Zorgen voor Hein: zestal in lappenmand bij Gent

241 stemmen
Zorgen voor Hein: zestal in lappenmand bij Gent

AA Gent zit in een erg wisselvallige periode. Na de overtuigende zege van afgelopen weekend tegen KV Mechelen, gingen de Buffalo's enkele dagen later weer met de billen bloot op het veld van Union SG. In de komende duels moet dan ook gereageerd worden, maar ondertussen loopt de ziekenboeg weer vol.


De Oost-Vlamingen krijgen zondagnamiddag het bezoek van RFC Seraing en kunnen zich dan absoluut geen puntenverlies permitteren. Enkele dagen wacht dan weer het Europese uitduel tegen Shamrock Rovers. Een zege is dan broodnodig om de kansen op de volgende ronde gaaf te houden. In aanloop naar beide wedstrijden krijgt Gent wel af te rekenen met de nodige blessuregevallen.

Zo werd zaterdagnamiddag de wedstrijdselectie bekend gemaakt voor de partij tegen Seraing. En daarin ontbreken liefst zes spelers met blessures: Elisha Owusu, Darko Lemajic, Julien De Sart, Alessio Castro-Montes, Andreas Hanche-Olsen en uiteraard de langdurig geblesseerde Tarik Tissoudali. Vooral het uitvallen van De Sart is een erg pijnlijke zaak. De middenvelder maakte woensdag nog zijn rentree na een vorige kwetsuur, maar viel vervolgens meteen uit.

MET HEIN?
Kopzorgen dus voor Hein Vanhaezebrouck. Al is het voorlopig afwachten of de trainer zelf voldoende genezen is om weer plaats te nemen op de bank. Zijn assistent/vervanger Peter Balette heeft er alvast een goed oog in. "Elke dag stijgt de kans dat Hein zondag op de bank zit. Het gaat al een beetje beter met hem en bij hem is 'een beetje' meestal voldoende om de koe opnieuw bij de horens te vatten", aldus Balette op zijn persbabbel.

LEES OOK: Talisman bij Duivels: "Hij heeft enorm veel goesting"

Wie zal het meest gemist worden?

Meest recent

Domper voor Oranje: Eredivisie-speler bezorgt Japan nog punt

Er vielen op de eerste dagen van het WK al enkele verrassingen te noteren en ook Nederland heeft ...

25
25
Garcia verklapt één ding over opstelling Rode Duivels

Maandagavond is het eindelijk zover: dan beginnen de Rode Duivels aan hun WK. Om 21u Belgische tijd ...

44
44
'Transferbom in Italië: schoktransfer De Bruyne'

Zijn focus zal nu volledig liggen op het WK met de Rode Duivels, maar in de aanloop naar het ...

72
72
'Done deal: Rigaux haalt eerste Belg naar Feyenoord'

Na het einde van het seizoen trok Dévy Rigaux na maar liefst zeventien jaar de deur bij Club ...

39
39
Spaans bondscoach brengt Yamal-update voor openingsmatch

Niet alleen voor de Rode Duivels, maar ook voor Spanje begint maandag het WK. La Roja geldt als de ...

15
15
'Kompany krijgt zijn zin: Bayern akkoord voor topaanwinst'

Bayern München was afgelopen seizoen oppermachtig in Duitsland en pakte de dubbel, met ...

39
39
Doku: "Alleen op dat vlak is Yamal beter dan ik"

De Rode Duivels beginnen straks na een goede voorbereiding met zeer veel vertrouwen aan het WK. Als ...

72
72
'Club Brugge vindt oplossing voor banneling'

Bij Club Brugge staan er de komende weken en maanden nog heel wat transfers op til, zowel aan ...

234
234
Rode Duivel leeft plots helemaal weer op in Bundesliga

Na het mislukte WK 2022 drong zich een generatiewissel op bij de Rode Duivels, maar die liep niet ...

52
52
Duitsland schrikt even, maar boekt alsnog monsterscore

Duitsland opende zijn WK met een match tegen Curaçao. Kregen we een zeer vlotte overwinning ...

28
28
Oranje-fans zorgen voor dolle taferelen in Dallas

Nederland speelt vanavond om 22u tegen Japan. De match gaat door in het Amerikaanse Dallas en de ...

48
48
Nachtmerrie voor Duivels: Doku dreigt cruciaal duel te missen

Jérémy Doku is de beste veldspeler van de Rode Duivels. De flankaanvaller zit echter ...

351
351
'Nederlandse topclub legt bod neer voor De Busser'

Jari De Busser kende topjaren bij Go Ahead Eagles. De Belgische doelman wil komende zomer graag een ...

38
38
Sporting Hasselt verrast met transfer bij KRC Genk

Sporting Hasselt speelt komend seizoen in de Jupiler Pro League. De Limburgse club was al heel ...

173
173
'Dure verdediger op radar Belgische clubs'

De Belgische ploegen in de Jupiler en Challenger Pro League speuren rond naar versterking. Onze ...

114
114
'Club Brugge in heftig transfergevecht: bod van 7 miljoen'

Club Brugge zag inmiddels al verschillende spelers vertrekken en er zitten nog meer uitgaande deals ...

633
633
'Immense transferbom Mourinho: Real heeft verbaal akkoord'

José Mourinho werd afgelopen donderdag officieel gepresenteerd als hoofdcoach van Real ...

135
135
Vorstelijke videocall: Lukaku slaat koning Filip met verstomming

De Rode Duivels beginnen maandagavond aan hun campagne op het WK 2026 met een groepsmatch tegen ...

120
120
België - Egypte: dit resultaat voorspellen de statistieken

Maandagavond trappen de Rode Duivels hun WK-campagne op gang. In Seattle vormt Egypte dan de ...

451
451
Emotionele WK-viering van Schot verovert alle harten

John McGinn bezorgde Schotland op het WK een historische overwinning, maar het was niet zijn ...

26
26
'Transfer krijgt vorm: De Cat krijgt interessant voorstel'

Een plek in de WK-selectie bleek uiteindelijk te hoog gegrepen, toch staat Nathan De Cat voor een ...

659
659
'Club Brugge nadert akkoord: knappe dubbelslag op mercato'

De sportieve leiding van Club Brugge speurt momenteel naar directe versterking voor de eerste ploeg. ...

494
494
Klaar voor Egypte: De Ketelaere maakt indruk op training

De Rode Duivels kruisen maandag de degens met Egypte tijdens hun eerste WK-match. In afwachting van ...

74
74
Hans Vanaken tóch in WK-basisploeg? "Tegen Egypte ..."

In aanloop naar de WK-opener tegen Egypte, wordt al volop gespeculeerd over de mogelijke basisploeg ...

417
417
Opvolger Courtois bij Duivels: "Hij heeft beste papieren"

"Op een bepaald moment moet je de fakkel doorgeven" en "kans is groter dat ik niet doorga dan wel". ...

508
508

Meer sportnieuws