Omstreden bondsvoorzitter noemt drie minst favoriete clubs

90 stemmen
Omstreden bondsvoorzitter noemt drie minst favoriete clubs

In Spanje was er de voorbije maanden wel al vaker ophef rond Luis Rubiales, de voorzitter van de Spaanse voetbalbond. De 45-jarige was al onder vuur komen te liggen nadat El Mundo een reeks gesprekken met Gerard Piqué lekte, waaruit duidelijk werd dat de verdediger van FC Barcelona miljoenen verdiend had aan de deal om de Spaanse Supercup in Saudi-Arabië te laten spelen. Nu is het opnieuw prijs.


Deze keer gooide El Confidencial een reeks gesprekken tussen Rubiales en zijn vader op straat, waaruit blijkt dat de bondsvoorzitter zich lijkt te bezondigen aan favoritisme. Zo vertelde hij dat Valencia, Villarreal en FC Sevilla zijn minst favoriete clubs in La Liga zijn, terwijl hij zich ook laatdunkend uitliet over Atletico Madrid. "Aanstellers", zo omschreef Rubiales de club van trainer Diego Simeone.

Vanzelfsprekend zorgen de uitspraken voor heel wat commotie. Atletico reageerde nog niet op het nieuws, maar de drie andere clubs kwamen met een gezamenlijk statement waarin ze hard uithalen naar Rubiales. "De gesprekken waarin hij met zoveel aanstoot, kwade wil en arrogantie spreekt tegenover de drie clubs zijn onaanvaardbaar, afkomstig van een persoon die een dergelijke verantwoordelijke positie bekleedt en de belangen van alle clubs in het Spaanse voetbal gelijk zou moeten behandelen", klinkt het onder meer.

FEESTJES
Er komt zo alsmaar meer druk op Rubiales om ontslag te nemen als bondsvoorzitter. Zijn wel zeer nauwe banden met spelers als Piqué en Sergio Ramos zorgden al voor heel wat kritiek en nu is er dus ook het feit dat hij een aantal clubs gewoonweg niet kan luchten. Alsof dat nog niet genoeg was, beschuldigde El Mundo Rubiales er ook nog van privéfeestjes met jonge meisjes te organiseren. Dat werd door de Spaanse bond wel ontkend, maar de schandalen rond de voorzitter blijven zich maar opstapelen.


Moet hij ontslagen worden?

Meest recent

Club kampioen? Ontdek de basisteams van voorlaatste speeldag

Donderdagavond kan het doek vallen over de titelstrijd in de Champions' Play-Offs. Indien Club ...

0
0
'Kompany-reünie in München: Bayern ziet koopje bij City'

Vincent Kompany en zijn troepen bij Bayern München bereiden zich momenteel voor op de ...

8
8
'Genk-bestuur schiet in actie: vizier op JPL-smaakmaker'

KRC Genk heeft zijn lot niet meer in eigen handen, maar blijft wel in de running voor eindwinst in ...

135
135
'Maresca zet PL in lichterlaaie met eerste City-transfer'

Een officiële bevestiging ontbreekt nog, maar het heeft er alle schijn van Pep Guardiola zondag ...

27
27
Uitgang wagenwijd open: Anderlecht bevestigt exit na 82 duels

Behoudens het een barragematch om het Europese ticket, werkt RSC Anderlecht donderdagavond zijn ...

111
111
Club-fans geloven het niet: bizarre wending rond Vormer

Ruud Vormer blijft in Brugge een naam die iets losmaakt. De ex-kapitein van Club Brugge begint zelf ...

357
357
Milicevic breekt stilte en trapt na richting AA Gent

Voorlopig bezet het nog steeds de vijfde plek, maar AA Gent wacht wel nog altijd op een eerste zege ...

104
104
'STVV vreest leegloop: halve basisploeg richting exit'

Mogelijk krijgt het ticket nog een upgrade, maar STVV is nu al zeker van Europees voetbal tot na ...

70
70
Mignolet bakt het bruin: "We moeten ons niet inhouden hé"

Terwijl Club Brugge zich opmaakt voor mogelijk titelnieuws, liet Simon Mignolet zich van een totaal ...

216
216
Anderlecht glundert: twee talenten in top 10 wereldwijd

Terwijl het seizoen er in een aantal landen al opzit, nadert ook de Jupiler Pro League zijn finale ...

113
113
Ultieme ontknoping Play-Offs: refs slotspeeldag bekend

Mogelijk weten we straks al wie zich dit seizoen tot landskampioen kroont, en ook de Europese ...

75
75
Anderlecht neemt afscheid: Verschaeren zegt vaarwel

RSC Anderlecht maakte zopas officieel bekend dat Thorgan Hazard straks zijn laatste thuismatch ...

300
300
RSCA-STVV: Taravel twijfelt, geen Goto in Anderlecht?

Terwijl de meeste ogen op de ontknoping van de titelrace gericht zijn, staan de zenuwen ook in het ...

236
236
Malinwa bevestigt exit meubelstuk: "Het doet pijn"

KV Mechelen hoopt om het titelfeest van Club Brugge nog even uit te stellen. Hoe dan ook ...

94
94
Alderweireld doorbreekt taboe: verborgen strijd raakt diep

Toby Alderweireld kende een carrière waar miljoenen voetballers alleen maar van kunnen ...

99
99
Anderlecht kondigt vertrek van Thorgan Hazard aan

Bij Anderlecht zal er komende zomer heel wat veranderen. De nieuwe sportief directeur Antoine ...

257
257
Nagelsmann komt met verrassende Tresoldi-onthulling

Donderdag werd ook in Duitsland de WK-selectie bekend gemaakt. Daarin maakte Julian Nagelsmann ...

160
160
'Bologna komt aankloppen bij Club én Union'

Vorig weekend werd de titelstrijd wellicht definitief beslecht met de overtuigende 5-0-overwinning ...

398
398
Promotie is binnen: Sporting Hasselt heeft proflicentie beet

Er was de voorbije weken heel wat onduidelijkheid over wie volgend seizoen in de Challenger Pro ...

137
137
WK-selecties: Duitsland met Neuer, Anderlecht-speler beloond

De start van het WK nadert met rasse schreden en alsmaar meer landen maken hun selecties bekend. ...

92
92
'Union neemt duidelijk standpunt in over Hubert'

In principe hebben ze nog een waterkansje, maar bij Union rekenen ze er niet meer op dat ze nog ...

218
218
'Taquin neemt verrassende beslissing over nieuwe job'

Er lijkt in de Jupiler Pro League een stevige stoelendans op til te staan onder de trainers. Bij La ...

35
35
Romero reageert op terugkeer naar Club Brugge

Er liggen komende zomer heel wat transferdossiers op tafel bij Club Brugge. Er zullen onder meer ...

536
536
'Lyon hakt knoop door over transfers Fofana en Mangala'

Rudi Garcia moest zware knopen doorhakken om tot 26 Rode Duivels voor het WK te komen. Malick Fofana ...

88
88
TRANSFERUURTJE: 'Club druk in de weer, Hoefkens terug in JPL'

De zomermercato nadert met rasse schreden, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn al druk in ...

235
235

Meer sportnieuws