AC Milan wint na knotsgek slot, ook nipte zeges PSG en Barça

door
AC Milan wint na knotsgek slot, ook nipte zeges PSG en Barça

Met AC Milan, FC Barcelona en Paris Saint-Germain kwamen er zaterdagavond nog enkele Europese grootmachten in actie. Zij wisten allemaal hun wedstrijd te winnen, al ging dat voor geen van hen van een leien dakje. Barça en PSG hadden weinig overschot in hun wedstrijd, terwijl Milan pas na een knotsgekke slotfase de drie punten kon meegraaien op Empoli.


Drie Belgen kwamen er aan de aftrap in die wedstrijd. Bij de thuisploeg veroverde Koni De Winter een basisplaats, terwijl bij Milan Alexis Saelemaekers en Charles De Ketelaere het vertrouwen kregen. Voor Saelemaekers zat de partij er wel snel weer op, want hij moest al na een halfuur geblesseerd vervangen worden. De Ketelaere werd na 73 minuten gewisseld, op een moment dat het nog steeds 0-0 stond.

De partij zou daarna snel losbarsten. Rebic bracht Milan elf minuten voor tijd eindelijk op voorsprong, maar in blessuretijd gooide de gelijkmaker van Bajrami roet in het eten. Milan rechtte echter nog de rug en sloeg zowaar nog twee keer toe. Ballo en Leão bezorgden de kampioen toch nog een zege met goals in de 94ste en 97ste minuut.

NIPT
PSG leek tegen Nice ook lange tijd af te stevenen op puntenverlies. Messi had kort voor het halfuur wel voor 1-0 gezorgd, maar vroeg in de tweede helft bracht Laborde de bezoekers weer langszij. Trainer Galtier gooide daarop alsnog Mbappé in de strijd en de ingevallen sterspeler brak zeven minuten voor tijd alsnog de ban. Barça hield het dan weer sober in Mallorca, waar een goal van de onvermijdelijke Lewandowski voldoende was voor drie punten.

LEES OOK: Neymar-circus: wereldgoals, vechtpartij en steun voor Vini

Zal Barça dit seizoen kampioen worden?

Meest recent

Defour snoeihard voor KAA Gent en Standard Luik

De top 6 begint vorm te krijgen. Afgelopen speeldag deed KRC Genk een uitstekende zaak door met 3-0 ...

0
0
Donkere wolk boven traditieclub: faillissement in zicht

Er hangt een donkere wolk boven traditieclub RWDM Brussels. De club heeft van de Licentiecommissie ...

41
41
Lierse pakt uit met sportieve baas: kind van het huis

Na het vertrek van Jonathan Kindermans was Lierse op zoek naar een nieuwe sportieve baas. Met Ives ...

12
12
Raman spreekt duidelijke taal over invallersrol KV Mechelen

Benito Raman is niet altijd zeker van een basisplaats bij KV Mechelen. Toch is hij voor Fred ...

55
55
Eddy Snelders verrast iedereen met ingrijpende beslissing

Eddy Snelders beheerst nu al enkele jaren het nieuws. De voormalig profvoetballer en analist kwam ...

67
67
Taravel met handen in het haar: “Luxe is geen weelde”

RSC Anderlecht won afgelopen speeldag overtuigend met 5-1 van Oud-Heverlee Leuven, maar toch is niet ...

85
85
TRANSFERUURTJE: ‘Anderlecht en Antwerp in actie, record Club’

De wintermercato is inmiddels een tijdje achter de rug, maar heel wat ploegen in binnen- en ...

204
204
Patrick Goots zet Oosting bij Antwerp op zijn plaats

Royal Antwerp FC kent een wisselvallig seizoen. The Great Old wist vorige speeldag wel verrassend te ...

79
79
KBVB weer in de problemen: “Kosten swingen de pan uit”

De Koninklijke Belgische Voetbalbond kampte de afgelopen jaren met financiële problemen en ook ...

72
72
Eindelijk prijs voor Coucke? "Het begint te borrelen"

RSC Anderlecht lijkt onder Jérémy Taravel weer de juiste richting uit te gaan. ...

282
282
RWDM krijgt puntenaftrek en haalt uit: ‘Streng en voorbarig’

RWDM heeft een straf opgelegd gekregen van de Licentiecommissie. De Brusselse club was niet in orde ...

66
66
Romeo Lavia naar WK? Chelsea dropt grote hint

Chelsea heeft nog niet veel kunnen genieten van Romeo Lavia. De middenvelder werd voor een ...

116
116
Ruben Van Gucht doodeerlijk: "Ik doe het 4-5 keer per dag"

U kon het gisteren hier al lezen, Ruben Van Gucht maakte opnieuw een spraakmakende doortocht op ...

131
131
Charleroi-Club Brugge: Lardot geeft Carolo's lik op stuk

De wedstrijd tussen Sporting Charleroi en Club Brugge (1-2) deed afgelopen weekend heel wat stof ...

295
295
'Groot nieuws Lammens: United neemt drastisch besluit'

Senne Lammens is bezig aan een uitstekend eerste seizoen als eerste doelman van Manchester United ...

334
334
Transferdilemma Antwerp: "Als hij zo blijft spelen ..."

Antwerp FC kon afgelopen weekend weer aanknopen met een broodnodige overwinning tegen revelatie ...

124
124
Wesley Sonck slaat de bal volledig mis: "Ik weet niks!"

Wesley Sonck kent het klappen van de zweep. Als ex-voetballer, Rode Duivel en vaste analist op ...

117
117
Crisis loert bij AA Gent: "Begrijp reactie supporters"

Nog drie speeldagen te gaan in de reguliere competitie van de Jupiler Pro League en dus nadert de ...

128
128
Taravel drukt stempel: eerste slachtoffer bij Anderlecht

Ondanks een tegenvallende eerste helft, pakte RSC Anderlecht afgelopen weekend een ruime 5-1-zege ...

449
449
Heftige beelden na Charleroi-Club Brugge: "Hallucinant"

Zonder een echt goede wedstrijd te spelen, pakte Club Brugge zondagavond de volle buit op het veld ...

486
486
De Bruyne op voorpagina: groot nieuws vanuit Napels

Na maanden van afwezigheid, staat Kevin De Bruyne voor zijn grote comeback bij SSC Napoli. De ...

136
136
Groot risico Anderlecht: JPL-transferbom Thorgan Hazard?

Na twee opeenvolgende zeges heeft RSC Anderlecht zijn ticket voor de Champions' Play-Offs quasi ...

433
433
Club Brugge op stuntjacht: 25M-ster naar Jan Breydel?

Club Brugge kijkt opnieuw naar een jonge spits die in Kroatië ooit met een prijskaartje van 25 ...

530
530
'Versterking Antwerp: Overmars vol voor oude bekende'

Antwerp FC boekte zaterdag een bijzonder deugddoende zege tegen revelatie STVV, desondanks lijkt de ...

311
311
Puzzelwerk Garcia: 'Duivels met onuitgegeven basiself op stage'

Nog exact 100 dagen tot de start van het wereldkampioenschap in de VS, Candada en Mexico. Eind deze ...

126
126

Meer sportnieuws