Zorgen voor Hein: zestal in lappenmand bij Gent

door
Zorgen voor Hein: zestal in lappenmand bij Gent

AA Gent zit in een erg wisselvallige periode. Na de overtuigende zege van afgelopen weekend tegen KV Mechelen, gingen de Buffalo's enkele dagen later weer met de billen bloot op het veld van Union SG. In de komende duels moet dan ook gereageerd worden, maar ondertussen loopt de ziekenboeg weer vol.


De Oost-Vlamingen krijgen zondagnamiddag het bezoek van RFC Seraing en kunnen zich dan absoluut geen puntenverlies permitteren. Enkele dagen wacht dan weer het Europese uitduel tegen Shamrock Rovers. Een zege is dan broodnodig om de kansen op de volgende ronde gaaf te houden. In aanloop naar beide wedstrijden krijgt Gent wel af te rekenen met de nodige blessuregevallen.

Zo werd zaterdagnamiddag de wedstrijdselectie bekend gemaakt voor de partij tegen Seraing. En daarin ontbreken liefst zes spelers met blessures: Elisha Owusu, Darko Lemajic, Julien De Sart, Alessio Castro-Montes, Andreas Hanche-Olsen en uiteraard de langdurig geblesseerde Tarik Tissoudali. Vooral het uitvallen van De Sart is een erg pijnlijke zaak. De middenvelder maakte woensdag nog zijn rentree na een vorige kwetsuur, maar viel vervolgens meteen uit.

MET HEIN?
Kopzorgen dus voor Hein Vanhaezebrouck. Al is het voorlopig afwachten of de trainer zelf voldoende genezen is om weer plaats te nemen op de bank. Zijn assistent/vervanger Peter Balette heeft er alvast een goed oog in. "Elke dag stijgt de kans dat Hein zondag op de bank zit. Het gaat al een beetje beter met hem en bij hem is 'een beetje' meestal voldoende om de koe opnieuw bij de horens te vatten", aldus Balette op zijn persbabbel.

LEES OOK: Vergeten grote JPL-namen: actief van Tsjechië tot Marokko

Wie zal het meest gemist worden?

Meest recent

Broos weer in Zuid-Afrika onder vuur: "Onaanvaardbaar"

In 2023 loodste Hugo Broos Zuid-Afrika nog naar een bronzen plak op de Africa Cup, maar die ...

7
7
'Proto moet Anderlecht aan volgende aanwinst helpen'

Het belooft bij Anderlecht nog een zeer drukke wintermercato te worden. Zowel aan inkomende als ...

40
40
'Kogel door de kerk: sterkhouder verlaat Genk'

KRC Genk wil in de laatste tien wedstrijden van de reguliere competitie absoluut nog een ticket voor ...

81
81
Schokkende boodschap Lamisha Musonda: "Vecht om te overleven"

De familie Musonda wordt niet gespaard van pech. Charly Musonda Junior moest vorige zomer op amper ...

0
0
'Club baalt en moet streep zetten door wintertransfer'

Het is in de eerste dagen van de wintermercato stil gebleven bij Club Brugge, al beleeft er achter ...

168
168
Hasi pessimistisch over mercato: "Zolang dat zo blijft..."

Anderlecht stoomt zich dezer dagen onder de Spaanse zon klaar voor de tweede helft van het seizoen. ...

135
135
Ruud Vormer verrast Club-fans met gloednieuw project

Sommige namen verdwijnen stilletjes wanneer het laatste fluitsignaal klinkt. Andere blijven hangen, ...

206
206
TRANSFERUURTJE: 'Bliksemvertrek De Bruyne, transfer Nainggolan'

De winterse transferperiode is losgebarsten, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn druk in ...

264
264
Biglia roept ambitieuze toekomstplannen bij Anderlecht

Lucas Biglia was een iconische middenvelder bij RSC Anderlecht en nu zit de Argentijn in de staf van ...

261
261
‘Kassa voor Westerlo: miljoenenbod op sterkhouder’

De wintermercato is geopend en de Belgische club speuren naar opportuniteiten. Er moet echter ook ...

68
68
Twee verrassende Duivels bij meest waardevolle spelers

Naast Transfermarkt is ook databureau CIES met marktwaarden bezig. Het statistiekenbureau nam de ...

75
75
'Standard schiet in actie en doet bod op oude bekende'

Standard ging de winterstop in als de verrassende nummer zes in de rangschikking, maar de Rouches ...

105
105
'OHL heeft nieuwe miljoenentransfer in het vizier'

OH Leuven presteerde de voorbije seizoenen wisselvallig, maar wist wel enkele lucratieve uitgaande ...

40
40
'Anderlecht baalt: Ajax plukt weer talent weg'

Bij Anderlecht blijven ze hard inzetten op Neerpede. Dat bleek ook nog eens tijdens de winterstage, ...

250
250
'Genk blijft in spanning over vertrek sterkhouder'

KRC Genk heeft na de winterstop nog heel wat werk om in de top zes te raken, want de Limburgers ...

121
121
Leko spreekt klare taal over nieuwe spits bij Club

Het belooft bij Club Brugge nog een spannende wintermercato te gaan worden. Ze willen dit seizoen ...

472
472
'Anderlecht steekt transfer voorlopig in koelkast'

Het blijft voorlopig wachten tot er wat beweegt op transfervlak bij Anderlecht. Paars-Wit zit in de ...

262
262
Lokeren baalt na vertrek, Lommel stalt miljoenenaankoop

Sporting Lokeren zit met ontevreden spelers. Radja Nainggolan wil naar Patro Eisden, maar de club ...

114
114
RSCA compleet verrast: "Dacht aan terugkeer naar Anderlecht"

Bij RSC Anderlecht vertrokken er in 2025 heel wat smaakmakers. De kern is anno 2026 zeker niet beter ...

512
512
Vossen lucht zijn hart en neemt drastische beslissing

Bij Zulte Waregem gaat het al een tijdje over Jelle Vossen. De ex-Rode Duivel komt dit seizoen ...

711
711
Ruben Van Gucht breekt met verleden: dit verandert alles

Ruben Van Gucht is geen figuur die zich laat vastpinnen op één verhaal of ...

105
105
'Club Brugge verrast en mikt op oude JPL-bekende'

Club Brugge wil zich deze mercato stevig versterken. De Bruggelingen gaan voor een flankaanvaller en ...

467
467
De Bruyne geschokt: Napoli zet alles op scherp

Hij kwam naar Napels om nog één keer écht te voetballen. Om te winnen, te ...

439
439
'OH Leuven wint jackpot: Premier League-miljoenen lonken'

Bij OH Leuven draaien ze alweer een bijzonder grijs seizoen. De club gaat spelers moeten verkopen om ...

92
92
Union SG aan de bak: Hubert 'bidt' voor deze toptransfer

Union SG kreeg al terecht veel lof voor zijn transfers, maar het afgelopen jaar sloegen ze ook de ...

87
87

Meer sportnieuws