'Genk stuurde JPL-smaakmaker wandelen'

door
'Genk stuurde JPL-smaakmaker wandelen'

Na de interlandbreak hoopt Wouter Vrancken de goede lijn bij KRC Genk door te trekken. Met een 22 op 27 gingen de Limburgers tenslotte uitstekend van start aan het nieuwe seizoen. En dat terwijl er afgelopen zomer vooral in het offensief compartiment tal van sterkhouders vertrokken, voor wie in sommige gevallen niet eens een opvolger werd gevonden.


Zo besloten Dimitri de Condé en co na het mislopen van Yira Sor geen extra flankaanvaller meer aan te trekken. Nochtans zochten behalve Kristian Thorstvedt ook zowel Théo Bongonda als Junya Ito andere oorden op, Luca Oyen lag dan weer in de lappenmand. Gelukkig pakten de interne oplossingen voor die verdwenen sterkhouders goed uit. Hun vervangers Mike Trésor, Joseph Paintsil en Bilal El Khannouss ontpopten zich stuk voor stuk tot revelaties van het competitiebegin.

Ei zo na hadden zij nog het gezelschap gekregen van Faïz Selemani, die volgende week met KV Kortrijk over de vloer komt in de Cegeka Arena. Hoewel hij zelf rekende op een stap hogerop bleef de 28-jarige Comorees, vorig seizoen goed voor 13 doelpunten en zes assists, uiteindelijk immers gewoon aan boord bij de Kerels. "Ik weet niet waarom", klinkt het daarover bij Het Laatste Nieuws. "De topploegen in België kennen mijn kwaliteiten, maar het mocht helaas toch niet zijn."

DEUR GESLOTEN
Selemani leek vooral een tijdje op weg naar Genk, dat zelfs een clubakkoord met KV Kortrijk bereikte alvorens af te knappen op de persoonlijke voorwaarden van de aanvaller. Die liet toen zelf dan weer verstaan teleurgesteld te zijn in het Genkse voorstel. Volgens de informatie van HLN nam Selemani op de slotdag van de mercato wel nog eigenhandig contact op met De Condé in een poging om alsnog een compromis te sluiten. Hoewel een winger op dat moment meer dan welkom leek, bleek de deur echter gesloten.

LEES OOK: KV Kortrijk legt flinke som op tafel bij reeksgenoot

Selemani had perfect gepast bij Genk

Meest recent

'Vandevoordt door concurrent bij Duivels verlost van bank'

Maarten Vandevoordt maakt intussen al iets meer dan een jaar vast deel uit van de kern van de Rode ...

4
4
'Anderlecht baalt: gedroomde coach haakt af'

Anderlecht belandde de voorbije weken nog maar eens in een crisis. Na een twee op vijftien in de ...

121
121
TRANSFERUURTJE: 'Genk casht op Oh, eerste zomertransfer Club'

De winterse transfercarrousel is afgerond. Ploegen in binnen- en buitenland hebben op Transfer ...

51
51
‘Halve Belg Sacha Boey maakt alsnog knaltransfer'

De Turkse wintermercato is nog even open en daar profiteren de clubs optimaal van. Fenerbahçe ...

24
24
Smets doet boekje open: Fink naar Anderlecht?

Matte Smets kon afgelopen wintermercato naar Duitsland. Wolfsburg had 19 miljoen euro over voor de ...

257
257
Rampscenario Dams in Saudi-Arabië: "Verhaal is over"

Matteo Dams kwam bij PSV snel op de voorgrond. Het jeugdproduct van Royal Antwerp FC brak volledig ...

86
86
Oosting stuurt duidelijk signaal over toekomst Janssen

Toen Joseph Oosting overnam bij Antwerp, stond de Great Old in de kelder van het klassement. ...

95
95
Harde kern Anderlecht grijpt in en haalt uit naar spelers

Anderlecht hoopt om 20u30 een eerste stap richting de bekerfinale te zetten. Daarvoor zal het wel ...

252
252
'Ajax stelt keiharde eis voor transfer Godts'

Voor Ajax lijkt de titel in Nederland nu al een utopie, want de achterstand op leider PSV bedraagt ...

71
71
'KV Mechelen beslist: eerste zomervertrekker bekend'

Bij KV Mechelen dromen ze nog steeds van de Champions' Play-Off, maar na een matige drie op vijftien ...

95
95
'Chelsea wijzigt transferkoers met gevolg voor Penders'

Anderhalf jaar geleden zorgde Mike Penders voor grote verbazing. De jonge doelman verkaste voor maar ...

140
140
Dubbel gevoel bij Charleroi: "Top zes of bekerfinale?"

De strijd om de bekerfinale ligt nog steeds helemaal open. De eerste heenwedstrijd van de halve ...

35
35
Van Damme ziet één grote transferfout bij Antwerp

Royal Antwerp FC moet RSC Anderlecht uitschakelen in de Croky Cup. De Great Old heeft immers weinig ...

173
173
Deschacht legt de vinger op open RSCA-wonde

RSC Anderlecht moet vandaag aan de bak tegen Royal Antwerp FC. Een zéér belangrijk ...

212
212
PSV zorgt voor 'paniek' in Nederland na demonstratie

In Nederland lijken ze toch wel een probleem te hebben. Daar is er één club die ver ...

79
79
‘Keiharde beslissing: Club Brugge zet speler bij huisvuil’

Wat begon als een statement-transfer, is uitgegroeid tot een dossier vol blessures en twijfel. Na ...

1100
1100
Smets wijst miljoenenbod af: “Genk primeert”

KRC Genk verkocht Hyeon-gyu Oh voor 14 miljoen euro aan Besiktas. De Limburgers hadden ook Matte ...

140
140
Vanhaezebrouck naar Anderlecht? Niet zolang hij daar zit

Anderlecht moet opnieuw op zoek naar een trainer na het vertrek van Besnik Hasi. In de HLN-podcast ...

327
327
'Anderlecht praat na Fink met tweede coach'

RSC Anderlecht is intensief bezig met de zoektocht naar een opvolger voor Besnik Hasi. De ...

396
396
Janssen ziet Antwerp-diamant ontploffen

Bij Royal Antwerp FC moeten ze de kaart van de jeugd trekken. Er is amper geld voor heel stevige ...

249
249
Anderlecht droomt: zes miljoenendossiers op tafel

RSC Anderlecht verkocht Nilson Angulo voor 17 miljoen euro. In tegenstelling tot wat een bepaalde ...

319
319
Antwerp lijkt ‘verdoemd’: eindelijk de vloek weg?

Als Royal Antwerp FC iets van een alweer pover seizoen wil maken, dan moet het voorbij RSC ...

124
124
Na verkoop Angulo: nieuwe coach meteen in de problemen

RSC Anderlecht verkocht Nilson Angulo, waar ze ongeveer 15 miljoen euro netto aan verdienen. ...

93
93
Grote favoriet in trainerszoektocht RSCA: Zetterberg vol lof

Bij RSC Anderlecht draait de zoektocht naar een nieuwe trainer momenteel op volle toeren. Daarbij ...

572
572
Union houdt hart vast: "Hij had een open wonde"

De eerste partij in de halve finales van de Croky Cup zit erop, maar tussen Sporting Charleroi en ...

90
90

Meer sportnieuws