Gano geeft tekst en uitleg bij vreemde situatie bij Zulte Waregem

394
Gano geeft tekst en uitleg bij vreemde situatie bij Zulte Waregem

Onze redactie gaf al aan dat Zinho Gano door Mbaye Leye van dag één al werd genegeerd. Hij stuurde hem zelfs naar de B-kern. Een vreemde beslissing, zeker aangezien hij vorig jaar nog 15 keer scoorde.


Gano vertelt in De Krant van West-Vlaanderen dat Leye al voor de start van het seizoen aan zijn makelaar had meegedeeld dat hij niet meer op hem rekende. Zoals onze redactie al aangaf moest Gano, ondanks het feit dat hij nog langer moest doorspelen met het nationaal elftal, vroeger terugkeren naar de Gaverbeek. Er werd aangegeven dat Gano nog extra rust nodig had, maar Leye ging niet akkoord. Enkele dagen later liep de aanvaller een spierblessure op. Mede veroorzaakt door overbelasting.

Gano laat in de krant weten dat hij wel degelijk een transfer wenste te realiseren – wat heel welkom is voor het financieel geplaagde Zulte Waregem – maar dat hij nog altijd voor Essevee zou willen spelen. “Al is dat zeker niet evident als je weet dat een coach eigenlijk niet met jouw wil werken”, aldus Gano. Plots was er een ‘incident’ op training en Gano moest naar de B-kern.

TERUG IN DE PLOEG?

De spits vertoeft nu bij de beloften en staat open voor een terugkeer, maar Leye – die bekendstaat omwille van zijn koppigheid – heeft daar voorlopig geen oren naar. Het bestuur steunt zijn coach nog steeds in deze situatie, maar laat de deur ook open voor een terugkeer van Gano. Al zullen er dan stevige gesprekken moeten volgen. Leye kan een scorende spits goed gebruiken, Gano moet zich in de kijker spelen en Essevee kan het zich niet veroorloven om één van zijn best verdienende spelers te laten wegkwijnen in de B-kern, wat nefast is voor zijn marktwaarde. Voorlopig is geen enkele partij de winnaar. Spreekt weldra het gezond verstand?

LEES OOK: Trainersontslag bij Zulte Waregem? Leroy speelt open kaart

Onbegrijpelijk dat Leye hem aan de kant laat?

Meest recent

Trainersontslag bij Zulte Waregem? Leroy speelt open kaart

Anno 2026 is geduld iets wat steeds minder aanwezig. Twee of drie zeges op rij en de coach komt ...

63
63
‘Club Brugge gooit handdoek: Seys vertrekt naar droomclub’

Club hield Joaquin Seys deze zomer nog met alle macht in Brugge, maar lang gaat dat niet meer ...

697
697
Laimer heeft pakkende boodschap voor herstellende Kompany

Konrad Laimer leeft mee met Vincent Kompany, die voorlopig nog afwezig blijft bij Bayern ...

26
26
Mannaert en Mignolet lijken wéér mis te grijpen

Vincent Mannaert sprak grote woorden toen hij naar de bond kwam inzake duidelijkheid over het kiezen ...

74
74
Deschacht geeft Anderlecht drie concrete transfertips

Anderlecht moet volgens Olivier Deschacht nog maar eens de transfermarkt op. De Brusselaars moeten ...

100
100
Eberl komt met straf nieuws over Kompany en Man City

De aanstelling van Vincent Kompany als trainer van Bayern München was allesbehalve een ...

119
119
Dramatisch rapport: Sibierski stort Anderlecht afgrond in

Momenteel bevindt vooral Vitor Bruno zich in het oog van de storm, maar de huidige crisis bij RSC ...

276
276
Van Bommel aan zet: nu of nooit voor kandidaat-Rode Duivel?

Bij zijn vuurdoop als Belgisch bondscoach haalde Mark van Bommel slechts enkele nieuwe namen bij de ...

140
140
Bart Verhaeghe is het grondig beu: "Stop ermee!"

Bart Verhaeghe heeft er genoeg van. De voorzitter van Club Brugge liet zich opvallend scherp uit ...

101
101
'Club Brugge transfermarkt op: topprioriteit al bekend'

Dankzij de goed gevulde bankrekening hoeft Club Brugge niet te verkopen, maar elke zomer zoeken er ...

342
342
Voetbalbond kondigt aanduidingen refs speeldag 10 aan

In de Jupiler Pro League is straks alweer speeldag 10 aangebroken. Via de officiële kanalen ...

56
56
Bart Verhaeghe verrast met grote beslissing over dochter Lisa

Bart Verhaeghe heeft met Club Brugge de voorbije jaren grote successen geboekt, ook op het Europese ...

356
356
Bruno blijft puzzelen: nieuw spitsenduo Anderlecht?

Met het mes op de keel krijgt RSC Anderlecht zaterdag Westerlo over de vloer. Mits een nieuwe ...

327
327
Leko luidt alarmbel bij Club Brugge: "Spelen met vuur"

Het straffe parcours in de Champions League kost Club Brugge voorlopig geen punten in eigen land. ...

320
320
‘Lukaku niet welkom: Coucke woest op één man’

Marc Coucke droomt al maanden van een terugkeer van Romelu Lukaku naar Anderlecht. Vanuit Turkije ...

1160
1160
'Blessurecrisis bij Barça: Laporta gaat voor wereldkampioen'

FC Barcelona begon flitsend aan het seizoen, maar botste in de laatste week op zijn limieten. In de ...

55
55
Francis vreest nieuwe bom in transferwereld? "Binnen 10 jaar"

De voorbije jaren kwam het transfersysteem in het mondiale voetbal stevig onder druk te staan. In ...

64
64
Nainggolan vrijdag voor de rechter: waarvan wordt hij verdacht?

Radja Nainggolan beleeft een woelig seizoen bij Patro Eisden, want de resultaten van de ploeg vallen ...

76
76
Van Himst: "Ze hebben hem bij Anderlecht een vuile loer gedraaid"

Bij Anderlecht rekenen ze nog steeds hard op Neerpede om talent te leveren aan de A-ploeg én ...

338
338
Kompany krijgt zeer heldere opdracht van Bayern-bestuur

Vincent Kompany mag dan wel ontslagen zijn uit het ziekenhuis, maar op de bank moeten we hem ...

63
63
'Godts krijgt geweldig nieuws van PSG én privé'

Mika Godts versierde vorige zomer een absolute droomtransfer, want na een sensationeel seizoen bij ...

366
366
Union vernieuwt sneller dan verwacht: Hubert velt oordeel

De voorbije jaren bleek het elk seizoen het lot van Union dat het zijn elftal grondig moest ...

71
71
Waalse pers slaat alarm bij Duivels: Van Bommel moet ingrijpen

Volgende week is Mark van Bommel weer aan zet, want dan moet hij zijn selectie bekend maken voor de ...

236
236
TRANSFERUURTJE: 'Standard liet topper liggen, dubbele exit Anderlecht'

De zomermercato zit er al een tijdje op, maar de winterse transferperiode komt er weldra alweer aan. ...

101
101
‘Standard moet verkopen: zestal voor miljoenenjackpot’

Standard Luik vocht de afgelopen jaren tegen financiële malaise. Het ergste lijkt voorbij, maar ...

224
224

Meer sportnieuws