Barcelona-icoon wil terugkeren naar Camp Nou

door
Barcelona-icoon wil terugkeren naar Camp Nou

FC Barcelona verloor vorige week enigszins verrassend op het veld van Internazionale in de Champions League. Tijdens de afgelopen speeldag spoelden de manschappen van Xavi hun Europese kater alvast door. Zo ging Celta de Vigo gisteren voor de bijl in Camp Nou.


De Catalaanse topclub doet het dit seizoen uitstekend in de eigen competitie. Zo werd er enkel tijdens het eerste duel van het seizoen puntenverlies geleden tegen Rayo Vallecano. Sindsdien won Barcelona al zijn wedstrijden. Door de knappe 22 op 24 staat de Blaugrana ook op een gedeelde leidersplaats in La Liga.

Xavi doet het als clubicoon dus allesbehalve slecht in Barcelona. Mogelijks mag hij binnenkort ook een voormalige ploegmaat verwelkomen in de Catalaanse hoofdstad. Zo gaf niemand minder dan Andres Iniesta aan dat hij op termijn wil terugkeren naar Barcelona. Wat wel vast staat is dat de voormalige topmiddenvelder niet als speler zal terugkeren. Zo geeft hij aan bij La Gazzetta dello Sport dat een rol als trainer of sportief verantwoordelijke hem wel interessant lijkt.

Aflopend contract in 2024

Andres Iniesta is op dit moment echter nog steeds actief op het hoogste niveau als profvoetballer. Zo heeft hij nog een lopend contract bij de Japanse eersteklasser tot medio 2024. Wanneer dat afloopt, zal de Spanjaard dus ijveren voor een terugkeer naar zijn geliefkoosde FC Barcelona. Of Xavi op dat moment nog aan het roer zal staan bij de Blaugrana, blijft wel nog maar de vraag.

LEES OOK: Barça onderuit na dol VAR-festijn, Saelemaekers beslissend

Iemand als Iniesta heeft altijd een plaats binnen FC Barcelona?

Meest recent

‘KAA Gent wil stunten: strijd met AC Milan om toptalent’

De wintermercato gaat nog even door en de Belgische clubs zijn nog naarstig op zoek naar ...

11
11
‘STVV pakt ferm uit: KAA Gent en Standard verweesd’

Sint-Truiden VV is dit seizoen dé grote revelatie van de Jupiler Pro League. De formatie van ...

41
41
Radja verklapt loon bij Patro: “Voor minder doe ik het niet”

Radja Nainggolan verraste vriend en vijand door de overstap te maken van Lokeren naar Patro Eisden. ...

107
107
'Schoktransfer Jashari: Gouden Schoen in weegschaal met Duivel'

Ardon Jashari won anderhalve week geleden de Gouden Schoen, maar mede door blessureleed is zijn ...

88
88
'Club Brugge verrast: derde wintervertrekker staat klaar'

Bij Club Brugge kijken de supporters reikhalzend uit naar de eerste aanwinsten van de ...

177
177
"Verdachte actie van Visser" - Anderlecht tóch bestolen?

RSC Anderlecht liep zondag opnieuw averij op in de eigen competitie en verloor met 4-2 op het veld ...

295
295
Kairat Almaty - Club Brugge op televisie: kijkers opgelet

Na een winterslaap van een tweetal maanden, trekt de Champions League zich dinsdag weer op gang. ...

332
332
'Ruildeal bezorgt Noah Sadiki nieuwe sprookjestransfer'

De Jupiler Pro League vormde afgelopen zomer andermaal een ideale springplank voor verschillende ...

139
139
'De Condé in actie: bod voor eerste winteraanwinst'

KRC Genk is met een flinke domper aan de tweede seizoenshelft begonnen en verloor afgelopen weekend ...

262
262
Hein confronteert Verhaeghe: "Vind dat zwak als coach"

Club Brugge is uiterst tegenvallend aan de tweede seizoenshelft begonnen en dat zorgt ook bij ...

270
270
‘Anderlecht verstomt: absurde cashdeal voor nieuwe spits’

Anderlecht zet onverwacht een grote stap voor een nieuwe 9. Er ligt een stevige cashdeal klaar, maar ...

482
482
'Club Brugge-bestuur beslist over job Ivan Leko'

Club Brugge is met een dubbele opdoffer aan de tweede seizoenshelft begonnen. Coach Ivan Leko zal ...

499
499
'Noa Lang genadeloos gedumpt: Napoli schakelt meteen door'

Amper een half jaar na zijn komst, loopt het avontuur van Noa Lang bij SSC Napoli voorlopig op zijn ...

74
74
'Tweede wintertransfer Anderlecht rond: financiële details gelekt'

RSC Anderlecht beleefde tot dusver een behoorlijk kalme wintermercato en rondde nog maar ...

374
374
Club onder immense druk: Leko grijpt in met basiself

Dinsdag komt ook de Champions League uit zijn winterslaap en daarbij staat Club Brugge meteen ...

260
260
Hasi houdt adem in: blessuregolf Anderlecht breidt uit

Na een heuse plottwist ging RSC Anderlecht zondag met 4-2 onderuit tegen AA Gent. Als verklaring ...

307
307
'Leko stelt veto: nieuw toptarget voor Club Brugge?'

Met een 2-3 nederlaag tegen La Louvière beleefde Club Brugge geen geslaagde generale ...

347
347
Oosting incasseert opdoffer: rampscenario voor Antwerp

Antwerp ging zondag met de billen bloot op het veld van hekkensluiter Dender. Joseph Oosting zag dus ...

291
291
'Done deal: Anderlecht slaat vier (!) vliegen in één klap'

De geruchtenmolen draait op volle toeren bij RSC Anderlecht. Zelf worden de Brusselaars aan tal van ...

582
582
'Leko doet boekje open: transfergeweld bij Club Brugge'

Indien het nog aanspraak wil maken op de knock-outfase van de Champions League is een zege dinsdag ...

698
698
'Antwerp krijgt boost voor topaanwinst, ook Anderlecht genoemd'

Antwerp FC zag zondag een einde komen aan zijn straffe ongeslagen reeks en verloor zowaar op het ...

500
500
Napoli dropt groot Lukaku-nieuws, tijdlijn voor De Bruyne

SSC Napoli heeft dit seizoen nog niet zoveel plezier beleeft aan zijn twee Belgische sterren. Maar ...

281
281
Wilmots blijft gaan: Standard strikt derde winteraanwinst

Na de pijnlijke nederlaag van zondagavond op Charleroi, zal Standard nog vol aan de bak moeten om de ...

128
128
Uitsluiting Ordoñez terecht? Analisten spreken scherpe taal

Club Brugge KV liep vrijdag een pijnlijke nederlaag op tegen promovendus La Louvière. Dat had ...

676
676
'Anderlecht en Gent gaan nek-aan-nek voor international'

De Belgische profclubs hebben het seizoen alweer op gang getrappen. Maar ondertussen zijn ze ook nog ...

383
383

Meer sportnieuws