'Tweede afhaker bij Club Brugge: Hoefkens verrast'

470 stemmen
'Tweede afhaker bij Club Brugge: Hoefkens verrast'

Club Brugge gaat dinsdagavond op jacht naar een onverhoopte negen op negen in de Champions League. Na de zeges tegen Bayer Leverkusen en FC Porto moet Blauw-Zwart in eigen huis dan wel ook tegen Atlético Madrid zien te stunten. Helaas voor de landskampioen leeft Carl Hoefkens niet zonder kopzorgen toe naar dat duel.


Hoewel het geloof in eigen kunnen groot blijft mist de Brugse coach met Andreas Skov Olsen namelijk een belangrijke offensieve pion. Gelukkig zijn Tajon Buchanan en Noa Lang net op tijd terug fit om hem te vervangen, ook Antonio Nusa vormt een optie. Keuze genoeg dus, wat tegenwoordig achterin dan weer niet kan worden gezegd.

Zo moet Club het tegen Atlético nog steeds zonder Dedryck Boyata stellen. De 31-voudige Rode Duivel is al een tijdje op de sukkel met knieproblemen en geraakt niet tijdig klaargestoomd. Hij ontbreekt in de 24-koppige selectie, waar Denis Odoi en Clinton Mata wél van de partij zijn. Vooral die eerste is echter eveneens nog twijfelachtig.

SABBE
Daarom voegt Hoefkens een opvallende naam toe aan zijn wedstrijdkern. Kyriani Sabbe, de laatste tijd goed op dreef bij Club NXT, wordt immers doorgeschoven naar de hoofdmacht. Net als Jorne Spileers en Noah Mbamba geeft de 17-jarige rechtsachter op die manier dus verstek voor het duel van de beloften in de UEFA Youth League.

LEES OOK: Stankovic komt met laatste boodschap aan Club-fans

Wie zal volgens u starten naast Mechele en Sylla in de defensie?

Meest recent

Belgische terugkeer: Kabasele spreekt duidelijke taal

Christian Kabasele is inmiddels al 35 jaar, maar de centrale verdediger heeft mogelijk net zijn ...

0
0
Rudi Garcia hakt WK-knopen door: “Weiger ik te geloven”

Het WK 2026 staat voor de deur en de analisten zijn volop aan het speculeren over de typeploeg en ...

5
5
DAZN-debat laait weer op: Bornauw roept straffe taal

DAZN hield het Belgische voetbal afgelopen seizoen in een machtsgreep. De rechtenhouder kwam niet ...

108
108
Valse start: Rigaux compleet afgemaakt bij Feyenoord

Devy Riguax maakte de overstap van Club Brugge naar Feyenoord, maar dat valt niet bij iedereen in ...

130
130
Club Brugge dropt grote bom in Jupiler Pro League

Club Brugge werd dit jaar terug kampioen en speelt volgend jaar de Champions League. Dat is alweer ...

381
381
Domper Duitsland: smaakmaker verlaat nu al het WK

Duitsland trekt zeker niet als favoriet naar het WK. Bondscoach Julian Nagelsmann kreeg ook nog eens ...

121
121
Fit of niet? Ancelotti geeft update over Neymar

De tijd dat Brazilië nog tot verbeelding sprak met talloze geniale voetballers in de selectie, ...

13
13
Vanaken vertelt waarheid achter shirtwissel met Modric

Een doelpunt zat er net niet in, maar Hans Vanaken heeft met zijn invalbeurt tegen Kroatië toch ...

320
320
Eén Duivel maakt tongen los bij Iran: "Iedereen ongerust"

De Rode Duivels worden door de meeste kenners en waarnemers getipt als de grote favoriet om hun ...

106
106
'Heftig gevecht barst los: transferklapper Leandro Trossard'

Tijdens het komende wereldkampioenschap rekenen de Rode Duivels onder meer op Leandro Trossard om ...

108
108
Duivels-rel rond Vanaken: “Dit zal hij niet vergeten”

Hans Vanaken kreeg tegen Kroatië opnieuw een harde boodschap van Rudi Garcia. De middenvelder ...

570
570
'Club breekt de bank: absolute topaanwinst onderweg'

Club Brugge is het volgende lid van zijn kampioenenselectie kwijt. In navolging van Simon Mignolet ...

638
638
België - Tunesië: Garcia sleutelt aan basiself Rode Duivels

De Rode Duivels staan zaterdag voor hun laatste test richting het WK. In het Koning ...

293
293
Fans KRC Genk roeren zich: "Gebrek aan respect"

KRC Genk maakte het vertrek van Michel Ribeiro bekend. Die werkte 23 jaar voor de club. Dat gebeurde ...

370
370
SK Beveren maakt volgende vertrekker wereldkundig

Bij SK Beveren is het akelig stil omtrent nieuwe spelers en een nieuwe coach. De Waaslanders ...

91
91
Vandenbempt en Joos voorspellen Belgische WK-ster

De Rode Duivels trekken met de nodige ambitie naar het WK. De kwartfinales bereiken is het doel. ...

165
165
KRC Genk licht optie niet: doelman gratis weg

KRC Genk is volop bezig met de evaluatie van de spelerskernen. Voor de eerste ploeg en Jong Genk ...

224
224
Red Flames verwennen fans met zesklapper

De Belgische Red Flames speelden vanavond aan Den Dreef tegen Luxemburg. Een zege was een bijna ...

93
93
'Geen Saibari? Kompany heeft Rode Duivel als Plan B'

Ismael Saibari lijkt op weg naar Bayern München. De aanvallende middenvelder van PSV heeft al ...

169
169
Wullaert licht tipje van de sluier omtrent volgende club

De Red Flames spelen vanavond tegen Luxemburg. Daar moeten ze ruim van kunnen winnen. Voor de goals ...

80
80
Keuze gemaakt? Garcia gaat niet mee met de hype

De Rode Duivels hebben op een aantal posities enorm veel weelde. Onder meer op het middenveld. Toch ...

183
183
Na Ribeiro weer meubelstuk weg bij KRC Genk: "Na 18 jaar"

Bij KRC Genk is er toch wel wat aan het gebeuren op de achtergrond. De Limburgers maakten het ...

197
197
Sporting Charleroi strikt voormalige speler van Standard

Sporting Charleroi gaat komende zomer de nodige sterkhouders de club zien verlaten. De Zebra's zijn ...

31
31
De Bruyne onder vuur: dit hakt er keihard in

Antonio Conte is weg bij Napoli en dat lijkt goed nieuws voor Kevin De Bruyne. Maar daardoor valt ...

223
223
Croonen verrast: KRC Genk met straf buitenlands akkoord

KRC Genk zet een volgende stap in de ontwikkeling van de club. De Limburgers gaan de club wereldwijd ...

480
480

Meer sportnieuws