Harde keuze Hoefkens: Club-aanwinst in de nesten

door
Harde keuze Hoefkens: Club-aanwinst in de nesten

Club Brugge wil zich aanstaande woensdag van groepswinst verzekeren in de Champions League, maar moet eerst nog vol aan de bank in eigen land. Zo wacht zaterdagavond een clash op het veld van vice-kampioen Union SG. Coach Carl Hoefkens zal dan wel enkele pionnen moeten missen.


Hoefkens maakte vrijdagnamiddag al zijn ruime wedstrijdkern bekend. Daarin was andermaal geen plaats voorzien voor Clinton Mata. De ervaren verdediger blijft sukkelen met de naweeën van zijn blessure. Het wordt afwachten of hij tijdig fit geraakt voor de CL-wedstrijd tegen Porto. Daarnaast is ook Abakar Sylla er niet bij wegens het juridisch gebakkelei rond zijn schorsing.

De defensie is dus gehavend, voorin kan Club op nagenoeg volle sterkte aantreden. Maar de loodzware concurrentie in de aanvalslinie eist wel één groot slachtoffer. Zo valt Cyle Larin wederom naast de ruime wedstrijdkern. Nochtans zou er van een blessure geen sprake zijn bij de 27-jarige Canadees. Het begint er dus steeds meer op te lijken dat Larin geen rol meer speelt in de sportieve plannen van Hoefkens nu quasi alle aanvallers fit zijn.

WK-ZEKERHEID
En zo dreigt de Brugse passage van de spits nu al op een sisser te gaan uitdraaien. De oud-speler van Zulte Waregem werd afgelopen zomer transfervrij gestrikt nadat zijn contract bij Besiktas niet was verlengd. Voorlopig staat zijn teller echter op negen wedstrijden namens Club, waarvan slechts eentje als titularis. Daarin was hij goed voor één treffer. In de laatste vier duels viel hij evenwel telkens naast de selectie en daar dreigt niet snel verandering in te gaan komen. Ondanks zijn gebrek aan speelgelegenheid lijkt Larin wel verzekerd van zijn plaatje in de Canadese WK-selectie, die het onder meer opneemt tegen de Rode Duivels. Mogelijk kan hij in Qatar zich dus in de kijker van andere clubs gaan spelen met oog op een eventueel bliksemvertrek.

LEES OOK: Nederland in shock: Hoefkens legt schandaal bloot

Club kan Larin beter laten gaan in januari ...

Meest recent

Maarten Martens doet boekje open over Anderlecht-flirt

RSC Anderlecht besloot in aanloop naar de Play-Offs om het seizoen af te werken met ...

32
32
Club-fans pakken De Cat hard aan: opvallende reden geopperd

Nathan De Cat heeft zijn start in de Champions' Play-Offs gemist. Het goudhaantje van RSC Anderlecht ...

248
248
'Kompany verliest 69-voudig international: Europese toptransfer'

Het Bayern München van Vincent Kompany maakt dinsdag weer indruk door in de Champions League ...

59
59
KRC Genk ruikt bloed: ideaal script voor het grijpen

Ook in de Europe Play-Offs zit de eerste speeldag er alweer op. De eerste drie matchen deelden het ...

241
241
'Club Brugge verrast met miljoenenbod op ‘nieuwe Rodri’'

Club Brugge kijkt opvallend ver buiten zijn vertrouwde markt. Blauw-Zwart wordt gelinkt aan een ...

421
421
'Man City mengt zich in dossier: aandacht voor De Cat'

De komende zomermercato belooft weer enkele knallende transfers te gaan opleveren in de Jupiler Pro ...

66
66
Droom komt uit voor Genk-speler: bijzondere confrontatie op WK

In maart werden de laatste tickets voor het WK uitgedeeld en dat zorgde voor enkele bijzondere ...

53
53
'Saibari bekroont topjaar met droomtransfer'

Er was het voorbije jaar al heel wat te doen over talenten die de Rode Duivels de rug toe keerden, ...

33
33
Keiharde conclusie: "Zij zijn Anderlecht onwaardig"

Anderlecht werd vorig weekend nog maar eens met de neus op de feiten gedrukt. Na de nederlagen tegen ...

299
299
Ondergang van Union? Deschacht doet straffe voorspelling

Union heeft afgelopen weekend zijn start in de Champions' Play-Off niet gemist. Het klopte STVV met ...

447
447
'Nieuwe TD: Anderlecht maakt verwachtingen duidelijk'

Begin februari zette Anderlecht zowel trainer Besnik Hasi als sportief directeur Olivier Renard op ...

236
236
Jonge Duivel kondigt vertrek bij PSV aan

Bij PSV werd er de voorbije dagen stevig gefeest nadat het voor de derde keer op rij de Nederlandse ...

82
82
'Nieuwe afgang voor gewezen supertalent Dwomoh'

Hij debuteerde op zijn zestiende al in het eerste elftal van KRC Genk en leek een gedoodverfde Rode ...

70
70
Straf gerucht omtrent STVV: opvolger Vrancken in beeld?

STVV kent een fantastisch seizoen, maar de Kanaries weten ook dat heel wat spelers in de kijker ...

386
386
'Anderlecht wil blunder à la Stassin en Sadiki voorkomen'

RSC Anderlecht wil de komende jaren weer aansluiting vinden met de top in de Jupiler Pro League. De ...

201
201
Vanaken komt met verrassende update over zijn toekomst

Hans Vanaken is een van de beste en meest iconische middenvelders uit de clubgeschiedenis van ...

301
301
Borguet mysterieus over pikant dossier bij Anderlecht

Bij RSC Anderlecht hebben ze enorm veel talent rondlopen op Neerpede. De Brusselaars zullen daar de ...

195
195
'Floptransfer Standard lokt plots interesse'

Bij Standard kennen ze alweer een matig seizoen. De Luikenaars hopen via Play-Off 2 alsnog een ...

132
132
Anderlecht ruikt transferkans: "Er is wel interesse, ja"

Bij RSC Anderlecht moeten ze in de zomer aan de bak. Achteraan en vooraan is er versterking nodig. ...

188
188
'Koopje van het jaar: deze som kostte revelatie Lokonga'

Door de enorme weelde op het middenveld valt zijn naam tegenwoordig niet meer bij de Rode Duivels, ...

106
106
Joos lyrisch voor Bruggeling: "Altijd superfan geweest"

Club Brugge maakte vorig weekend op de eerste speeldag meteen een statement door Anderlecht te ...

228
228
Record in zicht: Union om deze reden titelfavoriet

De eerste speeldag van de Champions' Play-Off heeft nog maar eens duidelijk gemaakt dat de ...

97
97
Albert brengt slecht nieuws en moet WK laten schieten

Binnen een tweetal maanden gaat het WK in de Verenigde Staten, Canada en Mexico van pas. De Rode ...

0
0
'Atalanta hakt knoop door over megatransfer De Ketelaere'

Afgelopen weekend was Charles De Ketelaere nog eens belangrijk voor Atalanta. De Rode Duivel loodste ...

164
164
Werken aan de Romback: Lukaku duikt verrassend op

Napoli pakte maandag de drie punten in de kraker tegen AC Milan, maar daarbij kon het niet rekenen ...

125
125

Meer sportnieuws