'Derde grootmacht meldt zich voor Trossard'

door
'Derde grootmacht meldt zich voor Trossard'

Leandro Trossard is hot, anders kan je het niet stellen. Tijdens de interlandbreak vonden velen al dat hij in de basis had moeten staan bij de Rode Duivels tegen Wales en Nederland in de plaats van Eden Hazard en vorig weekend zette de 27-jarige aanvaller dat statement nog wat extra kracht bij door op Anfield tegen Liverpool een hattrick te scoren.


Daarmee hielp Trossard eigenhandig zijn Brighton aan een knap 3-3-gelijkspel, waardoor de ploeg nog steeds in de top vier van de Premier League blijft meedraaien. Het hoeft niet te verbazen dat onze landgenoot met dergelijke prestaties ook grof wild is op de transfermarkt, ook gezien zijn interessante contractsituatie. Hij ligt nog vast tot het einde van dit seizoen met optie op één extra jaar. Als Trossard niet bereid blijkt om bij te tekenen, zal Brighton dus bijna niet anders kunnen dan in de zomer meewerken aan een transfer.

Trossard weigert zelf ook de deur te sluiten voor een vertrek en genoot de voorbije weken ook al interesse van Arsenal en Chelsea. Aan dat lijstje mag nu nog een derde grootmacht toegevoegd worden, want Fichajes stelt dat ook Atletico Madrid zijn situatie in de gaten houdt. In de Spaanse hoofdstad zou Trossard na Yannick Carrasco en Axel Witsel al de derde Rode Duivel kunnen worden.

NIEUWE UITDAGING
Het lijkt in ieder geval het perfecte moment voor Trossard om een stap hogerop te zetten. In december viert hij zijn 28ste verjaardag en dus is hij in principe bezig aan de beste jaren van zijn carrière. Bovendien is hij ook al bezig aan zijn vierde seizoen bij Brighton, dat in de zomer van 2019 15,5 miljoen euro neertelde om hem weg te plukken bij KRC Genk.

LEES OOK: Club likt Madrileense wonde: "Dát was het pijnlijkste moment"

Zou Atletico Madrid een goede stap zijn voor Trossard?

Meest recent

"De Redder" - Courtois laat Spanjaarden uit hun dak gaan

Real Madrid treedt binnen een tweetal weken aan in de 1/8ste finales van de Champions League. De ...

1
1
UCL: Verleningen fnuiken Juve-sprookje, Real dankt sterke Courtois

Woensdag zijn de laatste tickets voor de 1/8ste finales van de Champions League uitgedeeld. Real ...

30
30
'Lammens verstomt: bizarre keeperswending United'

Senne Lammens werd de voorbije dagen opnieuw bewierrookt bij Manchester United na zijn sterke ...

85
85
'Plotse ommekeer: Anderlecht lonkt naar Ajax voor nieuwe TD'

Nu de kans steeds groter wordt dat Jérémy Taravel het seizoen zal uitdoen als ...

124
124
Overmars aan zet: zaakwaarnemer geeft grote transferhint

Antwerp FC wil dit seizoen alsnog een Europees ticket veroveren, via eender welke play-off. ...

241
241
Totale exodus Club Brugge: halve basisploeg richting uitgang

Voor het tweede jaar op rij de 1/8ste finales halen zat er uiteindelijk niet in, maar Club Brugge ...

288
288
Groot feest bij Beveren: "Of ik dít ook in de JPL zal doen?"

Het is eind februari en de eerste promovendus voor komend seizoen is al bekend. Het ongeslagen SK ...

125
125
Sensatie in Bergamo! Atalanta wipt Dortmund met penalty in 98ste

Atalanta BC heeft zich woensdagavond geplaatst voor de 1/8ste finales van de Champions League. De ...

89
89
Lukaku-twist: schokkende transfer voor Anderlecht-comeback?

De terugkeer van Romelu Lukaku blijft met horten en stoten verloren. Voorlopig moet de Rode Duivel ...

460
460
Club likt Madrileense wonde: "Dát was het pijnlijkste moment"

De Champions League-campagne van Club Brugge zit erop dit seizoen. Ondanks een meer dan degelijk ...

284
284
Het rommelt bij Antwerp: speelt Gheysens macht kwijt?

Antwerp praat met externe investeerders: het staat nu zwart op wit in de jongste financiële ...

252
252
Prestianni gooit na racismerel nog extra olie op het vuur

Om 21u staan Real Madrid en Benfica tegenover elkaar in hun terugwedstrijd in de tussenronde van de ...

161
161
Joos tipt opvallende versterking voor Club en RSCA

De wintermercato zit er nog niet zo lang op, maar toch zullen vele clubs nu al bezig zijn met het ...

267
267
‘Dreun bij Club: ijskoude douche voor miljoenenman’

Club Brugge kijkt opnieuw rond voor een extra centrale verdediger — en dat zegt veel over de ...

410
410
Bloedvorm op komst? Lukaku brengt grote opsteker

Het is voorlopig nog niet het seizoen geweest van Romelu Lukaku. De Rode Duivel viel in augustus uit ...

63
63
'Dender handelt snel en haalt bekende nieuwe coach'

De trainerscarousel draait dit seizoen op volle toeren in de Jupiler Pro League. Woensdag zette ook ...

128
128
Eindigt straffe comeback bij Standard op WK?

Met nog vier speeldagen te gaan ligt de strijd om de top zes nog helemaal open. Ook Standard heeft ...

58
58
Club NXT verbaast weer en staat in kwartfinale Youth League

Club Brugge mag dan wel uitgeschakeld zijn in de Champions League, hun jonkies blijven wel actief in ...

251
251
Buffalo-flops schitteren in CL: Louwagie reageert

Dinsdagavond viel er het nodige spektakel te beleven in de Champions League. Opvallend daarbij was ...

201
201
WK-selectie Openda in gevaar? Joos velt keihard oordeel

Bondscoach Rudi Garcia heeft nog een drietal maanden om knopen door te hakken over de WK-selectie ...

66
66
Messi heeft één grote spijt: "Wat een idoot ben ik"

Lionel Messi is ondertussen 38 jaar en kende al een prachtige carrière. De Argentijn kwam in ...

68
68
'KV Mechelen vreest: Serie A-club meldt zich'

KV Mechelen kent een zeer goed seizoen en maakt een zeer grote kans op de top zes. Dat zorgt er ...

97
97
Club Brugge baalt: "Eentje die pijn doet"

Club Brugge verloor met 4-1 van Atlético Madrid. Het was een terechte nederlaag van de ...

197
197
El Ouahdi verrast: "Hen misschien onderschat"

KRC Genk is bezig aan een uitstekend seizoen in Europa. Het beste in vele jaren. De Limburgers staan ...

146
146
D-day voor Standard: Euvrard waarschuwt de Rouches

Standard won verrassend met 0-3 op het veld van KRC Genk. Een zeer straffe prestatie van de Rouches. ...

123
123

Meer sportnieuws