Alderweireld genadeloos onderuit gehaald na wanpartij

door
Alderweireld genadeloos onderuit gehaald na wanpartij

De 3-0 pandoering die Antwerp kreeg van Standard zindert nog steeds na op de Bosuil. Na amper negen minuten hadden de Luikenaars de eindscore al op het bord gezet, The Great Old was nergens te bespeuren en zag KRC Genk de leiding overpakken in het klassement. 


Antwerp begon ijzersterk aan het nieuwe seizoen, maar begint nu toch wat mankementen te vertonen. De ploeg van coach Mark van Bommel werd in Luik van het kastje naar de muur gespeeld en dat is ook de analisten van Extra Time niet ontgaan. Vooral de zwakke prestatie van Toby Alderweireld, doorgaans een rots in de branding bij The Great Old, was uitvoerig besproken. 

"Het was ook de eerste match waarin de gebreken van Toby Alderweireld duidelijk zijn geworden", vertelde Filip Joos. "Hij heeft die snelheid en die kleine draaicirkel niet meer. Iedereen bij Standard zocht de diepte en Antwerp kon dat niet beteugelen." Na een kwartier spelen, en drie tegendoelpunten, veranderde coach Van Bommel van tactiek. Ritchie De Laet liet na afloop van de partij optekenen dat ze een compleet anders Standard hadden verwacht. 

"Dat vond ik een vreemde uitleg", ging Joos verder. "Vincent Janssen sprak na de match dat Antwerp beter speelt tegen "betere teams". Ten opzichte van Standard is dat een zeer vreemde uitspraak. Antwerp werd gewoon overbluft, dat is de uitleg."

LEES OOK: Antwerp hoort schorsingsvoorstel Tsunashima na Anderlecht

Denk jij dat Antwerp nog steeds meedoet voor de titel?

Meest recent

Okon gelooft in stunt Club Brugge en ziet hierdoor grote kans

Paul Okon was enkele jaren geleden assistent-trainer van Carl Hoefkens toen Club Brugge in eigen ...

1
1
Standard heeft prijs en slaat mooie slag

Bij Standard kent alweer een pover seizoen, maar de club hoopt de volgende jaren weer meer ...

10
10
Albert luidt alarmbel over twee Duivels: "Maak me zorgen"

Binnen een viertal maanden gaat het WK van start. De Rode Duivels kennen de nodige problemen, want ...

21
21
Verheyen over smaakmaker Club: "Niet klaar voor grote club"

Bij Club Brugge verkochten ze de afgelopen jaren voor héél veel geld. Geen enkele ...

77
77
Red Flames zien na 112 caps wéér grote naam afhaken

Het is duidelijk dat er stilaan een nieuw tijdperk is bij de Red Flames. De Belgische dames zien ...

23
23
Europese topcoach: "Haal Karetsas weg bij KRC Genk"

Bij KRC Genk weten ze dat ze met Konstantinos Karetsas een fenomeen in de rangen hebben. De jonge ...

209
209
Transferplan Club Brugge: Rigaux doet boekje open

Club Brugge heeft het voorbije decennium een straffe ontwikkeling doorgemaakt. Het groeide uit tot ...

162
162
'Toptransfer in de maak voor Amadou Onana'

Komende zomer staat er een WK op het programma en dat toernooi zal ongetwijfeld een invloed hebben ...

68
68
Mechele zorgt voor straffe primeur bij Club Brugge

Club Brugge hoopt om 21u opnieuw een Europese topavond te beleven. Dan komt Atletico Madrid op ...

105
105
UEFA grijpt in na racismerel rond Vinicius

Het werd dinsdag helaas geen feestavond in de Champions League. Alle sportieve verdiensten van de ...

180
180
Garcia moet volgende Rode Duivel schrappen voor maart

De Rode Duivels trekken in maart op stage naar de Verenigde Staten. Het wordt de laatste bijeenkomst ...

76
76
Aster Nzeyimana spuwt het uit: "Om van te kokhalzen"

Ze deelden recent nog ontroerend nieuws na een moeilijke periode. Aster Nzeyimana en Lize Feryn ...

59
59
De Condé benoemt enorm verschil bij Genk

Niet alleen Club Brugge is deze week aan zet in Europa. Donderdag komt ook KRC Genk in actie, want ...

117
117
Openda en Faes beleven zeer pijnlijke avond in CL

Het is dinsdagavond geen al te beste avond geworden voor de Belgen in de Champions League. Thibaut ...

32
32
Van der Elst stuurt Club grote waarschuwing voor Atletico

Club Brugge haalde vorig seizoen knap de achtste finales van de Champions League en hoopt dat ...

89
89
'Nieuwe knaltransfer Union: meer dan 20 miljoen'

Union moet de Champions League-wedstrijden van deze week op de televisie volgen, nadat de ...

95
95
TRANSFERUURTJE: 'Twijfels rond Schreuder, exit Verschaeren'

De wintermercato is inmiddels een tijdje achter de rug, maar heel wat ploegen in binnen- en ...

322
322
Mbappé scheldt ‘racist’ de huid vol: “Nooit meer spelen”

De racismerel in de Champions League tussen Real Madrid en Benfica blijft de gemoederen bezighouden. ...

121
121
Vandenbempt draait kar volledig over Club Brugge

Club Brugge staat in de Champions League-tussenronde tegenover Atlético Madrid. De ...

420
420
Noa Lang haalt ferm uit na glansrol bij Galatasaray

Noa Lang verliet Napoli in de winter voor Galatasaray. De concurrentie in Italië was enorm en ...

125
125
Mignolet emotioneel: "Ze vragen alleen of ik pijn heb"

Bij Club Brugge leven ze toe naar wat hopelijk opnieuw een sprookjesachtige avond wordt op Jan ...

211
211
Einde CL-verhaal voor Mignolet? 'Big Si' velt oordeel

Simon Mignolet lijkt bezig aan zijn laatste maanden als doelman van Club Brugge. Hij is er einde ...

309
309
'Anderlecht en Renard: dé oorzaak voor vertrek bekend'

RSC Anderlecht ontsloeg Olivier Renard, wat geen verrassende beslissing was. De sportief directeur ...

415
415
Carrasco over Duivels én transfer: "Wil toch iets zeggen"

Yannick Carrasco kende al een héél mooie carrière, waarbij vooral zijn periode ...

81
81
Speler Club trapt niet in val: "Of ik naar Atlético wil?"

Nicolo Tresoldi praat regellmatig met buitenlandse media. De aanvaller gaf een interview aan het ...

148
148

Meer sportnieuws