Barcelona-icoon wil terugkeren naar Camp Nou

door
Barcelona-icoon wil terugkeren naar Camp Nou

FC Barcelona verloor vorige week enigszins verrassend op het veld van Internazionale in de Champions League. Tijdens de afgelopen speeldag spoelden de manschappen van Xavi hun Europese kater alvast door. Zo ging Celta de Vigo gisteren voor de bijl in Camp Nou.


De Catalaanse topclub doet het dit seizoen uitstekend in de eigen competitie. Zo werd er enkel tijdens het eerste duel van het seizoen puntenverlies geleden tegen Rayo Vallecano. Sindsdien won Barcelona al zijn wedstrijden. Door de knappe 22 op 24 staat de Blaugrana ook op een gedeelde leidersplaats in La Liga.

Xavi doet het als clubicoon dus allesbehalve slecht in Barcelona. Mogelijks mag hij binnenkort ook een voormalige ploegmaat verwelkomen in de Catalaanse hoofdstad. Zo gaf niemand minder dan Andres Iniesta aan dat hij op termijn wil terugkeren naar Barcelona. Wat wel vast staat is dat de voormalige topmiddenvelder niet als speler zal terugkeren. Zo geeft hij aan bij La Gazzetta dello Sport dat een rol als trainer of sportief verantwoordelijke hem wel interessant lijkt.

Aflopend contract in 2024

Andres Iniesta is op dit moment echter nog steeds actief op het hoogste niveau als profvoetballer. Zo heeft hij nog een lopend contract bij de Japanse eersteklasser tot medio 2024. Wanneer dat afloopt, zal de Spanjaard dus ijveren voor een terugkeer naar zijn geliefkoosde FC Barcelona. Of Xavi op dat moment nog aan het roer zal staan bij de Blaugrana, blijft wel nog maar de vraag.

LEES OOK: Wereldtop ruikt kans: Godts op weg naar megatransfer

Iemand als Iniesta heeft altijd een plaats binnen FC Barcelona?

Meest recent

Wereldtop ruikt kans: Godts op weg naar megatransfer

Bij Ajax hebben ze heel wat Belgen in de selectie zitten. Dé grote uitblinker van dienst is ...

5
5
Marc Coucke zet alles op alles met megalomaan plan

Wie Marc Coucke zegt, zegt ambitie op groot formaat. De ondernemer die nooit tevreden lijkt met ...

37
37
Hayen hint nadrukkelijk: transfer niet uitgesloten

KRC Genk moet morgen winnen van RSC Anderlecht. Als dat niet gebeurt, lijken ze stilaan toch een ...

32
32
Gouden transferzet OHL? Mazzu in de wolken

OH Leuven is al jaren een zeer grijze ploeg. Waarnemers vinden dat er veel kwaliteit in de ploeg is, ...

20
20
Peter Verbeke keihard voor zichzelf: "Dat was een fout"

Peter Verbeke werkt bij AA Gent, Club Brugge en RSC Anderlecht. Bij die laatste club kende hij zeer ...

76
76
Tegenvaller of niet: Hubert blijft overtuigd

Bij Union SG spelen ze dit weekend tegen La Louvière. David Hubert moet wel een aantal ...

13
13
Anderlecht in paniekmodus: toch nog de markt op?

RSC Anderlecht blijft hardleers. We halen al een jaar aan dat Paars-Wit een tekort aan ...

285
285
FC Barcelona dropt bom in Europees voetbal

De afgelopen jaren is er veel veranderd in het wereldvoetbal. FC Barcelona probeerde iets in gang te ...

122
122
Vandenbroeck voert druk op: D-day voor Zulte Waregem

Zulte Waregem neemt het vandaag op tegen FCV Dender. Een match die ze maar best kunnen winnen. ...

37
37
'Koophonger Man City niet gestild: 80 miljoen euro'

Manchester City kende vele jaren amper concurrentie in Engeland. Maar de club is een nieuwe weg ...

43
43
TRANSFERUURTJE: Wereldtop bij Club, Barça met knaltransfer

De winterse transfercarrousel is afgerond. Ploegen in binnen- en buitenland hebben op Transfer ...

99
99
Stijnen briest na Patro-drama: “Ben er niet goed van”

Patro Eisden speelde 4-4 gelijk tegen Jong Genk in de Challenger Pro League. De club van Stijn ...

206
206
‘Club moet vol aan de bak: dubbel vertrek ligt al vast’

Club Brugge maakt dit seizoen weer indruk in Europa. In de competitie loopt het minder, maar de ...

303
303
Boskamp genadeloos voor Anderlecht: “Haal hem terug”

RSC Anderlecht zit in een desastreuze periode. Paars-Wit nam afscheid van Besnik Hasi en ging ...

535
535
KV Mechelen wil Antwerp ferme steek uitdelen

KV Mechelen en Royal Antwerp FC bekampen elkaar in een belangrijk rechtstreeks duel voor een plek in ...

230
230
Plots scherpe kritiek op Kompany: crisis bij Bayern

Het Bayern München van Vincent Kompany leek dit seizoen ongenaakbaar in de Bundesliga, maar ...

213
213
Beerschot-fans morren: sportieve baas slaat terug

Beerschot zag afgelopen wintermercato enkele sterkhouders vertrekken. De Antwerpse club wil zo snel ...

195
195
Vanderbiest legt veto op: geen vertrek bij KV

KV Mechelen is bezig aan een goed seizoen. Het voetbal is niet oogstrelend, maar de Maneblussers ...

149
149
Genk ruikt megadeal: transfer boven 20 miljoen

KRC Genk verkocht Hyun-Gyu Oh voor 14 miljoen euro aan Besiktas. Dat is een zeer pittige prijs voor ...

480
480
'Alarm bij Club Brugge: Arsenal en Chelsea op de stoep'

Club Brugge lijkt komende zomer een leegloop tegemoet te gaan. Heel wat basispionnen gaan de club ...

289
289
'Bom bij Club Brugge: sterspeler botst met Madou'

De wintermercato is dicht, maar bij Club Brugge blijft één dossier nazinderen. Een ...

1063
1063
‘Anderlecht beeft: in handen van Europese supermacht?’

Dat debat sleept al langer aan bij Anderlecht, maar het raakt net aan de kern van de ambitie. Want ...

618
618
Westerlo weggespeeld door STVV: Charai reageert hard

KVC Westerlo was geen partij voor een oppermachtig STVV. Het werd 0-4 in de Kempen. Uiteraard waren ...

80
80
'Renard buitenspel? Nieuwe wending bij Anderlecht'

De kans lijkt met de dag kleiner te worden dat Olivier Renard nog lang de sportieve baas zal blijven ...

530
530
Akin onthult breuk bij Beerschot: “Hij wilde niet meer spelen”

Beerschot lijkt niet meteen versterkt uit de mercato te zijn gekomen. Althans, niet op de korte ...

155
155

Meer sportnieuws