Seraing stunt en zet zwak Standard met de voeten weer op de grond

door
Seraing stunt en zet zwak Standard met de voeten weer op de grond

Standard en Seraing openden vanavond de tiende speeldag met een Waalse derby. De Rouches hoopten een 15 op te 15 te boeken, maar dat lukte niet. Een bijzonder pover Standard ging in eigen huis met 0-2 de boot in.


Standard begon gretig aan de match en duwde Seraing al snel achteruit en het dwong een aantal hoekschoppen af. Maar Seraing kreeg na 9 minuten ook een hoekschop. De bezoekers pakten uit met een ingestudeerd nummertje en de defensie van de thuisploeg liet een zeer matige indruk achter en Mbow profiteerde door op knappe wijze de 0-1 in doel te trappen.

Bij Standard liet Zinckernagel zich weer opmerken met de nodige goede acties, maar kansen bij elkaar spelen lukte niet bepaald vlot. Seraing kwam verrassend goed voor de dag en was zeer dreigend op de counter. Mansoni trof zelfs de paal, daar kwam Standard zeer goed weg. Deila moest ook Donnum na 25 minuten wisselen. De Noor had een hoofdblessure en werd gewisseld voor Cimirot. Ondertussen had Marius ook nog een kans de nek omgewrongen. Zo was de 0-1 compleet verdiend voor Seraing. De Rouches wisten pas na 30 minuten een eerste grote kans bij elkaar te spelen, maar Perica besloot veel te zwak op doel. Daar zat veel meer in. Cimirot kreeg ook nog een enorme kans, maar de 0-1 bleef na 45 minuten op het bord staan.

STANDARD MOET ACHTERVOLGEN

Na de rust bracht Deila Davida voor de zeer povere Melegoni. De thuisploeg begon met goede moed, Zinckernagel pakte weer uit met enkele leuke acties, maar defensief bleef Standard matig acteren. Poaty zette met een gelukje Dussenne, die weliswaar zwak verdedigde, in de wind en schoot nadien de 0-2 keihard tegen de touwen. Standard moest nu alles op alles zetten, maar het was Marius die Bodart aan het werk zette. 

Standard moest hopen op een flits van Zinckernagel (die na 75 minuten vreemd genoeg krampen had na een wedstrijd waar het tempo niet hoog lag), want jongens als Amallah en Perica (zeer veel technische fouten) bakten er niks van. De Deen was echter niet op zijn best. Dietsch kreeg enkele schoten te verwerken, maar de doelman van Seraing moest zeker niet uitpakken met geweldige reddingen. De tweede helft was van de twee ploegen op voetballend vlak bovendien van bedenkelijk niveau. Het bleef 0-2 en dat was geen gestolen zege van Seraing.

Scoreverloop:

0-1 (09') Moustapha Mbow
0-2 (52') Morgan Poaty

LEES OOK: KV Kortrijk stelt zich vragen: "Gebeurden rare dingen"

Gaat Seraing zich redden?

Meest recent

Jeugdproduct Anderlecht versiert zeer verrassende transfer

Neerpede heeft nog steeds een geweldige reputatie, al weten niet alle jeugdproducten van Anderlecht ...

14
14
Ngoy verovert plots Frankrijk: "Het is geen toeval"

Bondscoach Rudi Garcia zal zondag met veel plezier gekeken hebben naar de wedstrijd van Lille. Niet ...

22
22
Straf beeld: Club deelt schade bij Tzolis na aanslag

Club Brugge heeft zondagavond een uitstekende zaak gedaan door te gaan winnen in Charleroi. Het nam ...

104
104
Cercle laat gouden punten liggen: "We verdienden meer"

De 27ste speeldag in de Jupiler Pro League werd zondagavond afgesloten met een heuse kelderkraker. ...

21
21
Geen droomdebuut voor Ferrera: "Maar dit geeft vertrouwen"

Bij FCV Dender streek er deze week nog een nieuwe coach neer. Na een nul op twaalf werd Hayk Milkon ...

8
8
Leko stuurt Anderlecht nu al stevige waarschuwing

Club Brugge heeft zich zondagavond tot de winnaar van het weekend gekroond, maar daar heeft het wel ...

271
271
Charleroi schreeuwt moord en brand: "Schuld ligt bij ref"

Charleroi kwam zondag dicht bij een nieuwe stunt tegen Club Brugge, dat het in januari al in de ...

330
330
Doelhout houdt Cercle en Dender van drie gouden punten

De kelderkraker tussen Cercle Brugge en Dender is voor beide teams op een sof geëindigd. ...

39
39
Hubert legt uit wat er allemaal misliep bij Union SG

Union SG speelde een zeer zwakke partij op het veld van KVC Westerlo. De landskampioen speelde ruim ...

63
63
Pover Club Brugge pakt in 100ste minuut alsnog de zege

Club Brugge kon een uitstekende zaak doen door het puntenverlies van STVV en Union SG. Om 18u30 ...

273
273
'Anderlecht verrast: bizarre zet om topaanwinst te strikken'

Anderlecht speurt naar defensieve versterking en heeft een opvallend, duur dossier bovenaan liggen. ...

232
232
De Mil trekt héél pijnlijke conclusie over AA Gent

De komst van Rik De Mil naar AA Gent is vooralsnog geen succes. De trainer zal de komende drie ...

160
160
Arsenal blijft op titelkoers, Chelsea in de problemen

In de Premier League stond er om 17u30 een interessant duel op het programma. Arsenal moest in eigen ...

35
35
Club Brugge in de problemen: fans luiden alarmbel

Club Brugge is momenteel bezig aan zijn partij op het veld van Sporting Charleroi. De eerste 45 ...

276
276
KRC Genk kent topweek: Hayen ziet 'cruciaal' momentum

KRC Genk staat weer onder de mensen. Een achtste finale in de Europa League én momenteel ...

130
130
Kums geeft RSCA tip: "Dat ze niet aan hem denken als TD..."

Bij RSC Anderlecht zijn ze op zoek naar een hoofdtrainer en een sportief directeur. De Brusselaars ...

347
347
'Fenerbahçe klopt aan bij KRC Genk: zéér verrassende deal'

KRC Genk heeft heel veel talent rondlopen. De Limburgers krijgen elke match heel wat scouts over de ...

233
233
Crisis bij AA Gent: "Zo kan het niet verder!"

AA Gent verloor kansloos met 3-0 van KRC Genk. Met nog drie speeldagen te gaan staan ze zo plots ...

278
278
Zwak Union SG verliest dure punten tegen tienkoppig Westerlo

Union SG kon door de nederlaag van STVV een zeer goede zaak doen in het klassement. Ze moesten ...

65
65
Charleroi - Club Brugge: Leko voert één wissel door

Club Brugge moet zich na uitschakeling in de Champions League richten op de Jupiler Pro League. Een ...

260
260
Anderlecht heeft vervanger Verschaeren nu al beet

RSC Anderlecht en Yari Verschaeren lijken na het seizoen uit elkaar te gaan. Een afscheid na een ...

393
393
Man United derde na comeback, code rood bij Tottenham

Manchester United blijft zijn opmars in de Premier League voortzetten. Ondanks een achterstand aan ...

68
68
Eén valse noot in 'perfecte week' Genk: "Dit is heel zuur"

KRC Genk heeft een erg mooie week achter de rug. Slechts enkele dagen na de kwalificatie in de ...

185
185
Kerk bejubelt Antwerp-ploegmaat: "Je ziet hem groeien"

Antwerp FC heeft zaterdagavond de knop omgedraaid na een reeks van vier opeenvolgende nederlagen. De ...

148
148
'Club nóg rijker: duizelingwekkende transfersom Tzolis'

Club Brugge dreigt komende zomer verschillende sterkhouders te verliezen. Ook een vertrek van ...

280
280

Meer sportnieuws