Trossard reageert op interesse van Arsenal en Chelsea

120 stemmen
Trossard reageert op interesse van Arsenal en Chelsea

Als het WK morgen zou beginnen, lijkt Roberto Martinez niet om Leandro Trossard heen te kunnen voor een basisplaats bij de Rode Duivels. De 27-jarige aanvaller verkeert in de vorm van zijn leven bij Brighton & Hove Albion, dat nog steeds op een fraaie vierde plaats in de Premier League kampeert. Zaterdag schitterde Trossard nog op Anfield.


Hij hielp er zijn ploeg eigenhandig met drie goals aan een 3-3-gelijkspel tegen Liverpool. Trossard zit daardoor dit seizoen al aan vijf goals en twee assists in zeven wedstrijden en met dergelijke cijfers hoeft het niet te verbazen dat er enkele topclubs op de loer liggen. Arsenal zou wel gecharmeerd zijn door zijn kwaliteiten en polyvalentie, terwijl zijn vorige coach Graham Potter hem zou willen meeloodsen naar Chelsea.

Trossard lijkt de deur nu ook open te zitten voor een transfer. "Als de kans zich voordoet, wil ik gaan", verklaart hij immers aan Monday Night Club. "Maar ik wil dan wel spelen en niet op de bank zitten. Het hangt allemaal ook af van welke club zou komen. Als ik me daar goed zou voelen; ook op privévlak... Maar ik weet ook dat ik heel goed zit bij Brighton. Met nieuwe trainer Roberto De Zerbi ziet het er ook veelbelovend uit."

CONTRACT
Het lijkt in ieder geval het ideale moment voor Trossard om te vertrekken, want zijn contract loopt op het einde van dit seizoen af. Brighton beschikt wel over een optie om daar nog een jaar bij te doen, al zou de club van plan zijn om zijn overeenkomst nog verder open te breken. Arsenal en Chelsea maken dus kans, al is zeker die laatste piste nog niet concreet. "Onze trainer is inderdaad naar Chelsea vertrokken, maar het gespeculeer dat ik hem zou volgen slaat nergens op", maakte Trossard immers duidelijk.

LEES OOK: 'Arsenal verrast met Belg als nieuwe topman'

Is Trossard klaar voor een stap hogerop?

Meest recent

'AA Gent legt pittig prijskaartje vast: 8 miljoen euro'

AA Gent zal deze zomer snel klaar moeten zijn met zijn transferhuiswerkt, want de eerste opdracht in ...

6
6
'Meunier heeft nieuwe club zo goed als beet'

Voor Thomas Meunier is de wereldbeker nog geen echt succes geworden. De rechtsachter begon het ...

14
14
Waarom Sporza-commentatoren plots zwaar onder vuur liggen

Het WK in de Verenigde Staten (en Mexico en Canada) blijkt niet alleen een beproeving voor de ...

39
39
Na WK sensationele transfer voor Harry Kane?

Engeland overleefde vlotjes de groepsfase op het WK, want met een zeven op negen tegen Kroatië, ...

53
53
'Standard zet volgende oude bekende op wenslijst'

Standard is deze zomer al behoorlijk druk in de weer op de transfermarkt. Daarbij vist het tot ...

32
32
'Club Brugge en Anderlecht azen op WK-revelatie'

We zijn zowat halfweg het WK in de Verenigde Staten, Canada en Mexico, want de groepsfase zit erop ...

242
242
Vanaken of Onana? Boeckx voorspelt keuze van Garcia

De Rode Duivels moeten woensdag aan de bak in de zestiende finales van het WK, waarin ze met Senegal ...

249
249
'OH Leuven pakt stevig uit met komst jeugdinternational'

OH Leuven blikt terug op alweer een grijs seizoen. Het kon pas op de valreep de Relegation Play-Off ...

73
73
Pion alweer weg bij Anderlecht: "Sibierski was correct"

Bij Anderlecht is er in de voorbije maanden alweer heel wat veranderd. Nadat vorig seizoen de ...

239
239
Onana zorgt voor onrust: Vandenbempt sust controverse

De knock-outfase van het WK werd zondagavond afgetrapt met de zestiende finale tussen Canada en ...

82
82
TRANSFERUURTJE: 'Anderlecht wil middenvelder, Club kiest keeper'

Terwijl het WK in Amerika helemaal is losgebarsten, begint de zomermercato in Europa op toerental te ...

234
234
Blessuregolf in Anderlecht: exact verdict bekend

De voorbije jaren werd RSC Anderlecht geregeld geteisterd door blessureleed. Nog voor het seizoen ...

216
216
'Club Brugge akkoord: transfer in kannen en kruiken'

Club Brugge vatte maandag de voorbereiding op volgend seizoen. Uiteraard ontbraken er wel nog heel ...

427
427
Ruben Van Gucht haalt snoeihard uit: "Losers eerste klas!"

Hij is gewend dat er over hem geschreven wordt. Dat er over hem gepraat wordt, nog meer. Maar deze ...

170
170
Standard pakt uit met komst ex-Rode Duivel

Standard heeft zijn technische staf vandaag weten te versterken. De Rouches maakten de komst van een ...

90
90
Club Brugge slaat toe met contract tot medio 2029

Bij Club Brugge hopen ze de komende jaren nog wat jonge binnen- en buitenlandse talenten te laten ...

227
227
STVV heeft beet en stelt tweede zomeraanwinst voor

STVV heeft zopas zijn tweede zomeraanwinst voorgesteld. Nadat het Joedrick Pupe definitief overnam, ...

73
73
'Ajax verbaast iedereen met stunttransfer bij FC Barcelona'

Ajax heeft duidelijk versterking nodig en de club mikt op ervaren namen. Technisch directeur Jotdi ...

149
149
Kevin De Bruyne schiet twee keer raak: "Geen woorden voor"

Op het veld oogt hij vaak koel, berekend en bijna onbewogen. Maar achter de wereldster die al ...

67
67
Absolute kraker op WK: Marokko waarschuwt Nederland

Komende nacht staat er om 3u een waanzinnige topper op het programma. Marokko en Nederland nemen het ...

151
151
Anderlecht en Feyenoord? Vrancken doet boekje open

Hearts stelde onlangs Wouter Vrancken voor als zijn nieuwe coach. De Belgische trainer werd aan veel ...

265
265
Adedji-Sternberg naar Club Brugge? Genk onderneemt actie

Het transferdossier rond Noah Adedji-Sternberg bedaart al enkele dagen de gemoederen. KRC Genk en ...

650
650
Extra geluksbrenger: Duivels zorgen voor WK-primeur tegen Senegal

Woensdagavond is het zover, dan staan de Rode Duivels voor hun 1/16de finale op het WK 2026. Het ...

261
261
Waarschuwing Garcia: "Als hij speelt, is België kansloos"

De Rode Duivels staan voor een zware dobber in de 1/16de finales van het WK 2026. Zo wacht een duel ...

1066
1066
Definitief einde carrière? Broos reageert na WK-eliminatie

Voor Zuid-Afrika zit het wereldkampioenschap erop. Bafana Bafana sneuvelde zondagavond in de 1/16de ...

72
72

Meer sportnieuws