Ronaldo maakt 'transfer van de eeuw'

door
Ronaldo maakt 'transfer van de eeuw'

Cristiano Ronaldo is dezer dagen bij Manchester United gedegradeerd tot invaller en mag enkel in de Europa League nog als titularis meespelen. De 37-jarige vedette zal zo extra hard balen dat hij in de zomer geen transfer wist te forceren, al is hij nu wel zeker bezig aan zijn laatste maanden op Old Trafford. Zijn contract loopt immers na dit seizoen af en de kans lijkt onbestaande dat hij nog zal bijtekenen.


De vraag is dan natuurlijk waar de toekomst van Ronaldo wel zal liggen. Een terugkeer naar Sporting Lissabon, de club waar het voor de Portugees allemaal begon - lijkt een natuurlijke optie te zijn. Maar mogelijk kan hij een andere verrassende keuze maken. Volgens Fotomac wil Galatasaray voor de 'transfer van de eeuw' in Turkije zorgen door Ronaldo te verleiden.

De traditionele grootmacht wil zich herpakken nadat het vorig seizoen op een beschamende dertiende plaats eindigde en pakte daarvoor deze zomer al uit met de komst van Mauro Icardi en Rode Duivel Dries Mertens. Maar in 2023 wil Gala dus nog een stap verder gaan met het strikken van Ronaldo. Diens riante salaris zou geen struikelblok vormen.

SPONSOR
Ronaldo verdient op Old Trafford nog altijd rond de 440.000 euro per week, maar vicevoorzitter en steenrijke zakenman Erden Timur is bereid een handje te helpen bij he inwilligen van de eisen van de vedette. Als Mertens ook volgend seizoen in Istanboel blijft, kan hij er dus deel uitmaken van een indrukwekkende voorhoede, zij het wel eentje op leeftijd.

LEES OOK: 'United grijpt hard in: Lammens krijgt cruciaal transfernieuws'

Zal Galatasaray erin slagen Ronaldo te strikken?

Meest recent

Enorme kater AA Gent: KVM pakt gouden punt in 95ste minuut

KV Mechelen heeft het andermaal geflikt in de slotfase. Malinwa leek nochtans met een nederlaag op ...

30
30
Fiasco dreigt voor Club: stadiondrama loert om de hoek

Club Brugge leek eindelijk uitzicht te krijgen op zijn nieuwe stadion, maar ook nu kan het weer ...

283
283
Ferrera slaat op tafel bij Dender na zege van de hoop

Dender won met 0-1 van La Louvière en de rode lantaarn kan zich zo vasthouden aan een vleugje ...

28
28
Van de hel naar de hemel: Pocognoli op handen gedragen

Sebastien Pocognoli ging van Union SG naar AS Monaco en kreeg in Frankrijk de ene na de andere klap. ...

48
48
Taravel haalt verwoestend uit: groot probleem bloot

RSC Anderlecht kreeg in de eerste helft kletsen van Club Brugge. Blauw-Zwart stond na 45 minuten al ...

119
119
El Hadj spreekt kritiek STVV tegen: “Absoluut niét”

Union SG won met het kleinste verschil van Sint-Truiden VV. De Brusselse club blijft zo leider in de ...

49
49
Llansana neemt geen blad voor de mond: “Vernedering”

RSC Anderlecht kreeg in de eerste helft een pak voor de broek van Club Brugge, maar in de tweede ...

131
131
Hans Vanaken verrast met uitspraken na Anderlecht

Club Brugge won met 4-2 van RSC Anderlecht. De eerste helft van Blauw-Zwart was wervelend, maar ...

394
394
Dender grijpt laatste strohalm in strijd om behoud

Dender staat voor een loodzware opdracht om in de Relegation Play-Off nog het behoud te verzekeren. ...

66
66
De Mil moet één keer wijzigen, 2 nieuwkomers bij KVM

De eerste speeldag in de Champions' Play-Off wordt maandagavond afgesloten met een partij tussen AA ...

31
31
Atalanta dankt 'assist king' Charles voor ruime zege

Atalanta heeft maandag in de Serie A een uitstekende zaak gedaan in de strijd om een Champions ...

24
24
Anderlecht rekent zich rijk: Real Madrid & co zien sterretjes

RSC Anderlecht nam de afgelopen dagen deel aan het bekende toernooi in Amsterdam: de Future Cup. ...

169
169
Leko noemt verrassende oorzaak voor instorting Club

Club Brugge heeft zijn play-offs geopend met een overwinning tegen Anderlecht, maar helemaal ...

239
239
Kranten streng: 3 drietjes bij dramatisch Anderlecht

Anderlecht dreigt in de Champions' Play-Off stilaan een figurant te worden. Paars-Wit zakte al weg ...

464
464
Onvrede ondanks zege bij Club: "Dat mag echt niet"

Club Brugge heeft zijn start in de Champions' Play-Off niet gemist. Het blijft in het spoor van ...

181
181
Ontgoocheling bij Anderlecht: "Eerste helft was héél slecht"

Anderlecht is er niet in geslaagd om een goede start te nemen in de Champions' Play-Off. Het leed al ...

161
161
Eén helft wervelen volstaat: Club telt Anderlecht uit

Club Brugge heeft ervoor gezorgd dat het in het spoor blijft van Union in de titelstrijd. In de ...

144
144
'Hayen kan opgelucht ademhalen na blessurenieuws'

KRC Genk likte tijdens de interlandbreak zijn wonden na het missen van de top zes. De Limburgers ...

90
90
Vertrek bij Real? Vinicius Junior spreekt klare taal

De komende dagen zullen weer alle ogen gericht zijn op de Champions League, waarin de ...

73
73
Anderlecht ziet sterretjes: fans duiden zondebok aan

De klassieker tussen Club Brugge en Anderlecht is voor beide teams van cruciaal belang. Paars-Wit ...

376
376
Pocognoli zorgt voor straffe reeks: CL op komst?

In oktober was er de nodige ophef toen Sébastien Pocognoli plots zijn biezen pakte bij Union. ...

61
61
Verrassende optie bij Duivels: "Vuurtje brandt weer"

Zowat anderhalve maand voor de selectie voor het WK bekendgemaakt moet worden, zijn er nog de nodige ...

91
91
'Dwomoh probeert carrière met transfer weer te lanceren'

Het Belgische voetbal blijft heel wat grote talenten produceren, al kunnen die niet allemaal de hoge ...

61
61
11 namen: Vanaken terug bij Club, Taravel verrast

Er wordt op Paasmaandag heel wat gevoetbald in de Jupiler Pro League. De dag wordt afgetrapt met de ...

179
179
Malinwa-hit Van Brederode scoort met knappe voetbaldochter

Bij KV Mechelen staat alles op scherp. De club begint straks aan de eerste Champions' Play-Offs uit ...

59
59

Meer sportnieuws