'Genk stuurde JPL-smaakmaker wandelen'

door
'Genk stuurde JPL-smaakmaker wandelen'

Na de interlandbreak hoopt Wouter Vrancken de goede lijn bij KRC Genk door te trekken. Met een 22 op 27 gingen de Limburgers tenslotte uitstekend van start aan het nieuwe seizoen. En dat terwijl er afgelopen zomer vooral in het offensief compartiment tal van sterkhouders vertrokken, voor wie in sommige gevallen niet eens een opvolger werd gevonden.


Zo besloten Dimitri de Condé en co na het mislopen van Yira Sor geen extra flankaanvaller meer aan te trekken. Nochtans zochten behalve Kristian Thorstvedt ook zowel Théo Bongonda als Junya Ito andere oorden op, Luca Oyen lag dan weer in de lappenmand. Gelukkig pakten de interne oplossingen voor die verdwenen sterkhouders goed uit. Hun vervangers Mike Trésor, Joseph Paintsil en Bilal El Khannouss ontpopten zich stuk voor stuk tot revelaties van het competitiebegin.

Ei zo na hadden zij nog het gezelschap gekregen van Faïz Selemani, die volgende week met KV Kortrijk over de vloer komt in de Cegeka Arena. Hoewel hij zelf rekende op een stap hogerop bleef de 28-jarige Comorees, vorig seizoen goed voor 13 doelpunten en zes assists, uiteindelijk immers gewoon aan boord bij de Kerels. "Ik weet niet waarom", klinkt het daarover bij Het Laatste Nieuws. "De topploegen in België kennen mijn kwaliteiten, maar het mocht helaas toch niet zijn."

DEUR GESLOTEN
Selemani leek vooral een tijdje op weg naar Genk, dat zelfs een clubakkoord met KV Kortrijk bereikte alvorens af te knappen op de persoonlijke voorwaarden van de aanvaller. Die liet toen zelf dan weer verstaan teleurgesteld te zijn in het Genkse voorstel. Volgens de informatie van HLN nam Selemani op de slotdag van de mercato wel nog eigenhandig contact op met De Condé in een poging om alsnog een compromis te sluiten. Hoewel een winger op dat moment meer dan welkom leek, bleek de deur echter gesloten.

LEES OOK: Kerst in JPL: grote verrassing bij Genk, Vanaken steelt de show

Selemani had perfect gepast bij Genk

Meest recent

Westerlo bestolen? "Schandalig, iedereen heeft het gezien"

Westerlo heeft na een reeks van vijf wedstrijden weer kennis gemaakt met de nederlaag. Ze gingen ...

116
116
Smet op feestvreugde: sterkhouder Gent lang out?

AA Gent heeft na twee maanden eindelijk nog eens kunnen winnen. De Buffalo's haalden het zaterdag ...

72
72
Africa Cup: Nigeria al gekwalificeerd, Put in zak en as

Er werd zaterdagavond ook weer gevoetbald op de Africa Cup. Nigeria heeft zich als tweede land ...

37
37
De Mil pakt eindelijk eerste zege met AA Gent

Rik De Mil heeft eindelijk zijn eerste overwinning als trainer van AA Gent beet. Na twee nederlagen ...

82
82
Rangers-coach geeft grote hint over toekomst Raskin

De voorbije maanden werd er al druk gespeculeerd over de toekomst van Nicolas Raskin, De ...

53
53
'Inter zet derde smaakmaker van Club op verlanglijstje'

Niet alleen delen Club Brugge en Internazionale dezelfde clubkleuren, ze lijken elkaar ook alsmaar ...

268
268
Dender baalt: "We zijn onvoldoende beloond"

Dender sluit zoals verwacht 2025 af als rode lantaarn in de Jupiler Pro League. De Kadavers boekten ...

35
35
Vanderbiest kritisch: "Gebeurt dit seizoen te vaak"

KV Mechelen heeft zichzelf zaterdag geen laat kerstcadeau kunnen bezorgen. Het had zijn positie in ...

55
55
Man Utd-icoon komt met enorme lof voor Lammens

Manchester United pakte op tweede kerstdag een nipte zege tegen Newcastle United en houdt daardoor ...

194
194
Aston Villa toont zich met straffe recordzege titelkandidaat

Aston Villa lijkt zich stilaan helemaal in de titelstrijd te mengen in de Premier League. Het ...

70
70
KV Mechelen kan wonderjaar niet passend afsluiten

Voor KV Mechelen was 2025 een mooi jaar, zeker de tweede helft ervan. Het trekt de winterstop in als ...

75
75
Coucke velt oordeel over bewogen jaar bij Anderlecht

RSC Anderlecht kende geen goed 2025. Het was weer een veel te woelig jaar bij de Belgische ...

412
412
Saliba verrast na pijnlijke nederlaag tegen Charleroi

RSC Anderlecht speelde een zeer matige match tegen Sporting Charleroi. Een wanprestatie en de 1-2 ...

237
237
Buitenland greep mis: Union SG slaat toe

Bij Union SG trokken ze de afgelopen jaren veel onbekende spelers aan. Velen van hen groeiden nadien ...

85
85
AA Gent baalt: sterkhouder drie maanden out

AA Gent neemt het vanavond in eigen huis op tegen KVC Westerlo. Een partij die ze moeten winnen. De ...

108
108
Club Brugge geeft planning winterstage prijs

Club Brugge heeft het jaar goed afgesloten met een negen op negen. De Bruggelingen genieten nu even ...

342
342
KV Mechelen legt lat opvallend hoog

KV Mechelen wil zijn goede eerste deel van het seizoen afsluiten met een zege tegen FCV Dender. ...

70
70
Kelderkraker zonder punch: La Louvière en OHL met kopzorgen

La Louvière en OHL gaan met de nodige zorgen 2026 in. Na een bedroevend schouwspel bleven ...

35
35
Liverpool wint 'Jota-match', Arsenal blijft leider

In de Premier League stonden er om 16u een aantal duels op het programma. Onder meer Arsenal en ...

17
17
Antwerp schept duidelijkheid rond Nozawa

Royal Antwerp FC won gevleid met 2-1 van Zulte Waregem. De Great Old boekt zo een 10 op 12 en doet ...

179
179
Vandenbroeck zorgt voor transfersurprise

Zulte Waregem sloot 2025 af met een onverdiende 2-1-nederlaag op het veld van Royal Antwerp FC. Na ...

238
238
'Deze transfer zou KV Mechelen doen ontploffen'

KV Mechelen speurt rond naar jonge spelers die ze op termijn met flink wat winst kunnen verkopen. De ...

210
210
Club is Stankovic wellicht kwijt: "Trekt onze aandacht"

Club Brugge lijkt maar één jaar te kunnen genieten van Aleksander Stankovic. De ...

958
958
Magie van Oosting doet Antwerp plots dromen van PO1

Na een turbulent 2025, is Antwerp plots weer springlevend. The Great Old zwalpte vandaag ...

186
186
Manchester City zet Arsenal heel stevig onder druk

In de Premier League ging Manchester City om 13u30 op bezoek bij Nottingham Forest. The Citizens ...

49
49

Meer sportnieuws