Sterk Cercle maakt volledig gehakt van weerloze Panda's

63 stemmen
Sterk Cercle maakt volledig gehakt van weerloze Panda's

Met een ijzersterke prestatie heeft Cercle Brugge vandaag gehakt gemaakt van Eupen. Vooraf gaf coach Storck aan dat een nederlaag geen optie was voor zijn manschappen maar na een beschamende prestatie moest het gedesillusioneerd afdruipen richting het verre Oostkanton.


Cercle Brugge en Eupen speelden vanavond al een echte degradatieduel op Jan Breydel. Beide ploegen voelden de hete adem van Zulte Waregem in de nek (dat deze namiddag won) en kampeerden nog steeds op een degradatieplek. Ueda kwam in het elftal bij de thuisploeg, bij de bezoekers werd onder meer Prevljak aan de kant gehouden door trainer Storck.

Cercle zet zespuntenwedstrijd helemaal naar zijn hand

De Vereniging kende bijna een droomstart, na minder dan twee minuten spelen mocht Denkey (randje buitenspel) al op Moser afgaan maar hij schoof de bal voorlangs. Ook nadien bleef Cercle Brugge de meest dreigende ploeg met een kans voor Popovic die enkele meters naast vloog. Op het kwartier kwamen ook de Panda's tot een eerste kans via Jeggo, zijn vallend schot werd stijlrijk gepakt door Majecki.

Halfweg de eerste periode was het uiteindelijk Cercle Brugge dat de score opende. Na een hoekschop bracht Moser in eerste instantie redding maar in de herneming trof Denkey wel raak: 1-0. De Panda's voetbalden belabberd op Jan Breydel en amper vijf minuten later zorgde Somers al voor de 2-0, even snel gevolgd door de 3-0 van Ueda die van dichtbij raak trof. Vlak voor de rust kreeg Eupen nog een levenslijn na een domme strafschopfout van Marcelin, vanaf elf meter zorgde Peeters voor wat hoop: 3-1. Desondanks had het team van Storck halfweg enorm veel werk voor de boeg.

Cercle wervelt één helft lang voorbij een hulpeloos Eupen.

Weerloze Panda's vechten niet terug

Ook na de pauze kwam de eerste kans van de thuisploeg, Ueda kreeg op rechts veel tijd en ruimte maar zag zijn voorzet-schot voorlangs gaan. Eupen toonde zich voorlopig niet bij machte om iets aan de achterstand te doen en ontsnapte nogmaals toen een harde uithaal van Hotic door doelman Moser gepareerd werd. Cercle haalde nadien de voet wat van het gaspedaal maar kwam nooit in de problemen. Op twintig minuten van het einde kreeg de Vereniging vanaf elf meter (na tussenkomst van de VAR) de kans om de wedstrijd helemaal te beslissen. Hotic zette zich achter de bal maar trapte zowaar naast.

Die misser deerden Hotic en co echter niet. Even later gaf de smaakmaker van Cercle de bal gepast mee aan Denkey en die maakte zijn tweede van de avond: 4-1. De aanvaller van de thuisploeg had zijn dagje wel en met een fenomenale knal in de bovenhoek zorgde hij even later al voor de 5-1. Het werd een complete afslachting voor de Panda's vanavond tegen een uiterst scherp Cercle Brugge.

Scoreverloop:

1-0 (25') Denkey, 2-0 (30') Somers, 3-0 (39') Ueda, 3-1 (44') Peeters (p) 4-1 (77') Denkey, 5-1 (86') Denkey

Bijzonderheid:


Hotic (Cercle Brugge) mist een strafschop (72').

LEES OOK: TU: 'Club vindt opvolger Mignolet, transferknaller Trossard'

Verdiende Cercle al meer punten?

Meest recent

'Nieuwe trainer Anderlecht: buitenlandse naam op tafel'

Op maandag 22 juni staat bij RSC Anderlecht de eerste training van de voorbereiding gepland. ...

80
80
Daags voor openingsmatch: FIFA voert drastische WK-verandering door

Aanstaande donderdag is het eindelijk zover: dan wordt het wereldkampioenschap 2026 op gang getrapt. ...

136
136
Anderlecht aast op bekerheld: 'Vragen om problemen'

Anderlecht speurt opnieuw naar snelheid op de flank en komt uit bij een jonge bekerheld. Hij past in ...

322
322
Eriksen komt zelf met update: wat met toekomst?

Christian Eriksen maakte in 2020 al een hartstilstand mee tijdens het EK en sindsdien speelt de ...

42
42
‘Alarm vlak voor WK: openingsmatch plots op losse schroeven’

Het WK gaat donderdagavond van start, maar de openingsmatch tussen Mexico en Zuid-Afrika zorgt plots ...

151
151
Tielemans maakt fans warm voor WK met erg straffe taal

Youri Tielemans is onder bondscoach Rudi Garcia de aanvoerder van de Rode Duivels én de ...

46
46
KAA Gent slaat toe: jonge aanvaller uit Engeland binnen

KAA Gent heeft op de zomermercato een nieuw talent binnengehaald. Op de officiële kanalen laten ...

89
89
‘KRC Genk grijpt genadeloos in: duo op transferlijst’

Het seizoen is nog maar net gedaan of KRC Genk grijpt al genadeloos in. De Limburgers zullen komend ...

398
398
‘Pocognoli naar Anderlecht? Belangrijke hint bekend’

RSC Anderlecht is op zoek naar een nieuwe hoofdtrainer. Paars-Wit wil niet verder door met Jeremy ...

598
598
Origi stopt met voetballen: "Zeer jammer, hij had echt alles"

Divock Origi liet vandaag weten dat hij op amper 31-jarige leeftijd stopt met voetballen. De ...

198
198
Vandenbempt ziet één groot verschil bij de Rode Duivels

De Rode Duivels zijn onderweg naar Seattle in de Verenigde Staten. De Belgen trekken met vertrouwen ...

138
138
Origi hangt op 31-jarige leeftijd schoenen aan de haak

Divock Origi hangt op 31-jarige leeftijd de schoenen aan de haak. Dat heeft hij zopas meegedeeld via ...

178
178
Ruben Van Gucht woedend: Hevig conflict achter de schermen

Ruben Van Gucht kwaad krijgen is blijkbaar niet zo moeilijk als sommigen denken. Achter zijn ...

151
151
Anderlecht heeft één groot probleem volgens Nilis

RSC Anderlecht kende alweer geen goed seizoen. Paars-Wit eindigde vierde en dat voor het tweede jaar ...

432
432
Lierse SK verrast met transfer bij Jupiler Pro League-club

Lierse SK wist met Christian Kouam vandaag al een speler te strikken, maar daar doen ze er nog ...

93
93
'Beweging op JPL-mercato: twee spelers in aantocht'

Het WK mag dan wel voor de deur staan, achter de schermen zijn de Belgische clubs ook bezig met het ...

118
118
AA Gent vindt versterking in de Challenger Pro League

AA Gent gaat een drukke mercato tegemoet. De Buffalo's willen versterking voor de korte termijn, ...

173
173
Heekeren laat fans Anderlecht nu al watertanden

RSC Anderlecht sloot een zwaar seizoen af als nummer vier. De Brusselaars haalden in januari heel ...

582
582
Borkelmans blikt terug op episch WK: "We zijn daar geflikt!"

Het WK 2026 start donderdag met een duel tussen Mexico en Zuid-Afrika. Deze keer organiseren Mexico, ...

79
79
Zware Coucke-protesten: fanclubs Anderlecht reageren

Het is voor Anderlecht alweer een zeer woelig seizoen geweest. Dat eindigde opnieuw zonder prijs, ...

536
536
Genk kan opnieuw jackpot treffen met eigen talenten

Voor Genk werd het een tegenvallend seizoen dat uiteindelijk eindigde zonder Europees ticket, maar ...

338
338
'Traditieclub zet alles op alles voor Meunier'

Thomas Meunier is maandag met de Rode Duivels op het vliegtuig richting de Verenigde Staten gestapt. ...

128
128
Garcia spreekt duidelijke WK-ambitie uit voor afreis

De Rode Duivels zitten nu helemaal in WK-modus. Maandagnamiddag zijn ze in Zaventem immers op het ...

219
219
'Club Brugge vindt nieuwe prijsschutter in Roemenië'

Club Brugge roerde zich vooralsnog nog niet op de transfermarkt, maar het lijkt voor een bijzonder ...

700
700
Alderweireld voorspelt: nog extra troef voor Rode Duivels

De Rode Duivels stappen maandagnamiddag op het vliegtuig naar de Verenigde Staten, waar ze op 15 ...

200
200

Meer sportnieuws