'Standard-banneling mag blijven dromen van WK'

100 stemmen
'Standard-banneling mag blijven dromen van WK'

Het verhaal van Selim Amallah bij Standard Luik lijkt helemaal voorbij te zijn. De Marokkaanse aanvallende middenvelder werd niet opgenomen in de wedstrijdkern voor de partij tegen Charleroi. De 25-jarige speler was nochtans zeer geliefd door coach Ronny Deila, maar de Amerikaanse eigenaars van de club wouden niets met hem te maken hebben.


Het talent van Amallah staat buiten kijf, maar de Marokkaan kon nooit lang zijn beste niveau vasthouden. Desondanks deed de sportieve cel er alles aan om het contract van de middenvelder, dat in 2023 ten einde loopt, te verlengen. Daar dacht Amallah echter anders over. Hij aasde al een tijdje op een transfer naar een grotere competitie, maar deze zomer kwam er geen enkel concreet bod binnen. 

Geen toptransfer, dan maar de best betaalde speler van Standard worden moet de Marokkaan gedacht hebben. En zo geschiedde, want Standard ging in op de looneisen van hun goudhaantje en hij werd door coach Deila zelfs "de x-factor van Standard" genoemd. Amallah zou de communicatie met zijn club echter hebben laten verwateren, wat het bestuur deed vermoeden dat hij helemaal niet van plan was bij te tekenen. Er werd gedacht dat de middenvelder een goeie prestatie wou neerzetten op het WK om dan in januari meteen te kunnen vertrekken. 

Want ondanks het hele debacle bij Standard, waar Amallah volgend seizoen in ieder geval al niet meer voor zal spelen, is hij zeker van een plaats in de Marokkaanse nationale selectie. Bondscoach Walid Regragui bevestigde al dat hij sowieso zal geselecteerd worden. Het is nu nog maar de vraag hoe het verder moet met de offensieve middenvelder bij de Rouches. 

LEES OOK: Hommeles bij Antwerp: Daam Foulon haalt hard uit

🚀 Royal Standard de Liège-fans lezen nu:

Euvrard komt met groot nieuws naar buiten
Euvrard komt met groot nieuws naar buiten
323

Zou jij Amallah nog laten spelen bij Standard?

Meest recent

Olivier Deschacht pakt uit met daverende privé-onthulling

Het hart van Olivier Deschacht bloedde eerder deze week nog hevig bij de verloren bekerfinale van ...

9
9
TRANSFERUURTJE: 'Recordtransfer Tzolis, nieuwe coach Real'

De zomermercato nadert met rasse schreden, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn al druk in ...

73
73
‘Bart Verhaeghe zet Club Brugge zwaar onder druk’

De titeldruk begint te stijgen. Zondag kijken Club Brugge en Union SG elkaar in de ogen in een ...

153
153
Spelersgroep Antwerp velt duidelijk oordeel over Oosting

Royal Antwerp FC kent een desastreus seizoen. In de Europe Play-Offs verloor het de afgelopen weken ...

85
85
Guardiola verbaast iedereen met toekomstplannen

Manchester City kan tegen Chelsea weer een prijs pakken. Pep Guardiola kan zijn twintigste trofee ...

53
53
Rampscenario voor Simon Mignolet bij Club Brugge?

Simon Mignolet stopt aan het einde van het seizoen met profvoetbal. De doelman van Club Brugge hoopt ...

284
284
Hommeles bij Antwerp: Daam Foulon haalt hard uit

Royal Antwerp FC zit in zak en as. The Great Old verloor in de Europe Play-Offs van Oud-Heverlee ...

152
152
Godts reageert na WK-mokerslag: boodschap voor Garcia

Bondscoach Rudi Garcia heeft de WK-selectie bekendgemaakt. In de 26-koppige selectie van de Rode ...

205
205
'Zulte Waregem zet zinnen op nieuwe middenvelder'

Zulte Waregem is achter de schermen voluit bezig met het samenstellen van de kern van komend ...

79
79
Pech voor Anderlecht: Brusselaars grijpen naast target

Anderlecht gaat een drukke transferzomer tegemoet. Paars-Wit moet één speler alvast ...

147
147
"Als het kot brandt bij RSCA…": Vanderbiest scherp

RSC Anderlecht en KV Mechelen spelen zondag een zeer belangrijk duel. De Maneblussers tellen twee ...

297
297
'Transferbom bij Club: miljoenen voor nieuwe killer'

Club Brugge richt zijn vizier op een jonge doelpuntenmachine. Een zestienjarige die in Hongarije ...

168
168
Gemiste kans Genk? Malinovskyi kiest opvallende club

KRC Genk gaat in de zomer serieus sleutelen aan zijn selectie. Daarbij had het een speler met ...

158
158
Opvallende niet-selectie Duivels: "Ze begrijpen er niets van"

Bondscoach Rudi Garcia heeft vrijdag zijn 26-koppige spelersgroep voor het komende WK bekend ...

210
210
'Anderlecht dondert ineen: Coucke activeert rampenplan'

Anderlecht staat opnieuw onder hoogspanning. De verloren bekerfinale zet Marc Coucke, zijn plannen ...

797
797
Trainersontslag bij Antwerp? Oosting komt met reactie

Antwerp FC blijft aanmodderen in de Champions' Play-Offs en verloor vrijdagavond ook op OH Leuven. ...

170
170
'Tzolis krijgt monstertransfer: Club pakt waanzinnige som'

Club Brugge zal in de zomermaanden afscheid nemen van verschillende sterkhouders. Ook een vertrek ...

622
622
Anderlecht bibbert en beeft: gigantisch horror-scenario

RSC Anderlecht incasseerde donderdag een zoveelste sportieve uppercut met de nederlaag in de ...

595
595
Union SG zet Club Brugge extra onder druk

Union SG blijft indruk maken met de resultaten. Na een bijzonder povere bekerfinale stonden ze ...

384
384
Vandenbempt oordeelt: "Over twee jaar met België op EK"

Rudi Garcia maakte vandaag zijn WK-selectie bekend. Daar zaten niet echt verrassingen bij. De ...

269
269
Fans Antwerp zijn het beu: "Bol het af!"

Royal Antwerp FC is uitgegroeid tot een grijze middenmoter in de Jupiler Pro League. Het is ...

232
232
Aston Villa viert feest na demonstratie tegen Liverpool

In de Premier League speelde Aston Villa vanavond in eigen huis tegen Liverpool. Kon de thuisploeg ...

70
70
OHL haalt zielloos Antwerp genadeloos door gehaktmolen

De Europe Play-Offs zijn voor Antwerp uitgedraaid op een ware martelgang. The Great Old kende ...

82
82
'Real vindt akkoord: grote terugkeer Mourinho een feit'

Real Madrid kent een absoluut horrorjaar. De Koninklijke gaat van coach wisselen, dat staat vast. ...

284
284
Voormalig JPL-legende verovert hart van Miss België

Een voetballer die aanpapt met een Miss België? Het is zeker niet de eerste keer dat het ...

67
67

Meer sportnieuws