Trossard reageert op interesse van Arsenal en Chelsea

door
Trossard reageert op interesse van Arsenal en Chelsea

Als het WK morgen zou beginnen, lijkt Roberto Martinez niet om Leandro Trossard heen te kunnen voor een basisplaats bij de Rode Duivels. De 27-jarige aanvaller verkeert in de vorm van zijn leven bij Brighton & Hove Albion, dat nog steeds op een fraaie vierde plaats in de Premier League kampeert. Zaterdag schitterde Trossard nog op Anfield.


Hij hielp er zijn ploeg eigenhandig met drie goals aan een 3-3-gelijkspel tegen Liverpool. Trossard zit daardoor dit seizoen al aan vijf goals en twee assists in zeven wedstrijden en met dergelijke cijfers hoeft het niet te verbazen dat er enkele topclubs op de loer liggen. Arsenal zou wel gecharmeerd zijn door zijn kwaliteiten en polyvalentie, terwijl zijn vorige coach Graham Potter hem zou willen meeloodsen naar Chelsea.

Trossard lijkt de deur nu ook open te zitten voor een transfer. "Als de kans zich voordoet, wil ik gaan", verklaart hij immers aan Monday Night Club. "Maar ik wil dan wel spelen en niet op de bank zitten. Het hangt allemaal ook af van welke club zou komen. Als ik me daar goed zou voelen; ook op privévlak... Maar ik weet ook dat ik heel goed zit bij Brighton. Met nieuwe trainer Roberto De Zerbi ziet het er ook veelbelovend uit."

CONTRACT
Het lijkt in ieder geval het ideale moment voor Trossard om te vertrekken, want zijn contract loopt op het einde van dit seizoen af. Brighton beschikt wel over een optie om daar nog een jaar bij te doen, al zou de club van plan zijn om zijn overeenkomst nog verder open te breken. Arsenal en Chelsea maken dus kans, al is zeker die laatste piste nog niet concreet. "Onze trainer is inderdaad naar Chelsea vertrokken, maar het gespeculeer dat ik hem zou volgen slaat nergens op", maakte Trossard immers duidelijk.

LEES OOK: Diego Costa hangt vuile was Conte buiten: “Géén seks”

Is Trossard klaar voor een stap hogerop?

Meest recent

Hubert versus Hasi: een héél opvallende balans

David Hubert en Besnik Hasi zijn de laatste twee trainers van RSC Anderlecht. Is die wissel van de ...

11
11
Broederstrijd in OHL-Union: "Mama zal blij zijn, wij niet"

De partij tussen OH Leuven en Union was voor velen een speciale wedstrijd. Beide trainers hadden ...

19
19
'Drukte bij KVM: 2 smaakmakers op vertrekken, nieuw target'

Het beloven nog drukke dagen te worden bij KV Mechelen. Er lijken immers heel wat transfers op til ...

91
91
Mbappé loodst Real naar zege, Marseille maakt statement

Real Madrid heeft zich voorlopig op kop genesteld in LaLiga. Het wipt minstens voor even over ...

57
57
Union ontsnapt dankzij VAR aan nederlaag in Leuven

De terugkeer van David Hubert naar Den Dreef heeft Union geen zege opgeleverd. Een stug OH Leuven ...

242
242
Leko kondigt enorme domper aan voor Marseille

Club Brugge heeft in de voorbije week vertrouwen kunnen tanken. Na de bekeruitschakeling tegen ...

287
287
Nainggolan beslissend, Lommel wint op valreep

Radja Nainggolan maakte deze winter een veelbesproken transfer van Lokeren naar Patro Eisden. ...

40
40
Leko en Verhaeghe niet op zelfde lijn: "Ik kon niet kwaad zijn"

Club Brugge heeft zaterdagavond gedaan wat het moest doen door Zulte Waregem te kloppen. Ze moesten ...

608
608
'KV Mechelen schiet in actie voor opvolger Lauberbach'

KV Mechelen hoopt zondag tegen Westerlo op een zege om zo zijn plaats in de top zes veilig te ...

265
265
'Union blijft gaan en wil nog een spits binnenhalen'

Het blijft Union maar voor de wind gaan. Nadat het vorig seizoen al de landstitel veroverde prijkt ...

38
38
'Club slaat meteen weer toe: tweede aanwinst op komst'

Club Brugge heeft zaterdag een eerste keer weten toe te slaan op de transfermarkt. Het rondde immers ...

475
475
Liverpool krijgt nieuwe mokerslag na goal in slotminuut

Liverpool blijft op de sukkel in de Premier League. De uittredende kampioen kon zaterdagavond al ...

44
44
Club moet bibberen tot einde maar knoopt weer aan met zege

Club Brugge heeft zich nu ook in eigen land weer hersteld van de pijnlijke nederlagen tegen ...

127
127
‘Lukaku verrast: Napoli krijgt transferbom om de oren’

Romelu Lukaku traint eindelijk weer volledig mee bij Napoli. Maar nog voor hij écht terug ...

296
296
Saintfiet haalt met straf verhaal keihard uit naar JPL-clubs

Tom Saintfiet is een Belgische coach die een zeer groot aanzien heeft in Afrika. Vreemd genoeg ...

129
129
Kompany ziet oorzaak voor nederlaag Bayern München

Bayern München verloor met 1-2 van FC Augsburg. Het was een verdiende eerste nederlaag in de ...

136
136
Sensatie bij Club Brugge: fans viseren één man

Club Brugge begon om 18u15 aan zijn thuisduel tegen Zulte Waregem. De eerste 45 minuten liggen ...

534
534
Bormans geeft geheim Union prijs: "Zelfs Mourinho niet"

Philippe Bormans levert goed werk bij Union SG. De Brusselaars zijn uitgegroeid tot een topclub in ...

70
70
Sterke Bounida gidst Ajax naar zeer belangrijke zege

Ajax begint nog maar eens opnieuw met Jordi Cruijff. Na de dramatische passages van Sven Mislintat ...

39
39
Hasi ziet kwaliteitsinjectie: "Extra concurrentie"

Bij RSC Anderlecht werden er al een aantal in- en uitgaande transfers afgerond. Trainer Besnik Hasi ...

195
195
Beerschot schiet zichzelf in voet, Lokeren met straffe reeks

In de Challenger Pro League hebben Lokeren en Beerschot de punten onder mekaar verdeeld. In de ...

169
169
Man City veert recht, Tottenham blijft op de dool

We zijn dit seizoen niet onder de indruk van het algemene niveau in de Premier League. Veel topclubs ...

10
10
STVV grijpt koppositie: droomseizoen krijgt vervolg

Het sprookjesachtige seizoen van STVV blijft maar verder vorm krijgen. De Kanaries wisten nu ook een ...

140
140
Sensatie in Bundesliga: Bayern verliest in eigen huis

Van een titelstrijd is geen sprake meer in Duitsland. Het is alleen nog maar de vraag wanneer Bayern ...

89
89
Club Brugge aan zet: Leko voert twee wissels door

Club Brugge speelt om 18u15 tegen Zulte Waregem. Een partij die ze moeten winnen na de nederlaag ...

139
139

Meer sportnieuws