'Tweede afhaker bij Club Brugge: Hoefkens verrast'

door
'Tweede afhaker bij Club Brugge: Hoefkens verrast'

Club Brugge gaat dinsdagavond op jacht naar een onverhoopte negen op negen in de Champions League. Na de zeges tegen Bayer Leverkusen en FC Porto moet Blauw-Zwart in eigen huis dan wel ook tegen Atlético Madrid zien te stunten. Helaas voor de landskampioen leeft Carl Hoefkens niet zonder kopzorgen toe naar dat duel.


Hoewel het geloof in eigen kunnen groot blijft mist de Brugse coach met Andreas Skov Olsen namelijk een belangrijke offensieve pion. Gelukkig zijn Tajon Buchanan en Noa Lang net op tijd terug fit om hem te vervangen, ook Antonio Nusa vormt een optie. Keuze genoeg dus, wat tegenwoordig achterin dan weer niet kan worden gezegd.

Zo moet Club het tegen Atlético nog steeds zonder Dedryck Boyata stellen. De 31-voudige Rode Duivel is al een tijdje op de sukkel met knieproblemen en geraakt niet tijdig klaargestoomd. Hij ontbreekt in de 24-koppige selectie, waar Denis Odoi en Clinton Mata wél van de partij zijn. Vooral die eerste is echter eveneens nog twijfelachtig.

SABBE
Daarom voegt Hoefkens een opvallende naam toe aan zijn wedstrijdkern. Kyriani Sabbe, de laatste tijd goed op dreef bij Club NXT, wordt immers doorgeschoven naar de hoofdmacht. Net als Jorne Spileers en Noah Mbamba geeft de 17-jarige rechtsachter op die manier dus verstek voor het duel van de beloften in de UEFA Youth League.

LEES OOK: Leko in zak en as: Club Brugge komt met Mignolet-statement

Wie zal volgens u starten naast Mechele en Sylla in de defensie?

Meest recent

'Napoli heeft masterplan voor Lukaku klaar'

De terugkeer van Romelu Lukaku nadert met rasse schreden. Meer dan vier maanden lag de Rode Duivel ...

1
1
Maxime Lestienne weldra weer op Belgische velden?

Ooit leek Maxime Lestienne voorbestemd voor de Rode Duivels. Een cap zou de flankaanvaller ...

37
37
Ajax-trainer doet boekje open over Godts, Bounida en Mokio

Ajax wist deze week eindelijk zijn eerste punten te pakken in de Champions League door met 2-4 te ...

18
18
Hasi hint naar opmerkelijke wintertransfer: "Hij is welkom"

Anderlecht zat de voorbije weken op een wolk, maar donderde daar vorig weekend weer af met een ...

120
120
TRANSFERUURTJE: 'Club vindt opvolger Ordoñez, weer vertrekker Anderlecht'

De zomermercato zit er al een tijdje op, maar de winterse transferperiode komt er weldra alweer aan. ...

137
137
‘Fans in opstand tegen ‘Anderlechtisering’ van Club Brugge’

Club Brugge verbaasde vriend en vijand door Nicky Hayen de laan uit te sturen. Ivan Leko werd ...

356
356
Leko in zak en as: Club Brugge komt met Mignolet-statement

Simon Mignolet kent dit seizoen veel pech. De doelman van Club Brugge moest ook plots verstek geven ...

312
312
Antwerp fan Huybrechts stort in op WK: 'Pure nachtmerrie'

In het befaamde Ally Pally is gisteren weer de hoogmis van het darts begonnen: het prestigieuze WK. ...

34
34
Mehdi Bayat snauwt na vertrek De Mil: eis om nieuwe regel

Er vond een heuse trainerscarrousel plaats in de Jupiler Pro League. Club Brugge stuurde Nicky Hayen ...

297
297
Coëfficiënt keldert: Belgische clubs vrezen rampscenario

De afgelopen jaren is de Jupiler Pro League aan een opmars bezig. Vooral de sterke prestaties van de ...

113
113
Tielemans schittert weer: grote verrassing in de maak?

Youri Tielemans was de grote man bij Aston Villa in de Europa League-clash tegen het Zwitserse ...

48
48
Ruben Van Gucht haalt snoeihard uit na 'ongeziene bom'

De voorbije dagen kwam Ruben Van Gucht zwaar onder vuur te liggen. De sportjournalist kreeg kritiek ...

99
99
“Racist én seksist!” – Broos in vieze papieren na klacht

Hugo Broos is bondscoach van Zuid-Afrika en de Belgische oefenmeester begint bijna aan de Afrika ...

84
84
Anderlecht heeft eerste 'zomertransfer' nu al beet

Bij RSC Anderlecht hebben ze al één zorg minder, want in principe hebben ze hun eerste ...

327
327
Defour streng: "Het failliet van de Jupiler Pro League"

Bij Standard kunnen ze het zelf amper geloven, maar ze staan wel knap zesde. Play-Off 1 is ...

219
219
Zorgt DAZN voor enorm JPL-probleem in januari?

DAZN stuurt veel mails als het maandabonnement nog niet is verlengd, maar zelf betalen ze de clubs ...

228
228
'Standard mikt zeer hoog en droomt van monstersom'

Standard hoopt dat het tegen komende zomer toch een nieuwe eigenaar kan voorstellen. Dat lange ...

200
200
'Anderlecht en KV Mechelen vechten om WK-ganger'

De wintermercato staat voor de deur en de geruchtenmolen draait steeds luider. De Belgische clubs ...

122
122
'Club Brugge mag plots dromen van 5 miljoen euro bonus'

Club Brugge is financieel de sterkste ploeg in België. De Bruggelingen kunnen komende zomer ...

295
295
'Anderlecht ontvangt waanzinnige financiële meevaller'

Bij RSC Anderlecht hopen ze dat er in 2026 een bonus uit de bus valt, zoals het in het verleden ...

330
330
‘AA Gent en Club Brugge op ramkoers: oorlog barst los’

De overstap van Ivan Leko naar Club Brugge is geen simpele ruzie, maar een breuk in vertrouwen. In ...

921
921
‘Transferoffensief Westerlo: in- en uitgaande topdeals?’

Bij KVC Westerlo mag er in januari wel wat worden verwacht. De Kemphanen gaan mogelijk in- en ...

61
61
Fink out? El Ouahdi komt met héél duidelijke boodschap

KRC Genk verloor met 1-0 van FC Midtjylland. Een nederlaag die de sluimerende crisis alleen maar ...

394
394
'Khalaili verlaat Union, Nederlandse sensatie als vervanger‘

Union SG heeft een neus voor (onbekend) talent. De Brusselaars zijn uiteraard volop bezig met het ...

80
80
'Ontslag Hayen: Verhaeghe stevig uit de bocht'

Het ontslag van Nicky Hayen blijft nazinderen bij Club Brugge. De fans keerden zich tegen het ...

1426
1426

Meer sportnieuws