'PSG heeft 3 opvolgers voor Mbappé'

door
'PSG heeft 3 opvolgers voor Mbappé'

Het lijkt niet meer te boteren tussen Kylian Mbappé en Paris Saint-Germain. Volgens het Spaanse Marca is de relatie tussen de Franse ster en de club "compleet verzuurd". De aanvaller zou in januari andere oorden willen opzoeken.


En dat terwijl Mbappé in mei nog zijn contract verlengde. PSG lijkt zo zijn belangrijkste speler al kwijt te spelen, terwijl de club net dacht dat hij voor meerdere jaren aan boord zou blijven. Het zal Real Madrid als muziek in de oren klinken. De Koninklijke maakte er in het verleden geen geheim van dat ze Mbappé maar wat graag aan haar kern wil toevoegen. PSG lijkt wel niet geneigd om hem naar Madrid te laten vertrekken. Hoe dan ook: het zal op zoek moeten gaan naar een vervanger voor de Franse international. Volgens Fichajes heeft de Parijse club drie namen op het oog.

Het medium weet dat PSG eerst en vooral denkt aan Rafael Leao. De Portugees is een sterkhouder van AC Milan en had een belangrijk aandeel in de titel vorig seizoen. De speler zou klaar zijn voor een transfer naar een Europese grootmacht. Leao zou bovenaan het lijstje van PSG prijken. De hoofdstedelingen zouden naar verluidt bereid zijn om 150 miljoen euro op tafel te leggen voor de aanvaller.

VLAHOVIC EN LAUTARO

PSG zoekt het vooral in Italië, want ook de twee andere mogelijke vervangers van Mbappé spelen in Italië. De eigenaars van de club denken ook aan Dusan Vlahovic. De Serviër was in het verleden al een transferdoelwit van PSG, maar trok uiteindelijk naar Juventus voor de nodige miljoenen. Last but not least zou PSG ook denken aan Lautaro Martinez. De Argentijn van Internazionale speelt al enkele jaren de pannen van het dak in de Serie A. PSG zou hem zien als een uitstekende optie voor de positie van centrumspits. Bovendien denken de Fransen dat hij wel eens heel goed bij Neymar zou kunnen passen.

LEES OOK: Spanje in de ban van Mbappé: superster start oorlog

Wie moet PSG halen?

Meest recent

Opvallend duo: Bakayoko en Klopp verbroederen plots

Johan Bakayoko hoopt zich snel weer in de kijker te spelen bij de Rode Duivels. De aanvaller maakte ...

9
9
Skov Olsen heeft na jaar weer toptransfer beet

Een jaar geleden trok Andreas Skov Olsen de deur achter zich dicht bij Club Brugge. De Deense winger ...

34
34
Vanaken na blamage: "Of we niet gemotiveerd waren?"

Club Brugge is zeer zwak aan het nieuwe jaar begonnen. Ze werden door Sporting Charleroi ...

343
343
VAR, rode kaart en instorting: Club Brugge kent horroravond

Wat een statement moest worden, werd een donkerrrood alarmsignaal. Club Brugge leek lange tijd op ...

292
292
'Noa Lang bezorgt Club Brugge stevige transferkater'

Noa Lang kent een zeer moeilijk seizoen bij Napoli. Er zijn al heel wat geruchten over een snel ...

176
176
'Vrees bij KRC Genk: sterkhouder op weg naar uitgang'

KRC Genk gaat deze mercato mogelijk nog een sterkhouder verliezen. Zakaria El Ouahdi wordt vaak ...

229
229
Lommel droomt dankzij gouden transfer, RWDM met grote zorgen

De Challenger Pro League hernam vanavond na een deugddoende winterbreak. In Limburg werd de derby ...

66
66
Woede bij fans Club Brugge: "Omgekocht!"

Club Brugge is bezig aan zijn match tegen La Louvière. Blauw-Zwart staat bij de rust 2-0 ...

574
574
Van den Bosch uit de ploeg? Oosting velt oordeel

Wat gaat er gebeuren met Zeno Van den Bosch? De centrale verdediger zal weldra zijn transfer naar de ...

208
208
Kleedkamer KAA Gent velt oordeel over De Mil na beker-exit

KAA Gent ligt uit de Croky Cup en dat is een teleurstelling van jewelste. De nederlaag tegen RSC ...

393
393
'Anderlecht onder stoom: transferakkoord met spits'

RSC Anderlecht moet versterking halen, anders zal het bijzonder moeilijk worden om beter te doen dan ...

609
609
Waarom KRC Genk al 25 jaar dé norm is in België

KRC Genk is de afgelopen 25 jaar een pionier geweest inzake jeugdopleiding in België. De ...

210
210
‘Anderlecht grijpt in: 7 toptargets voor nieuwe nummer 1’

Bij RSC Anderlecht draait het al weken rond doelmannen. Wie de geruchten volgt, ziet namen blijven ...

390
390
Club Brugge moét reageren: Leko voert één wissel door

Club Brugge moet zich na de wanprestatie in de Beker van Belgie tegen Sporting Charleroi in de ...

181
181
'Duranville verrast compleet: nieuwe club bekend'

Julien Duranville gaat Borussia Dortmund deze maand verlaten. Het zal een droge uitleenbeurt zijn, ...

165
165
Patro droomt van meer: 'tweede Nainggolan-stunt'

Patro Eisden heeft uitgepakt met een zeer grote transfer. Ze stelden vandaag Radja Nainggolan voor ...

163
163
AA Gent raast door: derde vertrekker is een feit

Bij AA Gent zijn ze bezig aan een zeer intensieve wintermercato. De Buffalo's hebben al een derde ...

75
75
Standard maakt stunttransfer wereldkundig

Marc Wilmots is voorstander van een gezocht evenwicht in een spelerskern. Jonge doorverkoopbare ...

258
258
Kompany jubelt: extra sterspeler bij Bayern op komst

Vincent Kompany is op weg naar succes bij Bayern München. De Belgische oefenmeester kende de ...

78
78
Hayen drukt stempel: wissel(s) van de wacht in Genk

Nicky Hayen moet KRC Genk straks nog naar de top zes zien te loodsen, een missie die zaterdag start ...

334
334
'Renard draait overuren: transfervuurwerk in Anderlecht'

Tot dusver viel er vrij weinig te beleven bij RSC Anderlecht, maar dat lijkt slechts stilte voor de ...

227
227
De Mos fileert Belgische jaren en doet straffe onthulling

Aad De Mos heeft in België een spoor nagelaten dat tegelijk glorieus en controversieel is. Voor ...

237
237
Groen licht: Club Brugge krijgt update in stadiondossier

Club Brugge hoopt de uitschakeling in de beker vrijdag door te spelen tegen La Louvière. Op ...

448
448
Lardot velt verdict: rode kaart voor Kana & Tzolis?

De afgelopen dagen werden de kwartfinales van de Croky Cup afgewerkt. Hier en daar ontstond er ...

529
529
Ophef rond Ruben Van Gucht na opvallende boodschap

Ruben Van Gucht heeft de voorbije jaren zelden de luwte opgezocht. De VRT journalist en presentator ...

82
82

Meer sportnieuws