Seraing stunt en zet zwak Standard met de voeten weer op de grond

door
Seraing stunt en zet zwak Standard met de voeten weer op de grond

Standard en Seraing openden vanavond de tiende speeldag met een Waalse derby. De Rouches hoopten een 15 op te 15 te boeken, maar dat lukte niet. Een bijzonder pover Standard ging in eigen huis met 0-2 de boot in.


Standard begon gretig aan de match en duwde Seraing al snel achteruit en het dwong een aantal hoekschoppen af. Maar Seraing kreeg na 9 minuten ook een hoekschop. De bezoekers pakten uit met een ingestudeerd nummertje en de defensie van de thuisploeg liet een zeer matige indruk achter en Mbow profiteerde door op knappe wijze de 0-1 in doel te trappen.

Bij Standard liet Zinckernagel zich weer opmerken met de nodige goede acties, maar kansen bij elkaar spelen lukte niet bepaald vlot. Seraing kwam verrassend goed voor de dag en was zeer dreigend op de counter. Mansoni trof zelfs de paal, daar kwam Standard zeer goed weg. Deila moest ook Donnum na 25 minuten wisselen. De Noor had een hoofdblessure en werd gewisseld voor Cimirot. Ondertussen had Marius ook nog een kans de nek omgewrongen. Zo was de 0-1 compleet verdiend voor Seraing. De Rouches wisten pas na 30 minuten een eerste grote kans bij elkaar te spelen, maar Perica besloot veel te zwak op doel. Daar zat veel meer in. Cimirot kreeg ook nog een enorme kans, maar de 0-1 bleef na 45 minuten op het bord staan.

STANDARD MOET ACHTERVOLGEN

Na de rust bracht Deila Davida voor de zeer povere Melegoni. De thuisploeg begon met goede moed, Zinckernagel pakte weer uit met enkele leuke acties, maar defensief bleef Standard matig acteren. Poaty zette met een gelukje Dussenne, die weliswaar zwak verdedigde, in de wind en schoot nadien de 0-2 keihard tegen de touwen. Standard moest nu alles op alles zetten, maar het was Marius die Bodart aan het werk zette. 

Standard moest hopen op een flits van Zinckernagel (die na 75 minuten vreemd genoeg krampen had na een wedstrijd waar het tempo niet hoog lag), want jongens als Amallah en Perica (zeer veel technische fouten) bakten er niks van. De Deen was echter niet op zijn best. Dietsch kreeg enkele schoten te verwerken, maar de doelman van Seraing moest zeker niet uitpakken met geweldige reddingen. De tweede helft was van de twee ploegen op voetballend vlak bovendien van bedenkelijk niveau. Het bleef 0-2 en dat was geen gestolen zege van Seraing.

Scoreverloop:

0-1 (09') Moustapha Mbow
0-2 (52') Morgan Poaty

LEES OOK: Eric Gerets verrast iedereen: “Zij stelen Play-Off 1”

Gaat Seraing zich redden?

Meest recent

Revanche op Genk: Vrancken doet opvallende uitspraak

Zondag zullen alle ogen gericht zijn op de Limburgse derby. Daarin ligt alle druk bij KRC Genk, dat ...

8
8
Nieuw gezicht bij Anderlecht: Taravel geeft tekst en uitleg

RSC Anderlecht zal het seizoen dan toch uitdoen met Jérémy Taravel als hoofdtrainer. ...

39
39
WK-soap: Iraans plan heeft grote gevolgen voor Duivels

Nog 89 dagen te gaan en het wereldkampioenschap gaat van start. Door de geo-politieke spanningen ...

182
182
'Leger topscouts bij Club-RSCA: transfergevecht barst los'

De Jupiler Pro League profileerde zich de voorbije jaren als een ideale trampoline richting de ...

190
190
Spitsenzorgen Garcia: grote verrassing in selectie Duivels?

Volgende week maakt bondscoach Rudi Garcia zijn selectie bekend voor het oefenkamp van de Rode ...

220
220
Loodzware opdracht Rigaux: nieuwe transferprioriteit Club

De sportieve leiding van Club Brugge maakt zich op voor een bijzonder drukke zomermercato. De ...

272
272
'Messi geeft zelf groen licht: nieuwe superster naar Miami'

Lionel Messi leidde zijn Inter Miami CF vorig seizoen na de titel in de Major League Soccer. Na dat ...

51
51
Extra wapen voor Genk: "Hebben hen absoluut nodig"

Enkele dagen na de pijnlijke nederlaag op Union SG, heeft KRC Genk de rug kunnen rechten. In de ...

233
233
Gent zeker van Play-Off I? Spelers maken statement

AA Gent heeft vrijdagavond een uitstekende zaak gedaan in de strijd om de tickets voor de Champions' ...

174
174
Vuurwerk in Limburg: analisten geven favoriet Genk-STVV

Het epicentrum van de 29ste speeldag in de Jupiler Pro League, ligt zondagmiddag in Limburg. In de ...

189
189
TRANSFERUURTJE: 'Dubbelklapper Club, wending Lukaku/De Bruyne'

De wintermercato is inmiddels een tijdje achter de rug, maar heel wat ploegen in binnen- en ...

244
244
Alarm bij Club Brugge: ‘Gevaarlijke cocktail Ivan Leko’

Club Brugge speelde afgelopen speeldag 2-2 gelijk tegen RSC Anderlecht. Ondanks het overwicht in ...

178
178
Colpaert haalt meteen ferm uit na nederlaag Zulte

Zulte Waregem blijft in de hoek zitten waar de klappen vallen. Ook na het ontslag van Sven ...

424
424
Hasi maakt Anderlecht-trio af: “Beschermen zichzelf”

Besnik Hasi werd ontslagen bij RSC Anderlecht na slechte resultaten en onvrede bij de achterban. Het ...

363
363
‘Eden Hazard zwaar in de problemen: onderzoek geopend’

Eden Hazard is al een tijdje op voetbalpensioen, maar de voormalige Rode Duivel zit niet stil. Naast ...

106
106
Gouden raad voor Anderlecht: “Zo iemand als TD”

RSC Anderlecht is na het ontslag van Olivier Renard nog steeds op zoek naar een nieuwe Technisch ...

298
298
Vossen spreekt eerste keer over ontslag Vandenbroeck

Sven Vandenbroeck werd ontslagen bij Zulte Waregem. Essevee kijkt tegen degradatiezorgen aan en dan ...

192
192
Club Brugge in rep en roer: 'Felle clash eist zware tol'

Bij Club Brugge neemt de spanning toe. Een interne strijd die al weken sluimert, komt steeds ...

556
556
'Gheysens aan zet: Antwerp-verkoop krijgt vorm'

Nu het ticket voor de Champions' Play-Offs gaan vliegen is, wil Antwerp FC via de Europe Play-Offs ...

719
719
Club Brugge verbaasd: Leko grijpt hard in bij Vanaken

Bij Club Brugge wordt steeds duidelijker welke richting Ivan Leko uit wil. Ook voor Hans Vanaken ...

425
425
Trainerssoap duurt voort: Taravel snel weer weg als T1?

RSC Anderlecht heeft vrijdagmiddag bevestigd dat Jérémy Taravel het seizoen zal ...

347
347
Lammens verbaast United-kleedkamer: "Van Mignolet geleerd"

Senne Lammens maakt zich steeds populairder als eerste doelman bij Manchester United. Deze week werd ...

174
174
Vertrek bij Anderlecht? Vader De Cat gooit kaarten op tafel

Nathan De Cat is momenteel talk of the town bij RSC Anderlecht. Dat heeft niet enkel te maken met ...

654
654
'Grootmacht opent gesprekken: dubbeltransfer Club Brugge'

Club Brugge heeft één groot doel in de komende weken en wil absoluut de 20ste ...

620
620
'Voetbalwereld op stelten: transferplan Haaland gelekt'

Hij beleefde dit seizoen al enkele mindere periodes, maar Erling Haaland blijft één ...

391
391

Meer sportnieuws