Club Brugge-Atlético: Hoefkens krijgt dubbele meevaller

329 stemmen
Club Brugge-Atlético: Hoefkens krijgt dubbele meevaller

Club Brugge wil dinsdagavond een vervolg breien aan de uitstekende start die het nam in de Champions League. Blauw-Zwart speelt gastheer voor de Spaanse grootmacht Atlético Madrid. Dit zijn de verwachte elf van Carl Hoefkens, volgens Het Nieuwsblad.


De coach van de landskampioen kan niet rekenen op enkele pionnen voor het duel. Zo zal Hoefkens geen beroep kunnen doen op Skov Olsen. De Deense smaakmaker moest in extremis afhaken voor het competitieduel tegen KV Mechelen (3-0), en moet nu ook verstek laten gaan voor de derde speeldag in de groepsfase van de Champions League. Daarnaast was ook al duidelijk dat ook Dedryck Boyata niet van de partij zal zijn. De Rode Duivel heeft nog te veel last aan de knie.

Achter de naam van Denis Odoi staat nog een vraagteken, omdat de verdediger maandag nergens te bespeuren was op training. Toch werd hij opgenomen in de selectie. Dinsdag zal beslist worden of hij zal kunnen aantreden. In doel kiest Hoefkens voor de vaste nummer één Mignolet. Achterin komt Mata waarschijnlijk opnieuw in de ploeg, na een afwezigheid door een enkelblessure. Dinsdag zal daarover beslist worden. Ook sterkhouder Sylla is terug en zal normaal gezien aan de wedstrijd starten. Mechele vervolledigt het verdedigende trio.

NUSA START

Hoefkens heeft mogelijk een basisplaats in petto voor Nusa. De jonge Noor deed deze campagne al van zich spreken tegen FC Porto en zou de plaats innemen van Skov Olsen. Nielsen, Onyedika en Vanaken moeten centraal de lijnen uitzetten. Op links zou Sobol opnieuw in de basis beginnen. Voorin wordt gerekend op Sowah en man in vorm Jutgla.

De vermoedelijke elf van Club BruggeMignolet - Mata, Mechele, Sylla - Nusa, Nielsen, Onyedika, Vanaken, Sobol - Sowah, Jutgla

LEES OOK: Impressionant! De spectaculaire legacy van Verhaeghe bij Club

Wat wordt het?

Meest recent

Club casht na titel: toptransfer voor deze kampioenmakers

De 20ste landstitel uit de clubgeschiedenis zal in de komende dagen ongetwijfeld stevig gevierd ...

20
20
Tranen met tuiten: Ronaldo heeft Saudische titel beet

Hij heeft er lang op moeten wachten, maar Cristiano Ronaldo heeft zich met Al-Nassr dan toch tot ...

14
14
"Woede, blijdschap, verdriet" - rauwe emoties na titel Club

Het werd nog bijzonder spannend in de slotminuten. Maar Club Brugge is er dan toch in geslaagd om ...

111
111
Impressionant! De spectaculaire legacy van Verhaeghe bij Club

Club Brugge heeft de 20ste landstitel uit zijn clubgeschiedenis beet. Liefst zeven daarvan werden ...

210
210
Anderlecht wint weer: onverwachte held verzilvert vierde plaats

Ondanks de malaise van de voorbije weken heeft RSC Anderlecht beslag kunnen leggen op de vierde ...

251
251
Tweede ster is binnen! Club kampioen na krankzinnig slot

Club Brugge heeft zich donderd voor de 20ste keer tot kampioen van België gekroond. Blauw-Zwart ...

170
170
Geen genade Garcia: 'onbegrijpelijke' afwezige in selectie

De Rode Duivels blazen weldra verzamelen om de laatste rechte lijn richting het WK in te zetten. Een ...

196
196
Pijnlijk: Kanga-soap bereikt volgend dieptepunt

Bij AA Gent heeft Wilfried Kanga het helemaal verpest bij de eigen achterban. En de soap rond de ...

120
120
"Niet eerlijk met hem" - Kampioenenmaker staat op bij Club

Club Brugge kreeg donderdag een eerste kans om de titelstrijd te beklinken. Een zege op KV Mechelen ...

123
123
'Tuchel schokt Engeland: grote namen gedumpt voor WK'

De start van het WK nadert met rasse schreden en dus maken de deelnemende landen volop hun selecties ...

266
266
Van Bommel onthult: "Dán was ik bij Antwerp gebleven"

Antwerp FC nam afgelopen weekend al na enkele maanden afscheid van Joseph Oosting. Sinds het vertrek ...

248
248
'Kompany-reünie in München: Bayern ziet koopje bij City'

Vincent Kompany en zijn troepen bij Bayern München bereiden zich momenteel voor op de ...

103
103
Club kampioen? Ontdek de basisteams van voorlaatste speeldag

Donderdagavond kan het doek vallen over de titelstrijd in de Champions' Play-Offs. Indien Club ...

39
39
'Maresca zet PL in lichterlaaie met eerste City-transfer'

Een officiële bevestiging ontbreekt nog, maar het heeft er alle schijn van Pep Guardiola zondag ...

85
85
'Genk-bestuur schiet in actie: vizier op JPL-smaakmaker'

KRC Genk heeft zijn lot niet meer in eigen handen, maar blijft wel in de running voor eindwinst in ...

557
557
Uitgang wagenwijd open: Anderlecht bevestigt exit na 82 duels

Behoudens het een barragematch om het Europese ticket, werkt RSC Anderlecht donderdagavond zijn ...

197
197
Laatste thuismatch gespeeld? Transferstatement El Ouahdi

KRC Genk heeft dinsdag erg slechte zaken gedaan in de Europe Play-Offs. Het bleef op 0-0 steken ...

444
444
Club-fans geloven het niet: bizarre wending rond Vormer

Ruud Vormer blijft in Brugge een naam die iets losmaakt. De ex-kapitein van Club Brugge begint zelf ...

522
522
Milicevic breekt stilte en trapt na richting AA Gent

Voorlopig bezet het nog steeds de vijfde plek, maar AA Gent wacht wel nog altijd op een eerste zege ...

181
181
'STVV vreest leegloop: halve basisploeg richting exit'

Mogelijk krijgt het ticket nog een upgrade, maar STVV is nu al zeker van Europees voetbal tot na ...

98
98
Mignolet bakt het bruin: "We moeten ons niet inhouden hé"

Terwijl Club Brugge zich opmaakt voor mogelijk titelnieuws, liet Simon Mignolet zich van een totaal ...

243
243
Anderlecht glundert: twee talenten in top 10 wereldwijd

Terwijl het seizoen er in een aantal landen al opzit, nadert ook de Jupiler Pro League zijn finale ...

149
149
Ultieme ontknoping Play-Offs: refs slotspeeldag bekend

Mogelijk weten we straks al wie zich dit seizoen tot landskampioen kroont, en ook de Europese ...

91
91
Anderlecht neemt afscheid: Verschaeren zegt vaarwel

RSC Anderlecht maakte zopas officieel bekend dat Thorgan Hazard straks zijn laatste thuismatch ...

341
341
RSCA-STVV: Taravel twijfelt, geen Goto in Anderlecht?

Terwijl de meeste ogen op de ontknoping van de titelrace gericht zijn, staan de zenuwen ook in het ...

259
259

Meer sportnieuws