'Vandenhaute grijpt persoonlijk in bij Anderlecht-speler'

door
'Vandenhaute grijpt persoonlijk in bij Anderlecht-speler'

Ondanks een meer dan behoorlijke wedstrijd bleef RSC Anderlecht afgelopen zondag tegen Club Brugge wederom zonder punten achter. Donderdagavond moet op het veld van Zulte Waregem dan ook aangeknoopt worden met een zege. De vraag is evenwel wie voor de paars-witte doelpunten zal zorgen.


In de vijf wedstrijden sinds de voorbije interland-break kon de ploeg van coach Felice Mazzu slechts vier keer de netten doen trillen, waarvan drie treffers uit de partij op KV Mechelen kwamen. Nochtans werden ook zondag tegen Club weer voldoende kansen gecreëerd. RSCA lijkt dus met een gebrek aan scorend vermogen te kampen. De doelpuntenproductie van Fabio Silva is bijvoorbeeld helemaal stilgevallen na zijn puike start. En ook de statistieken van die andere veelbelovende huurling, Sebastiano Esposito, zijn bedroevend.

Op zijn strafschop tegen West Ham na, kon de Italiaan nog maar één keer scoren: op het veld van Westerlo. Die treffer leverde echter geen punten op nadat Esposito met dom balverlies zelf aan de basis lag van de Kempense winning-goal. Bovendien vierde hij dat doelpunt toen wel heel opzichtig en die viering werd blijkbaar niet geapprecieerd binnen de club. Volgens La Dernière Heure nam voorzitter Wouter Vandenhaute de aanvaller toen zelfs apart om hem op zijn misplaatste viering te wijzen.

MOEILIJKE SITUATIE
Die ingreep lijkt zijn effect niet te hebben gemist: na zijn penaltygoal op West Ham hield Esposito het behoorlijk bescheiden. Maar zijn sportieve situatie blijft er desondanks behoorlijk somber uitzien. Bij LDH weet men dat de Italiaan het lastig heeft om zich aan te passen aan het spelsysteem en zijn ploegmaats moeilijk begrijpt. Bovendien kloppen jonge concurrenten als Mario Stroeykens en Lucas Stassin steeds nadrukkelijker op de poort. Het valt dus te betwijfelen of Esposito zijn benarde situatie in Brussel nog kan keren.

LEES OOK: Taravel verschaft update uit ziekenboeg Anderlecht

Denkt u dat Esposito alsnog zal ontbolsteren?

Meest recent

'El Khannouss en Vuskovic grof wild op de transfermarkt'

Bilal El Khannouss en Luka Vuskovic zijn twee absolute parels die in de Jupiler Pro League hebben ...

12
12
Aankoop overtuigt niet bij Anderlecht: “Te weinig”

Bij RSC Anderlecht is er geen enkele zomeraankoop die de ploeg écht veel beter maakt en bij ...

96
96
Gheysens schiet uit krammen: bom ontploft bij Antwerp

Niet alleen op sportief vlak hangeren er donkere wolken boven de Bosuil, buiten het veld wemelt het ...

94
94
Taravel verschaft update uit ziekenboeg Anderlecht

Na een schamele drie op 21 gaat RSC Anderlecht zondag op het veld van Zulte Waregem eindelijk nog ...

117
117
'Club Brugge neemt risico: Mignolet naar JPL-concurrent?'

Club Brugge zal tegen Atlético Madrid wellicht weer nood hebben aan een knalprestatie van ...

322
322
Taravel spreekt klare taal over toekomst bij Anderlecht

RSC Anderlecht gaat zondag op bezoek bij Zulte Waregem. De zenuwen zijn strakgespannen bij de ...

134
134
Witte rook: Club Brugge stelt nieuwe flankaanvaller voor

Club Brugge trekt de afgelopen jaren alsmaar meer de kaart van de jeugd. Niet alleen producten van ...

235
235
Max Dean gooit recht in de roos: Fans AA Gent smullen

Van twijfel naar doelpunten en van frustratie naar verlossing. Max Dean beleeft de laatste weken een ...

67
67
PO1-kandidaat zwaar onder druk: “Grote ontgoocheling”

Vrijdagavond wordt een nieuwe speeldag van de Jupiler Pro League afgetrapt. KAA Gent neemt het in ...

91
91
Oosting geeft niet op en roept straffe taal bij Antwerp

Royal Antwerp FC zit de afgelopen weken in de hoek waar de klappen vallen. Van uitschakeling in de ...

197
197
Epische beelden: Verhaeghe vs Tzolis vlak voor Atlético

Club Brugge speelde 3-3 gelijk tegen Atlético Madrid in de tussenronde van de Champions ...

102
102
Vanhaezebrouck velt oordeel: “Anti-De-Mil-voetbal”

KAA Gent doet volop mee voor een plek in de top 6. Afgelopen speeldag boekten de Buffalo’s een ...

161
161
Erg verrassende Club-speler in CL-team van de week

Club Brugge deed Europa weer daveren op zijn grondvesten. Blauw-Zwart leek op weg naar een nederlaag ...

100
100
Club en Genk bezorgen België weer coëfficiëntopsteker

Het is weer een uitstekende Europese week gebleken voor de Belgische clubs. Woensdag pakte Club ...

278
278
"De Rode Duivels? Dat is geen droom voor mij"

In maart blazen de Rode Duivels opnieuw verzamelen. Dan bereiden ze zich voor op het WK door al eens ...

69
69
Nieuw JPL-format: BAS neemt cruciale beslissing

Volgend seizoen komt er in principe een nieuw format voor het Belgische profvoetbal, maar dat kwam ...

277
277
Wintermercato Anderlecht flopt: dramatische cijfers

Anderlecht zal hopen dat het zich dit weekend op Zulte Waregem kan herpakken. Evident zal dat echter ...

251
251
'Datum rentree Kevin De Bruyne is bekend'

Napoli beleeft geen makkelijk te seizoen en dat is onder meer te wijten aan zijn Rode Duivels. Naast ...

137
137
Kompany haalt uit naar Mourinho na racismerel

De racismerel die zich dinsdag afspeelde in de Champions League-wedstrijd tussen Benfica en Real ...

134
134
TRANSFERUURTJE: 'Club aast op ex-Duivel, Schreuder nog naar RSCA?'

De wintermercato is inmiddels een tijdje achter de rug, maar heel wat ploegen in binnen- en ...

333
333
Ancelotti verbaast iedereen met groot transfernieuws

Carlo Ancelotti moet Brazilië weer naar hogere sferen zien te brengen. Nog voor het WK 2026 in ...

65
65
Max Dean slaat keihard terug: “Van waar komt dat?”

Max Dean is één van de meest uitgesproken figuren in de Belgische competitie. De ...

145
145
Cinel trekt aan alarmbel: code rood bij Cercle Brugge

Cercle Brugge vecht dit seizoen weer tegen de degradatie. Groen-Zwart staat op een voorlaatste ...

337
337
Oordeel na eerste 90 minuten Jashari: Italië gaat los

Ardon Jashari maakte de overstap van Club Brugge naar AC Milan, maar de 23-jarige middenvelder ...

385
385
‘Racismerel zindert na: ook Benfica dient klacht in’

De Champions League-clash tussen Benfica en Real Madrid blijft de gemoederen bezighouden. Vooral de ...

148
148

Meer sportnieuws