Zorgen voor Hein: zestal in lappenmand bij Gent

door
Zorgen voor Hein: zestal in lappenmand bij Gent

AA Gent zit in een erg wisselvallige periode. Na de overtuigende zege van afgelopen weekend tegen KV Mechelen, gingen de Buffalo's enkele dagen later weer met de billen bloot op het veld van Union SG. In de komende duels moet dan ook gereageerd worden, maar ondertussen loopt de ziekenboeg weer vol.


De Oost-Vlamingen krijgen zondagnamiddag het bezoek van RFC Seraing en kunnen zich dan absoluut geen puntenverlies permitteren. Enkele dagen wacht dan weer het Europese uitduel tegen Shamrock Rovers. Een zege is dan broodnodig om de kansen op de volgende ronde gaaf te houden. In aanloop naar beide wedstrijden krijgt Gent wel af te rekenen met de nodige blessuregevallen.

Zo werd zaterdagnamiddag de wedstrijdselectie bekend gemaakt voor de partij tegen Seraing. En daarin ontbreken liefst zes spelers met blessures: Elisha Owusu, Darko Lemajic, Julien De Sart, Alessio Castro-Montes, Andreas Hanche-Olsen en uiteraard de langdurig geblesseerde Tarik Tissoudali. Vooral het uitvallen van De Sart is een erg pijnlijke zaak. De middenvelder maakte woensdag nog zijn rentree na een vorige kwetsuur, maar viel vervolgens meteen uit.

MET HEIN?
Kopzorgen dus voor Hein Vanhaezebrouck. Al is het voorlopig afwachten of de trainer zelf voldoende genezen is om weer plaats te nemen op de bank. Zijn assistent/vervanger Peter Balette heeft er alvast een goed oog in. "Elke dag stijgt de kans dat Hein zondag op de bank zit. Het gaat al een beetje beter met hem en bij hem is 'een beetje' meestal voldoende om de koe opnieuw bij de horens te vatten", aldus Balette op zijn persbabbel.

LEES OOK: De Mil verrast: "Wilde hem meenemen naar AA Gent"

Wie zal het meest gemist worden?

Meest recent

Van Persie verklaart dé stunttransfer van het jaar in NL

Feyenoord kent een zeer moeizaam seizoen en zet alles op alles op de tweede plaats. Dat geeft recht ...

18
18
Cinel pakt uit met zeer gewaagde uitspraken

Cercle Brugge draait al een stuk beter dan enkele weken geleden, maar de situatie is nog altijd ...

44
44
PSG-voorzitter met grote ambities: "Naar de JPL!"

Nasser Al-Khelaïfi is voorzitter van PSG en hij was donderdag te gast in België. Daar ...

66
66
PSV én PSG onderuit, Pocognoli geniet met volle teugen

In de Bundesliga, Serie A, Eredivisie en Ligue 1 werd er vanavond ook gevoetbald. Zo mochten ze bij ...

23
23
KRC Genk (voorlopig) in top zes na felbevochten zege

KRC Genk stond er grote druk, want verliezen was vanavond uit den boze bij KV Mechelen. De ...

115
115
Patro viert feestje bij Club NXT na zege in spektakelduel

In de Challenger Pro League stonden er vanavond twee duels op het programma. Club NXT ontving het ...

51
51
Tresoldi geniet in JPL en ziet één straffe tegenstander

Club Brugge betaalde afgelopen zomer 6 miljoen euro om Nicolo Tresoldi aan te trekken. De speler ...

106
106
Still geeft update over alle ophef omtrent Bayat

Edward Still verliet na twee matchen als interim-trainer RSC Anderlecht voor Watford. Karim ...

58
58
De Mil verrast: "Wilde hem meenemen naar AA Gent"

Zaterdag staat er met Sporting Charleroi - AA Gent een zeer belangrijk duel voor een ticket in ...

107
107
Red Flames nemen na 65 caps afscheid van grote naam

De Belgian Red Flames hebben vandaag afscheid genomen van een van hun meest ervaren speelsters. Na ...

27
27
Leko klopt zichzelf op de borst: "Sinds ik er ben..."

Club Brugge moet dit weekend aan de bak tegen Cercle Brugge. Een Brugse derby, waarbij puntenverlies ...

138
138
Dan breekt de hel los: nachtmerriecoach naar Anderlecht?

Anderlecht jaagt op een nieuwe T1 en wil nog deze week knopen doorhakken. Maar één ...

545
545
Grote crisis bij Antwerp: Goots velt oordeel over toekomst

Royal Antwerp FC verloor kansloos met 0-4 van een zeer sterk RSC Anderlecht. De score was nog ...

166
166
'Club Brugge ruikt geld bij deal van 80 miljoen euro'

Club Brugge incasseerde de afgelopen honderden miljoenen euro’s via uitgaande transfers. De ...

444
444
Euvrard geeft toe: zomeraanwinst mag Standard al verlaten

Bij Standard kennen ze alweer een zeer moeilijk seizoen. Vincent Euvrard zal met zijn team moeten ...

84
84
Overname op til? Saudi-Arabië zorgt voor bommetje in JPL

Onze redactie kwam de afgelopen maanden met een aantal primeurs. Zo haalden we al een hele tijd ...

472
472
Belgisch voetbal kreunt: 666 miljoen euro als noodoplossing

Het Belgische voetbal leeft al vele jaren boven zijn stand. Dankzij kapitaalsinjecties van de ...

131
131
Vanderbiest voert druk op: "Bij hén is het van moeten"

KV Mechelen kan vanavond een zeer goede zaak doen in de Jupiler Pro League. Ze nemen het in eigen ...

54
54
'KV Mechelen mist duo, Hayen hakt Genk-knopen door'

KV Mechelen krijgt straks KRC Genk over de vloer, een van de rechtstreekse concurrenten in de jacht ...

363
363
De Mil moet puzzelen: sterkhouders out bij AA Gent

KAA Gent gaat zaterdag op bezoek bij Charleroi, een rechtstreekse concurrent voor de top zes. ...

136
136
Vader Vlasic brandt Van Gucht af na ontkenning scheiding

Wel gescheiden, niet gescheiden en uiteindelijk... blijken Ruben Van Gucht en Blanka Vlasic toch ...

273
273
Leko verschaft cruciale update uit ziekenboeg Club Brugge

Aanstaande woensdag komt Atlético Madrid op bezoek in Jan Breydel, waar Club Brugge zondag ...

312
312
Schreuder naar Anderlecht: laatste struikelblok bekend

Na de straffe bekerzege tegen Antwerp gaan er hier en daar stemmen op om interimcoach ...

804
804
Jan Mulders hart bloedt: “Ik dacht aan begrafenissen”

Jan Mulder werd een poos geleden genadeloos aan de kant geschoven door VTM. De Nederlandse analist ...

98
98
Kaye Furo meteen naar de achtergrond bij Brentford

Kaye Furo maakte afgelopen wintermercato de verrassende transfer naar Brentford. De aanvaller was ...

223
223

Meer sportnieuws