AC Milan wint na knotsgek slot, ook nipte zeges PSG en Barça

door
AC Milan wint na knotsgek slot, ook nipte zeges PSG en Barça

Met AC Milan, FC Barcelona en Paris Saint-Germain kwamen er zaterdagavond nog enkele Europese grootmachten in actie. Zij wisten allemaal hun wedstrijd te winnen, al ging dat voor geen van hen van een leien dakje. Barça en PSG hadden weinig overschot in hun wedstrijd, terwijl Milan pas na een knotsgekke slotfase de drie punten kon meegraaien op Empoli.


Drie Belgen kwamen er aan de aftrap in die wedstrijd. Bij de thuisploeg veroverde Koni De Winter een basisplaats, terwijl bij Milan Alexis Saelemaekers en Charles De Ketelaere het vertrouwen kregen. Voor Saelemaekers zat de partij er wel snel weer op, want hij moest al na een halfuur geblesseerd vervangen worden. De Ketelaere werd na 73 minuten gewisseld, op een moment dat het nog steeds 0-0 stond.

De partij zou daarna snel losbarsten. Rebic bracht Milan elf minuten voor tijd eindelijk op voorsprong, maar in blessuretijd gooide de gelijkmaker van Bajrami roet in het eten. Milan rechtte echter nog de rug en sloeg zowaar nog twee keer toe. Ballo en Leão bezorgden de kampioen toch nog een zege met goals in de 94ste en 97ste minuut.

NIPT
PSG leek tegen Nice ook lange tijd af te stevenen op puntenverlies. Messi had kort voor het halfuur wel voor 1-0 gezorgd, maar vroeg in de tweede helft bracht Laborde de bezoekers weer langszij. Trainer Galtier gooide daarop alsnog Mbappé in de strijd en de ingevallen sterspeler brak zeven minuten voor tijd alsnog de ban. Barça hield het dan weer sober in Mallorca, waar een goal van de onvermijdelijke Lewandowski voldoende was voor drie punten.

LEES OOK: UCL op TV: hier kijk jij naar Real-Bayern en PSG-Liverpool

Zal Barça dit seizoen kampioen worden?

Meest recent

Hans Vanaken zorgt voor diep vertederende beelden na topper

De topper tussen Club Brugge en Anderlecht kende gisteren een bijzonder verloop. Blauw Zwart walste ...

0
0
Anderlecht heeft goud in handen: nieuw talent staat op

RSC Anderlecht legt veel vertrouwen in de jeugdopleiding en elk jaar komen er weer nieuwe talenten ...

10
10
Napoli-ploegmakkers vellen oordeel over Lukaku

De situatie van Romelu Lukaku is penibel aan het worden bij Napoli. De aanvaller ligt in de clinch ...

15
15
Ivan Leko met de handen in het haar: “Een raadsel”

Club Brugge won afgelopen speeldag met 4-2 van RSC Anderlecht. Blauw-Zwart speelde een ...

53
53
De Cat uitgefloten op Jan Breydel: pittige discussie barst los

RSC Anderlecht incasseerde maandagmiddag een pijnlijke 4-2-nederlaag op het veld van Club Brugge en ...

205
205
'Dortmund wil Rode Duivel: transfer van 30 à 40 miljoen'

Komende zomer komen weer verschillende (kandidaat-)Rode Duivels in aanmerking voor een mooie ...

41
41
'Leko haalt verschroeiend uit: drie spelers geviseerd'

Club Brugge heeft zijn campagne in de Champions' Play-Offs op gang getrapt met een 4-2-zege tegen ...

134
134
Gentse uitblinker baalt als stekker: "Zéér pijnlijk"

AA Gent heeft het nagelaten om een gouden zaak te doen tijdens de openingsspeeldag van de Champions' ...

54
54
Real vs. Bayern: Kompany doet straffe Courtois-uitspraak

Dinsdagavond is het zover, dan trekken de kwartfinales van de Champions League zich op gang. Met ...

75
75
'Brugse afgang maakt eerste slachtoffer bij Anderlecht'

Na een betere tweede helft werd de schade nog ietwat beperkt. Maar de dramatische prestatie in de ...

547
547
Europe Play-Offs: droomscenario KRC Genk ligt klaar

Ook in de Europe Play-Offs zit de eerste speeldag er alweer op. De eerste drie matchen deelden het ...

133
133
'Club slaat de bal mis: opschudding om Mignolet-opvolger'

Club Brugge moet deze zomer niet zomaar een doelman vervangen. Het moet vooral de leegte opvangen ...

241
241
Consequenties voor Lukaku: Napoli drijft conflict op de spits

Het zit momenteel serieus scheef tussen Romelu Lukaku en zijn werkgever SSC Napoli. De Rode Duivel ...

122
122
VAR-fiasco Union zindert na: "Beslissing van 40, 50 miljoen"

De eerste speeldag van de Play-Offs zit erop en heeft meteen al voor de nodige commotie gezorgd. ...

605
605
"Zoutpilaar", "Miniem" - Catastrofe in basiself Anderlecht

RSC Anderlecht heeft een tegenvallende start van de Champions' Play-Offs genomen. Het verloor ...

251
251
Napoli klopt Milan: actie De Bruyne bij Modric gaat viraal

In de Italiaanse Serie A heeft titelverdediger SSC Napoli op paasmaandag een gouden zaak gedaan. Het ...

157
157
Crisis wenkt in Anderlecht: stoel Taravel wankelt al

Van een valse start gesproken. RSC Anderlecht herpakte zich wel in de tweede helft tegen Club ...

192
192
Controverse bij Club Brugge: Leko op vingers getikt

Club Brugge won maandag in eigen huis met 4-2 van aartsrivaal RSC Anderlecht. Toch kon Ivan Leko ...

290
290
Lichtpunt bij Anderlecht: keert Taravel zijn kar?

RSC Anderlecht ging maandag met 4-2 onderuit op het veld van Club Brugge. Naar eigen zeggen zag ...

226
226
Trio titularissen valt door de mand bij Club Brugge

Na de pauze was het nog even bibberen geblazen, maar halfweg had Club Brugge eigenlijk reeds komaf ...

385
385
Anderlecht rekent zich rijk: Real Madrid & co zien sterretjes

RSC Anderlecht nam de afgelopen dagen deel aan het bekende toernooi in Amsterdam: de Future Cup. ...

268
268
De Cat verbaast Vanhaezebrouck: "Zag het al in opwarming"

Met een betere tweede periode werd de schade nog ietwat beperkt. Maar RSC Anderlecht werd ...

524
524
Standen PO's: Anderlecht in penarie, afscheiding in Europe Play-Offs

De eerste speeldag van de Play-Offs in de Jupiler Pro League zit erop. In de Champions' Play-Offs ...

160
160
Pijnlijk beeld: Tzolis vernedert Sardella tot op het bot

Club Brugge is sterk aan de Champions' Play-Offs begonnen en won maandagmiddag met 4-2 van RSC ...

1021
1021
Enorme kater AA Gent: KVM pakt gouden punt in 95ste minuut

KV Mechelen heeft het andermaal geflikt in de slotfase. Malinwa leek nochtans met een nederlaag op ...

197
197

Meer sportnieuws