Sterk Cercle maakt volledig gehakt van weerloze Panda's

door
Sterk Cercle maakt volledig gehakt van weerloze Panda's

Met een ijzersterke prestatie heeft Cercle Brugge vandaag gehakt gemaakt van Eupen. Vooraf gaf coach Storck aan dat een nederlaag geen optie was voor zijn manschappen maar na een beschamende prestatie moest het gedesillusioneerd afdruipen richting het verre Oostkanton.


Cercle Brugge en Eupen speelden vanavond al een echte degradatieduel op Jan Breydel. Beide ploegen voelden de hete adem van Zulte Waregem in de nek (dat deze namiddag won) en kampeerden nog steeds op een degradatieplek. Ueda kwam in het elftal bij de thuisploeg, bij de bezoekers werd onder meer Prevljak aan de kant gehouden door trainer Storck.

Cercle zet zespuntenwedstrijd helemaal naar zijn hand

De Vereniging kende bijna een droomstart, na minder dan twee minuten spelen mocht Denkey (randje buitenspel) al op Moser afgaan maar hij schoof de bal voorlangs. Ook nadien bleef Cercle Brugge de meest dreigende ploeg met een kans voor Popovic die enkele meters naast vloog. Op het kwartier kwamen ook de Panda's tot een eerste kans via Jeggo, zijn vallend schot werd stijlrijk gepakt door Majecki.

Halfweg de eerste periode was het uiteindelijk Cercle Brugge dat de score opende. Na een hoekschop bracht Moser in eerste instantie redding maar in de herneming trof Denkey wel raak: 1-0. De Panda's voetbalden belabberd op Jan Breydel en amper vijf minuten later zorgde Somers al voor de 2-0, even snel gevolgd door de 3-0 van Ueda die van dichtbij raak trof. Vlak voor de rust kreeg Eupen nog een levenslijn na een domme strafschopfout van Marcelin, vanaf elf meter zorgde Peeters voor wat hoop: 3-1. Desondanks had het team van Storck halfweg enorm veel werk voor de boeg.

Cercle wervelt één helft lang voorbij een hulpeloos Eupen.

Weerloze Panda's vechten niet terug

Ook na de pauze kwam de eerste kans van de thuisploeg, Ueda kreeg op rechts veel tijd en ruimte maar zag zijn voorzet-schot voorlangs gaan. Eupen toonde zich voorlopig niet bij machte om iets aan de achterstand te doen en ontsnapte nogmaals toen een harde uithaal van Hotic door doelman Moser gepareerd werd. Cercle haalde nadien de voet wat van het gaspedaal maar kwam nooit in de problemen. Op twintig minuten van het einde kreeg de Vereniging vanaf elf meter (na tussenkomst van de VAR) de kans om de wedstrijd helemaal te beslissen. Hotic zette zich achter de bal maar trapte zowaar naast.

Die misser deerden Hotic en co echter niet. Even later gaf de smaakmaker van Cercle de bal gepast mee aan Denkey en die maakte zijn tweede van de avond: 4-1. De aanvaller van de thuisploeg had zijn dagje wel en met een fenomenale knal in de bovenhoek zorgde hij even later al voor de 5-1. Het werd een complete afslachting voor de Panda's vanavond tegen een uiterst scherp Cercle Brugge.

Scoreverloop:

1-0 (25') Denkey, 2-0 (30') Somers, 3-0 (39') Ueda, 3-1 (44') Peeters (p) 4-1 (77') Denkey, 5-1 (86') Denkey

Bijzonderheid:


Hotic (Cercle Brugge) mist een strafschop (72').

LEES OOK: Cercle Brugge slaat toe met drie contractverlengingen

Verdiende Cercle al meer punten?

Meest recent

Van Holsbeeck spreekt! Dit zegt hij over Anderlecht

Herman Van Holsbeeck werd vele jaren geleden ontslagen door Marc Coucke. Nadien werd hij een van de ...

30
30
'Transferbom slaat in bij Kompany: Bayern-project in gevaar'

Vincent Kompany lijkt onaantastbaar bij Bayern München, maar net nu dreigt een transferbom zijn ...

63
63
Raman verklaart gemiste buitenlandse toptransfer

Benito Raman was te gast in de podcast Café Constant. De huidige aanvaller van KV Mechelen ...

14
14
'Guardiola dolenthousiast: Man City wil zaken doen met Genk'

Bij Racing Genk lopen heel wat spelers in de kijker. Het ene transfergerucht is al correcter dan het ...

59
59
Kompany is 'hot': "Tuurlijk staat hij het op verlanglijstje"

Vincent Kompany is plots heel ‘hot’. In heel Europa wordt er geschreven over de coach ...

56
56
'Vrancken stilaan onhoudbaar: twee clubs in de running'

Bij STVV lijken ze steeds meer rekening gaan moeten houden met een vertrek van Wouter Vrancken. De ...

107
107
Zulte Waregem kondigt vertrek Vossen en vier anderen aan

Bijltjesdag bij Zulte Waregem. Essevee maakte vandaag bekend dat het maar liefst vijf spelers na het ...

79
79
'Jackpot voor Union SG: Engelse clubs leggen zak geld klaar'

Union SG gaat ook deze zomer de nodige spelers verliezen. Dat is de logica zelve. De Brusselaars ...

43
43
Taravel speelt open kaart: 2 wissels bij Anderlecht

Na de al even geflatteerde als deugddoende zege tegen AA Gent hoopt RSC Anderlecht de lijn door te ...

179
179
'Zulte Waregem vindt nieuwe T1 bij ... Anderlecht'

Nu het ook mathematisch al zeker is van het behoud staat er voor Zulte Waregem de komende weken nog ...

157
157
Sensatie in Amateur: BV-sprookje en racismerel in slot

De Jupiler Pro League kent dit weekend de derde speeldag in de Play-Offs, in de amateurreeksen is ...

46
46
Liefdesverklaring Leko: dubbele wissel in basiself Club?

Zondagavond is het zover. Dan kruisen titelpretendenten Union SG en Club Brugge voor het eerst in ...

262
262
Hommeles bij Real: dít sneerde Vinicius richting Bellingham

Real Madrid sneuvelde woensdag uit de Champions League en dreigt het seizoen dus met lege handen af ...

167
167
Geschiedenis! Club NXT naar prestigieuze finale Youth League

De U19 van Club Brugge heeft een knap stukje geschiedenis geschreven. Blauw-Zwart plaatste zich als ...

274
274
Anderlecht komt met groot nieuws: sterkhouder blijft

RSC Anderlecht neemt het komende speeldag op tegen KV Mechelen, maar voor de clash in de ...

154
154
Nieuwe mokerslag voor Antwerp: crisis op de Bosuil?

Royal Antwerp FC kent een snertseizoen en de miserie lijkt maar niet te stoppen. Het Laatste Nieuws ...

319
319
Dubbele opsteker Anderlecht, Taravel spreekt over De Cat

RSC Anderlecht kampte met heel wat blessureleed en Nathan De Cat is de laatste in het rijtje. De ...

344
344
Leko bonkt op de borst: “Respect voor Union, maar…”

Komende speeldag staat de topper tussen Union SG en Club Brugge op het programma in de Champions ...

160
160
Real-fans lynchen eigen speler: racisme na Kompany-dreun

Real Madrid werd in de kwartfinale van de Champions League uitgeschakeld tegen het Bayern ...

105
105
KV Mechelen-smaakmaker doet boekje open: “Niet betaald”

KV Mechelen kent dit seizoen een wonderseizoen onder Fred Vanderbiest. Malinwa zit in de Champions ...

238
238
Straffe prestatie Stijnen: "Vooraf had ik hiervoor getekend"

Vrijdagavond volgt de ontknoping van het reguliere seizoen in de Challenger Pro League. Op de ...

55
55
Goudhaantje spreekt duidelijk over vertrek bij Anderlecht

Bij Anderlecht zagen ze de voorbije jaren al heel wat talent uit Neerpede op pijnlijke wijze de deur ...

202
202
Olivier Deschacht onthult: beschaamd na breuk met Annelien

Olivier Deschacht blikt met opvallende eerlijkheid terug op een moeilijke periode na zijn breuk met ...

77
77
Preud'homme illustreert straffe verandering bij Club

Club Brugge heeft in het voorbije decennium een straffe evolutie doorgemaakt. Het haalde in drie van ...

331
331
'Real zoekt coach: twee grote namen topkandidaat'

Real Madrid likt zijn wonden na de pijnlijke uitschakeling in de Champions League van deze week. De ...

103
103

Meer sportnieuws