Ronaldo maakt 'transfer van de eeuw'

1149 stemmen
Ronaldo maakt 'transfer van de eeuw'

Cristiano Ronaldo is dezer dagen bij Manchester United gedegradeerd tot invaller en mag enkel in de Europa League nog als titularis meespelen. De 37-jarige vedette zal zo extra hard balen dat hij in de zomer geen transfer wist te forceren, al is hij nu wel zeker bezig aan zijn laatste maanden op Old Trafford. Zijn contract loopt immers na dit seizoen af en de kans lijkt onbestaande dat hij nog zal bijtekenen.


De vraag is dan natuurlijk waar de toekomst van Ronaldo wel zal liggen. Een terugkeer naar Sporting Lissabon, de club waar het voor de Portugees allemaal begon - lijkt een natuurlijke optie te zijn. Maar mogelijk kan hij een andere verrassende keuze maken. Volgens Fotomac wil Galatasaray voor de 'transfer van de eeuw' in Turkije zorgen door Ronaldo te verleiden.

De traditionele grootmacht wil zich herpakken nadat het vorig seizoen op een beschamende dertiende plaats eindigde en pakte daarvoor deze zomer al uit met de komst van Mauro Icardi en Rode Duivel Dries Mertens. Maar in 2023 wil Gala dus nog een stap verder gaan met het strikken van Ronaldo. Diens riante salaris zou geen struikelblok vormen.

SPONSOR
Ronaldo verdient op Old Trafford nog altijd rond de 440.000 euro per week, maar vicevoorzitter en steenrijke zakenman Erden Timur is bereid een handje te helpen bij he inwilligen van de eisen van de vedette. Als Mertens ook volgend seizoen in Istanboel blijft, kan hij er dus deel uitmaken van een indrukwekkende voorhoede, zij het wel eentje op leeftijd.

LEES OOK: 'Europese grootmacht klopt aan voor Karetsas & De Cat'

Zal Galatasaray erin slagen Ronaldo te strikken?

Meest recent

Belgisch WK-experiment draait uit op Nederlandse vernedering

Zowel Nederland als België zijn erbij op het ondertussen gestarte WK in Mexico, de Verenigde ...

8
8
Niemand praat over hem: “Hij is stille joker van Rode Duivels”

De Rode Duivels stomen zich volop klaar voor maandag, wanneer ze tegen Egypte aan hun WK beginnen. ...

23
23
'Jackpottransfer Trossard? Netto maandloon onthuld'

Leandro Trossard begint straks wellicht als titularis aan het WK bij de Rode Duivels, nadat hij een ...

81
81
Zwaait Courtois te vroeg af? Opmerking doet twijfelen

De kans lijkt groot dat dit WK het laatste kunstje van Thibaut Courtois als Rode Duivel zal worden. ...

22
22
Van K3 naar WK: Kathleen Aerts met eerlijke bekentenis

Van een uitzinnige AFAS Dome naar een kolkend voetbalstadion met 87.000 supporters. Kathleen Aerts ...

8
8
Liverpool stuurt nu ook Belg de laan uit

Van Liverpool werd dit seizoen enorm veel verwacht, nadat het een jaar geleden kampioen werd en maar ...

28
28
'Club drukt door: verrassende miljoenenaanwinst op komst'

Club Brugge is er doorgaans vroeg bij om zijn transferhuiswerk af te ronden, maar voorlopig bleef ...

244
244
TRANSFERUURTJE: 'Toptransfer Duranville, Club druk in de weer'

De zomermercato nadert met rasse schreden, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn al druk in ...

146
146
Courtois doet onthulling: “Kinderen kiezen Spanje”

Thibaut Courtois is mogelijk aan zijn laatste tornooi met de Rode Duivels bezig. De doelman is nog ...

92
92
‘Zoektocht nieuwe T1: twee namen, deadline Anderlecht’

RSC Anderlecht is op zoek naar een nieuwe hoofdtrainer. De eerste opdracht van Antoine Sibierski ...

447
447
Valse start WK? FIFA krijgt volle laag na pijnlijke beelden

De eerste twee wedstrijden van het WK 2026 in de Verenigde Staten, Mexico en Canada zitten erop. ...

449
449
SK Beveren slaat toe: ambities voor JPL scherp

SK Beveren werd afgelopen seizoen ongeslagen kampioen in de Challenger Pro League en zal volgend ...

143
143
Hugo Broos verrast na WK-deceptie: Verheyen in de bres

Het Zuid-Afrika van Hugo Broos is op een valse noot aan het WK gestart. Tegen gastland Mexico ging ...

81
81
Na scheiding Deschacht: Coorevits onthult pijnlijk verleden

Annelien Coorevits lag recent zwaar onder vuur bij Temptation Island. Eén van de deelnemers ...

80
80
Lommel legt transferplannen voor terugkeer in JPL op tafel

De Jupiler Pro League wordt komend seizoen weer gespeeld in een klassieke competitie met achttien ...

171
171
WK-selectie kost Hans Vanaken bijzonder familiemoment

Hans Vanaken vertoeft momenteel met de Rode Duivels op het WK. Daar hoopt hij eindelijk een rol van ...

72
72
'De Bruyne en Lukaku verwelkomen nieuwe Belg bij Napoli'

Het is voorlopig nog een beetje koffiedik kijken of Kevin De Bruyne en Romelu Lukaku volgend seizoen ...

120
120
Vandenbempt ergert zich kapot aan één ding op dit WK

Het WK is eindelijk van start gegaan en de eerste wedstrijddag zit erop. Mexico en Zuid-Korea zijn ...

409
409
Heldenrol bijna in het water: Oh doet straffe onthulling

De eerste wedstrijden van het WK zijn achter de rug en daarbij was meteen een hoofdrol weggelegd ...

34
34
Courtois onthult aanvaringen met nieuwe coach Mourinho

Thibaut Courtois dropte donderdag op zijn persconferentie een bommetje door te verklaren dat de kans ...

193
193
Sporting Hasselt en Patro blijven maar toeslaan

In de Challenger Pro League gaat het seizoen doorgaans wat later van start, maar enkele clubs zijn ...

110
110
‘De Cat lokt verrassende belangstelling uit Parijs’

Anderlecht zag deze week zijn kassa al een eerste keer rinkelen met de verkoop van Keisuke Goto aan ...

332
332
Garcia zit met Lukaku-bom vlak voor WK-start

Romelu Lukaku wil een rol van betekenis spelen op het WK. Zijn hoofd wil vooruit, zijn lichaam hinkt ...

175
175
Union en Club balen: geen extra WK-ganger

Het WK werd donderdagavond afgetrapt, maar dat betekent niet dat alle selecties al helemaal ...

77
77
‘Kompany met grote zak geld naar Brugge’

Club Brugge is deze zomer met Aleksandar Stankovic al één goudhaantje verloren, maar ...

877
877

Meer sportnieuws