'Standard-banneling mag blijven dromen van WK'

door
'Standard-banneling mag blijven dromen van WK'

Het verhaal van Selim Amallah bij Standard Luik lijkt helemaal voorbij te zijn. De Marokkaanse aanvallende middenvelder werd niet opgenomen in de wedstrijdkern voor de partij tegen Charleroi. De 25-jarige speler was nochtans zeer geliefd door coach Ronny Deila, maar de Amerikaanse eigenaars van de club wouden niets met hem te maken hebben.


Het talent van Amallah staat buiten kijf, maar de Marokkaan kon nooit lang zijn beste niveau vasthouden. Desondanks deed de sportieve cel er alles aan om het contract van de middenvelder, dat in 2023 ten einde loopt, te verlengen. Daar dacht Amallah echter anders over. Hij aasde al een tijdje op een transfer naar een grotere competitie, maar deze zomer kwam er geen enkel concreet bod binnen. 

Geen toptransfer, dan maar de best betaalde speler van Standard worden moet de Marokkaan gedacht hebben. En zo geschiedde, want Standard ging in op de looneisen van hun goudhaantje en hij werd door coach Deila zelfs "de x-factor van Standard" genoemd. Amallah zou de communicatie met zijn club echter hebben laten verwateren, wat het bestuur deed vermoeden dat hij helemaal niet van plan was bij te tekenen. Er werd gedacht dat de middenvelder een goeie prestatie wou neerzetten op het WK om dan in januari meteen te kunnen vertrekken. 

Want ondanks het hele debacle bij Standard, waar Amallah volgend seizoen in ieder geval al niet meer voor zal spelen, is hij zeker van een plaats in de Marokkaanse nationale selectie. Bondscoach Walid Regragui bevestigde al dat hij sowieso zal geselecteerd worden. Het is nu nog maar de vraag hoe het verder moet met de offensieve middenvelder bij de Rouches. 

LEES OOK: ‘Afrika Cup krijgt ferm staartje: FIFA grijpt stevig in’

Zou jij Amallah nog laten spelen bij Standard?

Meest recent

Bom ontploft bij Standard: fans dringen kleedkamer binnen

Het is Crisis met een grote C bij Standard. Ze verloren met 0-4 van AA Gent en de top zes lijkt ...

170
170
Toptransfer Antwerp: "Een interessant profiel"

Royal Antwerp FC kende tot op heden nog een rustige mercato. Nochtans kan de ploeg de nodige ...

95
95
'Pocognoli klopt aan voor toptransfer bij Anderlecht'

Bij RSC Anderlecht willen ze dolgraag een aantal spelers van de hand doen. De loonmassa moet naar ...

187
187
Uitgerekend Kanga vernedert Standard in eigen huis

In de Jupiler Pro League stond er met Standard - AA Gent een topper voor de top zes op het ...

118
118
KRC Genk trots: beste rapport in vele jaren

Het ging na de zege bij FC Utrecht vooral over de fans van KRC Genk. Maar de Limburgers zorgden wel ...

97
97
Hubert deelt gigantische tegenvaller Union SG mee

Union SG speelde verdienstelijk tegen Bayern München, maar verloor er met 2-0. De Brusselaars ...

55
55
'Dortmund wil zomerse slag slaan bij Genk én Club'

Borussia Dortmund is een club die heel aandachtig scout in de Jupiler Pro League. De Duitsers hebben ...

214
214
Leko krijgt volle laag: "Gelukkig dat hij AA Gent verliet"

Ivan Leko vertrok als een dief in de nacht bij AA Gent om voor Club Brugge te kenen. Ondertussen ...

224
224
Patro en Lokeren ronden alweer onderlinge transfer af

Sporting Lokeren en Patro Eisden maakten vorige week de transfer van Radja Nainggolan bekend. De ...

45
45
KRC Genk riskeert zware straf: club onderneemt stappen

Racing Genk won met 0-2 van FC Utrecht, maar het ging vooral over de rellen met de fans. CEO Luc ...

405
405
Vrancken heeft zeer groot transfernieuws bij STVV

Het is toch een drukke mercato bij STVV. Wouter Vrancken zag al drie spelers naar Stayen komen en er ...

261
261
'Club Brugge ruikt bloed: toptransfer aan stuntprijs'

Club Brugge heeft een winterkans geroken en ze willen toeslaan. Ze kunnen een toptransfer aan ...

504
504
KRC Genk houdt stand: "Juventus, PSV…? Valt héél goed mee"

KRC Genk is een club met een jeugdopleiding van Europese topklasse. De Limburgers wisten al heel wat ...

94
94
FCV Dender strikt smaakmaker uit Challenger Pro League

Er werden vanavond twee transfers officieel afgerond in de Jupiler Pro League. FCV Dender en La ...

42
42
'Anderlecht vindt akkoord: Stroeykens weigert voorstel'

Bij RSC Anderlecht mag er nog het een en ander verwacht worden deze transferperiode. De Brusselaars ...

446
446
OHL laat spits gaan, JPL-club hapt meteen

Oud-Heverlee Leuven heeft vandaag een speler gratis de club laten verlaten. Even later tekende die ...

56
56
'Club Brugge loopt blauwtje: toptransfer van de baan'

Vers bloed achterin is misschien evenmin een overbodige luxe, maar Club Brugge blijkt momenteel toch ...

483
483
De Mil klopt op tafel: vijf voor twaalf bij AA Gent

AA Gent boekte zondag een deugddoende zege tegen RSC Anderlecht. De kop is er dus af voor Rik De ...

151
151
Leko hakt knopen door: selectie Club Brugge bekend

Na de nederlaag tegen La Louvière gaat Club Brugge zaterdag in eigen huis tegen Zulte Waregem ...

366
366
Hasi verschaft cruciale update uit ziekenboeg Anderlecht

Na twee competitienederlagen op een rij, en een magere vier op 12, wil RSC Anderlecht opnieuw ...

256
256
Leko moet puzzelen: 'Club Brugge transfermarkt op?'

Tussenin de helse tocht naar Kazachstan en de cruciale kraker tegen Olympique Marseille in de ...

329
329
Marc Coucke richt zich tot God: "Het is verschrikkelijk!"

Marc Coucke blijft ook zonder grote aankondigingen moeiteloos de aandacht trekken. Niet met een ...

110
110
'Hasi verrast: Anderlecht rondt transferhuiswerk af'

Tot zijn tevredenheid mocht Besnik Hasi met Danylo Sikan sneller dan verwacht een spits verwelkomen, ...

513
513
'Leko houdt adem in: totale leegloop bij Club Brugge?'

Club Brugge hoopt met Félix Lemaréchal en Andreas Schjelderup snel twee aanwinsten ...

532
532
Nainggolan kiest voor openheid: “Ik doe het elke dag”

Radja Nainggolan is 37 en weigert rustig uit te bollen. Na een opvallende overstap van Lokeren naar ...

684
684

Meer sportnieuws