Gano geeft tekst en uitleg bij vreemde situatie bij Zulte Waregem

door
Gano geeft tekst en uitleg bij vreemde situatie bij Zulte Waregem

Onze redactie gaf al aan dat Zinho Gano door Mbaye Leye van dag één al werd genegeerd. Hij stuurde hem zelfs naar de B-kern. Een vreemde beslissing, zeker aangezien hij vorig jaar nog 15 keer scoorde.


Gano vertelt in De Krant van West-Vlaanderen dat Leye al voor de start van het seizoen aan zijn makelaar had meegedeeld dat hij niet meer op hem rekende. Zoals onze redactie al aangaf moest Gano, ondanks het feit dat hij nog langer moest doorspelen met het nationaal elftal, vroeger terugkeren naar de Gaverbeek. Er werd aangegeven dat Gano nog extra rust nodig had, maar Leye ging niet akkoord. Enkele dagen later liep de aanvaller een spierblessure op. Mede veroorzaakt door overbelasting.

Gano laat in de krant weten dat hij wel degelijk een transfer wenste te realiseren – wat heel welkom is voor het financieel geplaagde Zulte Waregem – maar dat hij nog altijd voor Essevee zou willen spelen. “Al is dat zeker niet evident als je weet dat een coach eigenlijk niet met jouw wil werken”, aldus Gano. Plots was er een ‘incident’ op training en Gano moest naar de B-kern.

TERUG IN DE PLOEG?

De spits vertoeft nu bij de beloften en staat open voor een terugkeer, maar Leye – die bekendstaat omwille van zijn koppigheid – heeft daar voorlopig geen oren naar. Het bestuur steunt zijn coach nog steeds in deze situatie, maar laat de deur ook open voor een terugkeer van Gano. Al zullen er dan stevige gesprekken moeten volgen. Leye kan een scorende spits goed gebruiken, Gano moet zich in de kijker spelen en Essevee kan het zich niet veroorloven om één van zijn best verdienende spelers te laten wegkwijnen in de B-kern, wat nefast is voor zijn marktwaarde. Voorlopig is geen enkele partij de winnaar. Spreekt weldra het gezond verstand?

LEES OOK: Essevee zadelt La Louvière met nieuwe sportieve kater op

Onbegrijpelijk dat Leye hem aan de kant laat?

Meest recent

Pijnlijke vaststelling Club: sterkhouder zwaar aangepakt

Club Brugge had in de voorbije maanden zonder blozen van de titel zijn hoofddoel gemaakt, maar het ...

46
46
Essevee onthult nieuw doel na redding

Na drie speeldagen is de Relegation Play-Off al helemaal beslist. Rode lantaarn Dender kreeg immers ...

12
12
Zorgen om Vanaken: Leko brengt onrustwekkend nieuws

Club Brugge heeft zondag stevige averij opgelopen in de titelstrijd. Door de 2-1-nederlaag in het ...

91
91
Lyon stunt bij PSG: Franse titelstrijd weer razend spannend

Niet alleen in de Premier League is de titelstrijd zondag weer razend spannend geworden. Ook in ...

22
22
Hubert slaat titelkoorts meteen neer bij Union

Een tweede landstitel op rij lonkt alsmaar meer op Union. De Brusselaars prijken al maandenlang aan ...

33
33
Vermant ontsnapt meteen: dit vindt Lardot

Club Brugge heeft zondag zware averij opgelopen in de titelstrijd, want het ging in de topper met ...

107
107
Titel binnen, nu treble? Kompany blikt vooruit

Bayern München mocht zondag de champagne- of bierflessen al laten knallen. Het kroonde zich op ...

34
34
Dé grote verrassing bij Club: "Tevreden? Ja en nee"

Club Brugge heeft zondag een mokerslag gekregen in de titelstrijd. Het ging onderuit in de kraker ...

112
112
Titelstrijd beslist? Dit denken ze bij Club en Union

Het was zondagavond uitkijken naar de kraker tussen Union en Club Brugge. Het was uiteindelijk de ...

314
314
Essevee zadelt La Louvière met nieuwe sportieve kater op

Zulte Waregem is goed op weg om toch nog iets te maken van de (overbodige) degradatie PO's. Essevee ...

44
44
Club Brugge-fans spreken schande: grote zondebok aangeduid

Club Brugge heeft zondagavond een mokerslag opgelopen binnen de titelstrijd. Op het veld van directe ...

470
470
Pandoering in Nederlandse bekerfinale, Pocognoli vloekt

Slechts enkele dagen na de Europese uitschakeling, heeft AZ Alkmaar beslag gelegd op de KNVB-beker. ...

93
93
Club met rug tegen de muur: Union deelt mokerslag uit

Is Union op weg naar een nieuwe landstitel, en dreigt opnieuw een deceptie voor Club? Het team van ...

218
218
Vrancken streng na 1 op 15: "Hij moet gewoon beter doen"

STVV heeft een onvergetelijk seizoen achter de rug, maar met de eindmeet in zicht begint de motor te ...

99
99
‘Club Brugge wil toeslaan: superspits met monsterstats’

Club Brugge kijkt rond voor extra vuur voorin en is daarbij uitgekomen bij een jonge spits met ...

474
474
Kaiser Kompany II: Bayern kampioen na nieuwe vierklapper

Vincent Kompany heeft zondagavond zijn tweede landstitel veroverd als hoofdcoach van Bayern ...

168
168
City breekt Arsenal: pareltje Cherki doet titelstrijd kantelen

De Engelse titelstrijd stevent af op een zinderende ontknoping. Manchester City won zondagavond ...

67
67
VAR-geluk voor Club? Analisten fileren afgekeurde goal Union

In de Champions' Play-Offs werd zondagavond de titelkraker tussen Union SG en Club Brugge afgewerkt. ...

328
328
Gent-fans spuwen titularis uit: scherp statement De Mil

AA Gent blijft ook na drie speeldagen op zoek naar hun eerste zege in de Champions' Play-Offs. ...

300
300
'PSG nóg sterker: nieuwe smaakmaker naar Prinsenpark'

Paris Saint-Germain is andermaal bezig aan een puik seizoen en blijf goed in de running om zichzelf ...

158
158
Vanaken naast basiself in titelkraker: Leko geeft verklaring

Club Brugge wil zondagavond beslagen leggen op de leidersplaats in de Champions' Play-Offs. Daarvoor ...

171
171
Beslissing in Play-Downs: zware nederlaag doet Dender das om

Na amper drie speeldagen in de beslissing in de Relegation Play-Offs al gevallen. Zo is FCV Dender ...

116
116
Enorme verrassing: Vanaken op bank in grote titelclash

De strijd om het kampioenschap in de Jupiler Pro League bereikt zondagavond een eerste kookpunt. Zo ...

199
199
In extremis vreugde-uitbarsting Liverpool, Milan weer tweede

In de Premier League ligt de strijd om de Champions League-tickets stilaan in een beslissende plooi. ...

23
23
Verschaeren druipt af: Boeckx verklaart opvallende wissel

Door de blessure van Mario Stroeykens, mocht Yari Verschaeren zaterdagavond al snel invallend bij ...

425
425

Meer sportnieuws