'Vandenhaute grijpt persoonlijk in bij Anderlecht-speler'

door
'Vandenhaute grijpt persoonlijk in bij Anderlecht-speler'

Ondanks een meer dan behoorlijke wedstrijd bleef RSC Anderlecht afgelopen zondag tegen Club Brugge wederom zonder punten achter. Donderdagavond moet op het veld van Zulte Waregem dan ook aangeknoopt worden met een zege. De vraag is evenwel wie voor de paars-witte doelpunten zal zorgen.


In de vijf wedstrijden sinds de voorbije interland-break kon de ploeg van coach Felice Mazzu slechts vier keer de netten doen trillen, waarvan drie treffers uit de partij op KV Mechelen kwamen. Nochtans werden ook zondag tegen Club weer voldoende kansen gecreëerd. RSCA lijkt dus met een gebrek aan scorend vermogen te kampen. De doelpuntenproductie van Fabio Silva is bijvoorbeeld helemaal stilgevallen na zijn puike start. En ook de statistieken van die andere veelbelovende huurling, Sebastiano Esposito, zijn bedroevend.

Op zijn strafschop tegen West Ham na, kon de Italiaan nog maar één keer scoren: op het veld van Westerlo. Die treffer leverde echter geen punten op nadat Esposito met dom balverlies zelf aan de basis lag van de Kempense winning-goal. Bovendien vierde hij dat doelpunt toen wel heel opzichtig en die viering werd blijkbaar niet geapprecieerd binnen de club. Volgens La Dernière Heure nam voorzitter Wouter Vandenhaute de aanvaller toen zelfs apart om hem op zijn misplaatste viering te wijzen.

MOEILIJKE SITUATIE
Die ingreep lijkt zijn effect niet te hebben gemist: na zijn penaltygoal op West Ham hield Esposito het behoorlijk bescheiden. Maar zijn sportieve situatie blijft er desondanks behoorlijk somber uitzien. Bij LDH weet men dat de Italiaan het lastig heeft om zich aan te passen aan het spelsysteem en zijn ploegmaats moeilijk begrijpt. Bovendien kloppen jonge concurrenten als Mario Stroeykens en Lucas Stassin steeds nadrukkelijker op de poort. Het valt dus te betwijfelen of Esposito zijn benarde situatie in Brussel nog kan keren.

LEES OOK: Antisemitisme Anderlecht-Club: ook Verhaeghe onderzocht

Denkt u dat Esposito alsnog zal ontbolsteren?

Meest recent

Slimme tip: maak VoetbalNieuws jouw vaste bron op Google

Bij VoetbalNieuws brengen we je al jarenlang het belangrijkste nieuws uit de Jupiler Pro League en ...

97
97
Club in het voordeel tegen Union? Leko is duidelijk

Club Brugge kan de komende dagen achterover leunen en rustig kijken hoe Union het er vanaf brengt. ...

61
61
Tzolis reageert na nieuwe knalprestatie op transfergeruchten

Club Brugge ligt meer dan ooit op titelkoers. Met een 2-0-zege tegen STVV breidt het zijn voorsprong ...

70
70
Kompany in de clinch met eigen speler: "Hj is verkeerd"

Bayern München ging zaterdag wel winnen op het veld van Wolfsburg, maar het likt eigenlijk nog ...

49
49
Club pluimt Kanaries en zet Union verder onder druk

Club Brugge heeft Union nog wat meer onder druk gezet in de strijd om de titel. Blauw-Zwart liet ...

128
128
"Ik zou heel graag bij STVV willen blijven"

Als Anderlecht zondag niet wint in Gent, dan is STVV helemaal zeker van de derde plaats in de ...

49
49
Lommel oordeelt over promotiekansen tegen Dender

Dender kent zijn tegenstander in de barrage om het behoud. De rode lantaarn zal het daarin moeten ...

82
82
Prachtig afscheid Vossen: "Een serieuze pleister op wonde"

Zulte Waregem zette zaterdag een punt achter zijn seizoen met een nieuwe zege tegen Dender. Daarbij ...

47
47
'Van Bommel eindelijk weer aan de slag bij deze topclub'

Het is intussen al twee jaar geleden dat Mark van Bommel de deur van de Bosuil achter zich ...

115
115
Bayern herpakt zich een beetje met nipte zege

De uitschakeling in de Champions League door PSG kwam deze week zeer hard aan bij Bayern ...

32
32
Doku wéér de uitblinker: City blijft in titelstrijd

Manchester City blijft volop Arsenal het vuur aan de schenen leggen in de Engelse titelstrijd. Het ...

62
62
Kiel in zak en as: Lommel houdt Beerschot uit barrages

Beerschot moet zijn promotiedroom definitief opbergen. De Mannekes zijn er op het Kiel niet in ...

211
211
'Coucke gooit alle remmen los: Romback doet RSCA daveren'

Marc Coucke droomt luidop van Romelu Lukaku, en dan telt hij niet meer. Het gerommel bij Napoli doet ...

1241
1241
Leko maakt ploeg bekend: één enorme verrassing

Club Brugge kan vanavond een volgende grote stap richting landstitel zetten. Ze ontvangen STVV, dat ...

127
127
'Benfica neemt verrassende beslissing over Ivanovic'

Voor topspelers uit de Jupiler Pro League is het niet altijd makkelijk om bij een vertrek meteen ...

58
58
Bommetje voor Clasico: "Vinicius was op weg naar Barça"

FC Barcelona kan voor de ultieme vernedering zorgen bij Real Madrid. Kampioen spelen in eigen huis ...

178
178
'AA Gent houdt schoonmaak: 11 spelers weg'

AA Gent haalde voor het tweede jaar op rij de Champions' Play-Offs, wat al progressie is. De jaren ...

364
364
KV Kortrijk stuurt vier spelers naar de uitgang

KV Kortrijk speelt komend seizoen weer in de Jupiler Pro League. De Kerels zijn al druk bezig met ...

73
73
Taravel waarschuwt voor AA Gent: "Weet iedereen binnen RSCA"

RSC Anderlecht speelt zondag een zeer belangrijk duel op het veld van AA Gent. Als RSCA er kan ...

139
139
Vossen wint afscheidsmatch, pandoering voor Cercle Brugge

In de Jupiler Pro League stonden er in de Relegation Play-Offs twee matchen op het programma. Voor ...

53
53
De Cuyper blinkt uit, Manchester United stelt teleur

In de Premier League en Bundesliga stonden er deze namiddag een aantal duels op het programma. Wat ...

46
46
Boskamp kritisch voor Hayen: "Lukt hem ook niet"

Bij KRC Genk draait het dit seizoen voor geen meter in de Jupiler Pro League. De Limburgers wonnen ...

187
187
Schot in de roos: Bertaccini ontroert met heuglijk nieuws

Adriano Bertaccini heeft zonet heuglijk nieuws aangekondigd, dat meteen voor veel reacties zorgt ...

96
96
'AA Gent hakt knoop door: twee toptransfers op komst'

AA Gent moét winnen van RSC Anderlecht, anders lijkt het seizoen stilaan over en out te zijn. ...

352
352
'Hallo, Belgische topclubs? FC Twente wil toeslaan in CPL'

Lommel SK strijdt om promotie en de Limburgers staan er alvast goed voor na een 3-1-zege tegen ...

78
78
Vanderbiest rekent zich niet rijk: "Heeft Union nog gedaan"

KV Mechelen won vorige week met 1-0 van AA Gent en deed zo een zeer goede zaak. Ze doen weer volop ...

95
95

Meer sportnieuws