Seraing stunt en zet zwak Standard met de voeten weer op de grond

108
Seraing stunt en zet zwak Standard met de voeten weer op de grond

Standard en Seraing openden vanavond de tiende speeldag met een Waalse derby. De Rouches hoopten een 15 op te 15 te boeken, maar dat lukte niet. Een bijzonder pover Standard ging in eigen huis met 0-2 de boot in.


Standard begon gretig aan de match en duwde Seraing al snel achteruit en het dwong een aantal hoekschoppen af. Maar Seraing kreeg na 9 minuten ook een hoekschop. De bezoekers pakten uit met een ingestudeerd nummertje en de defensie van de thuisploeg liet een zeer matige indruk achter en Mbow profiteerde door op knappe wijze de 0-1 in doel te trappen.

Bij Standard liet Zinckernagel zich weer opmerken met de nodige goede acties, maar kansen bij elkaar spelen lukte niet bepaald vlot. Seraing kwam verrassend goed voor de dag en was zeer dreigend op de counter. Mansoni trof zelfs de paal, daar kwam Standard zeer goed weg. Deila moest ook Donnum na 25 minuten wisselen. De Noor had een hoofdblessure en werd gewisseld voor Cimirot. Ondertussen had Marius ook nog een kans de nek omgewrongen. Zo was de 0-1 compleet verdiend voor Seraing. De Rouches wisten pas na 30 minuten een eerste grote kans bij elkaar te spelen, maar Perica besloot veel te zwak op doel. Daar zat veel meer in. Cimirot kreeg ook nog een enorme kans, maar de 0-1 bleef na 45 minuten op het bord staan.

STANDARD MOET ACHTERVOLGEN

Na de rust bracht Deila Davida voor de zeer povere Melegoni. De thuisploeg begon met goede moed, Zinckernagel pakte weer uit met enkele leuke acties, maar defensief bleef Standard matig acteren. Poaty zette met een gelukje Dussenne, die weliswaar zwak verdedigde, in de wind en schoot nadien de 0-2 keihard tegen de touwen. Standard moest nu alles op alles zetten, maar het was Marius die Bodart aan het werk zette. 

Standard moest hopen op een flits van Zinckernagel (die na 75 minuten vreemd genoeg krampen had na een wedstrijd waar het tempo niet hoog lag), want jongens als Amallah en Perica (zeer veel technische fouten) bakten er niks van. De Deen was echter niet op zijn best. Dietsch kreeg enkele schoten te verwerken, maar de doelman van Seraing moest zeker niet uitpakken met geweldige reddingen. De tweede helft was van de twee ploegen op voetballend vlak bovendien van bedenkelijk niveau. Het bleef 0-2 en dat was geen gestolen zege van Seraing.

Scoreverloop:

0-1 (09') Moustapha Mbow
0-2 (52') Morgan Poaty

LEES OOK: Voetbalbond maakt aanduidingen refs speeldag 11 bekend

Gaat Seraing zich redden?

Meest recent

Club-smaakmaker Seys is 'Man van de Match': "Hij kan alles"

Club Brugge klimt naar de negende plek van de League Phase van de Champions League na een straffe ...

92
92
Toch hommeles bij Club Brugge? Hevige discussie valt op

Club Brugge pakt een negen op negen in de Champions League. Na zeges tegen Internazionale en RC Lens ...

231
231
Onverwachte Club Brugge-uitblinker staat op: "Bijzonder"

Club Brugge heeft een nieuwe stunt verwezenlijkt in de League Phase van de Champions League. Op het ...

152
152
Club Brugge zorgt voor nieuwe CL-stunt op PSV

Club Brugge zet de straffe vorm in de Champions League verder. Na eerdere zeges tegen Internazionale ...

175
175
KV Kortrijk schiet zichzelf ferm in de voet tegen KV Mechelen

KV Mechelen en KV Kortrijk werkten een inhaalmatch af tijdens een Europese midweek. Storm Austen ...

45
45
"Haal hem!" - X ontploft nadat Tresoldi wéér scoort

Er staat dit seizoen geen maat meer op Nicolo Tresoldi. De Duitse spits kroonde zich vorig seizoen ...

239
239
Spitsendilemma Gent: De Mil reikt oplossing aan

AA Gent won zijn openingswedstrijd in de Conference League wel nog van Aarhus, maar ging twee weken ...

89
89
De Roover geeft aan wat er fout liep bij STVV

STVV begon zeer fraai aan zijn avontuur in de Conference League, want na zeges tegen Iberia en FC ...

34
34
Vervanger Lukaku velt Liverpool, Real komt met schrik vrij

In de eerste wedstrijden van woensdagavond in de Champions League hebben we bijna meteen twee stunts ...

28
28
Van de Perre spreekt klare taal over Rode Duivels

In de komende dagen zal Mark van Bommel bekend maken welke Rode Duivels hij selecteert voor het ...

32
32
Geen rotatie bij Club: Leko komt met verklaring

Club Brugge hoopt straks tegen PSV weer een knap resultaat neer te zetten, nadat het in zijn laatste ...

34
34
Leko kiest verwachte elf, ook geen verrassingen bij PSV

Om 21u is Club Brugge weer aan zet in de Champions League. Na de knappe zes op zes tegen Inter en ...

46
46
'Wéér duel België-Marokko: doorslaggevende factor bekend'

De voorbije jaren zaten België en Marokko elkaar al regelmatig in de haren in de strijd om jong ...

103
103
Union verbaast Spanje: "Eén van beste teams die we al tegenkwamen"

Donderdag is ook Union weer aan zet in de Europa League. De Brusselaars zijn daarin tot dusver ...

94
94
Mokerslag Standard: aanvoerder maandenlang out?

Na de Europese week gaat de focus vrijdag meteen weer op de Jupiler Pro League, voor de laatste keer ...

54
54
Boodschap voor Van Bommel: "Rode Duivels blijven doel"

Anderlecht neemt het donderdag om 18u45 in zijn vierde wedstrijd in de league phase van de Europa ...

36
36
Milkon verrast iedereen met nieuwe club

De laatste jaren krijgen alsmaar meer jonge trainers hun kans in het Belgische voetbal, zij het met ...

26
26
Bormans speelt open kaart over Europese ambitie Union

Donderdag wordt alweer een drukke dag voor de Belgische teams in Europa. Ook Union moet dan opnieuw ...

37
37
Bornauw, Club en WK U17: Bruno reageert op hete hangijzers

Donderdag moet Anderlecht alweer aan de bak, want dan komt op de vierde speeldag in de Europa League ...

126
126
Ronaldo deelt hartverscheurend bericht na tragedie in Spanje

Cristiano Ronaldo speelde een groot stuk van zijn carrière in Spanje, uiteraard bij Real ...

53
53
Leko gelooft het zelf niet: Verhaeghe ruikt ongeziene stunt

Ivan Leko trapt bij Club Brugge bewust op de rem. Na de 3-4 tegen Inter gooit iedereen met ...

269
269
Geen goed voorteken voor Club: NXT verliest in slot van PSV

Club Brugge gaat om 21u op zoek naar zijn derde opeenvolgende overwinning in de Champions League. ...

110
110
Degryse voorspelt enorm spektakel bij Club Brugge

Club Brugge staat om 21u voor zijn vierde opdracht in de league phase van de Champions League. Het ...

214
214
Trainerscarousel: nieuwe coach Debast, Schreuder profiteert

November blijkt nu al de maand van de trainerswissels te worden. In de Jupiler Pro League sneuvelden ...

85
85
Relatie Van Gucht en Charlotte Van Looy onder druk?

Charlotte Van Looy doet een opvallende bekentenis over haar relatie met Ruben Van Gucht. Achter de ...

82
82

Meer sportnieuws