'Derde grootmacht meldt zich voor Trossard'

door
'Derde grootmacht meldt zich voor Trossard'

Leandro Trossard is hot, anders kan je het niet stellen. Tijdens de interlandbreak vonden velen al dat hij in de basis had moeten staan bij de Rode Duivels tegen Wales en Nederland in de plaats van Eden Hazard en vorig weekend zette de 27-jarige aanvaller dat statement nog wat extra kracht bij door op Anfield tegen Liverpool een hattrick te scoren.


Daarmee hielp Trossard eigenhandig zijn Brighton aan een knap 3-3-gelijkspel, waardoor de ploeg nog steeds in de top vier van de Premier League blijft meedraaien. Het hoeft niet te verbazen dat onze landgenoot met dergelijke prestaties ook grof wild is op de transfermarkt, ook gezien zijn interessante contractsituatie. Hij ligt nog vast tot het einde van dit seizoen met optie op één extra jaar. Als Trossard niet bereid blijkt om bij te tekenen, zal Brighton dus bijna niet anders kunnen dan in de zomer meewerken aan een transfer.

Trossard weigert zelf ook de deur te sluiten voor een vertrek en genoot de voorbije weken ook al interesse van Arsenal en Chelsea. Aan dat lijstje mag nu nog een derde grootmacht toegevoegd worden, want Fichajes stelt dat ook Atletico Madrid zijn situatie in de gaten houdt. In de Spaanse hoofdstad zou Trossard na Yannick Carrasco en Axel Witsel al de derde Rode Duivel kunnen worden.

NIEUWE UITDAGING
Het lijkt in ieder geval het perfecte moment voor Trossard om een stap hogerop te zetten. In december viert hij zijn 28ste verjaardag en dus is hij in principe bezig aan de beste jaren van zijn carrière. Bovendien is hij ook al bezig aan zijn vierde seizoen bij Brighton, dat in de zomer van 2019 15,5 miljoen euro neertelde om hem weg te plukken bij KRC Genk.

LEES OOK: Simeone speelt open kaart: volgende club al bekend

Zou Atletico Madrid een goede stap zijn voor Trossard?

Meest recent

'Code rood bij Standard: berucht duo plots op Sclessin'

Standard is nog steeds bezig met het zoeken naar investeerders. De Rouches hebben zwarte sneeuw ...

33
33
'Transferbom Man Utd: bod van 100 miljoen bij Real'

Manchester United draait een iets beter seizoen, maar overtuigend is het zeker niet. De recente 1 op ...

21
21
Fink wil klus afmaken: "Dat is de volgende stap"

KRC Genk won met 2-1 van FC Basel en boekt zo een zeer knappe 10 op 15 in de Europa League. De ...

35
35
STVV aan de bak: deals met twee succespionnen?

Bij STVV lopen heel wat spelers in de kijker. Trainer Wouter Vrancken sprak bij TVL Sportcafé ...

18
18
'Anderlecht slaakt zucht: Union krijgt harde ‘nee’'

RSC Anderlecht wist in het verleden Théo Leoni uit de handen van Union SG te houden. De ...

159
159
Code rood: ook JPL-tv dreigt regelrechte ramp te worden

Na de DAZN-bom schuift een eigen JPL-tv-kanaal plots naar voren als dé oplossing. Eén ...

127
127
'Transferoorlog los: Club vs Anderlecht om 1 man'

RSC Anderlecht en Club Brugge hebben in januari nood aan versterking. Beide ploegen kunnen op ...

180
180
Overmars voelt hitte: Antwerp eist topbeslissing

Marc Overmars kreeg al veel lof in België, maar de Nederlandse sportief directeur moet aan de ...

186
186
Genk blaast iedereen weg: droom leeft weer op

KRC Genk won met 2-1 van FC Basel. De Limburgers doen het uitstekend in Europa, wat het grijze ...

97
97
'Anderlecht negeert Mourinho: opvallend signaal'

Bij RSC Anderlecht begint de interesse in een aantal spelers serieus toe te nemen. De Brusselaars ...

201
201
Verrassende keepersoptie Club: géén Mignolet in doel?

Club Brugge wil zondagmiddag tegen Antwerp FC zijn Europese kater doorspoelen. Maar dan zal coach ...

777
777
Karetsas gaat Europa rond: "Mooiste van mijn carrière"

Terwijl de prestaties in eigen land tot dusver ondermaats waren, mag de Europese campagne van KRC ...

88
88
UEL/UECL: Penders ontloopt drama, Moreira en Vertessen vallen op

In de Europa en Conference League hebben enkele Belgen van zich laten spreken. Diego Moreira tekende ...

45
45
Genk ruikt volgende ronde: cruciale zege na parel Karetsas

In de Europa League heeft KRC Genk donderdagavond een cruciale overwinning op eigen veld geboekt. Na ...

114
114
'Tragedie voor JPL: grote schuldigen in DAZN-affaire bekend'

De soap rond de mediarechten in het Belgische voetbal heeft een voorlopige climax bereikt. ...

558
558
"Irritant" - Club Brugge-steunpilaar keihard aangepakt

Club Brugge heeft woensdagavond een flinke tik te verwerken gekregen in de Champions League. Op het ...

232
232
Antwerp in de penarie: "Iedereen in het voetbal wist het"

Slechts enkele dagen na het ontslag van Stef Wils, heeft Antwerp FC zijn nieuwe trainer beet. Zo ...

602
602
Ook politiek bindt strijd aan met DAZN: "Schandalig!"

Het Belgische voetbal davert sinds enkele dagen op zijn grondvesten. Rechtenhouder DAZN besloot ...

181
181
Union of Club? 'Slechts één Belgische ploeg door in UCL'

De League Phase van de Champions League is inmiddels alweer vijf speeldagen ver. De twee Belgische ...

241
241
UEL/UECL: Tielemans en Meunier goud waard, pijnlijke avond Feyenoord

In de Europa en Conference League hebben de vroege wedstrijden wisselend succes opgeleverd voor de ...

42
42
Grote rentree in basiself, Fink slachtoffert titularis

In de Europa League staat KRC Genk donderdagavond voor een belangrijke wedstrijd. Op eigen veld ...

55
55
'Aaanwinst schopt stennis: vroegtijdige Anderlecht-exit nabij'

Olivier Renard haalde als sportief directeur van RSC Anderlecht inmiddels een behoorlijke lijst aan ...

686
686
'Portugese afgang heeft gevolgen: Club vliegt mercato op'

Club Brugge is in de Champions League stevig op zijn limieten gebotst. Op het veld van Sporting CP ...

850
850
Kompany moet brandje blussen: "Hij was een ramp"

De ongeslagen reeks van Bayern München dit seizoen is ten einde gekomen. Arsenal FC wist de ...

158
158
Loting WK-groepsfase: oplawaai Rode Duivels dreigt

Binnen anderhalve week is het zover, dan wordt geloot voor de groepsfase van het WK 2026. De Rode ...

317
317

Meer sportnieuws