Trossard reageert op interesse van Arsenal en Chelsea

120 stemmen
Trossard reageert op interesse van Arsenal en Chelsea

Als het WK morgen zou beginnen, lijkt Roberto Martinez niet om Leandro Trossard heen te kunnen voor een basisplaats bij de Rode Duivels. De 27-jarige aanvaller verkeert in de vorm van zijn leven bij Brighton & Hove Albion, dat nog steeds op een fraaie vierde plaats in de Premier League kampeert. Zaterdag schitterde Trossard nog op Anfield.


Hij hielp er zijn ploeg eigenhandig met drie goals aan een 3-3-gelijkspel tegen Liverpool. Trossard zit daardoor dit seizoen al aan vijf goals en twee assists in zeven wedstrijden en met dergelijke cijfers hoeft het niet te verbazen dat er enkele topclubs op de loer liggen. Arsenal zou wel gecharmeerd zijn door zijn kwaliteiten en polyvalentie, terwijl zijn vorige coach Graham Potter hem zou willen meeloodsen naar Chelsea.

Trossard lijkt de deur nu ook open te zitten voor een transfer. "Als de kans zich voordoet, wil ik gaan", verklaart hij immers aan Monday Night Club. "Maar ik wil dan wel spelen en niet op de bank zitten. Het hangt allemaal ook af van welke club zou komen. Als ik me daar goed zou voelen; ook op privévlak... Maar ik weet ook dat ik heel goed zit bij Brighton. Met nieuwe trainer Roberto De Zerbi ziet het er ook veelbelovend uit."

CONTRACT
Het lijkt in ieder geval het ideale moment voor Trossard om te vertrekken, want zijn contract loopt op het einde van dit seizoen af. Brighton beschikt wel over een optie om daar nog een jaar bij te doen, al zou de club van plan zijn om zijn overeenkomst nog verder open te breken. Arsenal en Chelsea maken dus kans, al is zeker die laatste piste nog niet concreet. "Onze trainer is inderdaad naar Chelsea vertrokken, maar het gespeculeer dat ik hem zou volgen slaat nergens op", maakte Trossard immers duidelijk.

LEES OOK: 'Arsenal verrast met Belg als nieuwe topman'

Is Trossard klaar voor een stap hogerop?

Meest recent

Een volledige dag op het WK in Amerika? Dit is het kostenplaatje

Een wereldkampioenschap bezoeken staat voor veel voetbalfans gelijk aan een droomreis. Maar die ...

8
8
Kane breekt record bij Engeland: “Beste aller tijden”

Engeland heeft met 2-0 van Panama gewonnen en gaat als groepswinnaar naar de volgende ronde. Harry ...

3
3
Ronaldo weer afgemaakt: “Haal hem er toch af!”

Portugal speelde gelijk tegen Colombia en zag zo het Zuid-Amerikaanse land de groepswinst pakken. ...

34
34
Club Brugge ziet toptalent pardoes vertrekken

De afgelopen seizoenen focuste Club Brugge zich op de eigen jeugd. Verschillende spelers braken dan ...

179
179
Rode Duivels krijgen opvallende waarschuwing voor Senegal

De Rode Duivels nemen het in de 1/16e finales van het WK op tegen Senegal. België werd alsnog ...

175
175
KAA Gent maakt plots terugkeer van pion bekend

KAA Gent is druk bezig om de selectie op orde te krijgen voor volgend seizoen. Rik De Mil is ook ...

60
60
'Totale chaos bij Antwerp: duidelijkheid wél op komst'

Royal Antwerp FC heeft momenteel een kern die niet waardig is voor de Jupiler Pro League. Dat is een ...

376
376
De Ketelaere ziet vriendin zwaar uitpakken: fans smelten weg

Charles De Ketelaere kende tot nu toe een wisselvallig WK, al zijn het uiteraard grote schoenen om ...

183
183
STVV geeft stevige transferplannen prijs

STVV stelde vandaag Frederic De Meyer voor als de nieuwe coach. Hij krijgt de enorm zware taak om ...

88
88
Anderlecht in zee met Qatar? Verschueren héél duidelijk

RSC Anderlecht is een héél interessante club voor investeerders. De afgelopen jaren ...

440
440
Lukaku zet puntjes op de i met één zinderend bericht

Er werd getwijfeld aan zijn vorm, aan zijn fitheid en zelfs aan zijn rol binnen deze generatie Rode ...

192
192
Niet alleen Trossard: ook andere Duivel plots onmisbaar

De Rode Duivels pakten een 5 op 9 en zijn zo zeker van groepswinst en de volgende ronde. Bij de ...

174
174
Broos de Belgische Advocaat? Plotse twist is mogelijk

Hugo Broos wist met Zuid-Afrika zich te plaatsen voor de volgende ronde. Daarin treffen ze vanavond ...

60
60
Eerste barst bij Rode Duivels: ploegmaats pikken dit niet

De Rode Duivels hebben hun WK weer nieuw leven ingeblazen, maar de rust is nog niet helemaal terug. ...

764
764
Bruno ziet deze rol voor Bertaccini én looft 'nieuwe' spits

Vitor Bruno sprak voor het eerst de pers toe. De Portugese trainer zei daarbij twee opvallende ...

480
480
België treft Senegal: volgende tegenstanders ook bekend

België mag bewijzen dat het tegen Nieuw-Zeeland zijn WK écht is gestart. In de zestiende ...

229
229
Zware loting Rode Duivels, Messi slaat wéér toe

De groepsfase van het WK ligt achter de rug. De laatste matchen werden afgelopen nacht afgewerkt. ...

275
275
Drukte bij La Louvière: 3 nieuwkomers, sterkhouder vertrekt

La Louvière wist afgelopen seizoen als promovendus het behoud te verzekeren, maar bevestigen ...

54
54
Bekritiseerde Duivel haalt gram: "Zijn beste match ooit"

De Rode Duivels hebben zaterdagochtend komaf gemaakt met alle twijfels. Ze boekten in hun laatste ...

86
86
Perisic schaart zich in zéér straf rijtje met jubileum

Om 23u wordt in groep L de slotspeeldag op gang getrapt. Kroatië moet daarin nog vol aan de bak ...

34
34
'Standard heeft volgende aanwinst in het vizier'

Standard is deze zomer al snel in actie geschoten op de transfermarkt. De Rouches haalden de ...

92
92
'Westerlo vangt deze miljoenensom voor Ferri'

Westerlo ontwikkelde zich de voorbije jaren tot een club die zeer goed spelers kan verkopen. Dat zal ...

138
138
Hoofdscout voorspelt transferboost voor KRC Genk

KRC Genk kijkt met heel wat interesse naar wat zich op het WK afspeelt. Heel wat (ex-)spelers van de ...

508
508
AA Gent boekt meteen ruime zege in eerste oefenmatch

Heel wat Belgische eersteklassers zijn stilaan aan hun voorbereiding op het nieuwe seizoen begonnen. ...

158
158
Vanhaezebrouck vindt dat 2 Duivels moeten blijven staan

Na de twee op zes tegen Egypte en Iran stonden de Rode Duivels onder grote druk tegen Nieuw-Zeeland, ...

416
416

Meer sportnieuws