'Tweede afhaker bij Club Brugge: Hoefkens verrast'

470 stemmen
'Tweede afhaker bij Club Brugge: Hoefkens verrast'

Club Brugge gaat dinsdagavond op jacht naar een onverhoopte negen op negen in de Champions League. Na de zeges tegen Bayer Leverkusen en FC Porto moet Blauw-Zwart in eigen huis dan wel ook tegen Atlético Madrid zien te stunten. Helaas voor de landskampioen leeft Carl Hoefkens niet zonder kopzorgen toe naar dat duel.


Hoewel het geloof in eigen kunnen groot blijft mist de Brugse coach met Andreas Skov Olsen namelijk een belangrijke offensieve pion. Gelukkig zijn Tajon Buchanan en Noa Lang net op tijd terug fit om hem te vervangen, ook Antonio Nusa vormt een optie. Keuze genoeg dus, wat tegenwoordig achterin dan weer niet kan worden gezegd.

Zo moet Club het tegen Atlético nog steeds zonder Dedryck Boyata stellen. De 31-voudige Rode Duivel is al een tijdje op de sukkel met knieproblemen en geraakt niet tijdig klaargestoomd. Hij ontbreekt in de 24-koppige selectie, waar Denis Odoi en Clinton Mata wél van de partij zijn. Vooral die eerste is echter eveneens nog twijfelachtig.

SABBE
Daarom voegt Hoefkens een opvallende naam toe aan zijn wedstrijdkern. Kyriani Sabbe, de laatste tijd goed op dreef bij Club NXT, wordt immers doorgeschoven naar de hoofdmacht. Net als Jorne Spileers en Noah Mbamba geeft de 17-jarige rechtsachter op die manier dus verstek voor het duel van de beloften in de UEFA Youth League.

Wie zal volgens u starten naast Mechele en Sylla in de defensie?

Meest recent

Opvallend: bankzitter Club Brugge heeft WK-ticket beet

Club Brugge vergaarde de afgelopen jaren een uitstekende reputatie op het internationale toneel. In ...

0
0
Cvetkovic verneemt verdict: Anderlecht in beroep

Donderdag is het moment van de waarheid aangebroken voor RSC Anderlecht, dat het in de bekerfinale ...

63
63
Stoelendans binnen Pro League: zitje voor Bouchez?

Tijdens de debatten omtrent het competitieformat wierp George-Louis Bouchez zich op als een van de ...

111
111
Coorevits verrast met uitspraak over periode na Deschacht

Annelien Coorevits blikt openhartig terug op haar periode bij ‘Temptation Island’ en de ...

112
112
Anderlecht speelt met vuur: pleidooi Cvetkovic onthuld

Jérémy Taravel deed afgelopen weekend zijn stinkende best om het te ontkennen, maar ...

210
210
'Leegloop bij Club NXT: vijf toptalenten richting exit'

Als een donderslag bij heldere hemel vernam Club Brugge dat Club NXT alsnog degradeert uit de ...

320
320
Groot nieuws rond Sporting Hasselt: "Kleine jongens..."

Sporting Hasselt staat voor de belangrijkste weken uit zijn recente geschiedenis. De Limburgse club ...

256
256
Na Geraerts nog een Belgische coach op de wip?

Voor Karel Geraerts gaat het niet echt goed na zijn vertrek bij Union SG. Schalke 04 werd een flop ...

110
110
Union SG baalt: smaakmaker na één jaar wellicht weg

Bij Union SG zullen ze ook komende zomer tal van spelers de club verlaten. Eén van de ...

60
60
Garcia kraait victorie: Fernandez-Pardo kiest voor België

Vincent Mannaert heeft na enkele dossiers waarin hij het onderspit moest delven eindelijk nog eens ...

324
324
Van Himst sprak met Sibierski: transferplannen op tafel

Paul Van Himst is een ware clublegende van RSC Anderlecht. De voormalige topspeler sprak deze week ...

364
364
Antwerp komt met bijzonder goed nieuws

Bij Royal Antwerp FC hopen ze nog altijd nieuwe investeerders te vinden om zo in de zomer toch meer ...

254
254
'Matthäus verklapt wie Kompany écht wil halen'

Vincent Kompany kan mits een zege in de bekerfinale de Duitse treble winnen. Voeg daarbij de halve ...

191
191
Joos schrikt van Club Brugge: “Ook tegen Union verrassing?"

Club Brugge won afgelopen speeldag overtuigend van Sint-Truiden VV, maar Filip Joos vond de tactiek ...

365
365
KAA Gent komt met verschroeiend statement na Anderlecht

De clash tussen KAA Gent en RSC Anderlecht blijft nog nazinderen. Er waren heel wat opstootjes, een ...

305
305
‘Amuzu incasseert mokerslag: WK-drama door Gremio’

Francis Amuzu speelde in het verleden bij RSC Anderlecht, maar hij maakt nu het mooie weer bij het ...

87
87
Plottwist bij Club Brugge: flop duikt op bij WK-favoriet

De voorbije mercato's waren overwegend een succes bij Club Brugge, maar af en toe slaat men ook in ...

312
312
Taravel keert kar: sterkhouder Anderlecht buitenspel

Op de manier waarop valt wel het een en ander aan te merken, maar RSC Anderlecht trok tegen AA Gent ...

320
320
TRANSFERUURTJE: Grote kuis in JPL, Courtois weg bij Real?

De zomermercato nadert met rasse schreden, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn al druk in ...

537
537
'Vlaanderen schrikt van inkomen Ruben Van Gucht'

Ruben Van Gucht is al lang niet meer alleen de man van de koers en de sportverslaggeving. De ...

390
390
'AA Gent ziet droomtransfer definitief ontploffen'

Voor het tweede jaar op rij vertolkt AA Gent een bijrol in de play-offs. Komende zomer is er dan ook ...

297
297
'Antwerp dumpt meubelstuk en shopt bij concurrent'

Na de recente nul op zes mag Antwerp allicht opnieuw fluiten naar een Europees ticket. Sinds de ...

525
525
Garcia krijgt sollicitatie: "Mee naar het WK? Fantastisch!"

Rudi Garcia maakt vrijdag zijn WK-selectie bekend. Bij de Rode Duivels zijn er een aantal ...

171
171
'Buffel op zucht van geweldige nieuwe uitdaging'

Het is al een tijdje stil rondom Thomas Buffel. De voormalige Rode Duivel werkt aan zijn ...

66
66
Joos dropt gigantisch transferbedrag voor Genk

Konstantinos Karetsas gaat KRC Genk komende zomer verlaten. De Griekse aanvallende middenvelder ...

322
322

Meer sportnieuws