Kranten sabelen Club-invaller neer: "Zeer matig"

door
Kranten sabelen Club-invaller neer:

In aanloop naar het Europese duel tegen FC Porto, heeft Club Brugge in eigen land geen al te beste beurt gemaakt. Op het veld van Union SG kwam de landskampioen nochtans al snel op rozen te zitten. Maar uiteindelijk geraakte Blauw-Zwart met een mannetje meer niet verder dan een 2-2-gelijkspel.


Club startte weliswaar indrukwekkend aan de partij. Andreas Skov Olsen opende de score al na amper één minuut. Toen Simon Adingra niet veel later rood kreeg na een penaltyfout en Hans Vanaken de elfmeter foutloos omzette, leek de wedstrijd meteen gespeeld. Maar de Unionisten knokten zich terug in de match. Ondanks het numerieke nadeel sleepten de strijdvaardige Brusselaars alsnog een puntje uit de brand.

Bij de Bruggelingen bleef een aantal spelers dan ook onder hun gewenste niveau. Tajon Buchanan en Ferran Jutgla maakten bijvoorbeeld een erg matige beurt. Ook Casper Nielsen en Denis Odoi beleefden niet hun beste avond. Daarnaast viel de invalbeurt van Eduard Sobol erg tegen. De Oekraïense back krijgt dan ook scherpe kritieken in de kranten. "Had geen oog voor Nieuwkoop bij de gelijkmaker. Zeer matige invalbeurt", oordeelt Het Laatste Nieuws.

FOUT BIJ GELIJKMAKER
Bij de spelersbeoordelingen van La Dernière Heure krijgt Sobol zelfs een 4 op 10 voor zijn optreden. "Afgeleid door Nilsson, vergat hij Nieuwkoop in zijn rug bij de gelijkmaker. Hij kon het niveau van Meijer niet verbeteren, bijna integendeel", aldus de Waalse krant. Ook bij Het Nieuwsblad was men allerminst enthousiast. "Tegen Anderlecht en STVV ernaast gevallen, nu weer invaller. Maar liet zich aftroeven door de scorende Nieuwkoop."

LEES OOK: 'Laatste struikelblok van tafel: miljoenenklepper Sadiki'

Trending:

'Hasi hakt knoop door: verrassende vertrekker bij RSCA?'
'Hasi hakt knoop door: verrassende vertrekker bij RSCA?'

Sobol komt tekort voor het beoogde niveau van Club ...

Meest recent

'Laatste struikelblok van tafel: miljoenenklepper Sadiki'

De Jupiler Pro League staat op punt om opnieuw één van zijn smaakmakers te verliezen. ...

49
49
'Anderlecht dendert door: twee extra aanwinsten op komst'

Woensdag vond bij RSC Anderlecht een Raad van Bestuur plaats. Tijdens die meeting werd de ...

260
260
'Jashari steenrijk: transferakkoord helemaal rond'

Het begint er meer en meer naar uit te zien dat Ardon Jashari deze zomer vertrekt bij Club Brugge ...

314
314
'Gent in de wolken met onverwachte miljoenentransfer'

Om komend seizoen kans te maken op een Europees ticket, kan KAA Gent nog wat versterking gebruiken. ...

109
109
'Megatransfer Barça in gevaar: Bayern onderneemt actie'

FC Barcelona wil zijn goede prestaties van de voorbije jaargang bevestigen in het komende seizoen en ...

75
75
Nieuwe steunpilaar? Aanwinst maakt indruk bij Anderlecht

RSC Anderlecht heeft zijn tweede oefenwedstrijd van de voorbereiding achter de rug. Onder een loden ...

444
444
OHL houdt goudhaantje vast, Beveren shopt bij Standard

De start van het Belgische voetbalseizoen komt steeds dichter. Maar de ploegen uit de Jupiler Pro ...

48
48
'Contract van vier jaar: Club op zucht van transferdeal'

De zomerse transfermolen begint bij Club Brugge KV stilaan op volle toeren te draaien, vooral aan ...

1027
1027
'Mondeling akkoord: Arsenal vindt eindelijk topspits'

De zomerse transferperiode leverde al enkele spraakmakende deals op, maar er zitten nog meer grote ...

334
334
'Anderlecht dokt miljoenen: details Camara-deal gelekt'

RSC Anderlecht blijft maar doorrazen op de transfermarkt. Daags nadat de komst van middenvelder ...

889
889
Fink zet slijpmachine aan: nieuwe Genk-diamanten staan klaar

KRC Genk is foutloos begonnen aan zijn oefencampagne. Ondanks een zware eerste trainingsweek werd ...

345
345
‘Onverwachte zet: Club Brugge slaat genadeloos toe’

Club Brugge verrast vriend en vijand met een nieuwe transferzet op het zomerse toneel. De ...

592
592
'Gent lacht tanden bloot: enorme transferom voor Fofana'

AA Gent krijgt straks mogelijke een welgekomen financiële bonus erbij. De Buffalo's hebben ...

472
472
Topdeal in JPL: Standard haalt Nielsen weg bij Club Brugge

Club Brugge heeft woensdagavond zijn tweede grote uitgaande transfer van de zomermercato ...

216
216
Atlético spendeert 70 miljoen, Chelsea strikt PL-uitblinker

De zomerse transferperiode begint stilaan ook los te komen aan de Europese top. Atlético ...

80
80
'Club houdt been stijf: Union loopt blauwtje in Brugge'

Het middenveld van Club Brugge ondergaat straks wellicht een metamorfose. Niet alleen dreigt Ardon ...

657
657
'Renard pleegt coup: Anderlecht shopt bij Standard'

Vanaf volgend seizoen zijn er opnieuw bezoekende fans welkom in de zogenaamde Clasico tussen RSC ...

670
670
'Genk drukt door: opvolger Tolu al in de wachtkamer'

Op formele bevestiging blijft het voorlopig wachten, maar met de lucratieve overstap van Christopher ...

285
285
'Anderlecht pikt fors graantje mee bij knaltransfer Sadiki'

Union deed de afgelopen jaren meermaals gouden zaken door miskende talenten elders weg te plukken. ...

331
331
'Groen licht: Club Brugge rondt recordtransfer af'

De afgelopen dagen is er al veel inkt gevloeid over de mogelijke overstap van Ardon Jashari naar AC ...

1377
1377
'Hasi hakt knoop door: verrassende vertrekker bij RSCA?'

RSC Anderlecht haalde tot dusver al vijf zomeraanwinsten in huis, maar langs uitgaande zijde bleef ...

858
858
Anderlecht legt zoon ex-Rode Duivel onder contract

RSC Anderlecht heeft al vele jaren een uitstekende jeugdopleiding. De spelers die doorbraken ...

171
171
Niemand zag dit aankomen: Van Looy biecht op als Antwerp-fan

Eerder vandaag kon u al lezen dat Erik Van Looy weer enkele nieuwe kandidaten wist te strikken voor ...

240
240
Pocognoli velt oordeel over 'uittocht' bij Union SG

Union SG bereidt zich in alle rust voor op het nieuwe seizoen. Geen Europese voorrondes voor hen, ...

121
121
Anderlecht speelt gelijk: Olivier Renard is aan zet

We weten het wel: je moet geen drastische conclusies trekken na oefenmatchen, maar één ...

541
541

Meer sportnieuws