Geraerts vreest wapens van Braga: "Daar bezitten ze veel van"

door
Geraerts vreest wapens van Braga:

Union SG trekt donderdag naar Portugal om er Sporting Braga partij te geven. De Brusselaars zijn met een perfect rapport gestart in de Europa League. Ze wonnen al tegen Union Berlin en pakten daarna ook de scalp van Malmö FF. Braga lijkt andere koek te gaan worden.


Ook de Portugese club begon immers foutloos aan hun Europese avontuur. Daardoor staat de leidersplaats op het spel donderdag. Union-coach Karel Geraerts denkt dat het duel van morgen nog niet doorslaggevend zal zijn in de groep. "Maar ik zie deze ontmoeting zeker nog niet als beslissend, daarna volgen nog drie belangrijke duels", klonkt het op de persconferentie voor de wedstrijd. 

Geraerts denkt dat de thuisploeg de favoriet is. "Braga heeft veel Europese ervaring: bijna elk jaar stoten ze ver door, en wij moeten Europa nog wat ontdekken. Het team bezit veel snelheid en techniek. We starten met veel respect", vertelde hij. Braga doet het in eigen land uitstekend met een voorlopige tweede plek. Afgelopen weekend kregen ze wel een klap van FC Porto. Het werd 4-1 voor de CL-deelnemer. Opgelet dus voor Geraerts en co, want Braga zal op revanche azen in Europa.

GOED IN EIGEN LAND

Ook Union doet het goed in eigen land. De vicekampioen bewijst dat het goede vorige seizoen geen toevalstreffer was. Voorlopig tekenen de Brusselaars voor een knappe vierde plek in de JPL. Op de komende speeldag ontvangen ze Cercle Brugge, maar eerst proberen af te rekenen met Braga. Met de leidersplaats in de groep als ultieme beloning?

LEES OOK: TRANSFERUURTJE: 'Trainerswending Anderlecht, 20 miljoen voor Union'

Wat denk je?

Meest recent

Geen versterking bij Genk: De Condé verdedigt keuze

Lange tijd leek het een grijs seizoen te gaan worden voor KRC Genk, maar de Limburgers kunnen dat nu ...

0
0
Saelemaekers middelpunt van heuse rel na Milan-Como

Woensdagavond waren alle ogen gericht op de Champions League, maar ook in de Serie A werd er ...

19
19
Leko moet puzzelen: Degryse stelt gewaagd plan voor

Club Brugge mag nog steeds dromen van de achtste finales van de Champions League, nadat het ...

54
54
'Thibaut Courtois verbaast en stapt in Franse clubs'

Het lijkt een alsmaar couranter fenomeen te worden: topvoetballers die nog tijdens hun actieve ...

20
20
'Club wil stunten: straffe naam als opvolger Mignolet'

Club Brugge verbaast ook dit seizoen weer in de Champions League, ondanks dat het in de zomer weer ...

314
314
TRANSFERUURTJE: 'Trainerswending Anderlecht, 20 miljoen voor Union'

De wintermercato is inmiddels een tijdje achter de rug, maar heel wat ploegen in binnen- en ...

148
148
Jackpot Genk: De Condé duidelijk over knaltransfer Smets

Matte Smets kon afgelopen wintermercato een absolute knaltransfer maken. Het Duitse Wolfsburg had ...

119
119
Mechele zet Club Brugge op scherp: steek naar arbitrage

Club Brugge keek in het Jan Breydelstadion tegen een dubbele achterstand aan tegen Atlético ...

135
135
'Titraoui bezorgt Charleroi Engelse miljoenen'

Charleroi blikt terug op een pijnlijke week met drie nederlagen, waardoor ze hun plaats in de top ...

39
39
Inter stuurt Club duidelijke boodschap over Stankovic

Bij Club Brugge mogen we komende zomer wellicht opnieuw een leegloop verwachten, zeker als het in de ...

507
507
'Deze spelers moeten Antwerp miljoenen opleveren'

Antwerp maakte onlangs zijn jaarrekening bekend. Daaruit bleek dat er wel verbetering is in de ...

136
136
Verhaeghe zaait ondanks topmatch twijfel over Mignolet

Club Brugge heeft woensdag opnieuw voor spektakel gezorgd in de Champions League. Het wist nu ook ...

267
267
Alderweireld richting kookpunt: hevige paniek slaat toe

Alderweireld is de laatste maanden een vaste gast geworden in voetbalprogramma’s, waar hij met ...

51
51
"Ik kon het niet maken om bij Union te tekenen"

Union moest in de zomer alweer op zoek naar vervangers voor heel wat sterkhouders. Daarvoor ging het ...

197
197
Simeone strooit lof naar Club: "Lastigste ploeg in de CL"

Club Brugge is er woensdagavond opnieuw in geslaagd om een zeer knap resultaat neer te zetten in de ...

371
371
Herman Brusselmans woedend: "Agressief gedrag beu!"

Herman Brusselmans is op dreef de laatste dagen. Eerder deze week haalde de schrijver al de ...

132
132
RSCA geeft update over nieuwe coach en sportief directeur

RSC Anderlecht ontsloeg Besnik Hasi, wat een zeer logische beslissing was. De zoektocht naar een ...

364
364
'Bundesliga-club zet Belgische verdediger op shortlist'

We haalden al meermaals aan dat de Belgische clubs meer kansen moeten geven aan Belgische spelers. ...

61
61
Hoeneß met heel straffe openbaring over Kompany

Bij Bayern München zijn ze tevreden over Vincent Kompany. Hij bracht weer rust en prijzen naar ...

253
253
'Anderlecht hakt knoop door: dit moet nieuwe TD worden'

Bij RSC Anderlecht willen ze binnen een aantal weken een nieuwe sportief directeur aanstellen. Ze ...

602
602
‘Keiharde breuk: Club Brugge dumpt absolute topspeler’

Bij Club Brugge staat er achter de schermen een harde beslissing op springen. Contracten, loonmassa ...

1404
1404
Vanaken en Mignolet gaan voor megastunt: "Dan kan alles"

Club Brugge maakte er weer een geweldige Europese avond van. Het speelde 3-3 tegen Atlético ...

150
150
De Condé: "Kans groot dat hij KRC Genk verlaat"

Bij KRC Genk lopen heel veel spelers in de kijker. Head of Football Dimitri De Condé heeft ...

571
571
Spaanse pers ziet tal van uitblinkers bij Club Brugge

Club Brugge maakte er weer een geweldige Europese avond van in het Jan Breydelstadion. Ze speelden ...

525
525
'Anderlecht krijgt gigantische opdoffer te verwerken'

RSC Anderlecht is op zoek naar een opvolger voor de ontslagen Besnik Hasi. De Brusselaars hebben ...

379
379

Meer sportnieuws