Mazzu reageert op dreigend ontslag

door
Mazzu reageert op dreigend ontslag

De crisis bij recordkampioen RSC Anderlecht is sinds donderdagavond weer compleet. Zo liepen de Brusselaars tegen een pijnlijke nederlaag aan op het veld van hekkensluiter Zulte Waregem: 3-2. De clash van aanstaande zondag op Standard lijkt dan ook bepalend te worden voor coach Felice Mazzu, als die dan nog op post is tenminste.


Paars-Wit speelde zondag nog een degelijke wedstrijd tegen titelverdediger Club Brugge, maar bleef ook toen met lege handen achter. En enkele dagen later werd dus ook verloren op het veld van de rode lantaarn. Alweer de vijfde nederlaag in de zes duels na de laatste interland-break. Hoewel er nog heel wat wedstrijden gespeeld moeten worden, lijkt de top vier nu al gaan vliegen. En dus komt de positie van de trainer logischerwijs onder druk te staan.

Tot dusver werd Mazzu telkens gesteund door het bestuur, maar de resultaten kunnen natuurlijk niet uitblijven. Na de match op Essevee werd hij voor de camera's van Eleven Sports dan ook gepolst naar een mogelijk ontslag. "Ik heb nog niet met Wouter Vandenhaute gesproken", klonk het. "Vrijdag is er training. Daar zal ik gewoon zijn en ik dan ga de groep voorbereiden op de match van zondag."

STEUN VAN SPELERS
De spelers lijken voorlopig wel nog achter hun trainer te staan. Na de 1-2 van Amadou Diawara gingen de spelers ostentatief vieren met Mazzu. Maar het valt af te wachten of dat voldoende is om hem aan boord te houden. "Dat de spelers naar mij kwamen, is symbolisch. Het bewijst dat de band sinds het begin goed is. Maar de resultaten zijn er niet. Ik heb geen zin om te spreken over een mislukking. De stand ziet er niet goed uit, maar er zijn ook goede zaken: onze band, de manier waarop we werken op training, de drang om te slagen."

LEES OOK: Mazzu in de wolken: "Het mooiste cadeau"

Anderlecht heeft ook nood aan een nieuwe wind in het bestuur ...

Meest recent

Man City ziet titel wegglippen, vlotte zeges Real en Ajax

Arsenal lijkt weer een stapje dichter te staan bij de titel in de Premier League. Eerste ...

8
8
De Bruyne is helemaal terug: Conte en Højlund reageren

Napoli heeft zijn Rode Duivels stilaan helemaal terug. Nadat Romelu Lukaku twee weken geleden tegen ...

19
19
Efficiënt Club Brugge slaat PO1-droom Westerlo aan diggelen

Na de overwinning van Union, volgde ook Club Brugge vanavond. Blauw-Zwart overtuigde niet geheel, ...

59
59
Ferrera verliest eerste keer: "Hadden iets kunnen rapen"

Rode lantaarn Dender is er niet in geslaagd om te stunten in het Dudenpark. Het wist een helft lang ...

8
8
Hubert in de wolken na waanzinnige reeks Union

Union lijkt als leider aan de Champions' Play-Off te zullen beginnen. De Brusselaars wonnen immers ...

17
17
Promotiestrijd CPL: KV Kortrijk redt vel in slotfase

Lange tijd leek er vanavond terug spanning te komen in de strijd om de tweede promotieplek. KV ...

46
46
Club toont twee gezichten: "Met Vormer was het geen waar"

Aangezien Union zaterdagavond al zijn wedstrijd won, moet Club zelf ook winnen in Westerlo om in het ...

113
113
Nieuw sprookje bij Union: "Magnifiek!"

Union heeft zaterdag geen steek laten vallen in de titelstrijd. Tegen rode lantaarn Dender ...

24
24
Hayen verklaart 'stijlbreuk' Genk in vergelijking met Club

KRC Genk speelt zondag zijn laatste troeven uit in de strijd om de Champions' Play-Off. Bij een ...

65
65
16-jarige redt Arsenal, Chelsea gaat pijnlijk onderuit

Arsenal blijft stevig aan de leiding in de Premier League. Tegen Everton leek het wel lange tijd op ...

12
12
De Bruyne beslissend: Napoli zet scheve situatie recht

Napoli heeft zaterdag een scheve situatie rechtgezet. Tegen Lecce kwam het in eigen stadion op ...

45
45
Gert Verheyen staat weer op: grote comeback na 20 jaar

Een opvallende foto van Gert Verheyen zorgt momenteel voor de nodige reacties bij fans. De ...

76
76
Wisselvallig Union kraakt Dender pas na rust in Dudenpark

Union had vanavond aan één goede helft genoeg om Dender over de knie te leggen. De ...

23
23
'Nieuw drama voor Club Brugge: grote paniek rond Ordonez'

Joël Ordóñez leek op weg naar een absolute recorddeal, maar plots duiken er ...

171
171
"Enorme kwaliteiten" - Onana wild van nieuwste Rode Duivel

Volgende week maakt bondscoach Rudi Garcia zijn selectie bekend voor het oefenkamp van de Rode ...

73
73
Herman Brusselmans krijgt enorm zware klap te verwerken

Herman Brusselmans staat al decennia bekend als één van de opvallendste stemmen in de ...

64
64
KVM tegen Anderlecht en Club: "Zij zijn beste van België"

KV Mechelen staat op een zucht van zijn eerste deelname ooit aan de Champions' Play-Offs. Maar het ...

142
142
Mazzu in de wolken: "Het mooiste cadeau"

De strijd om het behoud heeft zaterdagnamiddag een nieuwe wending gekregen. OH Leuven is op de ...

33
33
'Schokkende transfer Doku: transfersom bekend'

Manchester City kreeg deze week een stevige tik. Het ging met 3-0 onderuit tegen Real Madrid en ...

123
123
Net geen stunt voor NXT: Beveren wendt eerste nederlaag af

SK Beveren liep zaterdag bijna tegen zijn eerste nederlaag van het seizoen aan. Na het titelfeest ...

72
72
OHL wint op Mambourg en wipt weg uit gevarenzone

Felice Mazzu heeft zijn oude club een peer gestoofd. Uitgerekend op Mambourg kon OHL eindelijk nog ...

26
26
Negenkoppig Bayern ontsnapt aan tweede seizoensnederlaag

Bayern München heeft de kans laten liggen om een nieuwe stap richting de titel te zetten. In de ...

89
89
De Ketelaere helpt Atalanta bij comeback aan punt in kraker

Uitstekend nieuws voor de Rode Duivels: Charles De Ketelaere heeft zaterdag zijn rentree gemaakt. De ...

33
33
'Recordtransfer Club: Barça mengt zich in strijd'

Bij Club Brugge zullen er komende zomer ongetwijfeld weer enkele transferrecords sneuvelen. Het ...

240
240
Vergeten Rode Duivel spuwt gal: "Gebrek aan erkenning"

Het wordt komende week uitkijken naar de selectie van de Rode Duivels voor de oefeninterlands tegen ...

184
184

Meer sportnieuws