Zorgen voor Hein: zestal in lappenmand bij Gent

door
Zorgen voor Hein: zestal in lappenmand bij Gent

AA Gent zit in een erg wisselvallige periode. Na de overtuigende zege van afgelopen weekend tegen KV Mechelen, gingen de Buffalo's enkele dagen later weer met de billen bloot op het veld van Union SG. In de komende duels moet dan ook gereageerd worden, maar ondertussen loopt de ziekenboeg weer vol.


De Oost-Vlamingen krijgen zondagnamiddag het bezoek van RFC Seraing en kunnen zich dan absoluut geen puntenverlies permitteren. Enkele dagen wacht dan weer het Europese uitduel tegen Shamrock Rovers. Een zege is dan broodnodig om de kansen op de volgende ronde gaaf te houden. In aanloop naar beide wedstrijden krijgt Gent wel af te rekenen met de nodige blessuregevallen.

Zo werd zaterdagnamiddag de wedstrijdselectie bekend gemaakt voor de partij tegen Seraing. En daarin ontbreken liefst zes spelers met blessures: Elisha Owusu, Darko Lemajic, Julien De Sart, Alessio Castro-Montes, Andreas Hanche-Olsen en uiteraard de langdurig geblesseerde Tarik Tissoudali. Vooral het uitvallen van De Sart is een erg pijnlijke zaak. De middenvelder maakte woensdag nog zijn rentree na een vorige kwetsuur, maar viel vervolgens meteen uit.

MET HEIN?
Kopzorgen dus voor Hein Vanhaezebrouck. Al is het voorlopig afwachten of de trainer zelf voldoende genezen is om weer plaats te nemen op de bank. Zijn assistent/vervanger Peter Balette heeft er alvast een goed oog in. "Elke dag stijgt de kans dat Hein zondag op de bank zit. Het gaat al een beetje beter met hem en bij hem is 'een beetje' meestal voldoende om de koe opnieuw bij de horens te vatten", aldus Balette op zijn persbabbel.

LEES OOK: Karetsas krijgt volle laag: KRC Genk de grote schuldige?

Wie zal het meest gemist worden?

Meest recent

Druk op Hasi: Deschacht velt verrassend oordeel

Met amper 18 zeges in 42 matchen is het de logica zelve dat Besnik Hasi moet vrezen voor zijn job. ...

30
30
AA Gent aan de bak: De Mil geeft aan wat er misging

AA Gent blijft ook onder Rik De Mil wisselvallig voor de dag komen. Na de goede resultaten van de ...

26
26
Van der Elst glashelder: "De titel is voor hen"

De Jupiler Pro League is inmiddels begonnen aan de 23ste speeldag van de reguliere competitie. Er ...

184
184
'Club houdt zich niet in: eerste zomertarget al gelekt'

Behoudens last-minute wendingen zal Club Brugge in zijn opzet slagen om zijn sterkhouders ...

174
174
'Kompany helemaal verknocht: Bayern wil JPL-bekende'

In de Bundesliga kruist leider Bayern München zaterdagavond de degens met Hamburg SV. Op bezoek ...

56
56
'Anderlecht op het puntje: JPL-toptransfer op komst’

Anderlecht zit op het puntje van z’n stoel: een JPL-toptransfer die plots binnen handbereik ...

287
287
Consternatie bij KRC Genk: twéé last-minute transfers?

KRC Genk beleefde tot dusver een behoorlijk rustige wintermercato. Maar daar zou vlak voor het ...

305
305
'Club Brugge tot uiterste: miljoenen voor dubbele transferbom'

Nu het ticket voor de tussenronde van de Champions League op zak is, wil Club Brugge zijn ...

546
546
'Napoli kan Cercle Brugge nog aardige duit opleveren'

Cercle Brugge verdiende dit seizoen al 16,80 miljoen euro aan transfers. Zelf spendeerden ze net ...

122
122
De Zerbi: "Of ik vertrek na Club Brugge-debacle?"

Roberto De Zerbi verloor met Olympique Marseille met 3-0 van Club Brugge. Een blamage voor de fiere ...

97
97
Patro plots internationaal bekend: "Zelfs in Italië nieuws"

Patro Eisden haalde Radja Nainggolan voor 75.000 euro weg bij Sporting Lokeren. Hij gaat daar ...

123
123
De Mil huivert: AA Gent verspeelt dure punten in PO1-strijd

AA Gent leek vanavond lange tijd een geweldige zaak te doen in de strijd om de top-6. De Buffalo's ...

154
154
De Roeck vindt net op tijd juiste recept bij Club NXT

In de Challenger Pro League heeft Jonas De Roeck eindelijk het juiste recept gevonden voor Club NXT. ...

182
182
Man City geeft cruciale update over blessure Doku

Manchester City won afgelopen week in de Champions League van Galatasaray. Jérémy Doku ...

66
66
Hasi geeft update over Augustinsson, De Cat & co

RSC Anderlecht kampt ook dit seizoen met het nodige blessureleed. Toch wel zeer opvallend, aangezien ...

224
224
Euvrard in ‘Hasi-situatie’: "Of ik vrees voor een ontslag?"

Besnik Hasi moet vrezen voor zijn job als RSC Anderlecht verliest van Standard, maar andersom is dat ...

84
84
'Ajax gaat voor gigantische stunttransfer'

Ajax zet alles op alles om tweede te worden in de Eredivisie en zich zo te verzekeren van een ticket ...

97
97
Hubert lyrisch en noemt vier spelers van Club Brugge

Club Brugge doet het al jaren uitstekend in Europa, maar in België zullen ze in de Jupiler Pro ...

520
520
'Renard zorgt voor dure miskleun bij Anderlecht'

Olivier Renard maakte tot op heden nog geen indruk als sportieve baas van RSC Anderlecht. De ...

448
448
‘Club Brugge in shock: stunttransfer is pure blamage’

Club Brugge dacht dat het dé beoogde stunttransfer van de wintermercato beet had. Maar ...

914
914
Lichtpunt bij KRC Genk: Hayen vindt nieuwe smaakmaker

De kans dat KRC Genk de top zes gaat halen, wordt met de week kleiner. Het speelde 1-1 tegen Cercle ...

357
357
Westerlo pakt uit met volgende ingaande transfer

KVC Westerlo is zeer actief deze mercato. De Kemphanen hebben alweer een buitenlandse transfer ...

45
45
Hasi: "Dat gaat mogelijk nog gebeuren op de transfermarkt"

RSC Anderlecht haalde tot op heden drie spelers en liet er vijf gaan. Mogen we nog wat verwachten in ...

485
485
'Leegloop bij Union: 5 sterkhouders richting exit'

Union greep in de Champions League net naast de knock-outfase, maar in eigen land doet de ...

310
310
'Totale uitverkoop bij Club Brugge: trio mag beschikken'

Hoewel enkele sterkhouders nog steeds aan de mouw worden getrokken lijkt Club Brugge tijdens de ...

1156
1156

Meer sportnieuws