Club Brugge-Atlético: Hoefkens krijgt dubbele meevaller

329
Club Brugge-Atlético: Hoefkens krijgt dubbele meevaller

Club Brugge wil dinsdagavond een vervolg breien aan de uitstekende start die het nam in de Champions League. Blauw-Zwart speelt gastheer voor de Spaanse grootmacht Atlético Madrid. Dit zijn de verwachte elf van Carl Hoefkens, volgens Het Nieuwsblad.


De coach van de landskampioen kan niet rekenen op enkele pionnen voor het duel. Zo zal Hoefkens geen beroep kunnen doen op Skov Olsen. De Deense smaakmaker moest in extremis afhaken voor het competitieduel tegen KV Mechelen (3-0), en moet nu ook verstek laten gaan voor de derde speeldag in de groepsfase van de Champions League. Daarnaast was ook al duidelijk dat ook Dedryck Boyata niet van de partij zal zijn. De Rode Duivel heeft nog te veel last aan de knie.

Achter de naam van Denis Odoi staat nog een vraagteken, omdat de verdediger maandag nergens te bespeuren was op training. Toch werd hij opgenomen in de selectie. Dinsdag zal beslist worden of hij zal kunnen aantreden. In doel kiest Hoefkens voor de vaste nummer één Mignolet. Achterin komt Mata waarschijnlijk opnieuw in de ploeg, na een afwezigheid door een enkelblessure. Dinsdag zal daarover beslist worden. Ook sterkhouder Sylla is terug en zal normaal gezien aan de wedstrijd starten. Mechele vervolledigt het verdedigende trio.

NUSA START

Hoefkens heeft mogelijk een basisplaats in petto voor Nusa. De jonge Noor deed deze campagne al van zich spreken tegen FC Porto en zou de plaats innemen van Skov Olsen. Nielsen, Onyedika en Vanaken moeten centraal de lijnen uitzetten. Op links zou Sobol opnieuw in de basis beginnen. Voorin wordt gerekend op Sowah en man in vorm Jutgla.

De vermoedelijke elf van Club Brugge: Mignolet - Mata, Mechele, Sylla - Nusa, Nielsen, Onyedika, Vanaken, Sobol - Sowah, Jutgla

LEES OOK: Bosz blikt nog eens terug: "Doet Club normaal nooit"

Wat wordt het?

Meest recent

Derde ontslag op een week: La Louvière zet Still op straat

De eerste week van november is dodelijk gebleken voor de trainers van de Jupiler Pro League. Nadat ...

22
22
Compper spreekt duidelijke taal over mogelijk ontslag

Antwerp is er zaterdagavond alweer niet in geslaagd om zijn wedstrijd te winnen, want deze keer ...

38
38
Vlotte zege voor Real, Godts kan stempel niet drukken

Real Madrid heeft zaterdagavond geen kind gehad aan Valencia. Het legde al in de eerste helft de ...

6
6
Cercle wint kelderkraker, Antwerp raakt niet voorbij Lommel

De druk op Marvin Compper zal bij Antwerp nog niet meteen afnemen, want de Great Old kon zaterdag ...

33
33
Charleroi blijft doorstomen én ontdekt nieuw goudhaantje

Charleroi blijft dit seizoen maar verbazen. Het gaat zaterdagnacht zelfs in als co-leider in de ...

19
19
Beerschot doet op de valreep gouden zaak in Virton

Leider Beerschot heeft zaterdagavond op de valreep zijn concurrenten in de Challenger Pro League nog ...

87
87
Straffe reeks OHL: Simons doet forse uitspraak

OH Leuven ging vorige week al op een diefje winnen op Stayen en heeft zaterdagavond alweer een ...

41
41
Vanderbiest wanhoopt niet: "Positief gevoel weg?"

KV Mechelen was de voorbije weken aardig onder stoom gekomen en boekte drie zeges op een rij. Aan ...

20
20
Charaï slaat mea culpa na nieuwe afstraffing Westerlo

Een wedstrijd van Westerlo is nooit vervelend, maar dat is helaas niet altijd in het voordeel van de ...

10
10
Zeperd voor Man City, Theate scoort tegen Keita

In de Premier League lijkt het stilaan crisis bij Manchester City. Na een perfecte start in de ...

13
13
OH Leuven stuit de opmars van KV Mechelen

KV Mechelen was de voorbije weken na een moeilijke start begonnen aan een stevige opmars. Het won ...

27
27
Club Brugge verlegt grenzen: 3 recordtransfers op til

Een leegloop in januari is niet aan de orde, maar dat de kassa volgende zomer terug zal rinkelen bij ...

341
341
Volgend trainersontslag op til in de Jupiler Pro League?

De druk op Edward Still neemt toe bij RAAL La Louvière. Na de pijnlijke nederlaag tegen ...

77
77
Westerlo met slecht rapport: "Wat moet ik zeggen?"

KVC Westerlo heeft toch een groot probleem. De Kemphanen verloren met 1-5 van Sporting Charleroi en ...

17
17
Penders charmeert bij Chelsea: "Vergelijking met Courtois?"

Mike Penders leek deze zomer even een flinke dreun te moeten verwerken. De jonge Belgische doelman ...

81
81
Standard ontdekt 'nieuwe' speler: "Heb nooit getwijfeld"

Ryan Fosso heeft zijn kans bij Standard met beide handen gegrepen. De Kameroense middenvelder kreeg ...

59
59
Acheampong (ex-RSCA) kon terug naar JPL: "Toonden interesse"

Een tiental jaar geleden had RSC Anderlecht 'zijn Carlos Forbs': Frank Acheampong. Een spurtbom van ...

146
146
Leko maakt selectie bekend: 2 basispionnen ontbreken

Club Brugge neemt het morgen op tegen RSC Anderlecht. Blauw-Zwart is de grote favoriet voor het ...

275
275
Arsenal zet Man City stevig onder druk met overwinning

Amper twee duels om 16u in de Premier League. Landskampioen hoopte Manchester City onder druk te ...

14
14
Charleroi peuzelt Westerlo op, RSCA Futures vernedert NXT

In de Jupiler Pro League begonnen KVC Westerlo en Sporting Charleroi om 16u aan hun duel. In de ...

94
94
Winst voor Dortmund en Bayern, zorgen om Neuer

In de Bundesliga stonden er om 15u30 vier matchen op het programma. Zo kwamen Bayern München en ...

32
32
Politiek haalt hakbijl boven: Financieel bloedbad in JPL?

Al heel de week woedt de discussie over de sociale voordelen van topvoetballers. Terwijl de federale ...

319
319
RSCA-flop, nu verrassing bij Union: "Wist wat ik waard ben"

De ene club is de andere niet. Vraag dat maar aan een speler van Union SG. Hij doet het bijzonder ...

148
148
Twee smaakmakers staan op bij Standard: "Nooit getwijfeld"

Standard won met 3-0 van SK Beveren. Een oververdiende en overtuigende zege voor de Rouches. Denis ...

55
55
Ronaldo's opvallende concurrent: Georgina pronkt met nieuwe liefde

Terwijl Cristiano Ronaldo een bijzonder hoofdstuk uit zijn carrière afsloot, vierde zijn ...

39
39

Meer sportnieuws