'PSG heeft 3 opvolgers voor Mbappé'

door
'PSG heeft 3 opvolgers voor Mbappé'

Het lijkt niet meer te boteren tussen Kylian Mbappé en Paris Saint-Germain. Volgens het Spaanse Marca is de relatie tussen de Franse ster en de club "compleet verzuurd". De aanvaller zou in januari andere oorden willen opzoeken.


En dat terwijl Mbappé in mei nog zijn contract verlengde. PSG lijkt zo zijn belangrijkste speler al kwijt te spelen, terwijl de club net dacht dat hij voor meerdere jaren aan boord zou blijven. Het zal Real Madrid als muziek in de oren klinken. De Koninklijke maakte er in het verleden geen geheim van dat ze Mbappé maar wat graag aan haar kern wil toevoegen. PSG lijkt wel niet geneigd om hem naar Madrid te laten vertrekken. Hoe dan ook: het zal op zoek moeten gaan naar een vervanger voor de Franse international. Volgens Fichajes heeft de Parijse club drie namen op het oog.

Het medium weet dat PSG eerst en vooral denkt aan Rafael Leao. De Portugees is een sterkhouder van AC Milan en had een belangrijk aandeel in de titel vorig seizoen. De speler zou klaar zijn voor een transfer naar een Europese grootmacht. Leao zou bovenaan het lijstje van PSG prijken. De hoofdstedelingen zouden naar verluidt bereid zijn om 150 miljoen euro op tafel te leggen voor de aanvaller.

VLAHOVIC EN LAUTARO

PSG zoekt het vooral in Italië, want ook de twee andere mogelijke vervangers van Mbappé spelen in Italië. De eigenaars van de club denken ook aan Dusan Vlahovic. De Serviër was in het verleden al een transferdoelwit van PSG, maar trok uiteindelijk naar Juventus voor de nodige miljoenen. Last but not least zou PSG ook denken aan Lautaro Martinez. De Argentijn van Internazionale speelt al enkele jaren de pannen van het dak in de Serie A. PSG zou hem zien als een uitstekende optie voor de positie van centrumspits. Bovendien denken de Fransen dat hij wel eens heel goed bij Neymar zou kunnen passen.

LEES OOK: Mbappé haalt snoeihard uit naar Real-ploegmakkers

Wie moet PSG halen?

Meest recent

'Transfervuurwerk bij Anderlecht: Ndiaye weg, winger in'

RSC Anderlecht gaat dan mogelijk toch nog een drukke transferdag kennen. Plots duiken er geruchten ...

62
62
AA Gent slaat toe met twee transfers bij KRC Genk

AA Gent heeft op de laatste dag van de transfermarkt nog twee spelers weggehaald. Ze gingen shoppen ...

23
23
Zorgen bij Club Brugge: Vandenbempt ziet groot probleem

De fans van Club Brugge zijn niet bepaald gelukkig. Ze zijn boos dat het bestuur geen nieuwe ...

134
134
'Pure waanzin: KRC Genk weigert astronomisch aanbod'

KRC Genk staat voor een héél pittige laatste dag op de transfermarkt. Dimitri De ...

94
94
Anderlecht zoekt opvolger Hasi: fans kiezen topkandidaat

RSC Anderlecht ontsloeg zoals verwacht Besnik Hasi. Een zeer logisch ontslag, want de coach bakte er ...

225
225
Mignolet en Vanaken balen: dit liep er mis bij Club

Club Brugge verloor terecht met 1-0 van Union SG. Blauw-Zwart blijft te matig voor de dag komen in ...

119
119
Jan Boskamp laat iedereen slikken: "Het is allemaal weg"

Jan Boskamp blijft ook op zijn 77ste een fenomeen dat tot de verbeelding spreekt. Het Nederlandse ...

47
47
Het brokkenparcours van Renard: positie onhoudbaar?

RSC Anderlecht likt zijn wonden. Het nieuwe bestuur heeft (weer) bergen werk te verzetten. Besnik ...

149
149
STVV met straffe transfer: Champions League-clubs afgetroefd

STVV kende al een zeer opvallende mercato. De Truienaars lijken versterkt te zijn, maar dat moet nog ...

52
52
'Club Brugge speelt met vuur na ongezien monsterbod'

Club Brugge KV vatte de huidige transferperiode aan met de intentie om zijn sterkhouders aan boord ...

305
305
Crisis Anderlecht compleet: ook Renard op straat gezet?

RSC Anderlecht heeft zondagavond zoals verwacht afscheid genomen van Besnik Hasi als hoofdcoach. ...

455
455
Atlético pakt uit met knaltransfer, Liverpool dokt 70 miljoen

Het einde van de winterse transferperiode is in zicht, dinsdagnacht sluit de mercato in ...

74
74
'Deadline-drukte bij Genk: dríé grote transferdossiers'

KRC Genk maakte zondag een einde aan zijn maandenlange reeks zonder competitiezege. Hierdoor kan het ...

256
256
2 op 10 - Kranten maken brandhout van Anderlecht-schlemiel

De 2-0-nederlaag op het veld van Standard heeft Besnik Hasi uiteindelijk de kop gekost als trainer ...

223
223
‘Anderlecht ruikt coachwissel: topkandidaat ligt open’

Het is weer crisis in Anderlecht. De positie van Besnik Hasi wankelt, want paars-wit ruikt een ...

442
442
Bom ontploft bij L'OM: Vermeeren betrokken in heftig incident

Olympique Marseille heeft een absolute rotweek achter de rug. De tegenvallende prestaties leidden ...

408
408
'Schok bij Club Brugge: complete U-bocht op transfermarkt'

Dinsdagavond is het zover, dan sluit de transfermakt opnieuw onverbibbelijk zijn deuren. Bij een ...

609
609
Doek valt over Hasi: opzienbarende opvolger al genoemd

Het doek is gevallen over Besnik Hasi als hoofdcoach van RSC Anderlecht. De nederlaag van ...

544
544
'Genk heeft beet en telt 1 miljoen euro neer'

KRC Genk pakte zondag eindelijk nog eens een competitiezege. De laatste overwinning dateerde al van ...

147
147
Vandenbempt waarschuwt Anderlecht in zoektocht naar nieuwe coach

Anderlecht ging zondag opnieuw pijnlijk onderuit, deze keer in de Clasico op het veld van Standard. ...

489
489
'Nottingham Forest grijpt naast Rode Duivel'

Vorig seizoen was Nottingham Forest nog dé sensatie van de Premier League, maar dit seizoen ...

50
50
Leko verklaart bizarre tactische keuze: "Hij was niet fit"

Club Brugge wist zich eerder deze week nog knap te kwalificeren in de Champions League, maar is ...

197
197
'Genk weigert miljoenenbod en haalt nog toptalent'

Bij KRC Genk is het tot dusver een vrij rustige wintermercato geweest, maar maandag lijkt er op de ...

188
188
'Club hakt transferknopen door: 100 miljoen geweigerd'

De voorbije dagen draaide de geruchtenmolen bij Club Brugge op volle toeren. Zowel aan inkomende als ...

439
439
'Vermeeren slachtoffer van knaltransfer Essevee'

Arthur Vermeeren mocht zaterdag nog eens tien minuten meedoen bij Olympique Marseille. Onze ...

124
124

Meer sportnieuws