Mazzu reageert op dreigend ontslag

door
Mazzu reageert op dreigend ontslag

De crisis bij recordkampioen RSC Anderlecht is sinds donderdagavond weer compleet. Zo liepen de Brusselaars tegen een pijnlijke nederlaag aan op het veld van hekkensluiter Zulte Waregem: 3-2. De clash van aanstaande zondag op Standard lijkt dan ook bepalend te worden voor coach Felice Mazzu, als die dan nog op post is tenminste.


Paars-Wit speelde zondag nog een degelijke wedstrijd tegen titelverdediger Club Brugge, maar bleef ook toen met lege handen achter. En enkele dagen later werd dus ook verloren op het veld van de rode lantaarn. Alweer de vijfde nederlaag in de zes duels na de laatste interland-break. Hoewel er nog heel wat wedstrijden gespeeld moeten worden, lijkt de top vier nu al gaan vliegen. En dus komt de positie van de trainer logischerwijs onder druk te staan.

Tot dusver werd Mazzu telkens gesteund door het bestuur, maar de resultaten kunnen natuurlijk niet uitblijven. Na de match op Essevee werd hij voor de camera's van Eleven Sports dan ook gepolst naar een mogelijk ontslag. "Ik heb nog niet met Wouter Vandenhaute gesproken", klonk het. "Vrijdag is er training. Daar zal ik gewoon zijn en ik dan ga de groep voorbereiden op de match van zondag."

STEUN VAN SPELERS
De spelers lijken voorlopig wel nog achter hun trainer te staan. Na de 1-2 van Amadou Diawara gingen de spelers ostentatief vieren met Mazzu. Maar het valt af te wachten of dat voldoende is om hem aan boord te houden. "Dat de spelers naar mij kwamen, is symbolisch. Het bewijst dat de band sinds het begin goed is. Maar de resultaten zijn er niet. Ik heb geen zin om te spreken over een mislukking. De stand ziet er niet goed uit, maar er zijn ook goede zaken: onze band, de manier waarop we werken op training, de drang om te slagen."

LEES OOK: Birger Verstraete haalt verschroeiend uit: “Schandalig!”

Anderlecht heeft ook nood aan een nieuwe wind in het bestuur ...

Meest recent

'Club Brugge tast in de buidel: topaanwinst in aantocht'

Met een zes op zes heeft Ivan Leko zijn start niet gemist bij Club Brugge, dat vrijdag in Genk het ...

10
10
De Condé verklaart komst Hayen: "Dat is erg zeldzaam"

Nicky Hayen stond zopas voor het eerst de verzamelde pers te woord als trainer van KRC Genk. De ...

97
97
Julie Vanloo breekt plots : Club-fans huilen bittere tranen

Het afgelopen jaar was voor Julie Vanloo een ware emotionele rollercoaster. De fan van Club Brugge ...

261
261
'Over & out: Hasi en Renard dumpen miscasts Anderlecht'

RSC Anderlecht gaat een drukke winter tegemoet. Op inkomend gebied lijkt defensieve versterking ...

208
208
Hayen voorgesteld in Genk: "Revanche op Club Brugge?"

Maandag maakte KRC Genk bekend dat Nicky Hayen de opvolger wordt van Thorsten Fink. Daags nadien ...

284
284
Ruben Van Gucht verklaart zijn grote liefde na woelige weken

Ruben Van Gucht stond de voorbije weken niet om sportieve redenen in de schijnwerpers. De ...

197
197
'KAA Gent gedoemd: grote struikelblokken De Mil bloot'

Rik De Mil moet KAA Gent weer op de rails zien te krijgen na het pijnlijke vertrek van coach Ivan ...

162
162
'Nieuwe bondscoach' Kameroen maakt Brys compleet af

De situatie van Marc Brys bij Kameroen blijft escaleren. Samuel Eto’o stelde met David Pagou ...

197
197
Arthur Theate roept ferme taal richting Rudi Garcia

Arthur Theate is een vaste waarde bij Eintracht Frankfurt en onder bondscoach Rudi Garcia heeft de ...

92
92
Hasi krijgt volle laag: “Zinkend schip van Anderlecht”

RSC Anderlecht verzoop volledig in de eerste helft tegen Royal Antwerp FC. Paars-Wit keek dan ook ...

331
331
Leko vol aan de bak: “Club Brugge nog meer onthoofd”

Ivan Leko moet Nicky Hayen doen vergeten bij Club Brugge. De Kroatische oefenmeester liet KAA Gent ...

437
437
Antwerp ruikt jackpot met goudhaantje: “Speelt écht goed”

Royal Antwerp FC heeft zich de afgelopen jaren volledig gefocust op de jeugdopleiding en dat begint ...

281
281
Vanhaezebrouck snoeihard na KAA Gent-Club: “Bedroevend”

De topper tussen KAA Gent en Club Brugge wordt nog fel besproken. Blauw-Zwart trok aan het langste ...

112
112
Anderlecht of de VS? Vincent Janssen dropt grote hint

Vincent Janssen werd de afgelopen dagen genoemd bij als een optie bij RSC Anderlecht, maar mogelijk ...

560
560
Lukaku komt met emotioneel eerbetoon voor papa Roger

Romelu Lukaku kwam in de Supercoppa niet in actie bij Napoli, maar toch was de Rode Duivel uitbundig ...

31
31
Degryse vreest voor De Mil: “Dan is het kruis erover”

KAA Gent krijgt stevige klappen. Coach Ivan Leko vertrok naar Club Brugge en de Buffalo’s ...

574
574
Verrassende top 6-kandidaat: “Hangt magie in de lucht”

Royal Antwerp FC komt weer volledig boven water onder Joseph Oosting. De Nederlander werd aangesteld ...

320
320
TRANSFERUURTJE: ‘Anderlecht en Club clashen, Origi naar JPL?’

De wintermercato nadert met rasse schreden, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn al druk ...

488
488
Binnenkort ‘nieuwe Vanhaezebrouck’ in de Jupiler Pro League?

De Challenger Pro League gaat de winterstop in, maar de kaarten lijken bovenin het klassement al ...

288
288
‘Straffe wending: Real hakt knoop door over Alonso’

Het rommelt bij Real Madrid. Niet alleen zijn er de perikelen rond Vinicius Junior, maar ook coach ...

130
130
Stijnen kent schorsing na rel: waslijst aan beschuldigingen

Stijn Stijnen is één van de meest besproken figuren in de Challenger Pro League. De ...

198
198
Bizarre twist in Brys-oorlog vs Eto'o: “Ongezien”

De situatie van Marc Brys in Kameroen wordt vreemder met de dag. De Belgische oefenmeester leeft al ...

269
269
“Molensteen om de nek” – Hayen meteen zwaar onder druk

KRC Genk heeft Nicky Hayen officieel aangesteld als de nieuwe hoofdtrainer. De Limburgers hebben zo ...

408
408
Theate onthult: dÍt denken Bundesliga-spelers over Kompany

De eerste helft van het seizoen zit er op in de Bundesliga en het is Bayern München dat met een ...

345
345
'Liverpool pakt uit: transferbom na zware blessure Isak'

Liverpool FC boekte afgelopen weekend een belangrijke zege tegen Tottenham Hotspur, maar zag wel ...

103
103

Meer sportnieuws