Mazzu reageert op dreigend ontslag

799 stemmen
Mazzu reageert op dreigend ontslag

De crisis bij recordkampioen RSC Anderlecht is sinds donderdagavond weer compleet. Zo liepen de Brusselaars tegen een pijnlijke nederlaag aan op het veld van hekkensluiter Zulte Waregem: 3-2. De clash van aanstaande zondag op Standard lijkt dan ook bepalend te worden voor coach Felice Mazzu, als die dan nog op post is tenminste.


Paars-Wit speelde zondag nog een degelijke wedstrijd tegen titelverdediger Club Brugge, maar bleef ook toen met lege handen achter. En enkele dagen later werd dus ook verloren op het veld van de rode lantaarn. Alweer de vijfde nederlaag in de zes duels na de laatste interland-break. Hoewel er nog heel wat wedstrijden gespeeld moeten worden, lijkt de top vier nu al gaan vliegen. En dus komt de positie van de trainer logischerwijs onder druk te staan.

Tot dusver werd Mazzu telkens gesteund door het bestuur, maar de resultaten kunnen natuurlijk niet uitblijven. Na de match op Essevee werd hij voor de camera's van Eleven Sports dan ook gepolst naar een mogelijk ontslag. "Ik heb nog niet met Wouter Vandenhaute gesproken", klonk het. "Vrijdag is er training. Daar zal ik gewoon zijn en ik dan ga de groep voorbereiden op de match van zondag."

STEUN VAN SPELERS
De spelers lijken voorlopig wel nog achter hun trainer te staan. Na de 1-2 van Amadou Diawara gingen de spelers ostentatief vieren met Mazzu. Maar het valt af te wachten of dat voldoende is om hem aan boord te houden. "Dat de spelers naar mij kwamen, is symbolisch. Het bewijst dat de band sinds het begin goed is. Maar de resultaten zijn er niet. Ik heb geen zin om te spreken over een mislukking. De stand ziet er niet goed uit, maar er zijn ook goede zaken: onze band, de manier waarop we werken op training, de drang om te slagen."

LEES OOK: Mazzu heeft nieuwe Belgische club beet

Anderlecht heeft ook nood aan een nieuwe wind in het bestuur ...

Meest recent

Garcia speelt troefkaart uit: Rode Duivels in 3-5-2?

Win or go home. Dat is het devies voor de Rode Duivels in hun laatste poulematch tegen ...

0
0
Standard komt met transfernieuws op de proppen

Standard Luik is bezig om de selectie voor volgend seizoen te vormen. Marc Wilmots is de ...

17
17
‘Leegloop Westerlo: wéér toptransfer op het Kuipje'

Westerlo staat voor een drukke transferzomer. Arthur Piedfort en Nacho Ferri staan op een zucht van ...

19
19
Vandenbempt vreest enorm rampscenario Rode Duivels

De Rode Duivels staan voor een belangrijk moment op het WK in de Verenigde Staten, Mexico en Canada, ...

63
63
Duivels Vanaken-plan compleet afgeschoten “Heel jammer…”

De Belgische supporters willen graag Hans Vanaken in de basis zien verschijnen tegen Nieuw-Zeeland, ...

168
168
‘Garcia hakt knoop door: zeer verrassende vervanger Doku’

Jérémy Doku is terug bij de groep na de geboorte van zijn zoontje en ook de ...

453
453
‘Belgisch toptalent op een zucht van zomerse knaltransfer’

De zomermercato is aan het losbarsten en ook de minder bekende spelers staan voor een hete zomer. ...

109
109
'Zeer fraaie club dient zich aan voor Raskin'

Het lijkt er niet op dat Nicolas Raskin tegen Nieuw-Zeeland opnieuw een basisplaats zal krijgen, ...

64
64
'Waanzinnige schorsing van 11 matchen voor Dwomoh'

Enkele jaren geleden werd Pierre Dwomoh nog gezien als één van de grootste talenten ...

79
79
Anderlecht moet meteen tweede blessuredomper slikken

Anderlecht begon zich deze week klaar te stomen voor het nieuwe seizoen en dat gebeurt sinds ...

230
230
Anderlecht bezorgt Sporting Hasselt stevige mokerslag

Bij Anderlecht zijn ze nu helemaal begonnen aan de voorbereiding op het nieuwe seizoen. De eerste ...

345
345
Genk pakt uit: Hayen krijgt héél wat versterking

Bij KRC Genk willen ze na een tegenvallend seizoen absoluut beter gaan doen. De Limburgers waren ...

180
180
Filip Joos hardhandig aangepakt: VRT dropt pittig statement

Filip Joos is een echt voetbaldier, dat ook op het WK weer heel wat voor-en tegenstanders heeft. ...

217
217
TRANSFERUURTJE: 'Vrancken vindt club, Club krijgt ja van topper'

De zomerse transfercarrousel komt stilaan op toerental, ploegen in binnen- en buitenland zijn al ...

278
278
Beste WK-Duivel? Mechele reageert erg verrassend

Wie had ooit gedacht dat Brandon Mechele een basispion op het WK zou zijn voor de Rode Duivels? De ...

109
109
Nieuw-Zeeland roept ferme waarschuwing naar België

Zaterdagochtend staan België en Nieuw-Zeeland tegenover elkaar namens de laatste groepsmatch ...

207
207
Vandenbempt verwoest één Duivel: “Niet meer verdedigbaar”

De Rode Duivels bekampen Nieuw-Zeeland in de laatste groepsmatch van het WK. België moet winnen ...

339
339
Duivels extra onder druk voor Nieuw-Zeeland: “Hallucinant”

De Rode Duivels nemen het zaterdagochtend op tegen Nieuw-Zeeland. Met twee punten uit twee ...

76
76
‘Knopen doorgehakt: pakt Club Brugge uit met Sels?’

Club Brugge is naarstig op zoek naar een nieuwe doelman. Simon Mignolet stopt en Dani van den Heuvel ...

606
606
Beveren jubelt: sterspeler blijft alsnog aan boord

SK Beveren veroverde vorig seizoen tot ieders verbazing met grote overmacht de titel in 1B en mag ...

78
78
Vandenbempt waarschuwt Garcia: "Zou enorme fout zijn"

De Rode Duivels staan voor hun match van de waarheid. Tegen Nieuw-Zeeland moeten ze nog alle zeilen ...

232
232
Sporting Hasselt slaat zeer fraaie Belgische dubbelslag

Het wordt komend seizoen in de Challenger Pro League uitkijken naar welke meerwaarde Sporting ...

107
107
Kiki Vanrafelghem doet fans smullen met bloedheet spektakel

Hij werkte intussen zijn eerste volledige seizoen af bij KV Mechelen en liet meermaals zien waarom ...

124
124
'Man City haalt keihard uit met deal van 135 miljoen'

Bij Manchester City beginnen ze deze zomer aan een nieuw tijdperk na het vertrek van Pep Guardiola. ...

55
55
'Westerlo heeft prijs en vindt versterking in Bundesliga'

KVC Westerlo is op zoek naar versterking en die gaat er weldra komen. De Kemphanen staan volgens ...

47
47

Meer sportnieuws