Zorgen bij Hoefkens: "Zijn situatie is moeilijk in te schatten"

door
Zorgen bij Hoefkens:

Carl Hoefkens moest het zaterdag zonder Clinton Mata stellen tegen KV Mechelen, maar de West-Vlamingen hadden de sterke Angolees niet nodig om met 3-0 cijfers te winnen van Malinwa. Toch blijft het opvallend lang wachten op het herstel van Mata en komen er erg belangrijke wedstrijden aan in de Champions League.


Hoefkens vertelde op de persconferentie voorafgaand op de wedstrijd tegen KV Mechelen dat deze match nog te vroeg komt voor Mata. Over de aankomende Champions League wedstrijd tegen Atlético Madrid wilde Hoefkens ook niet veel kwijt. Blauw-Zwart duimt alvast van wel, want de zorgen in de defensie beperken zich niet tot Mata alleen. Ook Dedryck Boyata, die eerder al bij de Rode Duivels afhaakte, gaf zaterdag per slot van rekening verstek.

Na de wedstrijd tegen KV Mechelen gaf Hoefkens meer duiding over de situatie van Mata. “De situatie rond Mata is momenteel moeilijk in te schatten. Het is wat kantje boordje. Deze week kan hij al op training staan, maar het kan evengoed de andere kant op gaan. Er is nog geen volledige duidelijkheid. Het stelt mij wel meer dan gerust dat de invallers vandaag uitstekend gepresteerd hebben. Buchanan en Lang waren nog niet honderd procent fit, maar ze hebben wel getoond vandaag dat ze veel kwaliteit hebben”, zei Hoefkens op de clubwebsite van Club Brugge.

LEES OOK: Stankovic verrast met uitspraken over vertrek bij Club

Is Mata onmisbaar bij Club Brugge?

Meest recent

WK: Nieuw trauma voor Italië, ook drama voor Riemer

De Europese barragematchen van dinsdagavond hebben nog voor heel wat spanning gezorgd. In twee van ...

41
41
Engeland onderuit, Oranje en Spanje stellen ook teleur

Naast de WK-barrages stonden er dinsdagavond ook nog de nodige oefeninterlands op het programma. ...

31
31
Zweden mag na thriller naar WK, Turkije boekt ook ticket

Dinsdagavond worden de laatste Europese tickets voor het WK uitgedeeld. Verlengingen moeten de ...

48
48
'Garcia hakt knopen door: WK-basiself bekend'

De Rode Duivels kunnen voorlopig een goed gevoel overhouden aan hun stage na de klinkende 2-5-zege ...

60
60
'Lukaku reageert na dreigementen van Napoli'

Terwijl de Rode Duivels in de nacht van dinsdag op woensdag in de clinch gaan met Mexico, gaat ...

103
103
'Bornauw staat voor terugkeer op oude nest'

Er blijven de nodige vraagtekens heersen rond de defensie van de Rode Duivels. Rudi Garcia testte ...

46
46
Infantino komt met belangrijk nieuws voor Rode Duivels

Dat de Rode Duivels voor hun oefeninterlands van deze maand afzakten naar de Verenigde Staten, heeft ...

58
58
'Paspoortschandaal in Nederland: ook Chery getroffen'

De laatste weken is in Nederland een zeer opmerkelijk schandaal losgebarsten. Alles begon met de ...

55
55
Stankovic verrast met uitspraken over vertrek bij Club

Club Brugge wist vorige zomer alweer de nodige geslaagde transfers te realiseren. Het grootste schot ...

406
406
'Union baalt en moet transferdroom opbergen'

Union blijft ook dit seizoen verbazen. De Brusselaars zagen na het veroveren van de landstitel nog ...

24
24
'STVV ziet alweer smaakmaker van eigen bodem vertrekken'

STVV is dit seizoen dé revelatie van de Jupiler Pro League en bewijst daarmee dat de knappe ...

54
54
Lukaku-rel ontploft: nieuwe details bekend

Er is de voorbije dagen een stevige etterbuil gebarsten rond Romelu Lukaku. Zijn afzegging bij de ...

172
172
Garcia stopt De Cat-gekte: verrassende WK-wending

Rudi Garcia gaf Nathan De Cat zijn debuut bij de Rode Duivels, maar maakte in Atlanta vooral ...

186
186
Lardot velt duidelijk oordeel over refs: "Fouten gemaakt"

Komend weekend wordt de Jupiler Pro League weer op gang getrapt en dan gaat het om de knikkers. De ...

59
59
Spurs pakt fors uit met De Zerbi, maar fans steigeren meteen

De voorbije weken groeide Tottenham uit tot de risée van het Europese voetbal, want de ...

70
70
Comeback bij Anderlecht: extra troef voor Taravel?

RSC Anderlecht hoopt nog wat te maken van de play-offs, al zijn de meeste ogen in het Lotto Park ...

234
234
Pro League spreekt klare taal over competitieformat

De kogel is (voorlopig) door de kerk: vanaf volgend jaar kunnen U23-teams weer 'gewoon' degraderen ...

199
199
Ruben Van Gucht's pikante bekentenis: zo groot is hij écht

Ruben Van Gucht heeft opnieuw een inkijk gegeven in zijn leven, dit keer niet op televisie maar ...

69
69
Club Brugge pakt uit: Verhaeghe drukt stempel in Europa

Vorig seizoen moest het zijn meerdere erkennen in Union, dat weer nu in polepositie aan de play-offs ...

294
294
'Anderlecht houdt been stijf: Hazard richting exit'

Ook tijdens de interlandbreak wordt er niet op de lauweren gerust bij RSC Anderlecht. Terwijl coach ...

482
482
Snelders verdwijnt uit cel: nieuwe twist duikt op

Een nieuwe dag, een nieuwe episode in de saga rond voormalig analist Eddy Snelders. De BV werd ...

204
204
AA Gent krijgt gezelschap in strijd tegen Pro League

Tenzij de amateurvleugels nog roet in het eten gooien, vond de Pro League dinsdag een oplossing voor ...

174
174
Hervorming in 1B: plots vijf voor 12 bij Club NXT?

De veelbesproken quota voor U23-ploegen in de tweede afdeling gaan op de schop, zo werd dinsdag op ...

580
580
Coucke snoeihard na financieel debacle: "Het was te weinig"

Voor Marc Coucke blijft het een periode met tegenwind, maar dit keer slaat hij zelf terug. Na de ...

117
117
Einde verhaal Lukaku? “Beter om uit elkaar te gaan”

De situatie van Romelu Lukaku in Napels begint wel erg penibel te worden. De Rode Duivel stuurde nog ...

412
412

Meer sportnieuws