TRANSFERUURTJE: 'Trainerswals in JPL, Anderlecht wil oude bekende'

door
TRANSFERUURTJE: 'Trainerswals in JPL, Anderlecht wil oude bekende'

De WK-eindronde in Qatar staat voor de deur, maar ook de winterse mercato nadert met rasse schreden. Heel wat clubs uit binnen- en buitenland zijn dan ook volop bezig met hun transferplannen te ontrollen, terwijl ook de nodige trainerswissels op punt staan. VoetbalNieuws verzamelt al het belangrijkste transfernieuws daarom dagelijks om 12u in het Transferuurtje.


JUPILER PRO LEAGUE
Er wordt nu al volop gespeculeerd over een mogelijke nieuwe hoofdtrainer bij RSC Anderlecht. Volgens journalist Sasha Tavolieri is Hernan Losada één van de kandidaten om Felice Mazzu op te volgen als het tegen Standard mis zou gaan. De Argentijn is zeker geen onbekende, want hij speelde in het verleden al voor Paars-Wit. Als hoofdcoach deed de Argentijn dan weer ervaring op bij Beerschot en DC United. Ook Robin Veldman, beloften-trainer bij RSCA, wordt getipt als potentiële T1 indien Mazzu moet vertrekken.



Ondertussen werden elders ook al twee trainerswissel doorgevoerd. Zo nam Sporting Charleroi afscheid van Edward Still. De Belg met Engelse roots wordt, in afwachting van een nieuwe T1, tijdelijk vervangen door assistent-coach en clubboegbeeld Frank Defays. Daarnaast besloot KAS Eupen de samenwerking met Bernd Storck stop te zetten. De Duitser was nog maar enkele maanden aan de slag aan de Kehrweg.



BUITENLAND
Erik ten Hag zou opnieuw een landgenoot van hem naar Old Trafford willen halen. Volgens Sky Sports-reporter Florian Plettenberg staat Jeremie Frimpong namelijk op de verlanglijst van Manchester United. De flankverdediger van Bayer Leverkusen is bezig aan een uitstekend seizoen in de Bundesliga en de Champions League en dat leverde hem onlangs zijn eerste oproep op voor de Nederlandse nationale ploeg.


JOUW MENING TELT:
Belgische clubs hebben te weinig geduld met hun trainers ...

Meest recent

'Leko maakt slachtoffers: Gent stuurt meubelstuk weg'

Bij AA Gent nemen ze na een teleurstellend seizoen deze zomer een nieuwe start. Met Ivan Leko kwam ...

91
91
Standard heeft eindelijk coach: bekende naam keert terug

Het nieuwe Standard begint alsmaar meer vorm te krijgen. CEO Giacomo Angelini haalde met Marc ...

176
176
TRANSFERUURTJE: 'Miljoenenbod De Cuyper, Anderlecht heeft beet'

De zomerse transfercarrousel komt stilaan op toerental, ploegen in binnen- en buitenland zijn al ...

192
192
'Overmars baalt: Eredivisie berooft Antwerp opnieuw'

Net als in de vorige mercato's lijkt ook deze zomer verkopen weer het ordewoord te worden bij ...

97
97
"Wat Michael Verschueren daar deed, tart elke verbeelding…"

Heel wat mensen hebben een afkeer van het vernieuwde WK voor clubs, één landgenoot zit ...

269
269
'Club Brugge haalt belangrijke transferslag thuis'

Club Brugge greep dit seizoen naast de landstitel, maar pakte wel de beker en schopte het in de ...

695
695
'Union mag oude bekende van verlanglijstje schrappen'

Het bleef tot dusver nog rustig op het vlak van transfers bij Union, maar daar zal ongetwijfeld nog ...

64
64
Courtois schittert weer… maar zíjn zoon steelt de show

Thibaut Courtois zit momenteel in Amerika, waar hij binnenkort start aan het WK voor clubs met Real ...

57
57
Standard sluit belangrijke deal voor vijf seizoenen

Er is deze zomer nog héél veel werk aan de winkel voor Standard. CEO Giacomo Angelini ...

122
122
Mart Smeets breekt privé: "Spoor van vernieling achtergelaten"

Bij ons heb je Karl Vannieuwkerke die doorgaans te zien is bij de meeste grote sportevenement, in ...

71
71
'Toptransfer nadert: De Cuyper geeft groen licht'

Voorlopig liet Club Brugge deze zomer nog geen spelers vertrekken, maar het lijkt slechts een ...

490
490
'Overbodige pion kan Union aan topaanwinst helpen'

Het zal ongetwijfeld weer een drukke transferzomer worden bij Union. De Brusselaars zullen zich ...

30
30
'Lommel SK plukt ervaren middenvelder weg bij Beerschot'

Bij Beerschot gaat er veel volk vertrekken deze zomer, waardoor een aantal ploegen uiteraard ...

154
154
'Wilmots wil ex-speler aanstellen als coach van Standard'

De zoektocht naar een nieuwe trainer loopt niet alleen moeizaam bij Royal Antwerp FC, maar ook bij ...

276
276
'Rapid Wenen plukt smaakmaker weg bij AA Gent'

AA Gent gaat mogelijk een van zijn aanvallende krachten verliezen. VoetbalNieuws weet dat Rapid ...

313
313
WK Clubs: Messi opgelucht na sensationele fase, Atlético in nesten

In de Verenigde Staten wordt momenteel het gloednieuwe WK voor clubteams afgewerkt. In Groep A kon ...

65
65
'Vanden Borre duikt plots op bij Belgische eersteklasser'

Anthony Vanden Borre was de voorbije jaren wat van de radar verdwenen. Maar de 29-voudige Rode ...

279
279
'Club zet zich schrap: nieuwe transferontwikkeling Jashari'

Ardon Jashari werd afgelopen seizoen door zijn collega's verkozen tot beste speler in de Jupiler Pro ...

753
753
'City gaat compleet los: vijfde (!) zomeraanwinst binnen'

Manchester City start woensdag zijn campagne op het WK voor clubteams tegen het Marokkaanse ...

162
162
Doelmannenklucht bij Anderlecht: Coosemans verraden?

Anderlecht leeft in een doelmannenklucht: Colin Coosemans schitterde afgelopen seizoen, maar ...

677
677
'Genk vreest vervelende clausule: exit steunpilaar dreigt'

Bij KRC Genk staat de voorbereiding op het komende seizoen alweer voor de deur. Aanstaande vrijdag ...

507
507
'Toptarget maakt zwaar offer voor droomtransfer Barça'

FC Barcelona was afgelopen seizoen de oppermachtige ploeg in Spanje en wil die suprematie in de ...

205
205
'Keepersdilemma bij Anderlecht: drie opties op tafel'

Bij de vernieuwing van de omkadering van de eerste ploeg, pakte RSC Anderlecht ook uit met de ...

399
399
'Miljoenenstrijd barst los: Tottenham klopt aan bij Club'

Voorlopig beleefde Club Brugge KV een redelijk rustige zomermercato, maar daar komt ongetwijfeld nog ...

932
932
'Exit Simons: Westerlo heeft opvolger helemaal beet'

Bij Westerlo blijft het zeer onrustig. Nadat ze vorig seizoen drie trainers versleten, kenden ze ...

389
389

Meer sportnieuws