'Derde grootmacht meldt zich voor Trossard'

door
'Derde grootmacht meldt zich voor Trossard'

Leandro Trossard is hot, anders kan je het niet stellen. Tijdens de interlandbreak vonden velen al dat hij in de basis had moeten staan bij de Rode Duivels tegen Wales en Nederland in de plaats van Eden Hazard en vorig weekend zette de 27-jarige aanvaller dat statement nog wat extra kracht bij door op Anfield tegen Liverpool een hattrick te scoren.


Daarmee hielp Trossard eigenhandig zijn Brighton aan een knap 3-3-gelijkspel, waardoor de ploeg nog steeds in de top vier van de Premier League blijft meedraaien. Het hoeft niet te verbazen dat onze landgenoot met dergelijke prestaties ook grof wild is op de transfermarkt, ook gezien zijn interessante contractsituatie. Hij ligt nog vast tot het einde van dit seizoen met optie op één extra jaar. Als Trossard niet bereid blijkt om bij te tekenen, zal Brighton dus bijna niet anders kunnen dan in de zomer meewerken aan een transfer.

Trossard weigert zelf ook de deur te sluiten voor een vertrek en genoot de voorbije weken ook al interesse van Arsenal en Chelsea. Aan dat lijstje mag nu nog een derde grootmacht toegevoegd worden, want Fichajes stelt dat ook Atletico Madrid zijn situatie in de gaten houdt. In de Spaanse hoofdstad zou Trossard na Yannick Carrasco en Axel Witsel al de derde Rode Duivel kunnen worden.

NIEUWE UITDAGING
Het lijkt in ieder geval het perfecte moment voor Trossard om een stap hogerop te zetten. In december viert hij zijn 28ste verjaardag en dus is hij in principe bezig aan de beste jaren van zijn carrière. Bovendien is hij ook al bezig aan zijn vierde seizoen bij Brighton, dat in de zomer van 2019 15,5 miljoen euro neertelde om hem weg te plukken bij KRC Genk.

LEES OOK: Geen prijs voor Atletico: Sociedad gaat met Copa lopen

Zou Atletico Madrid een goede stap zijn voor Trossard?

Meest recent

Puzzelwerk voor Hayen: groot vraagteken bij KRC Genk

KRC Genk wist afgelopen weekend de macht te heroveren in de Europe Play-Offs. Dinsdagavond wordt het ...

0
0
Kompany op handen gedragen: heerlijke woorden Bayern-boegbeeld

Bayern München veroverde zondagavond de 35ste landstitel uit zijn geschiedenis, de tweede ...

6
6
Verhaeghe verovert Europa: Club verbaast de voetbalwereld

Club Brugge heeft een stap gezet die niemand zag aankomen. De jeugdploeg speelde maandag de finale ...

36
36
'Antwerp ruikt buitenkans: vizier op JPL-routinier'

In de Europe Play-Offs krijgt Standard dinsdagavond het bezoek van Antwerp FC. En beide clubs komen ...

60
60
'Volgende Anderlecht-revolutie: nieuwe trainer op komst'

RSC Anderlecht staat voor enkele cruciale weken waarin het een Europees ticket wil veroveren en ...

223
223
Catastrofe bij Club Brugge: opvallende ingreep Leko?

Club Brugge hoopte zondag haasje-over te doen met Union, maar Ivan Leko en co. kwamen van een kale ...

148
148
Essevee hakt trainersknoop door: Coen versus Colpaert

Dankzij de 0-2 zege tegen La Louvière is Zulte Waregem nog steeds ongeslagen in de Relegation ...

83
83
Lardot laat licht schijnen op speeldag 3 play-offs

De play-offs draaien op volle toeren, want de komende dagen staat speeldag vier al op het programma. ...

67
67
Leko likt wonden: steunpilaar Club Brugge valt uit

Door de nederlaag tegen Union lijkt de titel ineens ver weg voor Club Brugge. Tot overmaat van ramp ...

269
269
Amy Sonck mikpunt van spot: vader Wesley grijpt hard in

Zowel Wesley als Amy Sonck hebben de laatste jaren hun sporen verdiend in het medialandschap. Amy ...

240
240
Mooie woorden: Courtois zwaait met lof naar Club Brugge

De U19 van Club Brugge is er dan toch niet in geslaagd om de prestigieuze Youth League te winnen. In ...

227
227
Nieuwe opdoffer Anderlecht: Proto heeft inside informatie

RSC Anderlecht is volop aan het strijden voor een Europees ticket in de Champions' Play-Offs en ...

337
337
Onheilspellend nieuws: Boskamp geeft gezondheidsupdate

Als speler, trainer en zelfs televisie-analist heeft Jan Boskamp een serieuze stempel gedrukt op het ...

87
87
Net niet: Club verliest finale Youth League na penalty's tegen Real

Club Nxt is er maandagavond niet in geslaagd om opnieuw een stukje Belgische voetbalgeschiedenis te ...

185
185
Vanhaezebrouck breekt lans: daverende verrassing in WK-selectie

Nog 52 dagen te gaan en het wereldkampioenschap voetbal wordt op gang getrapt. Bondscoach Rudi ...

191
191
Bom onder stoel Leko: Club Brugge staat perplex

Bij Club Brugge blijft niet alleen de nederlaag op Union hangen, maar vooral het gevoel dat de titel ...

1064
1064
Titelstrijd beslecht? “Club Brugge kampt met stress”

Club Brugge verloor afgelopen speeldag met 2-1 van Union SG. De leider deelt zo een eerste ferme ...

89
89
Union schokt België én wereld: “Sterkste prestatie ooit"

Union SG is sinds de promotie naar eerste klasse zéér snel opgeklommen naar de status ...

126
126
Ementa spreekt over transfer: Zulte vreest vertrek

Zulte Waregem is zeker van het behoud, maar toch wil Essevee al een goede basis leggen voor volgend ...

404
404
Grote fout bij Club Brugge: "Geen schande, maar ..."

Club Brugge kreeg afgelopen speeldag in de Champions Play-Offs een gigantische mokerslag. Op het ...

162
162
Ambras bij KV Mechelen? “Hij zal niet meer spelen”

KV Mechelen zit in de hoek waar de klappen vallen. Malinwa was al in de wolken dat het mocht meedoen ...

528
528
BV's smullen: Amateurvoetbal ontploft op laatste speeldag

Met nog één speeldag voor de boeg blijft het razend spannend in verschillende ...

50
50
Vermant voert de druk stevig op bij Club Brugge

Club Brugge verloor met 2-1 van Union SG, waardoor Blauw-Zwart op zeven speeldagen van het einde ...

209
209
Buitenkans voor Standard: "Zou geen 'neen' zeggen"

Standard is achter de schermen uiteraard bezig met het scouten van spelers. De Luikenaars hebben wel ...

179
179
Anderlecht krijgt waarschuwing: "Belangrijkste match van seizoen"

STVV pakte zijn eerst punt in deze Play-Offs. Het werd 0-0 tegen AA Gent. De Truienaars maken zich ...

255
255

Meer sportnieuws