Kranten sabelen Club-invaller neer: "Zeer matig"

door
Kranten sabelen Club-invaller neer:

In aanloop naar het Europese duel tegen FC Porto, heeft Club Brugge in eigen land geen al te beste beurt gemaakt. Op het veld van Union SG kwam de landskampioen nochtans al snel op rozen te zitten. Maar uiteindelijk geraakte Blauw-Zwart met een mannetje meer niet verder dan een 2-2-gelijkspel.


Club startte weliswaar indrukwekkend aan de partij. Andreas Skov Olsen opende de score al na amper één minuut. Toen Simon Adingra niet veel later rood kreeg na een penaltyfout en Hans Vanaken de elfmeter foutloos omzette, leek de wedstrijd meteen gespeeld. Maar de Unionisten knokten zich terug in de match. Ondanks het numerieke nadeel sleepten de strijdvaardige Brusselaars alsnog een puntje uit de brand.

Bij de Bruggelingen bleef een aantal spelers dan ook onder hun gewenste niveau. Tajon Buchanan en Ferran Jutgla maakten bijvoorbeeld een erg matige beurt. Ook Casper Nielsen en Denis Odoi beleefden niet hun beste avond. Daarnaast viel de invalbeurt van Eduard Sobol erg tegen. De Oekraïense back krijgt dan ook scherpe kritieken in de kranten. "Had geen oog voor Nieuwkoop bij de gelijkmaker. Zeer matige invalbeurt", oordeelt Het Laatste Nieuws.

FOUT BIJ GELIJKMAKER
Bij de spelersbeoordelingen van La Dernière Heure krijgt Sobol zelfs een 4 op 10 voor zijn optreden. "Afgeleid door Nilsson, vergat hij Nieuwkoop in zijn rug bij de gelijkmaker. Hij kon het niveau van Meijer niet verbeteren, bijna integendeel", aldus de Waalse krant. Ook bij Het Nieuwsblad was men allerminst enthousiast. "Tegen Anderlecht en STVV ernaast gevallen, nu weer invaller. Maar liet zich aftroeven door de scorende Nieuwkoop."

LEES OOK: Zulte verbaast met sneer: “Union al weken bevoordeeld”

Sobol komt tekort voor het beoogde niveau van Club ...

Meest recent

Openda roept meteen straffe taal na eerste goal

De ban is gebroken voor Loïs Openda. De aanvaller wist zijn eerste competitiedoelpunt voor ...

2
2
Zulte verbaast met sneer: “Union al weken bevoordeeld”

Zulte Waregem verloor met 2-0 van Union SG, maar na de wedstrijd was de uitploeg absoluut niet te ...

26
26
Flater bij AA Gent? “Waarom speelt hij niet?”

Bij AA Gent draait het al weken redelijk vierkant. Rik De Mil gaat tegen Club Brugge toch voor een ...

60
60
'Anderlecht uit z’n dak: Verschueren forceert megajackpot'

Plots gaat het op Neerpede niet meer alleen over besparen, maar over dromen. Michael Verschueren ...

349
349
‘Juventus gecharmeerd: vorig jaar nog outstanding bij KV Mechelen'

De wintermercato lonkt steeds meer en de geruchten beginnen steeds talrijker te worden. Zo is er een ...

54
54
Jan Boskamp doodziek: “Dit had iedereen zien aankomen”

Jan Boskamp was jarenlang niet weg te denken van de Nederlandse en Vlaamse voetbaltelevisie. Met ...

79
79
Gouden transfer van Lokeren: assistkoning in CPL

Sporting Lokeren is al een tijdje weer beter bezig en na een moeilijk begin staan ze nu achtste in ...

36
36
Anderlecht rekent zich rijk: "Naar de Premier League-top"

Bij RSC Anderlecht gaat de kassa enorm rinkelen in 2026. Dat lijkt nu al een zekerheid te zijn. De ...

148
148
‘Ramp voor Hayen: ijskoude douche na Genk-wending’

Net wanneer Nicky Hayen weer vooruit wil, krijgt hij een kans van Genk op zijn bord. Alleen: Genk is ...

649
649
Stankovic reageert op pikant transfergerucht

Bij Club Brugge is Aleksandar Stankovic wellicht de beste zomeraanwinst. Hij werd voor maar liefst 9 ...

195
195
KRC Genk plukt de vruchten van 'kritische' zet van Fink

We horen her en der kritiek op de aanpak van Thorsten Fink op Konstantinos Karetsas. “Hij werd ...

135
135
Hoe Verhaeghe & co hun aanpak moeten veranderen

Bij Club Brugge staat er heel veel druk op de ketel voor de match tegen AA Gent. Voorzitter Bart ...

138
138
Renard ziet dat het goed is: stille kracht bij Anderlecht

RSC Anderlecht speelt op het veld van Royal Antwerp FC. Daar waren de Brusselaars de afgelopen jaren ...

165
165
Code rood bij AA Gent: Baro krabt zich in de haren

AA Gent doet voorlopig slechter dan vorig seizoen. De club greep terug naar de oude garde, maar dat ...

376
376
Vandenbroeck haalt keihard uit naar Union en refs

Zulte Waregem blijft in het sukkelstraatje zitten. Na vijf gelijke spelen op een rij liep het ...

566
566
Hubert opgelucht: "Dat was belangrijk"

Na een tegenvallende twee op negen is Union er zaterdagavond opnieuw in geslaagd om een ...

45
45
Mbappé evenaart Ronaldo, Arsenal zuinig weer naar de kop

Arsenal moest zaterdag even zijn koppositie in de Premier League afstaan aan Manchester City, maar ...

54
54
Efficiënt Union knoopt eindelijk weer met de zege aan

Na een maand zonder zege en een twee op negen heeft Union eindelijk weer een competitiematch ...

34
34
Openda maakt eindelijk einde aan waanzinnige reeks

Voor Loïs Openda is 2025 zeker niet het makkelijkste jaar geweest. De spits zakte weg in de ...

75
75
Kater voor Ajax ondanks nieuwe goal Godts

Ajax had de voorbije weken de weg naar boven weer ingezet met vijf overwinningen op een rij, maar is ...

31
31
Beveren wint topper na remontada, Kortrijk blijft in spoor

SK Beveren is zaterdag zeer dicht bij zijn eerste nederlaag van het seizoen gekomen. Na een ...

166
166
Charleroi komt met update over trainersdossier

De voorbije weken heeft er weer een heuse trainerswals plaatsgevonden in de Jupiler Pro League. Club ...

64
64
Ontlading bij Westerlo: "Daarom is deze zege belangrijk"

Westerlo is bezig aan een fraaie opmars. Na een wisselvallig seizoensbegin hebben ze de top zes ...

58
58
'Bom op ontploffen bij Club na trainerssoap'

Zondag staat de Slag om Vlaanderen tussen Club Brugge en AA Gent op het programma en die zal een ...

1540
1540
Liverpool bibbert tegen negenkoppig Spurs top vier binnen

Liverpool is na een moeilijke periode weer de top vier van de Premier League binnengeslopen. De ...

39
39

Meer sportnieuws