Trossard reageert op interesse van Arsenal en Chelsea

door
Trossard reageert op interesse van Arsenal en Chelsea

Als het WK morgen zou beginnen, lijkt Roberto Martinez niet om Leandro Trossard heen te kunnen voor een basisplaats bij de Rode Duivels. De 27-jarige aanvaller verkeert in de vorm van zijn leven bij Brighton & Hove Albion, dat nog steeds op een fraaie vierde plaats in de Premier League kampeert. Zaterdag schitterde Trossard nog op Anfield.


Hij hielp er zijn ploeg eigenhandig met drie goals aan een 3-3-gelijkspel tegen Liverpool. Trossard zit daardoor dit seizoen al aan vijf goals en twee assists in zeven wedstrijden en met dergelijke cijfers hoeft het niet te verbazen dat er enkele topclubs op de loer liggen. Arsenal zou wel gecharmeerd zijn door zijn kwaliteiten en polyvalentie, terwijl zijn vorige coach Graham Potter hem zou willen meeloodsen naar Chelsea.

Trossard lijkt de deur nu ook open te zitten voor een transfer. "Als de kans zich voordoet, wil ik gaan", verklaart hij immers aan Monday Night Club. "Maar ik wil dan wel spelen en niet op de bank zitten. Het hangt allemaal ook af van welke club zou komen. Als ik me daar goed zou voelen; ook op privévlak... Maar ik weet ook dat ik heel goed zit bij Brighton. Met nieuwe trainer Roberto De Zerbi ziet het er ook veelbelovend uit."

CONTRACT
Het lijkt in ieder geval het ideale moment voor Trossard om te vertrekken, want zijn contract loopt op het einde van dit seizoen af. Brighton beschikt wel over een optie om daar nog een jaar bij te doen, al zou de club van plan zijn om zijn overeenkomst nog verder open te breken. Arsenal en Chelsea maken dus kans, al is zeker die laatste piste nog niet concreet. "Onze trainer is inderdaad naar Chelsea vertrokken, maar het gespeculeer dat ik hem zou volgen slaat nergens op", maakte Trossard immers duidelijk.

LEES OOK: Diego Costa hangt vuile was Conte buiten: “Géén seks”

Is Trossard klaar voor een stap hogerop?

Meest recent

Bom ontploft bij Standard: fans dringen kleedkamer binnen

Het is Crisis met een grote C bij Standard. Ze verloren met 0-4 van AA Gent en de top zes lijkt ...

167
167
Toptransfer Antwerp: "Een interessant profiel"

Royal Antwerp FC kende tot op heden nog een rustige mercato. Nochtans kan de ploeg de nodige ...

90
90
'Pocognoli klopt aan voor toptransfer bij Anderlecht'

Bij RSC Anderlecht willen ze dolgraag een aantal spelers van de hand doen. De loonmassa moet naar ...

185
185
Uitgerekend Kanga vernedert Standard in eigen huis

In de Jupiler Pro League stond er met Standard - AA Gent een topper voor de top zes op het ...

117
117
KRC Genk trots: beste rapport in vele jaren

Het ging na de zege bij FC Utrecht vooral over de fans van KRC Genk. Maar de Limburgers zorgden wel ...

97
97
Hubert deelt gigantische tegenvaller Union SG mee

Union SG speelde verdienstelijk tegen Bayern München, maar verloor er met 2-0. De Brusselaars ...

55
55
'Dortmund wil zomerse slag slaan bij Genk én Club'

Borussia Dortmund is een club die heel aandachtig scout in de Jupiler Pro League. De Duitsers hebben ...

212
212
Leko krijgt volle laag: "Gelukkig dat hij AA Gent verliet"

Ivan Leko vertrok als een dief in de nacht bij AA Gent om voor Club Brugge te kenen. Ondertussen ...

222
222
Patro en Lokeren ronden alweer onderlinge transfer af

Sporting Lokeren en Patro Eisden maakten vorige week de transfer van Radja Nainggolan bekend. De ...

45
45
KRC Genk riskeert zware straf: club onderneemt stappen

Racing Genk won met 0-2 van FC Utrecht, maar het ging vooral over de rellen met de fans. CEO Luc ...

404
404
Vrancken heeft zeer groot transfernieuws bij STVV

Het is toch een drukke mercato bij STVV. Wouter Vrancken zag al drie spelers naar Stayen komen en er ...

261
261
'Club Brugge ruikt bloed: toptransfer aan stuntprijs'

Club Brugge heeft een winterkans geroken en ze willen toeslaan. Ze kunnen een toptransfer aan ...

500
500
KRC Genk houdt stand: "Juventus, PSV…? Valt héél goed mee"

KRC Genk is een club met een jeugdopleiding van Europese topklasse. De Limburgers wisten al heel wat ...

94
94
FCV Dender strikt smaakmaker uit Challenger Pro League

Er werden vanavond twee transfers officieel afgerond in de Jupiler Pro League. FCV Dender en La ...

41
41
'Anderlecht vindt akkoord: Stroeykens weigert voorstel'

Bij RSC Anderlecht mag er nog het een en ander verwacht worden deze transferperiode. De Brusselaars ...

446
446
OHL laat spits gaan, JPL-club hapt meteen

Oud-Heverlee Leuven heeft vandaag een speler gratis de club laten verlaten. Even later tekende die ...

56
56
'Club Brugge loopt blauwtje: toptransfer van de baan'

Vers bloed achterin is misschien evenmin een overbodige luxe, maar Club Brugge blijkt momenteel toch ...

482
482
De Mil klopt op tafel: vijf voor twaalf bij AA Gent

AA Gent boekte zondag een deugddoende zege tegen RSC Anderlecht. De kop is er dus af voor Rik De ...

151
151
Leko hakt knopen door: selectie Club Brugge bekend

Na de nederlaag tegen La Louvière gaat Club Brugge zaterdag in eigen huis tegen Zulte Waregem ...

366
366
Hasi verschaft cruciale update uit ziekenboeg Anderlecht

Na twee competitienederlagen op een rij, en een magere vier op 12, wil RSC Anderlecht opnieuw ...

256
256
Leko moet puzzelen: 'Club Brugge transfermarkt op?'

Tussenin de helse tocht naar Kazachstan en de cruciale kraker tegen Olympique Marseille in de ...

329
329
Marc Coucke richt zich tot God: "Het is verschrikkelijk!"

Marc Coucke blijft ook zonder grote aankondigingen moeiteloos de aandacht trekken. Niet met een ...

110
110
'Hasi verrast: Anderlecht rondt transferhuiswerk af'

Tot zijn tevredenheid mocht Besnik Hasi met Danylo Sikan sneller dan verwacht een spits verwelkomen, ...

513
513
'Leko houdt adem in: totale leegloop bij Club Brugge?'

Club Brugge hoopt met Félix Lemaréchal en Andreas Schjelderup snel twee aanwinsten ...

532
532
Nainggolan kiest voor openheid: “Ik doe het elke dag”

Radja Nainggolan is 37 en weigert rustig uit te bollen. Na een opvallende overstap van Lokeren naar ...

684
684

Meer sportnieuws