Hong verrast met speler die het meeste indruk maakte

91 stemmen
Hong verrast met speler die het meeste indruk maakte

AA Gent gaat donderdagavond tegen Djurgardens op zoek naar zijn tweede zege in de Conference League na een vier op zes in zijn eerste twee wedstrijden. De Buffalo's beleven een seizoen met pieken en dalen, met een pijnlijke uitschakeling in de voorrondes van de Conference League en momenteel slechts een negende plaats in de Jupiler Pro League. Er zijn wel enkele lichtpuntjes.


Zo bleek bijvoorbeeld de transfer van Huyn-seok Hong meteen een schot in de roos. De Zuid-Koreaanse middenvelder kwam in de zomer voor 1,5 miljoen euro over van het Oostenrijkse LASK en scoorde bij zijn debuut tegen KV Oostende meteen met een knappe omhaal. Hij verdween daarna niet meer uit het elftal, ondanks dat Hein Vanhaezebrouck nog meer dan genoeg andere opties heeft.

Intussen kon Hong al lang genoeg kennismaken met het Belgische voetbal en een aantal spelers konden al indruk op hem maken. "Ik moet nog efficiënter worden, defensief kan het positioneel beter. Op dat vlak steel ik met mijn ogen van Vadis Odjidja en Sven Kums. Wie nog indruk op me maakte? De nummer 10 van Anderlecht. Een kleine middenvelder. Yari Verschaeren? Ja, dat is hem. Een snelle en intelligente speler", verrast hij in Het Laatste Nieuws.

KRITIEK
Dat Hong uitgerekend voor Verschaeren kiest, is ergens wel opmerkelijk. De 21-jarige middenvelder van Anderlecht beschikt natuurlijk over onmiskenbaar talent, maar kon dit seizoen nog niet overtuigen. Hij scoorde nog maar één keer en kreeg de voorbije weken veel kritiek voor zijn magere statistieken en de indruk heerst dat hij blijft stilstaan in zijn ontwikkeling. Verschaeren zit zeker niet in zijn beste vorm, maar daar kijkt Hong dus voorbij.

LEES OOK: AA Gent rondt héél opvallende transfer officieel af

Kan je begrijpen dat hij onder de indruk was?

Meest recent

Anderlecht vloekt luidop: extra hinderpaal tegen Hammarby

RSC Anderlecht begint weldra aan zijn nieuwe seizoen. In de tweede voorronde van de Europa League ...

23
23
'Transferspektakel Club Brugge: twee topdeals in pijplijn'

Club Brugge is voorlopig niet aan een overtuigende oefencampagne bezig en verloor vrijdagavond ook ...

157
157
Kompany vreest mokerslag: Kane kan voor 300M kiezen

Vincent Kompany heeft Harry Kane belangrijker dan ooit gemaakt bij Bayern. Toch dreigt hij zijn ...

54
54
Gevolgen Antwerp-overname: transfervuurwerk en (Belgische) trainer

Na een soap van enkele maanden is de overname van Antwerp FC eindelijk rond. Een consortium rond ...

381
381
Atlético Madrid snoeihard: "Mag niet weg voor 200 miljoen"

Atlético Madrid speelt het spel keihard. Eén van de smaakmakers wil de club graag ...

108
108
Hoezo, geen geld? Ajax pakt uit met monstertransfer

Ajax is de afgelopen jaren een club op drift. De Amsterdammers zakten ver terug, ook financieel was ...

145
145
Deschamps en Konaté hebben nog één groot WK-doel

Frankrijk en Engeland spelen de match die ze niet wilden spelen: de troostfinale op het WK. Didier ...

31
31
Leko kondigt vertrekker aan bij Club Brugge

Club Brugge gaat nog een drukke zomermercato tegemoet. Er vertrokken al een aantal spelers en er ...

452
452
Pover Club Brugge gaat alweer onderuit in oefenpot

Club Brugge speelde vanavond een oefenduel tegen sc Heerenveen. Er werd vier keer dertig minuten ...

265
265
Fans van Antwerp hebben meteen boodschap voor Vandenhaute

Wouter Vandenhaute is de nieuwe groot baas van Royal Antwerp FC. Samen met heel wat andere ...

503
503
Vandenhaute en Alderweireld met eerste reactie na overname

Royal Antwerp FC is officieel overgenomen. De club maakte dat vandaag officieel bekend. Wouter ...

570
570
'Salah verrast iedereen en heeft akkoord met nieuwe club'

Mo Salah heeft zijn nieuwe club zo goed als beet. De Egyptenaar heeft een mondeling akkoord bereikt ...

151
151
'Club Brugge houdt adem in: Vermant hakt plots knoop door'

Club Brugge houdt de adem in rond Romeo Vermant. De beslissing is nog niet officieel uitgesproken, ...

749
749
Overname een feit: Paul Gheysens met boodschap aan RAFC-fans

Paul Gheysens heeft Royal Antwerp FC dan toch verkocht. De voorzitter vond een akkoord met Wouter ...

286
286
Done deal: Wouter Vandenhaute neemt Antwerp over

De kogel is door de kerk: Wouter Vandenhaute wordt de nieuwe hoofdaandeelhouder van Royal Antwerp ...

532
532
Anderlecht gaf nu wel toe: "Probeerden in januari al bij RSCA"

La Louvière heeft met de komst van Anas Tajaouart een veelbelovende versterking ...

264
264
Sommer verklaart: "Daarom koos ik voor Club Brugge"

Club Brugge haalde met Yann Sommer een grote naam naar de Jupiler Pro League. De 37-jarige Zwitser ...

325
325
Vannieuwkerke doorbreekt stilte met emotioneel WK-bericht

Het WK van de Rode Duivels eindigde vorig weekend met een stevige domper. België hield Spanje ...

203
203
'AS Roma klopt aan voor sterkhouder van KRC Genk'

Bij KRC Genk gaat er deze mercato nog heel veel gebeuren, zowel in- als uitgaand. Vanuit Italië ...

519
519
'Club Brugge duwt door en biedt 8 miljoen euro'

Club Brugge verliest Christos Tzolis en moet dus op zoek naar een nieuwe flankaanvaller. Meer zelfs, ...

468
468
Lierse SK pakt uit met héél stevige aanwinst

Lierse SK heeft vandaag een zeer opvallende aanwinst aangekondigd. De club uit de Challenger Pro ...

97
97
Cercle Brugge stelt nieuwe middenvelder voor

De Belgische ploegen blijven zich versterken. Ze kijken daarbij vooral naar het buitenland. Zo heeft ...

64
64
Vrancken heeft beet en shopt in de Jupiler Pro League

Wouter Vrancken koos deze zomer voor een verrassende uitdaging. Na een topseizoen koos hij ervoor om ...

66
66
'Club met de handen in het haar voor Supercup én JPL-start'

De eerste grote test voor Club Brugge wordt de Belgische Supercup tegen Union SG. Op 31 juli neemt ...

908
908
Burgess wees monstercontract af: groots plan met KAA Gent

Christian Burgess verliet Union SG na jaren trouwe dienst. Beide partijen kwamen er niet uit tijdens ...

389
389

Meer sportnieuws