SK Beveren draait leider Lierse vrolijk door de gehaktmolen

door
SK Beveren draait leider Lierse vrolijk door de gehaktmolen

Tot voor deze speeldag was Lierse Kempenzonen nog de fiere leider in de Challenger Pro League maar na een absolute non-match zijn er een pak andere tenoren die de macht grijpen in onze tweede afdeling, daaronder een zeer sterk SK Beveren.


Op de Freethiel nam SK Beveren het deze namiddag op tegen Lierse Kempenzonen. Twee ploegen met wat traditie, al hebben ze uiteraard al een fusie achter de rug. Het team van Tom Van Imschoot begon prima aan de competitie en stond voor deze speeldag fier aan de leiding. De Waaslanders begonnen wisselvallig maar konden mits een zege wel naar een gedeelde tweede plaats wippen.

SK Beveren benut dominantie

De thuisploeg was veruit de betere ploeg in het eerste halfuur en na een domme strafschopfout van Raemaekers mocht Ribeiro Costa vanaf elf meter aanleggen voor de verdiende 1-0. De bezoekers waren slechts een schim van het team dat dit seizoen al knappe dingen liet zien en even later zorgde Barry al voor de 2-0, meteen ook de ruststand.

Van Imschoot beleefde niet meteen zijn gelukkigste dag als coach van Lierse.

Lierse draait door de gehaktmolen


Wie een gretiger en beter Lierse verwachtte na de pauze, kwam bedrogen uit. Kevin Hoggas en andermaal Barry maakten het voor de Pallieters nog voor het uur enorm pijnlijk met de 3 en de 4-0. De ingevallen Coopman zorgde voor de forfaitscore door halfweg de tweede helft ook zijn doelpuntje mee te pikken na een fraaie steekbal van uitblinker Costa. SK Beveren ging nadien toch wat op de rem staan en zo bleef het bij een 5-0 score, een ferm statement van Wim De Decker en zijn manschappen.

Scoreverloop:

1-0 (25’) Ribeiro Costa (p), 2-0 (31’) Barry, 3-0 (53’) Hoggas, 4-0 (54’) Barry, 5-0 (67’) Coopman

LEES OOK: TRANSFERUURTJE: 'Dubbelklapper Club, wending Lukaku/De Bruyne'

Is SK Beveren kwalitatief de beste ploeg in de CPL?

Meest recent

Revanche op Genk: Vrancken doet opvallende uitspraak

Zondag zullen alle ogen gericht zijn op de Limburgse derby. Daarin ligt alle druk bij KRC Genk, dat ...

9
9
Nieuw gezicht bij Anderlecht: Taravel geeft tekst en uitleg

RSC Anderlecht zal het seizoen dan toch uitdoen met Jérémy Taravel als hoofdtrainer. ...

42
42
WK-soap: Iraans plan heeft grote gevolgen voor Duivels

Nog 89 dagen te gaan en het wereldkampioenschap gaat van start. Door de geo-politieke spanningen ...

182
182
'Leger topscouts bij Club-RSCA: transfergevecht barst los'

De Jupiler Pro League profileerde zich de voorbije jaren als een ideale trampoline richting de ...

191
191
Spitsenzorgen Garcia: grote verrassing in selectie Duivels?

Volgende week maakt bondscoach Rudi Garcia zijn selectie bekend voor het oefenkamp van de Rode ...

221
221
Loodzware opdracht Rigaux: nieuwe transferprioriteit Club

De sportieve leiding van Club Brugge maakt zich op voor een bijzonder drukke zomermercato. De ...

274
274
'Messi geeft zelf groen licht: nieuwe superster naar Miami'

Lionel Messi leidde zijn Inter Miami CF vorig seizoen na de titel in de Major League Soccer. Na dat ...

51
51
Extra wapen voor Genk: "Hebben hen absoluut nodig"

Enkele dagen na de pijnlijke nederlaag op Union SG, heeft KRC Genk de rug kunnen rechten. In de ...

234
234
Gent zeker van Play-Off I? Spelers maken statement

AA Gent heeft vrijdagavond een uitstekende zaak gedaan in de strijd om de tickets voor de Champions' ...

175
175
Vuurwerk in Limburg: analisten geven favoriet Genk-STVV

Het epicentrum van de 29ste speeldag in de Jupiler Pro League, ligt zondagmiddag in Limburg. In de ...

190
190
TRANSFERUURTJE: 'Dubbelklapper Club, wending Lukaku/De Bruyne'

De wintermercato is inmiddels een tijdje achter de rug, maar heel wat ploegen in binnen- en ...

244
244
Alarm bij Club Brugge: ‘Gevaarlijke cocktail Ivan Leko’

Club Brugge speelde afgelopen speeldag 2-2 gelijk tegen RSC Anderlecht. Ondanks het overwicht in ...

178
178
Colpaert haalt meteen ferm uit na nederlaag Zulte

Zulte Waregem blijft in de hoek zitten waar de klappen vallen. Ook na het ontslag van Sven ...

424
424
Hasi maakt Anderlecht-trio af: “Beschermen zichzelf”

Besnik Hasi werd ontslagen bij RSC Anderlecht na slechte resultaten en onvrede bij de achterban. Het ...

363
363
‘Eden Hazard zwaar in de problemen: onderzoek geopend’

Eden Hazard is al een tijdje op voetbalpensioen, maar de voormalige Rode Duivel zit niet stil. Naast ...

106
106
Gouden raad voor Anderlecht: “Zo iemand als TD”

RSC Anderlecht is na het ontslag van Olivier Renard nog steeds op zoek naar een nieuwe Technisch ...

298
298
Vossen spreekt eerste keer over ontslag Vandenbroeck

Sven Vandenbroeck werd ontslagen bij Zulte Waregem. Essevee kijkt tegen degradatiezorgen aan en dan ...

192
192
Club Brugge in rep en roer: 'Felle clash eist zware tol'

Bij Club Brugge neemt de spanning toe. Een interne strijd die al weken sluimert, komt steeds ...

556
556
'Gheysens aan zet: Antwerp-verkoop krijgt vorm'

Nu het ticket voor de Champions' Play-Offs gaan vliegen is, wil Antwerp FC via de Europe Play-Offs ...

722
722
Club Brugge verbaasd: Leko grijpt hard in bij Vanaken

Bij Club Brugge wordt steeds duidelijker welke richting Ivan Leko uit wil. Ook voor Hans Vanaken ...

425
425
Trainerssoap duurt voort: Taravel snel weer weg als T1?

RSC Anderlecht heeft vrijdagmiddag bevestigd dat Jérémy Taravel het seizoen zal ...

347
347
Lammens verbaast United-kleedkamer: "Van Mignolet geleerd"

Senne Lammens maakt zich steeds populairder als eerste doelman bij Manchester United. Deze week werd ...

175
175
Vertrek bij Anderlecht? Vader De Cat gooit kaarten op tafel

Nathan De Cat is momenteel talk of the town bij RSC Anderlecht. Dat heeft niet enkel te maken met ...

654
654
'Grootmacht opent gesprekken: dubbeltransfer Club Brugge'

Club Brugge heeft één groot doel in de komende weken en wil absoluut de 20ste ...

620
620
'Voetbalwereld op stelten: transferplan Haaland gelekt'

Hij beleefde dit seizoen al enkele mindere periodes, maar Erling Haaland blijft één ...

391
391

Meer sportnieuws