Hong verrast met speler die het meeste indruk maakte

91 stemmen
Hong verrast met speler die het meeste indruk maakte

AA Gent gaat donderdagavond tegen Djurgardens op zoek naar zijn tweede zege in de Conference League na een vier op zes in zijn eerste twee wedstrijden. De Buffalo's beleven een seizoen met pieken en dalen, met een pijnlijke uitschakeling in de voorrondes van de Conference League en momenteel slechts een negende plaats in de Jupiler Pro League. Er zijn wel enkele lichtpuntjes.


Zo bleek bijvoorbeeld de transfer van Huyn-seok Hong meteen een schot in de roos. De Zuid-Koreaanse middenvelder kwam in de zomer voor 1,5 miljoen euro over van het Oostenrijkse LASK en scoorde bij zijn debuut tegen KV Oostende meteen met een knappe omhaal. Hij verdween daarna niet meer uit het elftal, ondanks dat Hein Vanhaezebrouck nog meer dan genoeg andere opties heeft.

Intussen kon Hong al lang genoeg kennismaken met het Belgische voetbal en een aantal spelers konden al indruk op hem maken. "Ik moet nog efficiënter worden, defensief kan het positioneel beter. Op dat vlak steel ik met mijn ogen van Vadis Odjidja en Sven Kums. Wie nog indruk op me maakte? De nummer 10 van Anderlecht. Een kleine middenvelder. Yari Verschaeren? Ja, dat is hem. Een snelle en intelligente speler", verrast hij in Het Laatste Nieuws.

KRITIEK
Dat Hong uitgerekend voor Verschaeren kiest, is ergens wel opmerkelijk. De 21-jarige middenvelder van Anderlecht beschikt natuurlijk over onmiskenbaar talent, maar kon dit seizoen nog niet overtuigen. Hij scoorde nog maar één keer en kreeg de voorbije weken veel kritiek voor zijn magere statistieken en de indruk heerst dat hij blijft stilstaan in zijn ontwikkeling. Verschaeren zit zeker niet in zijn beste vorm, maar daar kijkt Hong dus voorbij.

LEES OOK: AA Gent en Standard verzorgen spektakel in oefenduels

Kan je begrijpen dat hij onder de indruk was?

Meest recent

'Te vroeg verkocht door Renard? Ex-RSCA'er plots grof wild'

Bij RSC Anderlecht maakten ze de afgelopen jaren héél veel verkeerde keuzes. Daardoor ...

12
12
Anderlecht in tijdsnood: Sibierski moet doorschakelen

Anderlecht speelde 0-0 tegen Boulogne. Een oefenmatch wil weinig zeggen, maar het is wél ...

63
63
Mbappé loodst Frankrijk voorbij schandalig Paraguay

Frankrijk nam het om 23u op tegen Paraguay. Les Bleus waren uiteraard de grote favoriet. Konden ze ...

145
145
Geen twijfel: waarom De Bruyne nét wel moet starten tegen de VS

Bondscoach Rudi Garcia gaat wisselen tegen de Verenigde Staten. Ondergetekende liet al meermaals ...

231
231
Belgische zorgen: drie Rode Duivels twijfelachtig voor VS

De Rode Duivels maken zich klaar voor de achtste finales van het WK tegen de Verenigde Staten, maar ...

277
277
Genadeloos Marokko kegelt Canada uit het WK

Marokko en Canada namen het vanavond tegen elkaar op in de eerste achtste finale. Het werd geen ...

85
85
Westerlo heeft wéér beet en passeert langs de kassa

KVC Westerlo heeft vandaag weer een uitgaande transfer afgerond. De Kemphanen hebben zoals verwacht ...

73
73
Club Brugge-fans schrikken: 10M voor oude bekende uit JPL

Club Brugge speurt verder naar extra versterking op de flank en kan daarvoor uitkomen bij een naam ...

547
547
'Standard heeft topkandidaat als nieuwe investeerder'

Standard heeft na vele maanden zoeken nog steeds geen overnemer of extra investeerder gevonden. Dat ...

305
305
Lukebakio duidelijk: "Moeten we echt alleen over hen spreken?"

Als Dodi Lukebakio invalt, dan zorgt hij héél vaak voor gevaar. Velen zijn ondertussen ...

138
138
Witsel beschermt bekritiseerde Duivel: "Komt goed!"

Axel Witsel sprak zopas met de Belgische pers in Seattle. De ervaren Rode Duivel sprak er onder meer ...

137
137
Defour ziet oplossing voor énorm pijnpunt bij België

De Rode Duivels spelen dinsdagochtend de achtste finales tegen de Verenigde Staten. In Het Belang ...

130
130
West Ham United stelt Belg aan als 'Hoofd Rekrutering'

West Ham United heeft op een van de cruciale posities binnen de club een Belg aangsteld, dat maakten ...

13
13
AA Gent en Standard verzorgen spektakel in oefenduels

AA Gent en Standard speelden namiddag een oefenduel. De Buffalo's hadden meteen een stevige partij ...

106
106
'Trossard verlaat Arsenal: deal bijna rond'

Leandro Trossard is de laatste matchen zeer goed op dreef op het WK. De ervaren aanvaller zal na het ...

308
308
Nederland verrast: "Garcia had hem moeten oproepen"

De Rode Duivels staan in de achtste finales. Dat gebeurde met horten en stoten, maar ze staan er ...

133
133
'Anderlecht hoopt op De Cat: volgende club haakt af'

Nathan De Cat zijn toekomst is nog steeds onduidelijk. Waar speelt de jonge middenvelder de komende ...

443
443
Bekende WK-ganger zet deur open voor JPL-transfer

Gaan we weldra opnieuw een 'Paul Okon' in de Jupiler Pro League zien? Paul Okon-Engstler speelde een ...

109
109
Bosz zorgt meteen voor flinke opschudding bij PSV

Nederland en Ronald Koeman gingen uit elkaar. Peter Bosz wordt genoemd als een grote kandidaat om ...

41
41
Club Brugge en KRC Genk openen met overwinningen

Er stonden namiddag een aantal oefenmatchen op het programma. KRC Genk ging op bezoek bij ...

143
143
Debuut Biancone en Pétrot, geen zege voor Anderlecht

RSC Anderlecht speelde om 14u zijn eerste oefenmatch tegen US Boulogne. Wat wisten de Brusselaars te ...

583
583
'Standard ruikt miljoenen: Como klopt aan'

Gaat Standard een van zijn grote talenten verliezen? Het zou zomaar kunnen, want de interesse neemt ...

221
221
"Via Feyenoord bij de Rode Duivels? Waarom niet?"

De Rode Duivels maken zich klaar voor de match tegen de Verenigde Staten. In België en ...

75
75
'Anderlecht haakt af: peperdure vraagprijs'

RSC Anderlecht heeft nood aan aanvallende versterking. De Brusselaars hebben al jaren een probleem ...

375
375
Club Brugge haalt negen jongeren bij de A-kern

Club Brugge is momenteel bezig aan zijn oefenmatch tegen KV Kortrijk. Blauw-Zwart haalde negen jonge ...

288
288

Meer sportnieuws