Ronaldo maakt 'transfer van de eeuw'

1149
Ronaldo maakt 'transfer van de eeuw'

Cristiano Ronaldo is dezer dagen bij Manchester United gedegradeerd tot invaller en mag enkel in de Europa League nog als titularis meespelen. De 37-jarige vedette zal zo extra hard balen dat hij in de zomer geen transfer wist te forceren, al is hij nu wel zeker bezig aan zijn laatste maanden op Old Trafford. Zijn contract loopt immers na dit seizoen af en de kans lijkt onbestaande dat hij nog zal bijtekenen.


De vraag is dan natuurlijk waar de toekomst van Ronaldo wel zal liggen. Een terugkeer naar Sporting Lissabon, de club waar het voor de Portugees allemaal begon - lijkt een natuurlijke optie te zijn. Maar mogelijk kan hij een andere verrassende keuze maken. Volgens Fotomac wil Galatasaray voor de 'transfer van de eeuw' in Turkije zorgen door Ronaldo te verleiden.

De traditionele grootmacht wil zich herpakken nadat het vorig seizoen op een beschamende dertiende plaats eindigde en pakte daarvoor deze zomer al uit met de komst van Mauro Icardi en Rode Duivel Dries Mertens. Maar in 2023 wil Gala dus nog een stap verder gaan met het strikken van Ronaldo. Diens riante salaris zou geen struikelblok vormen.

SPONSOR
Ronaldo verdient op Old Trafford nog altijd rond de 440.000 euro per week, maar vicevoorzitter en steenrijke zakenman Erden Timur is bereid een handje te helpen bij he inwilligen van de eisen van de vedette. Als Mertens ook volgend seizoen in Istanboel blijft, kan hij er dus deel uitmaken van een indrukwekkende voorhoede, zij het wel eentje op leeftijd.

LEES OOK: Ronaldo raakt iedereen diep met hartverscheurend nieuws

Zal Galatasaray erin slagen Ronaldo te strikken?

Meest recent

Club Brugge rolt spierballen: vuurwerk op wintermercato

Ivan Leko wil niet te lang stilstaan bij de Champions League-triomf tegen PSV, want over een paar ...

6
6
De Winter stopt als Rode Duivel: échte reden bekend

Bij de bekendmaking van zijn selectie voor het aankomende tweeluik in de Nations League dropte Mark ...

41
41
Club Brugge slikt bittere pil: opdoffer uit ziekenboeg

De belangrijke affiches volgen mekaar snel op voor Club Brugge, dat een paar dagen na de zege tegen ...

75
75
Bruno blijft puzzelen: nieuw experiment in Brugge?

Of het advies van zijn bazen er iets mee te maken heeft valt sterk te betwijfelen, maar na een lange ...

91
91
Leko spreekt klare taal over leegloop bij Club Brugge

Met alweer een zege, dit keer op bezoek bij PSV, blijft Club Brugge hoge ogen gooien in de Champions ...

136
136
Antwerp incasseert mokerslag: twee sterkhouders out

Na de schamele vier op 24 lijken Marvin Compper zijn dagen op de Bosuil stilaan geteld. Thuis tegen ...

37
37
Leko met handen in het haar: Club vreest rampscenario

Club Brugge krijgt weinig tijd om na te genieten van de Champions League-zege tegen PSV, want zondag ...

251
251
‘Do or die’ voor Compper? Antwerp-coach slaat terug

Marvin Compper wordt al een tijdje genoemd bij een ontslag bij Royal Antwerp FC. De resultaten op de ...

36
36
Sam Kerkhofs en Stijn Stijnen lijnrecht tegenover elkaar

Komende speeldag staat een interessante affiche op het programma in de Challenger Pro League. ...

49
49
De Winter-situatie escaleert: Van Bommel verliest pedalen

De situatie van Koni De Winter bij de Rode Duivels staat plots op ontploffen. Mark van Bommel dropte ...

96
96
Van Bommel onthult: Genk en Club-talenten nét niet

Mark van Bommel heeft de selectie van de Rode Duivels bekendgemaakt voor komende interlandperiode. ...

232
232
Uitblinker Koffi legt opvallende actie na Celta-Union uit

Union SG stuntte door met 1-2 te winnen op het veld van Celta de Vigo. De Brusselaars zagen op ...

25
25
Van Gucht oog in oog met vijand: "Moet fouten erkennen"

Ruben Van Gucht heeft er een bijzondere week opzitten. De presentator nam voor het eerst plaats aan ...

28
28
Kongolo deelt opmerkelijk verhaal over eerste selectie

Mark van Bommel heeft vrijdag toch voor een grote verrassing gezorgd bij het bekendmaken van zijn ...

74
74
Bondscoach Portugal spreekt na afscheid Ronaldo, Forbs juicht

Portugal verzekerde zich in oktober al van kwalificatie voor de kwartfinales van de Nations League, ...

131
131
Assistent komt met hoopgevende update over Kompany

De voorbije weken moest Bayern München het zien te stellen zonder Vincent Kompany. Onze ...

18
18
Jonge Duivels met Fofana, Vermeeren verrassende afwezige

Naast de Rode Duivels komen in de nakende interlandbreak ook de Jonge Duivels in actie. Zij wisten ...

59
59
Van Bommel sluit deur helemaal voor Duivel: "Zijn beslissing"

Mark van Bommel heeft vrijdag zijn selectie vrijgegeven voor het tweeluik tegen Turkije en ...

366
366
Van Bommel verrast: debuut voor Genkie én Cuypers

Vrijdagmiddag heeft Mark van Bommel in het nationaal trainingscentrum in Tubeke zijn selectie ...

219
219
TRANSFERUURTJE: 'Anderlecht geweigerd, Club vindt diamant'

De zomermercato zit er al een tijdje op, maar de winterse transferperiode komt er weldra alweer aan. ...

193
193
Zaak Eddy Snelders: beslissing rechtbank slaat in als bom

Na ruim zeven maanden achter de tralies staat Eddy Snelders (67) opnieuw voor een ingrijpende ...

197
197
De Roeck legt keuze uit: meteen straffe taal bij STVV

Jonas De Roeck is de nieuwe hoofdtrainer van STVV. De T1 gaat opnieuw aan de slag bij de Kanaries en ...

100
100
Update over Kompany: wanneer terugkeer bij Bayern?

Vincent Kompany is momenteel herstellende van een hersenvliesontsteking. De Belgische oefenmeester ...

53
53
Vlak voor selectie Van Bommel: Rode Duivel afgemaakt

Vanmiddag om 12u zal bondscoach Mark van Bommel de selectie van de Rode Duivels bekendmaken. De ...

135
135
Groot KAA Gent-probleem blootgelegd op KuPS

KAA Gent was uitstekend aan het seizoen begonnen, maar afgelopen speeldag ging het voor een eerste ...

94
94

Meer sportnieuws