Bodart benoemt kantelpunt: "Zonder hem was organisatie weg"

door
Bodart benoemt kantelpunt:

Er lijkt stilaan weer beterschap te komen in Standard na een aantal zeer magere jaren, maar de Rouches blijven voorlopig wel zeer wisselvallig presteren. Net zoals de stuntzege tegen Club Brugge gevolgd werd door een pijnlijke thuisnederlaag tegen Seraing, is Standard ook na de 3-0 tegen Antwerp meteen weer met de voetjes op de grond gezet. Deze keer bleek KV Mechelen met 2-0 te sterk.


Achter de Kazerne ging Standard pas in de laatste 20 minuten ten onder, met twee tegendoelpunten tussen minuut 70 en 75. De ontgoocheling daarover was uiteraard groot, ook bij Arnaud Bodart. De doelman zag een derde clean sheet op rij door de vingers glippen en zag een duidelijk kantelpunt in de wedstrijd.

"Zonder kwaad te willen spreken over de jongens die ingevallen zijn, maar het uitvallen van Cimirot was een harde klap voor ons. Daarna was de organisatie helemaal weg", merkte hij op bij La Dernière Heure. "Na zijn wissel hebben we simpelweg niet meer hetzelfde niveau gehaald."

SLEUTELROL
Cimirot moest al na vijf minuten in de tweede helft geblesseerd naar de kant. De Bosniër is van nature een middenvelder, maar de voorbije weken werd hij door Ronny Deila omgevormd tot verdediger. Een andere centrale verdediger zat er echter niet meer op de bank, waardoor Deila met Marlon Fossey een rechtsachter moest gaan inbrengen en dat liep duidelijk niet zoals gehoopt.

LEES OOK: Eerste midweekspeeldag PO's: scheidsrechters bekend

Heeft Standard defensieve versterking nodig?

Meest recent

'Farce dreigt in degradatiestrijd in 1B'

Vrijdagavond kent de reguliere competitie in de Challenger Pro League zijn apotheose. Hoewel de ...

2
2
'Club krijgt stevige concurrentie voor nieuwe Mignolet'

Bij Club Brugge wordt één van de prioriteiten voor komende zomer het vinden van een ...

27
27
Topaankoop ontploft eindelijk bij Standard

De strijd om de eindzege in de Europe Play-Off belooft nog bijzonder spannend te gaan worden. Na ...

27
27
Rode Duivels moeten niet hopen op nieuw goudhaantje Club

Er was de voorbije jaren al heel wat te doen over de vele jonge talenten die er uiteindelijk voor ...

55
55
Volgende vertrekker bij Union: "Zou me niet verbazen"

Union kan dit seizoen zijn prijzenkast opnieuw vullen, nadat het in de voorbije twee seizoenen al ...

27
27
'Stunt in de maak: Club aast op 'nieuwe Iniesta' van 20M'

Club Brugge heeft een opvallend offensief dossier op tafel gelegd. Blauw-Zwart volgt een spelmaker ...

320
320
'Club Brugge siddert: Barça blijft aandringen'

Club Brugge wordt alsmaar meer in de gaten gehouden door de allergrootsten ter aarde. Dat komt ...

116
116
De Bruyne doet boekje open over transfer naar Napoli

De voorbije weken is er al heel wat inkt gevloeid over de verzuurde relatie tussen Napoli en Romelu ...

73
73
'Tweede knaltransfer Club: 40 miljoen euro'

Het belooft een zeer hete transferzomer te gaan worden bij Club Brugge. Blauw-Zwart zal immers ...

200
200
'Anderlecht slaat zeer pikante slag bij Antwerp'

Bij Anderlecht lijken er heel wat grote veranderingen op til te staan. Er moet nog een nieuwe ...

261
261
Intern gevecht Anderlecht: Deschacht voorspelt vuurwerk

RSC Anderlecht speelde afgelopen weekend een zwakke wedstrijd, maar won uiteindelijk wel met 3-1 van ...

246
246
Halve finales UEL/UECL bekend: ontdek de grote favorieten

Ook in de Europa en Conference League zijn de kaarten geschud. Donderdagavond werden in de twee ...

90
90
Club houdt 'grote joker' klaar in titelgevecht met Union

Zondagavond is het zover, dan kruisen de twee grote titelkandidaten de degens met mekaar in de ...

444
444
UEL/UECL: mooie avond voor Belgen, één grote verrassing

In de Europa en Conference League zijn de tickets voor de halve finales uitgedeeld. Met Youri ...

92
92
Ideale WK-basiself Duivels: Albert dumpt dríé grote namen

Nog minder dan twee maanden te gaan en het WK van de Rode Duivels gaat van start. Op maandag 15 juni ...

266
266
Club Brugge wrijft zich in handen met 'nieuwe Karetsas'

Club Brugge wist de voorbije jaren heel wat jonge spelers richting de Europese topcompetities te ...

240
240
Slotspeeldag Challenger Pro League: dit staat op het spel

Vrijdagavond wordt de slotspeeldag van de reguliere competitie in de Challenger Pro League ...

93
93
Afkeer voor Anderlecht? Vanderbiest spreekt eerlijke taal

In de Champions' Play-Offs staat zaterdagavond een interessante duel op het programma. Zo strijden ...

218
218
Titelgevecht barst los: hét verschil tussen Union en Club

De spanning in de Champions' Play-Offs neemt in de komende dagen gevoelig toe. Aanstaande zondag ...

518
518
Furieus Barça legt wéér klacht neer na UCL-uitschakeling

FC Barcelona sneuvelde dinsdagavond uit de Champions League ondanks een 1-2-zege op het veld van ...

129
129
UEL/UECL: Nederlands verhaal over, Genk-killer stuift door

De eerste halve finalisten in de Europa en Conference League zijn bekend. Zo wist SC Freiburg na KRC ...

66
66
Antwerp op kruispunt: drastische beslissing in PO's?

Antwerp FC is uiterst tegenvallend aan de Europe Play-Offs begonnen. De Great Old ging in zijn ...

594
594
Lukaku verbijstert Italië met meest gehate transfer ooit

Romelu Lukaku dreigt in Italië opnieuw het middelpunt te worden van een transferstorm. Door de ...

429
429
AA Gent stoomt door: aanvaller tekent tot 2029

AA Gent strijdt momenteel nog volop in de Champions' Play-Offs voor een Europees ticket. Ondertussen ...

38
38
Blikvangers PO's: nieuwe leiders én degradatie-beslissing?

De derde speeldag van de Play-Offs in de Jupiler Pro League staat voor de deur en het belooft weer ...

78
78

Meer sportnieuws