Omstreden bondsvoorzitter noemt drie minst favoriete clubs

90 stemmen
Omstreden bondsvoorzitter noemt drie minst favoriete clubs

In Spanje was er de voorbije maanden wel al vaker ophef rond Luis Rubiales, de voorzitter van de Spaanse voetbalbond. De 45-jarige was al onder vuur komen te liggen nadat El Mundo een reeks gesprekken met Gerard Piqué lekte, waaruit duidelijk werd dat de verdediger van FC Barcelona miljoenen verdiend had aan de deal om de Spaanse Supercup in Saudi-Arabië te laten spelen. Nu is het opnieuw prijs.


Deze keer gooide El Confidencial een reeks gesprekken tussen Rubiales en zijn vader op straat, waaruit blijkt dat de bondsvoorzitter zich lijkt te bezondigen aan favoritisme. Zo vertelde hij dat Valencia, Villarreal en FC Sevilla zijn minst favoriete clubs in La Liga zijn, terwijl hij zich ook laatdunkend uitliet over Atletico Madrid. "Aanstellers", zo omschreef Rubiales de club van trainer Diego Simeone.

Vanzelfsprekend zorgen de uitspraken voor heel wat commotie. Atletico reageerde nog niet op het nieuws, maar de drie andere clubs kwamen met een gezamenlijk statement waarin ze hard uithalen naar Rubiales. "De gesprekken waarin hij met zoveel aanstoot, kwade wil en arrogantie spreekt tegenover de drie clubs zijn onaanvaardbaar, afkomstig van een persoon die een dergelijke verantwoordelijke positie bekleedt en de belangen van alle clubs in het Spaanse voetbal gelijk zou moeten behandelen", klinkt het onder meer.

FEESTJES
Er komt zo alsmaar meer druk op Rubiales om ontslag te nemen als bondsvoorzitter. Zijn wel zeer nauwe banden met spelers als Piqué en Sergio Ramos zorgden al voor heel wat kritiek en nu is er dus ook het feit dat hij een aantal clubs gewoonweg niet kan luchten. Alsof dat nog niet genoeg was, beschuldigde El Mundo Rubiales er ook nog van privéfeestjes met jonge meisjes te organiseren. Dat werd door de Spaanse bond wel ontkend, maar de schandalen rond de voorzitter blijven zich maar opstapelen.


LEES OOK: Union én Anderlecht zien sterkhouders naar WK trekken

Moet hij ontslagen worden?

Meest recent

Fans KRC Genk roeren zich: "Gebrek aan respect"

KRC Genk maakte het vertrek van Michel Ribeiro bekend. Die werkte 23 jaar voor de club. Dat gebeurde ...

19
19
Domper Duitsland: smaakmaker mogelijk out voor WK

Duitsland trekt zeker niet als favoriet naar het WK. Bondscoach Julian Nagelsmann kwam vandaag met ...

12
12
SK Beveren maakt volgende vertrekker wereldkundig

Bij SK Beveren is het akelig stil omtrent nieuwe spelers en een nieuwe coach. De Waaslanders ...

11
11
Vandenbempt en Joos voorspellen Belgische WK-ster

De Rode Duivels trekken met de nodige ambitie naar het WK. De kwartfinales bereiken is het doel. ...

51
51
KRC Genk licht optie niet: doelman gratis weg

KRC Genk is volop bezig met de evaluatie van de spelerskernen. Voor de eerste ploeg en Jong Genk ...

54
54
Red Flames verwennen fans met zesklapper

De Belgische Red Flames speelden vanavond aan Den Dreef tegen Luxemburg. Een zege was een bijna ...

48
48
'Geen Saibari? Kompany heeft Rode Duivel als Plan B'

Ismael Saibari lijkt op weg naar Bayern München. De aanvallende middenvelder van PSV heeft al ...

87
87
Wullaert licht tipje van de sluier omtrent volgende club

De Red Flames spelen vanavond tegen Luxemburg. Daar moeten ze ruim van kunnen winnen. Voor de goals ...

36
36
Keuze gemaakt? Garcia gaat niet mee met de hype

De Rode Duivels hebben op een aantal posities enorm veel weelde. Onder meer op het middenveld. Toch ...

124
124
Na Ribeiro weer meubelstuk weg bij KRC Genk: "Na 18 jaar"

Bij KRC Genk is er toch wel wat aan het gebeuren op de achtergrond. De Limburgers maakten het ...

95
95
Sporting Charleroi strikt voormalige speler van Standard

Sporting Charleroi gaat komende zomer de nodige sterkhouders de club zien verlaten. De Zebra's zijn ...

20
20
De Bruyne onder vuur: dit hakt er keihard in

Antonio Conte is weg bij Napoli en dat lijkt goed nieuws voor Kevin De Bruyne. Maar daardoor valt ...

152
152
Croonen verrast: KRC Genk met straf buitenlands akkoord

KRC Genk zet een volgende stap in de ontwikkeling van de club. De Limburgers gaan de club wereldwijd ...

344
344
'Real Madrid drukt door: Bayern reageert op monsterbod'

Real Madrid gaat voor een enorm grote verandering. Florentino Perez zal wellicht nog steeds de ...

224
224
Patro Eisden verrast iedereen met ervaren Belg

Patro Eisden zit niet stil op de transfermarkt. Ze stelden vandaag een volgende aanwinst voor. En ...

68
68
Coosemans out: Anderlecht stoomt nieuwe nummer 1 klaar

Hopelijk beseft Antoine Sibierski waaraan hij begonnen is, want de nieuwe sportieve baas van RSC ...

709
709
'KRC Genk breekt record: concreet bod op Karetsas'

KRC Genk gaat een erg drukke zomer tegemoet, want na een teleurstellend seizoen is er heel wat werk ...

472
472
'Overmars houdt adem in: rampscenario voor Antwerp'

Deels noodgedwongen trekt Antwerp meer dan ooit de kaart van de jeugd. Dat blijkt uit de ...

486
486
'Sibierski in shock: toptalenten weg bij Anderlecht?'

Met de doorbraak van Nathan De Cat vormde Neerpede het voorbije seizoen weer een lichtpunt in barre ...

362
362
'Jacht geopend: Club Brugge ontvangt bod van 35 miljoen'

De voorspelde uittocht lijkt ingezet bij Club Brugge, dat zopas afscheid nam van Aleksandar ...

664
664
'Europese grootmacht klopt aan voor Karetsas & De Cat'

Ook deze zomer krijgt de Jupiler Pro League weer te maken met een uittocht aan talent. Zo dreigt ...

330
330
Stankovic komt met laatste boodschap aan Club-fans

Het huwelijk tussen Aleksander Stankovic en Club Brugge was van korte duur, maar wel succesvol. De ...

490
490
Thierry Henry geeft Kompany flinke por in de rug

Thierry Henry was een tijdje de assistent bij de Rode Duivels. De Franse legende volgt België ...

136
136
Anderlecht grijpt meteen in na statement aan Coucke

De supporters waren dan wel enthousiast met de aankondiging van Adidas als nieuwe shirtsponsor, het ...

2128
2128
Opvallende nieuwe rol voor Trossard bij Rode Duivels

Bondscoach Rudi Garcia probeerde wat nieuws uit tegen Kroatië en ook tegen Tunesië ljkt de ...

182
182

Meer sportnieuws