Leye noemt vreemde oorzaak voor gebrek aan punten

148 stemmen
Leye noemt vreemde oorzaak voor gebrek aan punten

Zulte Waregem moet punten gaan pakken. Trainer Mbaye Leye staat nog niet onder druk, maar als hij ook de komende wedstrijden geen punten pakt, zal de druk wel gaan stijgen. Tegen KVC Westerlo wacht een moeilijke taak.


"Ze zitten in een positieve flow. Na hun titel in 1B zijn ze met een goed gevoel aan de competitie begonnen. Met Chadli en Bolat hebben ze spelers die ervaring hebben op het hoogste niveau. Daarnaast zorgen Foster, Dierckx en Vetokele voor verrassende acties in de aanvalslinie. Op dit moment is Westerlo misschien wel de beste counterploeg uit onze competitie. Ze hebben het op die manier al heel wat clubs lastig gemaakt”, aldus Leye op de website van Essevee.

JONG TEAM

De eerste negen matchen pakte Zulte Waregem pakte het 5 punten. Leye verklaart dat gebrek aan punten aan ‘pech’, terwijl zijn keuzes om Zinho Gano (naar de B-kern) en Jelle Vossen (op de bank tegen STVV) niet op te stellen toch bijzonder vreemd zijn.

"We hebben in de eerste drie wedstrijden getoond dat we kwaliteit hebben bij Essevee. De daaropvolgende speeldagen hadden we het wat lastiger door individuele foutjes of een portie ongeluk zoals een rode kaart, vroege tegendoelpunten, of penalty’s. Toch zie je op training elke keer opnieuw een goede mentaliteit, veel energie en een uitstekende discipline, alleen de details zitten voorlopig wat tegen. Een vroeg doelpunt of een driepunter kan deze jonge groep - na Anderlecht is Essevee de ploeg met de meeste spelers onder de 21 jaar - terug het nodige vertrouwen geven en op de goede weg zetten.”

LEES OOK: Kerk, Willen én KV Kortrijk ronden transfers af

🚀

Zal Zulte Waregem winnen van Westerlo?

Meest recent

'Antwerp dendert door: nieuwe spits op komst'

Royal Antwerp FC schakelt niet een, maar drie versnellingen hoger op de transfermarkt. De Great Old ...

45
45
'Club Brugge casht opnieuw na talenttransfer'

Wat is er aan de hand bij Club Brugge? De Bruggelingen kunnen amper nog talenten aan boord houden. ...

139
139
Union SG en Olivier Renard ronden transferdeal af

Union SG heeft een volgende speler van de hand gedaan. De Brusselaars deden zaken met Al-Shabab, ...

19
19
Anderlecht vreest monsterbod op sterkhouder

Anderlecht lijkt goud in handen te hebben. Mihajlo Cvetkovic bevestigde tegen Hammarby waarom toch ...

363
363
'KRC Genk incasseert jackpot dankzij Godts'

Mika Godts lijkt zijn toptransfer beet te hebben. Volgens verschillende berichten staat de Belgische ...

370
370
'Leko alweer weg? Club Brugge houdt adem in'

Club Brugge pakte de titel met Ivan Leko, maar helemaal gerust is blauw-zwart niet. Zijn contract ...

881
881
Nog miljoenen op komst? Transferexplosie bij Anderlecht

RSC Anderlecht gaat nog een drukke vijftal weken tegemoet op de transfermarkt. Paars-Wit zal nog wat ...

456
456
Mac Allister speelt open kaart over vertrek bij Union SG

Kevin Mac Allister was met zijn goal alweer belangrijk voor Union SG. Na het vertrek van Christian ...

115
115
Nu of nooit voor dure Club Brugge-aankoop

Bij Club Brugge moet er nog veel gebeuren om de ploeg sterker te maken. Er is nood aan heel wat ...

383
383
'Patro grijpt naast 'nieuwe Erenbjerg''

Patro Eisden wist vorig seizoen op knappe wijze met een vrijwel volledig nieuwe kern de play-offs in ...

79
79
'Eén man drukte door voor komst Bisiwu bij Barça'

Deze week kwam eindelijk de officiële bevestiging van wat al een hele tijd in de lucht hing. FC ...

209
209
Messoudi trekt aan alarmbel en smeekt om versterking

Terwijl in de Jupiler Pro League het nieuwe seizoen volgend weekend al afgetrapt wordt, hebben ze in ...

334
334
'Done deal voor Onyedika: Club schakelt razendsnel'

Club Brugge greep vrijdagavond naast zijn eerste prijs van het seizoen door in de Supercup na ...

474
474
Goots voorspelt sensatie bij Antwerp: "Mijn nieuwe favoriet"

Een week voor de start van de competitie trok Antwerp nog naar Engeland voor zijn laatste generale ...

466
466
Goede reclame voor Club: Stankovic en Tzolis drukken stempel

Club Brugge vergaarde de voorbije jaren een uitstekende reputatie als kweekvijver voor talent. Die ...

321
321
Vrancken in nauwe schoentjes: ook rampzalige competitiestart

Wouter Vrancken versierde deze zomer een fraaie uitdaging in het buitenland, want hij verzilverde ...

222
222
'Standard verbaast: toch nog miljoenenaanwinst'

Zaterdag bleek er nog veel werk aan de winkel te zijn voor Standard, want het kreeg in zijn laatste ...

154
154
Meunier reageert persoonlijk na straf gerucht

Thomas Meunier was één van de Rode Duivels die na de uitschakeling op het WK snel een ...

102
102
'infantino-bom barst helemaal: bonden eisen ontslag'

De voorbije dagen stond de internationale voetbalwereld in rep en roer, toen bekend raakte dat ...

300
300
Antwerp en Westerlo houden katers over aan galamatchen

Een week voor de start van het nieuwe seizoen in de Jupiler Pro League leggen de eersteklassers nog ...

149
149
'Anderlecht haalt uit: transferstunt met tikkende tijdbom'

Anderlecht droomt van een opvallende stunt op de transfermarkt. Paars-wit heeft een speler op de ...

883
883
'Westerlo pakt uit met straffe ingaande transfer'

Het is een bijzonder drukke mercato bij KVC Westerlo. Het einde is nog niet in zicht. De Kemphanen ...

187
187
Van Gucht zorgt voor nieuwe storm met bizar liefdesspektakel

Voor Ruben Van Gucht kwam eind vorige week een einde aan een razend drukke periode. Eerst was hij ...

243
243
Hubert vol lof over smaakmaker: "Een echte winnaar"

Union SG won de supercup van Club Brugge. Pas na de wissels in de tweede helft kwam de bekerwinnaar ...

71
71
Is Club Brugge klaar? Leko met verrassend oordeel

Club Brugge verloor de supercup, toch een tegenvallertje. Coach Ivan Leko sprak na de nederlaag via ...

675
675

Meer sportnieuws