Barcelona-icoon wil terugkeren naar Camp Nou

door
Barcelona-icoon wil terugkeren naar Camp Nou

FC Barcelona verloor vorige week enigszins verrassend op het veld van Internazionale in de Champions League. Tijdens de afgelopen speeldag spoelden de manschappen van Xavi hun Europese kater alvast door. Zo ging Celta de Vigo gisteren voor de bijl in Camp Nou.


De Catalaanse topclub doet het dit seizoen uitstekend in de eigen competitie. Zo werd er enkel tijdens het eerste duel van het seizoen puntenverlies geleden tegen Rayo Vallecano. Sindsdien won Barcelona al zijn wedstrijden. Door de knappe 22 op 24 staat de Blaugrana ook op een gedeelde leidersplaats in La Liga.

Xavi doet het als clubicoon dus allesbehalve slecht in Barcelona. Mogelijks mag hij binnenkort ook een voormalige ploegmaat verwelkomen in de Catalaanse hoofdstad. Zo gaf niemand minder dan Andres Iniesta aan dat hij op termijn wil terugkeren naar Barcelona. Wat wel vast staat is dat de voormalige topmiddenvelder niet als speler zal terugkeren. Zo geeft hij aan bij La Gazzetta dello Sport dat een rol als trainer of sportief verantwoordelijke hem wel interessant lijkt.

Aflopend contract in 2024

Andres Iniesta is op dit moment echter nog steeds actief op het hoogste niveau als profvoetballer. Zo heeft hij nog een lopend contract bij de Japanse eersteklasser tot medio 2024. Wanneer dat afloopt, zal de Spanjaard dus ijveren voor een terugkeer naar zijn geliefkoosde FC Barcelona. Of Xavi op dat moment nog aan het roer zal staan bij de Blaugrana, blijft wel nog maar de vraag.

LEES OOK: TRANSFERUURTJE: 'Club grijpt naast Duivels, Barça gaat los'

Iemand als Iniesta heeft altijd een plaats binnen FC Barcelona?

Meest recent

Leko verrast met uitspraken over Anderlecht en titelstrijd

De Play-Offs gaan van start en Club Brugge kijkt recht in de ogen van grote rivaal RSC Anderlecht. ...

47
47
KAA Gent incasseert ferme domper voor Play-Offs

De Play-Offs gaan vanavond van start. KAA Gent wist zich op de laatste speeldag te verzekeren van ...

30
30
Duivels spitsendrama: Vandenbempt noemt opvallende optie

De situatie van Romelu Lukaku begint zorgwekkend te worden. De topscorer aller tijden van de Rode ...

44
44
Mathijssen weet het zeker: “Zij winnen Europe Play-Offs”

De Play-Offs worden vanavond afgetrapt door Royal Antwerp FC en KRC Genk. Die laatstgenoemde zat ...

74
74
Rik De Mil voelt meteen zware PO-druk bij KAA Gent

KAA Gent start Play-Off 1 tegen KV Mechelen. De Buffalo’s spelen thuis en willen meteen met ...

34
34
Opvolger Mignolet: 'Club Brugge verrast met bekende naam'

Simon Mignolet stopt aan het einde van het seizoen met keepen. De doelman was jarenlang een ...

374
374
'Italiaans fiasco eist nu ook de kop van Gattuso'

Vorige week werden de laatste tickets voor het WK uitgedeeld, waardoor alle 48 deelnemende landen nu ...

35
35
Radja voor rechtbank: Nainggolan weet waar hij aan toe is

Rond Radja Nainggolan is het maar zelden stil, ook omdat de ex-Rode Duivel zelden verlegen zit om ...

48
48
Nieuwe coach Cercle eerlijk: "Daarvoor extra tijd nodig"

De Jupiler Pro League wordt dit weekend na een korte break weer op gang getrapt en dat gebeurt ook ...

58
58
Club of Union? Vrancken duidt zijn kampioen aan

Nu het interlandvoetbal weer voorbij is, staat de start van de play-offs in de Jupiler Pro League ...

318
318
Bommetje barst bij Chelsea: sterkhouder uit selectie gezet

Ook in Engeland wordt er dit weekend weer gevoetbald nu de interlandbreak erop zit. Daar zit er bij ...

50
50
Straf: onbekende Belg legt Modric vuur aan de schenen

De Serie A krijgt in ons land doorgaans toch wat minder aandacht dan pakweg de Premier League en dat ...

26
26
TRANSFERUURTJE: 'Club grijpt naast Duivels, Barça gaat los'

De wintermercato is inmiddels een tijdje achter de rug, maar heel wat ploegen in binnen- en ...

132
132
Rode Duivels wereldkampioen? OPTA is onheilspellend

Alle deelnemers van het WK 2026 in de Verenigde Staten, Mexico en Canada zijn bekend. De Rode ...

87
87
Brandon Mechele blaast iedereen weg met één bericht

Maart voelde voor Brandon Mechele als een maand waarin alles samenkwam. De robuuste verdediger van ...

240
240
Vermant is de pineut: Vanhaezebrouck snoeihard voor Tresoldi

Nicolo Tresoldi zit in bloedvorm. De aanvaller scoort bij Club Brugge het ene doelpunt na het ...

151
151
Nicky Hayen slaat op tafel bij KRC Genk en grijpt in

KRC Genk kende een teleurstellend seizoenseinde. De Limburgers hadden uiteindelijk alles in eigen ...

294
294
Boussoufa mengt zich in racismedebat: “Club Brugge-fans...”

Afgelopen interlandperiode was er weer een moment dat heel wat stof deed opwaaien. Tijdens Spanje ...

317
317
'Antwerp zet Gyrano Kerk buiten kern door bizarre reden'

Royal Antwerp FC neemt het vanavond op tegen KRC Genk in Play-Off 2. Joseph Oosting en The Great Old ...

241
241
Manchester United-fan Littler afgemaakt na walgelijke actie

Luke Littler is al geruime tijd de nieuwe sensatie in dartsland. De ondertussen 19-jarige knaap ...

116
116
Karetsas krijgt advies: "Hij moet vertrekken"

KRC Genk moet dit seizoen vrede nemen met de Europe Play-Off. Dat betekent dat we een parel als ...

174
174
Degradatiestrijd al beslist? "Duimen voor mirakel"

Dit weekend beginnen de play-offs in de Jupiler Pro League. Daarin moet nog veel beslist worden, al ...

105
105
Lichtpunt bij Genk: "Mijn beste jaar ooit"

Het is voor KRC Genk al een woelig seizoen geweest. Het zette in december Thorsten Fink op straat, ...

146
146
JPL-revelatie brengt Anderlecht en co transferboodschap

De play-offs moeten in de komende weken het Belgische voetbalseizoen nog helemaal gaan beslissen, ...

128
128
Raes tipt Antwerp om concurrent kaal te plukken

Antwerp hoopt om in de Europe Play-Off nog iets van zijn seizoen te kunnen maken. De Great Old kan ...

184
184

Meer sportnieuws