'Vandenhaute grijpt persoonlijk in bij Anderlecht-speler'

door
'Vandenhaute grijpt persoonlijk in bij Anderlecht-speler'

Ondanks een meer dan behoorlijke wedstrijd bleef RSC Anderlecht afgelopen zondag tegen Club Brugge wederom zonder punten achter. Donderdagavond moet op het veld van Zulte Waregem dan ook aangeknoopt worden met een zege. De vraag is evenwel wie voor de paars-witte doelpunten zal zorgen.


In de vijf wedstrijden sinds de voorbije interland-break kon de ploeg van coach Felice Mazzu slechts vier keer de netten doen trillen, waarvan drie treffers uit de partij op KV Mechelen kwamen. Nochtans werden ook zondag tegen Club weer voldoende kansen gecreëerd. RSCA lijkt dus met een gebrek aan scorend vermogen te kampen. De doelpuntenproductie van Fabio Silva is bijvoorbeeld helemaal stilgevallen na zijn puike start. En ook de statistieken van die andere veelbelovende huurling, Sebastiano Esposito, zijn bedroevend.

Op zijn strafschop tegen West Ham na, kon de Italiaan nog maar één keer scoren: op het veld van Westerlo. Die treffer leverde echter geen punten op nadat Esposito met dom balverlies zelf aan de basis lag van de Kempense winning-goal. Bovendien vierde hij dat doelpunt toen wel heel opzichtig en die viering werd blijkbaar niet geapprecieerd binnen de club. Volgens La Dernière Heure nam voorzitter Wouter Vandenhaute de aanvaller toen zelfs apart om hem op zijn misplaatste viering te wijzen.

MOEILIJKE SITUATIE
Die ingreep lijkt zijn effect niet te hebben gemist: na zijn penaltygoal op West Ham hield Esposito het behoorlijk bescheiden. Maar zijn sportieve situatie blijft er desondanks behoorlijk somber uitzien. Bij LDH weet men dat de Italiaan het lastig heeft om zich aan te passen aan het spelsysteem en zijn ploegmaats moeilijk begrijpt. Bovendien kloppen jonge concurrenten als Mario Stroeykens en Lucas Stassin steeds nadrukkelijker op de poort. Het valt dus te betwijfelen of Esposito zijn benarde situatie in Brussel nog kan keren.

LEES OOK: Het leven na Anderlecht: “Onrechtvaardig voor Vandenhaute”

Denkt u dat Esposito alsnog zal ontbolsteren?

Meest recent

'Anderlecht dacht aan héél pikante transfer bij Union'

RSC Anderlecht koos afgelopen zomer vooral voor kwantiteit in plaats van kwaliteit. De Brusselaars ...

6
6
Euvrard trekt pijnlijke conclusie na nieuwe tegenslag

Bij Standard blijft het stroef draaien. De Luikenaars hebben te weinig kwaliteit om het spel zelf te ...

14
14
Eden Hazard verrast met Jupiler Pro League-bekentenis

Eden Hazard kende een prachtige carrière bij Lille OSC, Chelsea en de Rode Duivels. Het ...

68
68
Plots weelde bij Anderlecht, maar is dat wel écht zo?

RSC Anderlecht neemt het vanavond op tegen OH Leuven. De Brusselaars willen die match winnen, ...

119
119
Van FC Barcelona naar winkelbediende: "Veel problemen"

Een tijd geleden kwamen er foto's naar buiten van Jérémy Mathieu die in een ...

23
23
Taravel scoort punten: dit is hét verschil met Hasi

RSC Anderlecht ontsloeg weken geleden Besnik Hasi. Jérémy Taravel is momenteel nog ...

104
104
Martinez geeft dé reden voor oproepen van Ronaldo

Roberto Martinez bezorgde België zijn beste positie ooit op een WK en won met Portugal de ...

39
39
'Groot vraagteken bij Anderlecht: nieuwe naam in elftal Taravel'

Na de deugddoende overwinning van vorig weekend op Zulte Waregem, wil RSC Anderlecht zaterdag op ...

140
140
Afhaker in strijd om Play-Off I? "Competitie verloopt bizar"

De 27ste speeldag van de reguliere competitie is op gang getrapt, de strijd om de drie laatste ...

64
64
Mysterie rond Coucke groeit na opvallend moment in Monaco

Marc Coucke doorstond de laatste weken een nieuwe Paars-Witte storm in het Lotto Park. De ...

96
96
Lammens schokt United-kleedkamer: ploegmakker gaat los

Na zijn sterke prestatie van afgelopen maandag tegen Everton FC, werd Senne Lammens langs alle ...

198
198
'Recordtransfer Genk: AC Milan klopt aan in Cegeka Arena'

KRC Genk wist de voorbije jaren een pak miljoenen te verdienen aan de verkoop van zijn smaakmakers. ...

215
215
Boskamp krabbelt langzaam recht: van zorgen naar hoop

Jan Boskamp heeft de voorbije maanden een bijzonder zware periode doorgemaakt. De Nederlander kampte ...

17
17
'Plannetje Club gelekt: grote pineut na dubbeltransfer'

Nu de Champions League-campagne erop zit, wordt het programma van Club Brugge een pak minder zwaar. ...

369
369
TRANSFERUURTJE: 'Leegloop Club en Genk, nieuwe aanvaller RSCA'

De wintermercato is inmiddels een tijdje achter de rug, maar heel wat ploegen in binnen- en ...

227
227
"Heel moeilijk om slikken"-VRT dumpt Van Gucht voor WK

Ruben Van Gucht is al jaren het vertrouwde gezicht van de sportredactie wanneer het over de Rode ...

89
89
Snoeihard oordeel bij KRC Genk: “Mag niet meer spelen”

KRC Genk won met 1-3 op het veld van Dinamo Zagreb, maar in de terugwedstrijd van de Europa League ...

410
410
Muja onthult succesformule STVV: ambitie is duidelijk

Sint-Truiden VV is dit seizoen dé grote revelatie van de Jupiler Pro League. De formatie van ...

41
41
Het leven na Anderlecht: “Onrechtvaardig voor Vandenhaute”

Wouter Vandenhaute vond zes maanden geleden tijd om zijn ontslag aan te bieden bij RSC Anderlecht na ...

234
234
Nieuwe WK-ramp: gaststad dreigt zich terug te trekken

Het is nog een paar maanden wachten tot het WK 2026 losbarst, maar de problemen stapelen zich nu al ...

102
102
Ilaimaharitra emotioneel: enorm drama voor Standard-pion

Standard Luik speelde vrijdagavond 1-1 gelijk tegen laagvlieger La Louvière. De Rouches ...

112
112
Bom in Noorwegen: groot matchfixingschandaal

Terwijl Bodo/Glimt vriend en vijand verrast in de Champions League is er in Noorwegen een bom van ...

92
92
Sweeney verrast iedereen met voetbalskills bij... Sporting CP

Sydney Sweeney is één van de bekendste Amerikaanse actrices van het moment. Overal ...

25
25
Union SG kraait victorie: "Genk geloofde niet in mij"

Bij Union SG hebben ze een oog voor talent. Spelers die vooral in hun spelstijl furore zouden kunnen ...

264
264
Antwerp speurt rond: smaakmaker STVV in beeld?

Royal Antwerp FC haalde in januari Rein Van Helden weg bij STVV. Dat gebeurde dankzij een clausule ...

279
279

Meer sportnieuws