'Nieuwe kaakslag voor Ronaldo'

door
'Nieuwe kaakslag voor Ronaldo'

De Europa League is tegenwoordig het speelterrein van Cristiano Ronaldo, want in de Premier League komt de Portugese vedette amper nog aan de bak. Donderdagavond mocht hij nog eens de 90 minuten volmaken tegen Omonia Nicosia, waar hij met een assist Manchester United aan een 2-3-zege hielp. Het lijkt niet anders te kunnen dan dat de 37-jarige aanvaller bezig is aan zijn laatste maanden bij de club.


In de zomer wou Ronaldo al een transfer forceren omdat hij absoluut in de Champions League wou spelen, maar uiteindelijk lukte dat niet. Intussen is de vijfvoudige Gouden Bal ook nog eens gedegradeerd tot bankzitter onder Erik ten Hag en het zou goed kunnen dat hij in januari nogmaals zal proberen om te vertrekken, zeker als er niets aan zijn statuut verandert.

Maar ESPN komt met een harde conclusie voor Ronaldo. "Manchester United heeft er alle vertrouwen in dat Cristiano Ronaldo in januari bij de club zal blijven, vooral omdat niemand hem wil", meldt het medium immers. Daar zal Ten Hag wellicht blij mee zijn, want hij zou Ronaldo bij een vertrek toch graag vervangen en daar zou deze winter geen geld voor zijn.

CHELSEA
Ook in de zomer was de interesse voor Ronaldo al zeer beperkt. Het enige concrete aanbod kwam uit Saudi-Arabië, maar dat zag de speler niet zitten. Verder waren er veel geruchten over Bayern München, Napoli en Chelsea, maar concreet werden die clubs nooit. Chelsea kan misschien nog terugkeren, want bij de Blues stelde Thomas Tuchel zijn veto tegen de komst van Ronaldo en de Duitse coach werd intussen ontslagen. Daarnaast zou Galatasaray Ronaldo volgende zomer naar Turkije willen lokken.

LEES OOK: 'Barça hoest miljoenen op: eerste zomertransfer binnen'

Moet Man Utd Ronaldo in januari al laten vertrekken?

Meest recent

Standard nekt zichzelf: "Eigenlijk is het een schande"

Standard blijft dit seizoen bijzonder wisselvallig voor de dag komen. Afgelopen weekend werd een ...

0
0
'Barça hoest miljoenen op: eerste zomertransfer binnen'

FC Barcelona staat zaterdagnamiddag voor een belangrijke afspraak in La Liga. De Catalanen willen ...

11
11
Het knalt bij Club Brugge: Leko kegelt speler eruit

Bij Club Brugge is de boodschap plots keihard. Ivan Leko heeft een duidelijke keuze gemaakt en dat ...

126
126
Gecontesteerde scheidsrechter voor Genk-Gent: De Mil reageert

De strijd om de drie resterende tickets voor de Champions' Play-Offs loopt volop en dit weekend ...

101
101
'Taravel grijpt in: groot slachtoffer in basisploeg'

RSC Anderlecht krijgt zaterdagavond het bezoek van OH Leuven. Indien Paars-Wit de drie punten thuis ...

157
157
'Club Brugge maakt balans op: tweetal de uitgang gewezen'

Club Brugge heeft deze week de Champions League met opgeheven hoofd verlaten. Blauw-Zwart kan zich ...

264
264
Mazzu verrast: plots heel ander Anderlecht

OH Leuven is de laatste weken zeker niet onaardig bezig. Vorig week verloren ze nog nipt van Club ...

200
200
‘Svilar grof wild: AS Roma krijgt héél pikant voorstel

Mile Svilar is een van de beste keepers in de Serie A. De doelman van AS Roma zou de club in de ...

42
42
Plat verklapt: "Daarom spelen we graag voor Beerschot"

Beerschot vecht met KV Kortrijk, Lommel SK, Patro Eisden en RFC Luik voor de tweede plaats in de ...

60
60
Standard doet slechte zaak na draak van een wedstrijd

Standard en La Louvière namen het vanavond op tegen elkaar. Een zeer belangrijke partij voor ...

92
92
KRC Genk evenaart record: De Condé wil méér

We haalden gisteren aan dat KRC Genk zijn strafste Europese campagne ooit is aan het afwerken. Head ...

157
157
Bosz looft Belgische diamant: "Een zeer goede zaak"

Bij PSV hebben ze een geweldige geschiedenis inzake Belgische spelers. Eric Gerets, Luc Nilis, Timmy ...

57
57
Club Brugge is gewaarschuwd: "Zo gaan we niet spelen"

Sporting Charleroi speelt dit weekend in eigen huis tegen Club Brugge. Als ze nog een kans willen ...

195
195
"Van Ajax naar Anderlecht? Dat moet hij direct doen!"

RSC Anderlecht is op zoek naar een sportief directeur die dicht bij het eerste elftal staat en niet ...

364
364
Groot schandaal in Challenger Pro League: "Illegale praktijken"

Het voetbal is al vele jaren de weg kwijt. De verhalen van ‘opvallende’ figuren die in ...

298
298
Top zes? Taravel wijst naar één speler

Bij RSC Anderlecht kunnen ze mits een zege tegen OH Leuven zo goed als zekerheid verschaffen over de ...

154
154
François ontkent zeer opvallend gerucht over Wilmots

Bij Standard nam Marc Wilmots afscheid van zijn rol als lid van de raad ven bestuur bij Standard. ...

89
89
'Anderlecht gooit deur open: Vrancken naar Lotto Park?'

Wouter Vrancken duikt alweer op bij Anderlecht. Zijn naam valt bijna automatisch zodra paars-wit ...

687
687
STVV de strafste, KRC Genk dramatisch

Voor het seizoen spreken heel wat clubs altijd de ambitie uit om beter te doen. Zeker als er veel ...

118
118
Vrancken lacht 'probleem' weg: "Begint op een soap te lijken”

STVV neemt het dit weekend op tegen Royal Antwerp FC. De Kanaries zijn de grote favoriet in dit ...

139
139
'Anderlecht en JPL-rivalen zetten zinnen op nieuwe smaakmaker'

RSC Anderlecht heeft komende zomer heel wat werk. De nieuwe sportief directeur zal samen met de ...

190
190
'Club Brugge loopt jackpot mis: Inter casht op Stankovic'

Mede dankzij de fraaie campagne in de Champions League zal de kassa straks weer flink rinkelen bij ...

310
310
Oosting in vieze papieren: 5 voor 12 bij Antwerp

Na een schamele drie op 18 heeft Antwerp dringend nog eens nood aan een zege. Gemakkelijker gezegd ...

165
165
'Recordzomer wenkt: totale uitverkoop bij KRC Genk'

KRC Genk kwalificeerde zich donderdag voor de achtste finale van de Europa League, waar een aantal ...

147
147
'STVV houdt adem in: Vrancken richting Anderlecht?'

Het ziet er momenteel naar uit dat RSC Anderlecht de aanstelling van een nieuwe hoofdcoach dan toch ...

494
494

Meer sportnieuws