Kranten sabelen Club-invaller neer: "Zeer matig"

1026
Kranten sabelen Club-invaller neer:

In aanloop naar het Europese duel tegen FC Porto, heeft Club Brugge in eigen land geen al te beste beurt gemaakt. Op het veld van Union SG kwam de landskampioen nochtans al snel op rozen te zitten. Maar uiteindelijk geraakte Blauw-Zwart met een mannetje meer niet verder dan een 2-2-gelijkspel.


Club startte weliswaar indrukwekkend aan de partij. Andreas Skov Olsen opende de score al na amper één minuut. Toen Simon Adingra niet veel later rood kreeg na een penaltyfout en Hans Vanaken de elfmeter foutloos omzette, leek de wedstrijd meteen gespeeld. Maar de Unionisten knokten zich terug in de match. Ondanks het numerieke nadeel sleepten de strijdvaardige Brusselaars alsnog een puntje uit de brand.

Bij de Bruggelingen bleef een aantal spelers dan ook onder hun gewenste niveau. Tajon Buchanan en Ferran Jutgla maakten bijvoorbeeld een erg matige beurt. Ook Casper Nielsen en Denis Odoi beleefden niet hun beste avond. Daarnaast viel de invalbeurt van Eduard Sobol erg tegen. De Oekraïense back krijgt dan ook scherpe kritieken in de kranten. "Had geen oog voor Nieuwkoop bij de gelijkmaker. Zeer matige invalbeurt", oordeelt Het Laatste Nieuws.

FOUT BIJ GELIJKMAKER
Bij de spelersbeoordelingen van La Dernière Heure krijgt Sobol zelfs een 4 op 10 voor zijn optreden. "Afgeleid door Nilsson, vergat hij Nieuwkoop in zijn rug bij de gelijkmaker. Hij kon het niveau van Meijer niet verbeteren, bijna integendeel", aldus de Waalse krant. Ook bij Het Nieuwsblad was men allerminst enthousiast. "Tegen Anderlecht en STVV ernaast gevallen, nu weer invaller. Maar liet zich aftroeven door de scorende Nieuwkoop."

LEES OOK: 'Galatasaray & co azen op parel van Union SG'

Sobol komt tekort voor het beoogde niveau van Club ...

Meest recent

Opvallende keuze Van Bommel? Absoluut géén verrassing

Mark van Bommel verraste hier en daar toch wat met zijn selectie voor de Rode Duivels. Achteraan en ...

1
1
STVV droomt van stunt: "Het is mogelijk"

STVV pakte een punt tegen het Noorse SK Brann en heeft zo een zeer knappe zeven op negen in de ...

21
21
'Patro Eisden lonkt naar miljoenendeal'

Patro Eisden kan binnenkort een bijzonder mooie financiële zaak doen. De Limburgse club heeft ...

34
34
Bosz blikt nog eens terug: "Doet Club normaal nooit"

PSV miste veel te veel kansen tegen Club Brugge, dat wel redelijk efficiënt was. Peter Bosz ...

182
182
Sclessin brandt weer: Ayensa kruipt in ware heldenrol

Standard moest vanavond de crisis verjagen en heeft dat met verve gedaan. Vanaf minuut ...

36
36
'Galatasaray & co azen op parel van Union SG'

Een contract tot 2031, een groeiende marktwaarde en de belangstelling van enkele Turkse ...

38
38
'Tzolis moet opletten: Arsenal wil nieuwe ex-parel van Club'

Antonio Nusa staat opnieuw in de belangstelling van een Europese topclub. Arsenal heeft de Noorse ...

75
75
Sensatie in Limburg: Patro knipt BV-club de vleugels af

De kraker in de Challenger Pro League tussen Sporting Hasselt en Patro Eisden Maasmechelen heeft ...

73
73
Coosemans verrast: "Hij gaf een pakkende toespraak voor Salzburg"

Colin Coosemans moest een goede redding verrichten tegen RB Salzburg. De ervaren doelman van RSC ...

118
118
Bruno verklaart bankzitterstatuut van RSCA-speler

RSC Anderlecht speelde een goede partij tegen RB Salzburg en won overtuigend met 2-0. Coach Vitor ...

147
147
Van Gucht onthult wat Gert Verhulst écht van hem vindt

Ruben Van Gucht heeft er een bijzondere week opzitten. De presentator nam voor het eerst plaats aan ...

53
53
Duiventil Cercle Brugge: "Mijn verantwoordelijkheid"

Cercle Brugge heeft Pedro Caixinha officieel voorgesteld als nieuwe hoofdtrainer. De Portugese coach ...

59
59
Anderlecht krijgt twee opstekers voor clash met Club Brugge

RSC Anderlecht neemt het zondag in het Jan Breydelstadion op tegen Club Brugge. Weinigen geven de ...

315
315
'Forbs mag inpakken: Club Brugge heeft groot plan klaar'

Ivan Leko vroeg deze zomer om een extra rechter flankaanvaller, maar die kwam er nooit. Nu volgt ...

745
745
"Compleet gestoord"-Duchâtelet zorgt voor walging op TV

Een opvallend televisieoptreden van Roland Duchâtelet heeft voor heel wat ophef gezorgd. De ...

85
85
De Roeck voorgesteld bij STVV en geeft eerste doel prijs

STVV stelde namiddag Jonas De Roeck voor als opvolger van Frédéric De Meyer. De ...

25
25
Vertonghen loopt mee bij Beerschot: huwelijk in de maak?

Jan Vertonghen stopte als voetballer bij RSC Anderlecht. Nadien liep hij mee bij de Rode Duivels, ...

166
166
Standard onder zware druk: Euvrard verklaart Wilmots-verhaal

De crisis bij Standard blijft nazinderen. Na de tegenvallende resultaten en het gelijkspel tegen KV ...

84
84
Van Bommel speelt open kaart: vier Jonge Duivels op radar

Mark van Bommel maakte vrijdag zijn selectie voor het aankomende Nations League-tweeluik tegen ...

169
169
Thorup klopt op tafel in Genk: duo krijgt volle laag

Met een beschamend rapport van twee op 15 buitenshuis staat KRC Genk de immer lastige verplaatsing ...

203
203
Club Brugge rolt spierballen: vuurwerk op wintermercato

Ivan Leko wil niet te lang stilstaan bij de Champions League-triomf tegen PSV, want over een paar ...

384
384
De Winter stopt als Rode Duivel: échte reden bekend

Bij de bekendmaking van zijn selectie voor het aankomende tweeluik in de Nations League dropte Mark ...

703
703
Club Brugge slikt bittere pil: opdoffer uit ziekenboeg

De belangrijke affiches volgen mekaar snel op voor Club Brugge, dat een paar dagen na de zege tegen ...

257
257
Bruno blijft puzzelen: nieuw experiment in Brugge?

Of het advies van zijn bazen er iets mee te maken heeft valt sterk te betwijfelen, maar na een lange ...

205
205
Leko spreekt klare taal over leegloop bij Club Brugge

Met alweer een zege, dit keer op bezoek bij PSV, blijft Club Brugge hoge ogen gooien in de Champions ...

613
613

Meer sportnieuws