'PSG heeft 3 opvolgers voor Mbappé'

138 stemmen
'PSG heeft 3 opvolgers voor Mbappé'

Het lijkt niet meer te boteren tussen Kylian Mbappé en Paris Saint-Germain. Volgens het Spaanse Marca is de relatie tussen de Franse ster en de club "compleet verzuurd". De aanvaller zou in januari andere oorden willen opzoeken.


En dat terwijl Mbappé in mei nog zijn contract verlengde. PSG lijkt zo zijn belangrijkste speler al kwijt te spelen, terwijl de club net dacht dat hij voor meerdere jaren aan boord zou blijven. Het zal Real Madrid als muziek in de oren klinken. De Koninklijke maakte er in het verleden geen geheim van dat ze Mbappé maar wat graag aan haar kern wil toevoegen. PSG lijkt wel niet geneigd om hem naar Madrid te laten vertrekken. Hoe dan ook: het zal op zoek moeten gaan naar een vervanger voor de Franse international. Volgens Fichajes heeft de Parijse club drie namen op het oog.

Het medium weet dat PSG eerst en vooral denkt aan Rafael Leao. De Portugees is een sterkhouder van AC Milan en had een belangrijk aandeel in de titel vorig seizoen. De speler zou klaar zijn voor een transfer naar een Europese grootmacht. Leao zou bovenaan het lijstje van PSG prijken. De hoofdstedelingen zouden naar verluidt bereid zijn om 150 miljoen euro op tafel te leggen voor de aanvaller.

VLAHOVIC EN LAUTARO

PSG zoekt het vooral in Italië, want ook de twee andere mogelijke vervangers van Mbappé spelen in Italië. De eigenaars van de club denken ook aan Dusan Vlahovic. De Serviër was in het verleden al een transferdoelwit van PSG, maar trok uiteindelijk naar Juventus voor de nodige miljoenen. Last but not least zou PSG ook denken aan Lautaro Martinez. De Argentijn van Internazionale speelt al enkele jaren de pannen van het dak in de Serie A. PSG zou hem zien als een uitstekende optie voor de positie van centrumspits. Bovendien denken de Fransen dat hij wel eens heel goed bij Neymar zou kunnen passen.

LEES OOK: Topspitsen aan kanon: Mbappé en Haaland heersen in Groep I

Wie moet PSG halen?

Meest recent

'Monstertransfer Union SG: Inter klopt aan'

Union SG was al zeer actief op de transfermarkt, maar de bekerwinnaar gaat ook zeker nog wat ...

20
20
Chadli geeft WK-kansen Rode Duivels prijs: "Is mogelijk!"

De Rode Duivels wonnen met 1-5 van Nieuw-Zeeland en werden zo alsnog groepswinnaar. Met 5 op 9 ...

20
20
Sporting Hasselt laat grote naam naar Nederland verkassen

Sporting Hasselt maakte al een aantal nieuwkomers bekend, maar er vertrokken ook al heel wat ...

10
10
Steven Defour haalt vernietigend uit op X: "Zo, zo..."

Na dagen van kritiek, twijfel en frustratie lijkt de sfeer rond de Rode Duivels plots volledig ...

125
125
'Smaakmaker Beveren grof wild: JPL-topclubs in de markt'

SK Beveren maakt zich op voor zijn grote terugkeer in de Jupiler Pro League. Het zal zich daarvoor ...

76
76
Rode Duivels terug op schema: Rudi, niet opjagen!

Bondscoach Rudi Garcia scoorde de afgelopen dagen niet echt punten. Niet zozeer met zijn tactische ...

32
32
'West Ham United verrast met Belgische transfer'

West Ham United zou op het punt staan om op een van de cruciale posities binnen de club een Belg aan ...

16
16
Viktor Verhulst onthult groot geheim Ruben Van Gucht

Ruben Van Gucht is nog steeds 'the talk of the town'. De veelzijdige presentator en DJ is zowat ...

34
34
Belgische transfers: verrassende deals in Duitsland en Hongarije

Er beweegt stilaan heel veel op de transfermarkt. Er zijn een aantal Belgen die onderdak hebben ...

27
27
'Kuyt polst naar ex-speler Beerschot, JPL grootste kans'

De zomermercato begint stilaan op gang te komen. De Belgische ploegen speuren rond naar versterking. ...

65
65
Duivels in 1/16de finales: één land absoluut te mijden

Nu de kwalificatie een feit is, kunnen de Rode Duivels beginnen vooruitblikken op het vervolg van ...

249
249
"Zorgde voor paniek" - kranten zien ook dissonant bij sterke Duivels

De Rode Duivels mogen naar de volgende ronde van het WK 2026. Een klinkende 1-5-zege tegen ...

201
201
'Van WK naar Premier League: straffe wending Meunier'

Momenteel zijn de Rode Duivels volop gefocust op het neerleggen van een mooie WK-campagne. Maar voor ...

103
103
Vanaken definitief WK-basisspeler? Analisten vellen verdict

De Rode Duivels hebben indruk gemaakt in hun laatste groepswedstrijd op het WK 2026. Uiteraard was ...

631
631
"Hij wordt niet gewaardeerd" - Garcia in de bres voor viertal

Rudi Garcia heeft zijn gram gehaald op het WK 2026. Zijn Rode Duivels pakten alsnog de groepswinst ...

246
246
TRANSFERUURTJE: 'Club maakt Genk woest, toptransfer Raskin'

Terwijl het WK in Amerika helemaal is losgebarsten, begint de zomermercato in Europa op toerental te ...

317
317
Degryse voorspelt eindstation van België op WK

De Rode Duivels hebben na een aarzelende WK-start alsnog de groepswinst gepakt in Groep G. Na de 5-1 ...

606
606
Garcia bijt van zich af: “Dat was het enige verschil”

Bondscoach Rudi Garcia kreeg de afgelopen twee wedstrijden de volle laag. Na een 1-1 tegen Egypte en ...

66
66
Iran haalt verwoestend uit naar FIFA en Infantino

Iran ligt al een tijdje in de clinch met de Verenigde Staten en daar komt nu ook de FIFA bij. Na de ...

396
396
CEPANI velt oordeel: rekening DAZN aan Pro League bekend

De soap rond DAZN en de rechten van het Belgische voetbal duurt nog steeds verder. De ...

167
167
Doku toch streng ondanks overtuigende WK-zege

Er was de afgelopen tijd heel wat te doen om Jérémy Doku. De buitenspeler viel uit met ...

108
108
Blijft Vanaken in de basis? Duidelijk oordeel na Nieuw-Zeeland

Hans Vanaken kreeg tegen Nieuw-Zeeland zijn kans in de basis naast Youri Tielemans en Kevin De ...

612
612
De Bruyne glundert voor camera: pakkende reden voor viering

Kevin De Bruyne was bezig aan een moeizaam wereldkampioenschap. Maar na een sterke prestatie tegen ...

89
89
Saelemaekers zorgt voor valse noot: "Waarom doet hij dat?!"

De Rode Duivels hebben dan toch hun poule kunnen winnen op het WK 2026. Dat deden ze bovendien na ...

688
688
'Transferoorlog Club vs. Genk: Racing slaat fors terug'

Terwijl het WK op volle toeren draait, zijn de ploegen uit de Jupiler Pro League druk in de weer met ...

1000
1000

Meer sportnieuws