Club Brugge-Atlético: Hoefkens krijgt dubbele meevaller

door
Club Brugge-Atlético: Hoefkens krijgt dubbele meevaller

Club Brugge wil dinsdagavond een vervolg breien aan de uitstekende start die het nam in de Champions League. Blauw-Zwart speelt gastheer voor de Spaanse grootmacht Atlético Madrid. Dit zijn de verwachte elf van Carl Hoefkens, volgens Het Nieuwsblad.


De coach van de landskampioen kan niet rekenen op enkele pionnen voor het duel. Zo zal Hoefkens geen beroep kunnen doen op Skov Olsen. De Deense smaakmaker moest in extremis afhaken voor het competitieduel tegen KV Mechelen (3-0), en moet nu ook verstek laten gaan voor de derde speeldag in de groepsfase van de Champions League. Daarnaast was ook al duidelijk dat ook Dedryck Boyata niet van de partij zal zijn. De Rode Duivel heeft nog te veel last aan de knie.

Achter de naam van Denis Odoi staat nog een vraagteken, omdat de verdediger maandag nergens te bespeuren was op training. Toch werd hij opgenomen in de selectie. Dinsdag zal beslist worden of hij zal kunnen aantreden. In doel kiest Hoefkens voor de vaste nummer één Mignolet. Achterin komt Mata waarschijnlijk opnieuw in de ploeg, na een afwezigheid door een enkelblessure. Dinsdag zal daarover beslist worden. Ook sterkhouder Sylla is terug en zal normaal gezien aan de wedstrijd starten. Mechele vervolledigt het verdedigende trio.

NUSA START

Hoefkens heeft mogelijk een basisplaats in petto voor Nusa. De jonge Noor deed deze campagne al van zich spreken tegen FC Porto en zou de plaats innemen van Skov Olsen. Nielsen, Onyedika en Vanaken moeten centraal de lijnen uitzetten. Op links zou Sobol opnieuw in de basis beginnen. Voorin wordt gerekend op Sowah en man in vorm Jutgla.

De vermoedelijke elf van Club BruggeMignolet - Mata, Mechele, Sylla - Nusa, Nielsen, Onyedika, Vanaken, Sobol - Sowah, Jutgla

LEES OOK: Van Jutgla tot Fujita: hoe vergaat het deze ex-JPL-toppers?

Wat wordt het?

Meest recent

'Antwerp incasseert stevige transferdomper'

Bij Royal Antwerp FC verkochten ze de afgelopen jaren voor heel wat geld. De Great Old wist onder ...

95
95
Van Jutgla tot Fujita: hoe vergaat het deze ex-JPL-toppers?

Afgelopen zomer vertrokken er weer heel wat spelers uit de Jupiler Pro League. VoetbalNieuws ging ...

12
12
JPL-clubs dromen: deze megadeals liggen voor het grijpen

Bij onderzoeksbureau CIES berekenen ze via bepaalde data de potentiële transferwaardes van de ...

45
45
Hasi zoekt oplossing: krijgt 'floptransfer' toch een kans?

RSC Anderlecht neemt het vrijdag op tegen Sporting Charleroi. De Brusselaars willen een opnieuw ...

48
48
Van De Cuyper tot Sadiki: hoe vergaat het de ex-JPL-toppers?

Afgelopen zomer vertrokken er weer heel wat spelers uit de Jupiler Pro League. VoetbalNieuws ging ...

31
31
Ballon d'Or 2026: absolute topfavoriet nu al bekend

Ousmane Dembélé wist een historisch goed 2025 bij Paris Saint-Germain te bekronen met ...

127
127
Julie Vanloo trekt van leer: "Hij verdient standbeeld bij Club"

Julie Vanloo is niet alleen een boegbeeld bij de nationale damesbasketbalploeg 'The Belgian Cats', ...

103
103
Kerst in JPL: grote verrassing bij Genk, Vanaken steelt de show

De bubbels zijn opengetrokken, de kalkoen is geserveerd en de pakjes mogen eindelijk geopend worden. ...

108
108
'Alarm Club Brugge: twee sterkhouders weg in één klap'

Club Brugge kan op financieel vlak opnieuw terugblikken op een geslaagd kalenderjaar. Zeker de ...

350
350
Eindejaarsschok bij Duivels? 'Nieuwe bondscoach vlak na WK'

De Rode Duivels staan voor een belangrijk kalenderjaar waarin ze willen scoren op het ...

564
564
Hasi neemt het op voor fel bekritiseerde schlemiel

Anderlecht hoopt vrijdagavond de eerste seizoenshelft af te sluiten met een opsteker tegen ...

165
165
Aankomst Vanaken en co zet social media in vuur en vlam

Terwijl de meeste Belgen zich op tweede kerstdag rond de feesttafel nestelen, maakt Club Brugge zich ...

156
156
‘Club Brugge in shock: transfer doet kleedkamer ontploffen’

Eén naam op de shortlist van Club Brugge kan genoeg zijn om ego’s te raken, plannen te ...

356
356
Africa Cup: Mahrez schittert, Burkinese sensatie in extra tijd

Door de kerstfeesten geen voetbal op de Europese velden, maar in de Africa Cup ging de bal woensdag ...

24
24
'Nog meer zorgen in 1B: volgende club krijgt transferverbod'

De periekelen met DAZN hebben ervoor gezorgd dat er grote zorgen zijn rond de toekomst van de ...

112
112
Enorme crisis bij club: WK in gevaar voor Rode Duivel?

Rudi Garcia zal in 2026 heel wat knopen moeten doorhakken. De bondscoach zal in de komende maanden ...

119
119
'Antwerp moet streep trekken door versterking'

Antwerp maakte de voorbije maand een serieuze remonte. Dankzij een tien op twaalf wipte het van de ...

269
269
Wéér ex-Kanarie voor Genk: De Condé geeft verklaring

KRC Genk trapt vrijdagmiddag de 20ste speeldag in de Jupiler Pro League af met een topper tegen Club ...

126
126
Afrika Cup zorgt voor rel: Belgische ingreep zindert na

In Marokko vindt momenteel met de Afrika Cup één groot voetbalfeest plaats. Daarbij ...

77
77
'Lyon draait Belgische clubs een stevige transferloer'

Er lijken tijdens deze wintermercato enkele zeer interessante opportuniteiten te wenken voor ...

97
97
Club Brugge zet trend: "Kopieergedrag bij andere clubs"

2025 is een bewogen jaar geweest voor het Belgische profvoetbal. Eén van de opmerkelijkste ...

207
207
Geweldig kerstcadeau Essevee: smaakmaker blijft langer

Voor Zulte Waregem was 2025 al bij al een mooi jaar. Het wist terug te keren in de Jupiler Pro ...

49
49
Hayen drukt Genk-spelers meteen met neus op de feiten

Bij KRC Genk hopen ze vrijdag tegen Club Brugge de kentering in te kunnen zetten, want ze hebben al ...

191
191
Miljoenendeal op til bij Union SG: Hubert velt oordeel

Binnen ruim een week opent de transfermarkt weer zijn deuren. Bij Union SG staat er wel wat te ...

37
37
Brusselmans ontredderd: eenzame kerst gaat door merg en been

Herman Brusselmans joeg recent een schok door televisieland door aan te kondigen dat hij stopt als ...

205
205

Meer sportnieuws