Nieuw dieptepunt Essevee: "We hebben niemand die het verschil maakt"

184 stemmen
Nieuw dieptepunt Essevee:

Zulte Waregem lijkt stilaan echt wel degradatiekandidaat nummer één te worden. De West-Vlamingen beleefden zaterdag een nieuw dieptepunt, want ze kregen in eigen stadion van OHL een 2-5 om de oren. Halfweg leek het er nochtans goed uit te zien met een 1-0-voorsprong, maar in de tweede helft zakte Essevee als een pudding in elkaar.


Jelle Vossen beleefde zo weinig plezier aan zijn 400ste wedstrijd in eerste klasse. De spits opende wel nog de score, maar moest lijdzaam toezien hoe zijn ploeg de voorsprong helemaal vergooide. "Ik heb in de kleedkamer ook gezegd dat het de belangrijkste 45 minuten waren om de rest van ons seizoen te bepalen. Als je dan naar de 2e helft kijkt en we slikken 5 tegendoelpunten, dan weet je dat het niet goed is", reageerde hij bij Sporza met een understatement.

Het zal toch snel beter moeten bij Essevee en Vossen ziet maar één uitweg uit de crisis. "We moeten als team bij elkaar blijven. We hebben geen Messi, Ronaldo of Haaland. We hebben niet iemand lopen die op zijn eentje het verschil maakt. We moeten het als team gaan doen."

DAN WEET JE DAT HET MOEILIJK WORDT
"Als je zo domineert zoals in de eerste helft en op voorsprong komt en dan in de 2e helft doelpunten slikt die vermijdbaar waren dan wordt het moeilijk om een wedstrijd te winnen", moest ook Mbaye Leye erkennen. "Het is heel moeilijk om de wedstrijd op die manier te verliezen. Op defensief vlak moeten we wat meer doen. We hadden ook de kansen om er 2-1 van te maken. We waren niet heel efficiënt."

LEES OOK: Timmy Simons roept zéér straffe taal bij OHL

🚀

Zal Zulte Waregem nog uit de kelder wegraken?

Meest recent

Garcia spreekt over speelkansen Debast en Vanaken

Woensdag maken ook de Rode Duivels hun intrede in de knock-outfase van het WK. In de zestiende ...

75
75
Cuypers pakt uit met zeer knappe geste voor Lewandowski

De Amerikaanse MLS krijgt er na het WK een nieuwe superster bij. Na een jarenlange flirt wist ...

36
36
Na WK-debacle neemt Koeman ontslag bij Oranje

Maandagavond kregen we meteen enkele verrassingen in de zestiende finales van het WK. Met Duitsland ...

50
50
'Standard doet bod op eenmalige Rode Duivel'

Standard is bezig aan een zeer opmerkelijke zomermercato. Daarin lijkt sportief directeur Marc ...

71
71
Transfer nabij: Duranville kondigt afscheid aan

Enkele jaren geleden hadden velen wellicht voorspeld dat Julien Duranville nu op het WK zou staan ...

51
51
'Union wil uitpakken met Jonge Duivel (ex-Club Brugge)'

Union moest het vorig seizoen in de titelstrijd nipt afleggen tegen Club Brugge, maar sleepte wel de ...

89
89
KV Mechelen houdt Belg aan boord en laat goalgetter gaan

KV Mechelen was vorig seizoen nog één van de revelaties. In de laatste editie plaatste ...

67
67
'Stroomversnelling rond Trossard: Arsenal aanvaardt bod'

Leandro Trossard drukte met twee goals tegen Nieuw-Zeeland zijn stempel bij de Rode Duivels en zal ...

241
241
Union tankt meteen vertrouwen met forse oefenzege

Stilaan zijn alle eersteklassers aan hun voorbereiding op het nieuwe seizoen begonnen. Dinsdagavond ...

71
71
Nusa en Haaland zorgen voor feest bij Noorwegen

Op het WK stond er om 19u de partij tussen Ivoorkust en Noorwegen op het programma. Wie van de twee ...

48
48
Bernd Thijs weldra terug aan de slag in de Jupiler Pro League?

Bernd Thijs is de afgelopen jaren aan de slag geweest in het buitenland. De voorbije twee jaar was ...

110
110
Club Brugge jaagt op goalmachine: ‘Hij scoort alles kapot’

Club Brugge heeft een nieuwe goalmachine in het vizier. Zijn cijfers zijn straf, de interesse groeit ...

751
751
'Deal bijna rond: Reynolds versiert knappe transfer'

KVC Westerlo gaat flink cashen. De Kemphanen gaan de komende dagen nog flink wat uitgaande transfers ...

75
75
Fans Antwerp en RSCA gaan volledig los na Vandenhaute-nieuws

Bij Royal Antwerp FC barste er een bom. Een groep rondom Wouter Vandenhaute, onder meer met Toby ...

462
462
Cercle Brugge rondt volgende deal af met AS Monaco

Cercle Brugge verkocht vandaag Nazinho aan AS Monaco. Dat is niet de enige transfer die ze wisten af ...

41
41
Westerlo stelt allereerste zomeraanwinst officieel voor

KVC Westerlo gaat de komende dagen, weken en maanden heel veel transfers afronden. De Kemphanen ...

28
28
AC Milan realiseert knaltransfer bij PSG

AC Milan heeft haal zwaar uitgehaald. De Italiaanse club wil terug meedoen voor de prijzen en heeft ...

41
41
Rode Duivels kruisen vingers: sterkhouder in lappenmand?

Senegal valt niet te onderschatten, maar met een vlotte 5-1 zege tegen Nieuw-Zeeland tankten de Rode ...

414
414
'Gheysens houdt been stijf: rampscenario Antwerp wenkt'

Paul Gheysens out, Wouter Vandenhaute in. Die op z'n zachtst gezegd opmerkelijke wissel van de wacht ...

324
324
Garcia velt hard verdict voor revelatie Rode Duivels

In de zestiende finales van het WK staat de Rode Duivels met Senegal meteen een zware klus te ...

222
222
'Club Brugge op hete kolen: topaanwinst in aantocht'

Club Brugge moet deze zomer allicht weer heel wat sterkhouders zien te vervangen, want na Aleksandar ...

810
810
'Gheysens richting exit: Vandenhaute wil Antwerp kopen'

Dinsdag is het D-Day voor Antwerp, waar voorzitter Paul Gheysens kleur moet bekennen over zijn ...

566
566
Garcia hakt knopen door: Vanaken out, Lukaku in?

Straks om 19 uur verschijnt er in verschillende kranten een uitgebreid interview met Rudi Garcia, ...

426
426
Baro maakt brokken: opvallend ontslag bij AA Gent

Bijna drie jaar nadat hij de touwtjes in handen kreeg bij AA Gent is Sam Baro nog steeds naarstig op ...

298
298
Ruben Van Gucht zorgt voor shock: bedpartners onthuld

Ruben Van Gucht slaagt er opnieuw in om de aandacht naar zich toe te trekken. De sportjournalist en ...

278
278

Meer sportnieuws