Geraerts baalt als stekker voor OHL: "Heel erg zuur"

56 stemmen
Geraerts baalt als stekker voor OHL:

Union SG doet het ook dit seizoen uitstekend in de Jupiler Pro League. De Brusselaars staan zowaar op de zesde plaats momenteel, en dat na het vertrek van enkele sterkhouders zoals Casper Nielsen en Deniz Undav. Zaterdagnamiddag gaan Karel Geraerts en co op bezoek bij revelatie OH Leuven.


Voor dat duel wordt de kern van Geraerts geteisterd door enkele blessures. Zo zijn onder meer de aanvallers Gustaf Nilsson en Dennis Eckert Ayensa out voor de verplaatsing naar Den Dreef. Geraerts baalt als een stekker. "Het is inderdaad jammer dat ze momenteel geblesseerd zijn", klinkt het bij Het Nieuwsblad. "Bij Gustaf moeten we het dag per dag bekijken, maar de blessure van Ayensa is erger dan verwacht. Het is niet alleen erg jammer voor hen, maar ook voor ons. Twee spitsen die wegvallen, is uiteraard zuur, want ik heb liever meer keuze bij het opstellen van mijn ploeg", zegt de Union-coach.

Bovendien staat Union net voor een razend drukke periode met heel wat wedstrijden in de JPL en de Europa League. Geraerts zal dus elke speler in zijn kern kunnen gebruiken om de vooropgestelde ambities waar te kunnen maken. En die ambities liggen in de top 8, liet Geraerts zich eerder ontvallen bij de RTBF. En als alles meezit, dan zit er misschien wel een top vier in, denkt Geraerts.

EUROPA

Union mag bovendien niet enkel in eigen land ambitieus zijn. Ook in Europa lijkt de Brusselse ploeg tot iets moois in staat. In de Europa League werd alvast geopend met een knappe 6 op 6 na zeges tegen Union Berlin en Malmö FF. Voor een 9 op 9 zal Union voorbij het Portugese Sporting Braga moeten.

LEES OOK: TRANSFERUURTJE: ‘Recorddeal Club Brugge, Union incasseert’

Wat wordt het voor Union dit seizoen?

Meest recent

Speel gratis mee met de VoetbalNieuws WK Poule 2026!

Het WK 2026 belooft een van de grootste voetbaltoernooien ooit te worden. Volg jij elke wedstrijd op ...

30
30
'Rigaux is Club Brugge meteen te snel af op transfermarkt'

Dévy Rigaux gaat een drukke transferzomer tegemoet bij Feyenoord. Hij zal ongetwijfeld zijn ...

12
12
Degryse scherp voor Garcia: "Ik zou dat niet doen"

De Rode Duivels hebben hun eerste helft tegen Kroatië achter de rug. De Belgen leiden met 0-1 ...

14
14
Experiment Rode Duivels: fans geven duidelijke mening

De Rode Duivels zijn momenteel bezig aan hun eerste match in de voorbereiding op het WK 2026. ...

50
50
Rode Duivel héél ambitieus: "Gaan om het WK te winnen"

De Rode Duivels zijn momenteel bezig aan hun oefenmatch tegen Kroatië. Rudi Garcia ...

19
19
Club Brugge heeft beslist: géén nieuw contract

Club Brugge is bezig aan een evaluatie van de spelerskern. Vandaag hebben ze een keuze gemaakt over ...

170
170
Carl Huybrechts hard voor collega's: "Om gek van te worden"

Carl Huybrechts was lange tijd de referentie op vlak van voetbalcommentaar in België. De ...

56
56
Garcia legt verrassingen uit: mosterd bij Martinez?

Met het oefenduel in Kroatië zetten de Rode Duivels zo dadelijk de laatste rechte lijn richting ...

46
46
'Klopjacht bij Club Brugge: recordtransfer krijgt vorm'

Meer nog dan de voorbije jaren stevent Club Brugge deze zomer af op een regelrechte leegloop. ...

218
218
Garcia botst al met Lukaku: "Dit gaat ontploffen"

Lukaku is terug, en dat voelen ze meteen bij de Rode Duivels. Hij wil spelen, Garcia wil hem erbij. ...

226
226
Garcia experimenteert: opstelling Rode Duivels bekend

Een week voor de opener tegen Egypte kan de WK-koorts stilaan al helemaal losbarsten. Straks ...

156
156
'Hayen op wenken bediend: Genk shopt in eigen land'

Ondanks de meer dan degelijke campagne in Europa werd het een seizoen om snel te vergeten voor KRC ...

341
341
'Tresoldi grof wild: woekerwinst voor Club Brugge'

Na de landstitel gaat Club Brugge een lucratieve zomer tegemoet, waarin tal van smaakmakers de kassa ...

453
453
KAA Gent grijpt in na KDB Cup: nieuw groeibriljant

De KDB Cup is afgelopen. Heel wat talenten lieten zien wat ze in huis hebben. Bij KAA Gent besloot ...

56
56
Broos briest: WK-problemen en grote stress Zuid-Afrika

Hugo Broos is de eerste Belgische bondscoach die op weg is naar het WK in de Verenigde Staten, ...

46
46
Courtois verklapt gesprekken met... Sporting Hasselt

Het verhaal van Sporting Hasselt is straf én inspirerend. Sam Kerkhofs en Rik Verheye pakten ...

93
93
Van der Elst onthult grote spijt Duivels: “Ik schaam me”

Franky Van der Elst is één van de meest iconische middenvelders van de Rode Duivels. ...

100
100
‘Collega-Duivel voor Trossard? Arsenal wil ferm uithalen’

Arsenal won dit seizoen de Premier League en ei zo na de Champions League, na strafschoppen ging het ...

73
73
Tedesco heeft nieuwe topjob definitief beet

Domenico Tedesco faalde compleet bij de Rode Duivels en na een mislukte periode werd hij de laan ...

44
44
Pro League velt definitief oordeel over belofteploegen-quota

Er was heel wat om te doen de afgelopen maanden: de verankering van de belofteclubs in de Challenger ...

248
248
Benteke verbaast iedereen met toekomstplannen

Christian Benteke lijkt niet meer in beeld voor de Belgische nationale ploeg. De aanvaller speelt ...

184
184
Pro League onder hoogspanning: Bouchez plots grote man

De Pro League heeft op dinsdagochtend vergaderd en daar werden enkele knopen doorgehakt. Zo werd er ...

300
300
KRC Genk pakt uit met diamant van Standard Luik

KRC Genk kwam op de officiële kanalen met groot nieuws op de proppen. Thibaut Courtois wordt ...

255
255
‘Anderlecht gaat all-in voor piepjong Engels toptalent’

RSC Anderlecht is naarstig de zomermercato aan het afspeuren voor opportuniteiten. Antoine Sibierski ...

377
377
TRANSFERUURTJE: ‘Recorddeal Club Brugge, Union incasseert’

De zomermercato nadert met rasse schreden, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn al druk in ...

506
506
Benteke heeft wat te zeggen na zijn niet-selectie WK

Christian Benteke was lang ene vaste waarde in de selectie van de Rode Duivels, maar de 35-jarige ...

230
230

Meer sportnieuws