'Over en uit: Leicester bepaalt al vervanger Tielemans'

108 stemmen
'Over en uit: Leicester bepaalt al vervanger Tielemans'

Youri Tielemans en Leicester City boekten maandagavond eindelijk hun eerste zege van het seizoen. Ze legden Nottingham Forest met 4-0 over de knie en gaven meteen ook de rode lantaarn in de Premier League door aan hun tegenstander. Hopelijk voor de Foxes is de weg naar boven daarmee eindelijk ingezet, al zal het voor Tielemans wellicht weinig veranderen.


De Rode Duivel lijkt namelijk sowieso bezig aan zijn laatste maanden bij Leicester, waar zijn contract op het einde van dit seizoen afloopt. In de zomer kwam de verwachte transfer er nog niet, maar wellicht zal hij in 2023 transfervrij de deur uitlopen. Leicester probeerde het voorbije jaar immers nog wanhopig om zijn contract te verlengen, maar Tielemans weigerde.

De club lijkt nu ook alle hoop op een verlengd verblijf helemaal opgegeven te hebben en is de zoektocht naar een vervanger al gestart. Daarbij zou Brendan Rodgers alvast zijn topdoelwit bepaald hebben, want volgens de Daily Mail heeft hij zijn zinnen gezet op Donny van de Beek. De 25-jarige Nederlander werd in 2020 voor 39 miljoen euro door Manchester United weggekaapt bij Ajax, maar flopte op Old Trafford volledig.

GEEN SOELAAS
Van de Beek raakte bij United immers nooit verder dan een rol als invaller en zelfs de komst van zijn oude coach Erik ten Hag heeft geen beterschap gebracht. Hij kwam dit seizoen immers amper negentien minuten in actie, verspreid over drie invalbeurten. Vorig seizoen werd Van de Beek ook al zonder al te veel succes verhuurd aan Everton, een vertrek lijkt stilaan onvermijdelijk om zijn carrière uit het slop te krijgen. Leicester hoopt dat 15 miljoen euro zal volstaan om hem binnen te halen.

LEES OOK: 'Wout Faes versiert absolute toptransfer'

Zou hij een goede vervanger zijn voor Tielemans?

Meest recent

Absolute kraker op WK: Marokko waarschuwt Nederland

Komende nacht staat er om 3u een waanzinnige topper op het programma. Marokko en Nederland nemen het ...

0
0
Anderlecht en Feyenoord? Vrancken doet boekje open

Hearts stelde onlangs Wouter Vrancken voor als zijn nieuwe coach. De Belgische trainer werd aan veel ...

46
46
Adedji-Sternberg naar Club Brugge? Genk onderneemt actie

Het transferdossier rond Noah Adedji-Sternberg bedaart al enkele dagen de gemoederen. KRC Genk en ...

96
96
Extra geluksbrenger: Duivels zorgen voor WK-primeur tegen Senegal

Woensdagavond is het zover, dan staan de Rode Duivels voor hun 1/16de finale op het WK 2026. Het ...

77
77
Waarschuwing Garcia: "Als hij speelt, is België kansloos"

De Rode Duivels staan voor een zware dobber in de 1/16de finales van het WK 2026. Zo wacht een duel ...

356
356
Definitief einde carrière? Broos reageert na WK-eliminatie

Voor Zuid-Afrika zit het wereldkampioenschap erop. Bafana Bafana sneuvelde zondagavond in de 1/16de ...

34
34
'Geheim plan PSG onthuld: Club Brugge ruikt miljoenen'

Club Brugge wist de voorbije zomermercato's steevast miljoenen op te halen met de verkoop van ...

309
309
Vanaken bevrijder Rode Duivels? Wilmots gaat op rem staan

Hans Vanaken kreeg tegen Nieuw-Zeeland dan toch zijn kans in de basiself bij de Rode Duivels. En de ...

630
630
Scaloni doet boekje open: Messi toont klasse met groots gebaar

Lionel Messi is één van de absolute vedetten op het WK 2026. Met 6 goals in 3 matchen ...

100
100
Nieuwe WK-rel hangt alweer in de lucht bij Rode Duivels

Bij de Rode Duivels leek de rust eindelijk terug. Toch hangt er alweer een nieuwe WK-rel in de ...

205
205
Gesloten spelersmeeting Duivels: deze boodschap hadden anciens

De Rode Duivels bereiden zich momenteel voor op hun 1/16de finale op het WK 2026 tegen Senegal. Na ...

162
162
'Anderlecht zet zijn zinnen op ex-speler van Chelsea'

Anderlecht is zijn voorbereiding begonnen met enkele tegenvallers, want meteen liepen Ilay Camara, ...

299
299
'Plots grote vraagtekens rond toekomst Cuypers'

Uteindelijk koos Rudi Garcia op het WK voor Romelu Lukaku, Charles De Ketelaere en Matias ...

74
74
Geen stunt voor Broos: Canada velt Zuid-Afrika op de valreep

Voor Hugo Broos zit het WK en wellicht ook zijn trainerscarrière erop. Zijn Zuid-Afrika is er ...

51
51
Union-target dringt aan: "ik wil de stap graag zetten"

Union was deze zomer al zeer actief op de transfermarkt. Het verwacht weer de nodige smaakmakers te ...

41
41
"We waren nooit van plan hem naar Club te laten gaan"

Bij Club Brugge staan ze nog voor een drukke transferzomer. Op heel wat posities zal versterking ...

554
554
'PSG wint titanenstrijd en versterkt aanval nog meer'

Paris Saint-Germain sleepte dit seizoen voor de tweede keer op rij de Champions League in de wacht. ...

79
79
'Anderlecht slikt alweer blessuredomper in voorbereiding'

Anderlecht heeft maar een maand om zich klaar te stomen, want het moet op 23 juli al een eerste keer ...

261
261
'Lewandowski geeft jawoord voor opmerkelijke transfer'

Bij FC Barcelona namen ze na vier seizoenen afscheid van Robert Lewandowski. De 37-jarige spits was ...

54
54
Eén grote afwezige op training Rode Duivels

De Rode Duivels dwongen zaterdagochtend met een ruime zege tegen Nieuw-Zeeland groepswinst en ...

256
256
Degryse ziet Senegal als 'boost' voor de Rode Duivels

België neemt het woensdag op tegen Senegal. Dat is een pittige tegenstander voor de Rode ...

183
183
'Standard: sterkhouder out, oude bekende in?'

Standard was al actief op de transfermarkt, maar de Rouches zijn nog niet klaar met hun huiswerk. ...

132
132
Ryan terug naar Club Brugge? Niemand zag deze klap komen

De mogelijke rentree van Mathew Ryan naar Club Brugge maakt iets los. Veel fans zullen bij zijn naam ...

781
781
Debast terug fit? Verdediger geeft update over blessure

Waar blijft Zeno Debast? Dat is een vraag die de afgelopen dagen toch wel de ronde deed op sociale ...

70
70
Vandenbempt ziet groot gevaar voor de Rode Duivels

België treft Senegal in de zestiende finales. Dat is een heel pittige tegenstander voor de Rode ...

202
202

Meer sportnieuws