Trossard reageert op interesse van Arsenal en Chelsea

door
Trossard reageert op interesse van Arsenal en Chelsea

Als het WK morgen zou beginnen, lijkt Roberto Martinez niet om Leandro Trossard heen te kunnen voor een basisplaats bij de Rode Duivels. De 27-jarige aanvaller verkeert in de vorm van zijn leven bij Brighton & Hove Albion, dat nog steeds op een fraaie vierde plaats in de Premier League kampeert. Zaterdag schitterde Trossard nog op Anfield.


Hij hielp er zijn ploeg eigenhandig met drie goals aan een 3-3-gelijkspel tegen Liverpool. Trossard zit daardoor dit seizoen al aan vijf goals en twee assists in zeven wedstrijden en met dergelijke cijfers hoeft het niet te verbazen dat er enkele topclubs op de loer liggen. Arsenal zou wel gecharmeerd zijn door zijn kwaliteiten en polyvalentie, terwijl zijn vorige coach Graham Potter hem zou willen meeloodsen naar Chelsea.

Trossard lijkt de deur nu ook open te zitten voor een transfer. "Als de kans zich voordoet, wil ik gaan", verklaart hij immers aan Monday Night Club. "Maar ik wil dan wel spelen en niet op de bank zitten. Het hangt allemaal ook af van welke club zou komen. Als ik me daar goed zou voelen; ook op privévlak... Maar ik weet ook dat ik heel goed zit bij Brighton. Met nieuwe trainer Roberto De Zerbi ziet het er ook veelbelovend uit."

CONTRACT
Het lijkt in ieder geval het ideale moment voor Trossard om te vertrekken, want zijn contract loopt op het einde van dit seizoen af. Brighton beschikt wel over een optie om daar nog een jaar bij te doen, al zou de club van plan zijn om zijn overeenkomst nog verder open te breken. Arsenal en Chelsea maken dus kans, al is zeker die laatste piste nog niet concreet. "Onze trainer is inderdaad naar Chelsea vertrokken, maar het gespeculeer dat ik hem zou volgen slaat nergens op", maakte Trossard immers duidelijk.

LEES OOK: Liverpool wint 'Jota-match', Arsenal blijft leider

Is Trossard klaar voor een stap hogerop?

Meest recent

Buitenland greep mis: Union SG slaat toe

Bij Union SG trokken ze de afgelopen jaren veel onbekende spelers aan. Velen van hen groeiden nadien ...

3
3
AA Gent baalt: sterkhouder drie maanden out

AA Gent neemt het vanavond in eigen huis op tegen KVC Westerlo. Een partij die ze moeten winnen. De ...

44
44
Club Brugge geeft planning winterstage prijs

Club Brugge heeft het jaar goed afgesloten met een negen op negen. De Bruggelingen genieten nu even ...

116
116
KV Mechelen legt lat opvallend hoog

KV Mechelen wil zijn goede eerste deel van het seizoen afsluiten met een zege tegen FCV Dender. ...

31
31
Kelderkraker zonder punch: La Louvière en OHL met kopzorgen

La Louvière en OHL gaan met de nodige zorgen 2026 in. Na een bedroevend schouwspel bleven ...

20
20
Liverpool wint 'Jota-match', Arsenal blijft leider

In de Premier League stonden er om 16u een aantal duels op het programma. Onder meer Arsenal en ...

8
8
Antwerp schept duidelijkheid rond Nozawa

Royal Antwerp FC won gevleid met 2-1 van Zulte Waregem. De Great Old boekt zo een 10 op 12 en doet ...

125
125
Vandenbroeck zorgt voor transfersurprise

Zulte Waregem sloot 2025 af met een onverdiende 2-1-nederlaag op het veld van Royal Antwerp FC. Na ...

132
132
'Deze transfer zou KV Mechelen doen ontploffen'

KV Mechelen speurt rond naar jonge spelers die ze op termijn met flink wat winst kunnen verkopen. De ...

101
101
Club is Stankovic wellicht kwijt: "Trekt onze aandacht"

Club Brugge lijkt maar één jaar te kunnen genieten van Aleksander Stankovic. De ...

675
675
Magie van Oosting doet Antwerp plots dromen van PO1

Na een turbulent 2025, is Antwerp plots weer springlevend. The Great Old zwalpte vandaag ...

139
139
Manchester City zet Arsenal heel stevig onder druk

In de Premier League ging Manchester City om 13u30 op bezoek bij Nottingham Forest. The Citizens ...

44
44
'Union SG flikt het weer: Boca Juniors klopt aan voor topdeal'

Union SG ziet dat er weer de nodige interesse is in spelers van hun team. Vanuit Zuid-Amerika duiken ...

105
105
Topper weg, toptalent in bij KV Mechelen?

Bij KV Mechelen kennen ze een goed seizoen. De Maneblussers hopen vandaag 2025 af te sluiten met een ...

309
309
'Standard hoopt deze zes transfers af te ronden'

Standard staat in de top zes en dat is hét doel aan het einde van de reguliere competitie. De ...

209
209
Union SG haalt opgelucht adem: "Geen behoefte om te vertrekken"

Bij Union SG zagen ze de afgelopen jaren héél veel volk vertrekken. Op en naast het ...

33
33
Club Brugge bevoordeeld op Genk? Hayen klaar en duidelijk

Nicky Hayen is er bij zijn debuut als hoofdcoach bij KRC Genk niet in geslaagd om zijn ex-ploeg een ...

552
552
'Kompany bezorgt Bayern eigenhandig enorme transferslag'

Vincent Kompany heeft een uitstekende eerste seizoenshelft achter de rug als hoofdcoach bij Bayern ...

475
475
Nieuwe vrouw duikt op bij Van Gucht: ‘Dit blijft nazinderen’

Ruben Van Gucht pronkte de laatste jaren al met veel vrouwen aan zijn zijde. Privé is de ...

165
165
Anderlecht-Charleroi stilgelegd: Hasi reageert op incident

RSC Anderlecht heeft niet bepaald een goed gevoel overgehouden aan de kerstspeeldag. De Brusselaars ...

360
360
'Club opent wintermercato: eerste vertrekker staat klaar'

Binnen minder dan een week opent de winterse transfermarkt officieel zijn deuren. Maar zowat alle ...

723
723
Jan Boskamp luidt alarmklok: "Dat er een einde aan komt!"

Jan Boskamp heeft nooit veel gehad met franjes, omwegen of mooie woorden om de mooie woorden. Als ...

97
97
'Flick vloekt: Barça neemt drastisch transferbesluit'

FC Barcelona heeft het kalenderjaar afgesloten als koploper in La Liga en staat er ook in de ...

158
158
TRANSFERUURTJE: 'Club wil international, meubelstuk weg bij RSCA'

De wintermercato nadert met rasse schreden, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn al druk ...

393
393
‘Hasi smeekt en hoopt: winters wenslijstje Anderlecht’

RSC Anderlecht stond tegen Sporting Charleroi al snel 0-2 achter. Paars-Wit ging uiteindelijk ...

280
280

Meer sportnieuws