Schreuder kruipt door het slijk: "Doe je het langzaam, doet het pijn"

door
Schreuder kruipt door het slijk:

De vernederende nederlaag van Ajax tegen Napoli zindert nog steeds na in Nederland. De Amsterdammers gingen met 1-6 de boot in tegen Napoli en na afloop van de partij was het coach Alfred Schreuder, vorig jaar nog actief bij Club Brugge, die werd aangeduid als kop van jut. 


Een tienkoppig Ajax verloor met maar liefst 1-6 tegen SCC Napoli en staat zo voorlopig derde in Groep A van de Champions League met drie punten. Ondanks het feit dat de Nederlanders al na negen minuten op voorsprong kwamen, stond het na 45 minuten spelen al 1-3. Volgens Marciano Vink, analist bij ESPN, lag coach Alfred Schreuder aan de basis van de blammage.

"Het is hetzelfde als wanneer je een pleister eraf trekt: doe je het langzaam, dan doet het pijn. Doe je het snel, dan ben je er vanaf. Dat had Schreuder met Tadic moeten doen", klonk het achteraf, verwijzend naar het feit dat Tadic te lang op het veld mocht blijven staan. "Nu zijn we acht wedstrijden verder en zie je dat het publiek zich begint te roeren. Ook de supporters vinden het onterecht dat Taylor en Berghuis eraf gehaald worden, terwijl Blind en Tadic mogen blijven staan."

Schreuder heeft nu een week tijd om zijn manschappen opnieuw op te laden, want volgende week woensdag reist Ajax af naar Napoli voor de terugwedstrijd. Als Ajax Europees wil overwinteren in de Champions League zal het die partij moeten winnen. 

LEES OOK: 'STVV houdt adem in: Vrancken richting Anderlecht?'

Lag Schreuder aan de basis van de nederlaag?

Meest recent

Top zes? Taravel wijst naar één speler

Bij RSC Anderlecht kunnen ze mits een zege tegen OH Leuven zo goed als zekerheid verschaffen over de ...

18
18
François ontkent zeer opvallend gerucht over Wilmots

Bij Standard nam Marc Wilmots afscheid van zijn rol als lid van de raad ven bestuur bij Standard. ...

22
22
'Anderlecht gooit deur open: Vrancken naar Lotto Park?'

Wouter Vrancken duikt alweer op bij Anderlecht. Zijn naam valt bijna automatisch zodra paars-wit ...

408
408
STVV de strafste, KRC Genk dramatisch

Voor het seizoen spreken heel wat clubs altijd de ambitie uit om beter te doen. Zeker als er veel ...

66
66
Vrancken lacht 'probleem' weg: "Begint op een soap te lijken”

STVV neemt het dit weekend op tegen Royal Antwerp FC. De Kanaries zijn de grote favoriet in dit ...

53
53
'Anderlecht en JPL-rivalen zetten zinnen op nieuwe smaakmaker'

RSC Anderlecht heeft komende zomer heel wat werk. De nieuwe sportief directeur zal samen met de ...

131
131
'Club Brugge loopt jackpot mis: Inter casht op Stankovic'

Mede dankzij de fraaie campagne in de Champions League zal de kassa straks weer flink rinkelen bij ...

142
142
Oosting in vieze papieren: 5 voor 12 bij Antwerp

Na een schamele drie op 18 heeft Antwerp dringend nog eens nood aan een zege. Gemakkelijker gezegd ...

87
87
'Recordzomer wenkt: totale uitverkoop bij KRC Genk'

KRC Genk kwalificeerde zich donderdag voor de achtste finale van de Europa League, waar een aantal ...

101
101
'STVV houdt adem in: Vrancken richting Anderlecht?'

Het ziet er momenteel naar uit dat RSC Anderlecht de aanstelling van een nieuwe hoofdcoach dan toch ...

383
383
De Mil moet puzzelen: rampscenario AA Gent komt uit

Na de collectieve offday tegen Cercle Brugge rekent Rik De Mil op een reactie van zijn troepen. Dat ...

98
98
Bob Peeters krijgt warm eerbetoon na promotie

SK Beveren zorgde afgelopen weekend voor een huzarenstukje door al in februari de promotie naar de ...

272
272
'Miljoenen uit Manchester: kassa rinkelt bij Club Brugge'

Atlético Madrid bleek een maatje te groot, maar Club Brugge mag toch terugblikken op een ...

413
413
Taravel slikt bittere pil: twee wissels bij Anderlecht?

RSC Anderlecht gaat zaterdag tegen OHL eindelijk nog eens op zoek naar een overwinning in eigen ...

334
334
Van Gucht vs Olga Leyers: vonken vliegen in het rond

Dat Ruben Van Gucht niet vies is van wat vrouwelijk schoon, dat weten we ondertussen wel. De ...

214
214
De Mil slaat op tafel bij KAA Gent en grijpt drastisch in

KAA Gent kreeg vorige speeldag een mokerslag van jewelste in de strijd om een plek in de top 6. In ...

336
336
Lammens ‘hot’ bij United, maar merkt keerzijde

Senne Lammens is een fenomeen aan het worden in de Premier League. De transfer van Royal Antwerp FC ...

157
157
Onthulling over frustratie bij Standard: “Niemand wist dat”

Standard Luik doet dit seizoen nog volop mee voor een plek in de top 6. De Rouches wonnen vorige ...

102
102
Fans in extase: groot nieuws over Romeo Lavia

Romeo Lavia wordt gezien als één van de grootste Belgische talenten van het moment. ...

102
102
Nu al WK-drama: oorlog en 500 lijkzakken nabij stadion

Het WK 2026 komt dichterbij. De Verenigde Staten, Mexico en Canada zijn de gastheer van dienst. In ...

107
107
Kompany gooit extra olie op het vuur voor Duitse topper

Vincent Kompany is dit seizoen sterk bezig met Bayern München. De Belgische oefenmeester staat ...

72
72
Guardiola komt met hoopgevend nieuws over Doku

De voorbije weken belandden heel wat Rode Duivels in de lappenmand. Eén van hen was ...

38
38
Alderweireld onthult: plan omgegooid voor Antwerp

Vorige zomer zette Toby Alderweireld een punt achter zijn profcarrière. De 36-jarige vond het ...

302
302
Dit is het verdere parcours van Genk in de Europa League

Om 13u werd na de Champions League in het hoofdkwartier van de UEFA in Nyon ook geloot voor de ...

281
281
Sebaoui onthult zéér straffe ambitie STVV

STVV blijft maar verbazen in de Jupiler Pro League. Van zijn laatste veertien competitiewedstrijden ...

115
115

Meer sportnieuws