Anderlecht zeker naar PO I? Albert stelt voorwaarde

Nog vier speeldagen te gaan in de reguliere competitie en de strijd om de tickets voor de Champions' ...

152
152
Het wit konijn van Garcia? "Beste speler in Eredivisie"

De Rode Duivels vertrekken eind maart naar de Verenigde Staten voor een oefenkamp. Maar in aanloop ...

155
155
'Vervanger voor Onyedika: Leko deelt pijnlijke tik uit'

Club Brugge kruist dinsdagavond de degens met Atlético Madrid, daarbij is een ticket voor de ...

364
364
Peeters geniet na sensationele promotie: "Vanavond géén Bob"

Het is amper eind februari en de eerste promovendus naar de Jupiler Pro League is al bekend. Zo is ...

164
164
Zorgenkind ondanks zege Anderlecht: kranten geven 4 op 10

Voor het eerst sinds 13 december heeft RSC Anderlecht nog een competitiewedstrijd kunnen winnen. ...

288
288
Grote zorgen Lukaku, De Bruyne: Conte doet boekje open

Eind volgende maand trekken de Rode Duivels naar de Verenigde Staten voor een voorbereidende stage ...

156
156
‘Club Brugge bereidt schoktransfer voor’

Club Brugge roert zich in Duitsland — en dat maakt daar nu al heibel. Blauw-Zwart mikt op een ...

191
191
Genk schrikt op: eerste verdict na akelig beeld Karetsas

KRC Genk heeft zondagnamiddag flinke averij opgelopen in de strijd om een deelname aan de Champions' ...

378
378
'Trainersdossier op zijn kop: wending Anderlecht compleet'

RSC Anderlecht heeft voor het eerst sinds 13 december nog eens een competitiematch kunnen winnen en ...

519
519
Westerlo mag plots dromen: "De Champions' Play-Off?"

Met nog vier speeldagen voor de boeg in de reguliere competitie blijft de strijd om de top zes in de ...

112
112
Zeer verrassende transferwending Thorgan Hazard?

Anderlecht zat de voorbije weken met een stevig spitsenprobleem. Met Adriano Bertaccini, Mihajlo ...

432
432
Moreira maakt einde aan indrukwekkende reeks van ex-club

Zondagavond stond er in de Ligue 1 nog een interessante affiche op het programma. Olympique Lyon zag ...

42
42
Taravel waarschuwt Anderlecht na cruciale zege

Anderlecht heeft zondag eindelijk nog eens gewonnen in de competitie. Op het veld van Zulte Waregem ...

330
330
Cornelis eerlijk: "Onze kansen op PO1 gehypothekeerd"

Een tijdlang leek Charleroi nog op weg naar een geweldig seizoen, maar op twee weken tijd is de ...

54
54
'Real Madrid verbaast en wil bij Club Brugge shoppen'

Club Brugge zal in de zomer ongetwijfeld weer enkele van zijn goudhaantjes moeten afstaan. Dankzij ...

744
744
Frustraties bij Essevee: "Dit resultaat is wreed"

Anderlecht heeft zondag voor de eerste keer in meer dan twee maanden nog eens een ...

206
206

Meer sportnieuws