SK Beveren draait leider Lierse vrolijk door de gehaktmolen

200
SK Beveren draait leider Lierse vrolijk door de gehaktmolen

Tot voor deze speeldag was Lierse Kempenzonen nog de fiere leider in de Challenger Pro League maar na een absolute non-match zijn er een pak andere tenoren die de macht grijpen in onze tweede afdeling, daaronder een zeer sterk SK Beveren.


Op de Freethiel nam SK Beveren het deze namiddag op tegen Lierse Kempenzonen. Twee ploegen met wat traditie, al hebben ze uiteraard al een fusie achter de rug. Het team van Tom Van Imschoot begon prima aan de competitie en stond voor deze speeldag fier aan de leiding. De Waaslanders begonnen wisselvallig maar konden mits een zege wel naar een gedeelde tweede plaats wippen.

SK Beveren benut dominantie

De thuisploeg was veruit de betere ploeg in het eerste halfuur en na een domme strafschopfout van Raemaekers mocht Ribeiro Costa vanaf elf meter aanleggen voor de verdiende 1-0. De bezoekers waren slechts een schim van het team dat dit seizoen al knappe dingen liet zien en even later zorgde Barry al voor de 2-0, meteen ook de ruststand.

Van Imschoot beleefde niet meteen zijn gelukkigste dag als coach van Lierse.

Lierse draait door de gehaktmolen


Wie een gretiger en beter Lierse verwachtte na de pauze, kwam bedrogen uit. Kevin Hoggas en andermaal Barry maakten het voor de Pallieters nog voor het uur enorm pijnlijk met de 3 en de 4-0. De ingevallen Coopman zorgde voor de forfaitscore door halfweg de tweede helft ook zijn doelpuntje mee te pikken na een fraaie steekbal van uitblinker Costa. SK Beveren ging nadien toch wat op de rem staan en zo bleef het bij een 5-0 score, een ferm statement van Wim De Decker en zijn manschappen.

Scoreverloop:

1-0 (25’) Ribeiro Costa (p), 2-0 (31’) Barry, 3-0 (53’) Hoggas, 4-0 (54’) Barry, 5-0 (67’) Coopman

LEES OOK: De Meyer zet spelers op hun plaats, feest bij Beveren

Is SK Beveren kwalitatief de beste ploeg in de CPL?

Meest recent

Opvolger Vanaken: Club-leiding krijgt immense transferjob

Club Brugge won zondagmiddag met 3-1 van Antwerp FC terwijl aanvoerder Hans Vanaken geblesseerd in ...

27
27
Nieuw Anderlecht-duo zakt door ijs: "Dan beter de jongeren"

RSC Anderlecht haalde tijdens de voorbije zomermercato een elftal verse krachten in huis. Een aantal ...

52
52
Courtois bloost: Real maakt keepersstatement op mercato

Thibaut Courtois is ook dit seizoen weer van cruciaal belang van Real Madrid. De Spaanse grootmacht ...

46
46
‘Leko stunt met onmogelijke comeback bij Club Brugge’

Bij Club Brugge ligt plots een comeback op tafel die vijf weken geleden nog compleet ondenkbaar ...

346
346
'Bruno hakt knopen door: drie wissels bij Anderlecht'

Na de zuinige zege tegen KV Mechelen richt RSC Anderlecht de blik op Europa League, waar het ...

201
201
Leko moet puzzelen: debutant aan aftrap bij Club Brugge?

Club Brugge won zondag met 3-1 van Antwerp, maar net zoals enkele dagen eerder tegen Aston Villa ...

184
184
Coucke ziet nieuwe storm losbarsten aan Belgische kust

Het zomerse plaatje aan de Belgische kust krijgt een opvallend staartje. Wat voor heel wat ...

36
36
AA Gent strikt goudhaantje: contract tot medio 2030

Na het 1-1 gelijkspel in Genk is AA Gent zijn perfect rapport kwijt, maar met een 16 op 18 zijn de ...

80
80
'Club Brugge dumpt Sommer: vervanger al in wachtkamer'

Club Brugge boekte zondag een 3-1 zege tegen Antwerp, maar dat leek achteraf slechts bijzaak. ...

508
508
Ruben Van Gucht onthult verrassende reden na plotse exit

Ruben Van Gucht heeft een drukke periode achter de rug. De VTM presentator is momenteel volop te ...

86
86
Hoe Club Brugge én Sommer één pion keihard missen

Yann Sommer werd afgelopen zomer door Club Brugge met grote trom binnengehaald. Enkele weken later ...

517
517
Degryse voorspelt: "Als Kompany dat zou doen..."

Marc Degryse is onder de indruk van de stormachtige ontwikkeling van Vincent Kompany als trainer. De ...

160
160
Verrassende vervanger voor Overmars bij Antwerp?

Toby Alderweireld ziet voor zichzelf op termijn mogelijk een rol weggelegd in het sportieve beleid ...

868
868
Zulte Waregem trots: "Voor altijd legendes van de club"

Bij Zulte Waregem kijken ze met trots terug op het parcours van Jeppe Erenbjerg en Daniel Opoku. De ...

83
83
Delorge looft ploegmaat: "Enorm veel kwaliteiten"

AA Gent is met een 16 op 18 voortreffelijk aan het seizoen begonnen. Gaan de Buffalo's eindelijk nog ...

84
84
Degryse met slecht nieuws voor JPL-topclub: "Geen titel"

Club Brugge en Union SG zullen ook dit jaar voor de titel strijden. Daarachter is het afwachten hoe ...

1107
1107
"Pure horror"-Kat Kerkhofs legt pijnlijke waarheid bloot

Kat Kerkhofs en Dries Mertens vormen al jaren één van de bekendste showbizzkoppels van ...

62
62
'Ajax wil alsnog toeslaan met grote transfervrije naam'

Ajax kende een zeer ambitieuze zomermercato. De Amsterdammers gaan voluit voor een eerste titel in ...

69
69
Rigaux onder vuur: "In België schreven ze hen ook af"

Dévy Rigaux krijgt zéér veel kritiek in Nederland. Feyenoord lijkt verzwakt uit ...

245
245
'Club Brugge wil weer toptalent in Engeland oppikken'

Bij Club Brugge waren ze deze zomer weer druk in de weer op de transfermarkt. Daarin gingen ze ook ...

160
160
Goots vreest: bom op barsten bij KV Mechelen?

KV Mechelen blijft zitten in de hoek waar de klappen vallen. Het had afgelopen weekend gehoopt op ...

417
417
Van der Elst ziet Club-speler gered worden door reputatie

Club Brugge blijft in de competitie op koers met een nette vijftien op achttien, met enkel de ...

192
192
Furo maakt grote indruk: weldra kans in Premier League?

Club Brugge weet dezer dagen zijn talenten zeer duur te verkopen, zelfs als ze nog amper of niet aan ...

93
93
Club-fan Julie Vanloo grijpt iedereen naar de keel

Het ene moment lijkt alles nog mogelijk, even later blijft vooral de pijn over. Voor Julie Vanloo en ...

157
157
Defour en Proto zien Anderlecht grote stap zetten

Het is voor Anderlecht tot dusver toch een beetje een seizoen met twee gezichten. Het knokte zich ...

273
273

Meer sportnieuws