'Derde grootmacht meldt zich voor Trossard'

408
'Derde grootmacht meldt zich voor Trossard'

Leandro Trossard is hot, anders kan je het niet stellen. Tijdens de interlandbreak vonden velen al dat hij in de basis had moeten staan bij de Rode Duivels tegen Wales en Nederland in de plaats van Eden Hazard en vorig weekend zette de 27-jarige aanvaller dat statement nog wat extra kracht bij door op Anfield tegen Liverpool een hattrick te scoren.


Daarmee hielp Trossard eigenhandig zijn Brighton aan een knap 3-3-gelijkspel, waardoor de ploeg nog steeds in de top vier van de Premier League blijft meedraaien. Het hoeft niet te verbazen dat onze landgenoot met dergelijke prestaties ook grof wild is op de transfermarkt, ook gezien zijn interessante contractsituatie. Hij ligt nog vast tot het einde van dit seizoen met optie op één extra jaar. Als Trossard niet bereid blijkt om bij te tekenen, zal Brighton dus bijna niet anders kunnen dan in de zomer meewerken aan een transfer.

Trossard weigert zelf ook de deur te sluiten voor een vertrek en genoot de voorbije weken ook al interesse van Arsenal en Chelsea. Aan dat lijstje mag nu nog een derde grootmacht toegevoegd worden, want Fichajes stelt dat ook Atletico Madrid zijn situatie in de gaten houdt. In de Spaanse hoofdstad zou Trossard na Yannick Carrasco en Axel Witsel al de derde Rode Duivel kunnen worden.

NIEUWE UITDAGING
Het lijkt in ieder geval het perfecte moment voor Trossard om een stap hogerop te zetten. In december viert hij zijn 28ste verjaardag en dus is hij in principe bezig aan de beste jaren van zijn carrière. Bovendien is hij ook al bezig aan zijn vierde seizoen bij Brighton, dat in de zomer van 2019 15,5 miljoen euro neertelde om hem weg te plukken bij KRC Genk.

Zou Atletico Madrid een goede stap zijn voor Trossard?

Meest recent

‘Alle schaamte voorbij: Anderlecht vernedert Bruno’

In juni was Vítor Bruno voor Anderlecht nog “duidelijk onze topkandidaat”. Vier ...

23
23
'Real Madrid aast op ex-JPL'er als concurrent Courtois'

Een nieuwe naam duikt op in de Europese keeperscarrousel. Terwijl Thibaut Courtois nog altijd een ...

8
8
Joaquin Seys verlaat Club Brugge: één cruciale keuze

Joaquin Seys is veruit de beste linksachter in de Jupiler Pro League. De speler van Club Brugge is ...

33
33
Sibierski haalt zijn gram: aanwinst smaakmaker van Anderlecht

RSC Anderlecht heeft duidelijk een betere kern dan vorig jaar, dat ziet (hopelijk) iedereen. ...

63
63
Derde ontslag op een week: La Louvière zet Still op straat

De eerste week van november is dodelijk gebleken voor de trainers van de Jupiler Pro League. Nadat ...

74
74
Compper spreekt duidelijke taal over mogelijk ontslag

Antwerp is er zaterdagavond alweer niet in geslaagd om zijn wedstrijd te winnen, want deze keer ...

114
114
Vlotte zege voor Real, Godts kan stempel niet drukken

Real Madrid heeft zaterdagavond geen kind gehad aan Valencia. Het legde al in de eerste helft de ...

13
13
Cercle wint kelderkraker, Antwerp raakt niet voorbij Lommel

De druk op Marvin Compper zal bij Antwerp nog niet meteen afnemen, want de Great Old kon zaterdag ...

58
58
Charleroi blijft doorstomen én ontdekt nieuw goudhaantje

Charleroi blijft dit seizoen maar verbazen. Het gaat zaterdagnacht zelfs in als co-leider in de ...

32
32
Beerschot doet op de valreep gouden zaak in Virton

Leider Beerschot heeft zaterdagavond op de valreep zijn concurrenten in de Challenger Pro League nog ...

102
102
Straffe reeks OHL: Simons doet forse uitspraak

OH Leuven ging vorige week al op een diefje winnen op Stayen en heeft zaterdagavond alweer een ...

75
75
Vanderbiest wanhoopt niet: "Positief gevoel weg?"

KV Mechelen was de voorbije weken aardig onder stoom gekomen en boekte drie zeges op een rij. Aan ...

28
28
Charaï slaat mea culpa na nieuwe afstraffing Westerlo

Een wedstrijd van Westerlo is nooit vervelend, maar dat is helaas niet altijd in het voordeel van de ...

14
14
Zeperd voor Man City, Theate scoort tegen Keita

In de Premier League lijkt het stilaan crisis bij Manchester City. Na een perfecte start in de ...

15
15
OH Leuven stuit de opmars van KV Mechelen

KV Mechelen was de voorbije weken na een moeilijke start begonnen aan een stevige opmars. Het won ...

28
28
Club Brugge verlegt grenzen: 3 recordtransfers op til

Een leegloop in januari is niet aan de orde, maar dat de kassa volgende zomer terug zal rinkelen bij ...

427
427
Volgend trainersontslag op til in de Jupiler Pro League?

De druk op Edward Still neemt toe bij RAAL La Louvière. Na de pijnlijke nederlaag tegen ...

83
83
Westerlo met slecht rapport: "Wat moet ik zeggen?"

KVC Westerlo heeft toch een groot probleem. De Kemphanen verloren met 1-5 van Sporting Charleroi en ...

17
17
Penders charmeert bij Chelsea: "Vergelijking met Courtois?"

Mike Penders leek deze zomer even een flinke dreun te moeten verwerken. De jonge Belgische doelman ...

99
99
Standard ontdekt 'nieuwe' speler: "Heb nooit getwijfeld"

Ryan Fosso heeft zijn kans bij Standard met beide handen gegrepen. De Kameroense middenvelder kreeg ...

64
64
Acheampong (ex-RSCA) kon terug naar JPL: "Toonden interesse"

Een tiental jaar geleden had RSC Anderlecht 'zijn Carlos Forbs': Frank Acheampong. Een spurtbom van ...

172
172
Leko maakt selectie bekend: 2 basispionnen ontbreken

Club Brugge neemt het morgen op tegen RSC Anderlecht. Blauw-Zwart is de grote favoriet voor het ...

307
307
Arsenal zet Man City stevig onder druk met overwinning

Amper twee duels om 16u in de Premier League. Landskampioen hoopte Manchester City onder druk te ...

15
15
Charleroi peuzelt Westerlo op, RSCA Futures vernedert NXT

In de Jupiler Pro League begonnen KVC Westerlo en Sporting Charleroi om 16u aan hun duel. In de ...

101
101
Winst voor Dortmund en Bayern, zorgen om Neuer

In de Bundesliga stonden er om 15u30 vier matchen op het programma. Zo kwamen Bayern München en ...

35
35

Meer sportnieuws