Gano geeft tekst en uitleg bij vreemde situatie bij Zulte Waregem

394
Gano geeft tekst en uitleg bij vreemde situatie bij Zulte Waregem

Onze redactie gaf al aan dat Zinho Gano door Mbaye Leye van dag één al werd genegeerd. Hij stuurde hem zelfs naar de B-kern. Een vreemde beslissing, zeker aangezien hij vorig jaar nog 15 keer scoorde.


Gano vertelt in De Krant van West-Vlaanderen dat Leye al voor de start van het seizoen aan zijn makelaar had meegedeeld dat hij niet meer op hem rekende. Zoals onze redactie al aangaf moest Gano, ondanks het feit dat hij nog langer moest doorspelen met het nationaal elftal, vroeger terugkeren naar de Gaverbeek. Er werd aangegeven dat Gano nog extra rust nodig had, maar Leye ging niet akkoord. Enkele dagen later liep de aanvaller een spierblessure op. Mede veroorzaakt door overbelasting.

Gano laat in de krant weten dat hij wel degelijk een transfer wenste te realiseren – wat heel welkom is voor het financieel geplaagde Zulte Waregem – maar dat hij nog altijd voor Essevee zou willen spelen. “Al is dat zeker niet evident als je weet dat een coach eigenlijk niet met jouw wil werken”, aldus Gano. Plots was er een ‘incident’ op training en Gano moest naar de B-kern.

TERUG IN DE PLOEG?

De spits vertoeft nu bij de beloften en staat open voor een terugkeer, maar Leye – die bekendstaat omwille van zijn koppigheid – heeft daar voorlopig geen oren naar. Het bestuur steunt zijn coach nog steeds in deze situatie, maar laat de deur ook open voor een terugkeer van Gano. Al zullen er dan stevige gesprekken moeten volgen. Leye kan een scorende spits goed gebruiken, Gano moet zich in de kijker spelen en Essevee kan het zich niet veroorloven om één van zijn best verdienende spelers te laten wegkwijnen in de B-kern, wat nefast is voor zijn marktwaarde. Voorlopig is geen enkele partij de winnaar. Spreekt weldra het gezond verstand?

LEES OOK: TRANSFERUURTJE: De grootste en opvallendste deals van Deadline Day

Onbegrijpelijk dat Leye hem aan de kant laat?

Meest recent

Patro stunt op de transfermarkt: Stijnen geeft uitleg

Patro Eisden sloeg op de laatste dag van de mercato nog keihard toe. De club uit de Challenger Pro ...

49
49
Euvrard tempert verwachtingen: “Wellicht niet tegen Antwerp”

Bij Standard begonnen ze niet onaardig aan het nieuwe seizoen. De ploeg had zelfs nog meer punten ...

52
52
Anderlecht strikt smaakmaker: "Snel, technisch en goede vrije trap"

RSC Anderlecht kende een héél drukke zomermercato. De Brusselaars haalden met Thelo ...

416
416
Zegevierend Club overtuigt wederom niet tegen moedig Lommel

Club Brugge blijft voorlopig bijzonder wisselvallig voor de dag komen. Na de pijnlijke nederlaag ...

142
142
Thorup maakt balans op van mercato KRC Genk

KRC Genk spendeerde ruim dertig miljoen euro op de transfermarkt, enkel Club Brugge investeerde meer ...

119
119
CPL knettert: Vossen zet Kiel in brand, Kadavers verbazen

Spektakel op het Kiel én een nieuwe koppositie voor Dender: de Challenger Pro League leverde ...

100
100
'STVV greep naast twee enorme transferstunts'

STVV wist zich in het slot van de mercato nog te versterken. De Truienaars waagden ook hun kans bij ...

123
123
Olivier Deschacht pakt zwaar uit, fans hebben één boodschap

Olivier Deschacht heeft de voorbije jaren een opvallende tweede carrière uitgebouwd naast het ...

61
61
Club op voorsprong in Lommel: één speler krijgt volle laag

Club Brugge nam het vanavond op in en tegen Lommel SK. Hoe verging het de Bruggelingen de eerste 45 ...

237
237
'Anderlecht weigerde 28-voudig Frans international'

RSC Anderlecht kreeg deze zomer een opvallende naam aangeboden. Presnel Kimpembe, de ervaren Franse ...

519
519
AA Gent maakt nog een uitgaande transfer bekend

Bij AA Gent lijken ze een goede mercato achter de rug hebben. De Buffalo's hebben een aantal goede ...

48
48
Fans Anderlecht verliefd op nieuwe parel: "Geweldige speler"

Bij RSC Anderlecht krijgen de jonge talenten voorlopig héél veel speelkansen. De fans ...

198
198
Vanaken emotioneel diep geraakt: “Dat vergeet ik nooit”

Hans Vanaken heeft vanavond een bijzondere reden om met extra aandacht naar Lommel te kijken. De ...

117
117
Dolle transfermolen JPL: 17 transfers als record, Genk wint jackpot

De transferperiode ligt achter de rug. Het is opvallend: er werden deze zomer héél ...

107
107
‘Schandalige actie Allegri met De Bruyne’

Massimiliano Allegri heeft Kevin De Bruyne opnieuw hard aangepakt. Zelfs na zijn beslissende ...

181
181
Leko heeft gekozen: Club Brugge start met deze elf

Vanavond staat er nog eens oudewetse Lommel SK-Club Brugge op het programma. In het verleden hadden ...

126
126
Beveren verrast nog met aanwinst uit de MLS

SK Beveren heeft zich op de laatste dag van de zomermercato nog heel stevig versterking. Zopas ...

45
45
Van der Elst vol lof: "Misschien wel beste transfer in JPL"

Franky Van der Elst volgt het Belgische voetbal op de voet. Als analist bekijkt hij zeer veel ...

241
241
'Transferitis bij Club Brugge: meer details lekken uit'

In het absolute slot van de mercato was het nog alle hens aan dek bij Club Brugge, waar enkele ...

450
450
Coucke in shock: doodsbedreigingen raken heel hard

Marc Coucke staat opnieuw volop in de belangstelling, al gaat het deze keer niet alleen over wat er ...

84
84
'Leko hakt knoop door: vervanger Forbs al bekend'

De voorbije weken was er al sprake van een duidelijke typeploeg bij Club Brugge, maar voor de ...

255
255
'Frisse wind in Anderlecht: volgend trio bij grof huisvuil'

Met maar liefst 11 nieuwkomers ging RSC Anderlecht met de grove borstel door de kleedkamer. Hoewel ...

939
939
Antwerp verklaart oorlog: fans niet welkom in Sclessin

Antwerp gaat zaterdag op bezoek bij Standard, dat net zoals de Great Old vrij degelijk uit de ...

312
312
Europese spelerslijsten: opvallende aan -en afwezigen

Donderdag was het Deadline Day in België, maar de ploegen die Europees actief zijn waren liefst ...

431
431
'Vermeeren maakt slachtoffers: hard verdict Compper'

"Welkom thuis, Tuur", klonk het donderdag op de clubwebsite van Antwerp. Bij zijn tijdelijke ...

291
291

Meer sportnieuws