Mpoku verklapt bij welke Belgische club hij kon tekenen

door
Mpoku verklapt bij welke Belgische club hij kon tekenen

Paul-José Mpoku was een vrije speler nadat hij vertrok bij het Turkse Konyaspor. Ondertussen heeft hij een nieuwe buitenlandse club gevonden. Nochtans kon hij in België aan de slag.


In La Dernière Heure laat de aanvallende middenvelder weten dat KV Kortrijk concrete interesse in hem had toen Karim Belhocine er nog trainer was. Mpoku had echter geen trek om voor een andere Belgische club te kiezen, want hij zou het vreemd vinden om in België voor een ander team dan Standard te spelen.

De ex-speler van onder meer Tottenham kreeg aanbiedingen uit India en Griekenland, maar hij bood zijn diensten ook aan bij Standard. Daar kwam het niet tot een contract en dat had alles te maken met trainer Ronny Deila. "Ik wilde terugkomen, ja. Ik sprak met Fergal Harkin en Pierre Locht. De coach was wat terughoudender. Ik was klaar om terug te komen door wat toegevingen te doen. Het ging mij niet om het geld, want Standard is mijn thuis."

Mpoku keerde dus niet terug, maar blijft niet verbitterd achter. Hij tekende ondertussen een contract bij een buitenlandse ploeg, al wil hij nog niet zeggen over welk team het gaat. Het seizoen gaat daar binnenkort weer opnieuw van start, maar tot dan mag hij meetrainen bij de beloften van Standard. Mpoku ziet dat er een nieuwe wind waait doorheen de Vurige Stede en de Luikenaars hopen dat ze vrijdag een 15 op 15 kunnen boeken door in eigen huis te winnen van Seraing.

LEES OOK: Hoogspanning in Genk: "Dé kans tegen Standard"

Had Standard hem goed kunnen gebruiken?

Meest recent

TRANSFERUURTJE: 'Schoktransfer Jashari, vuurwerk bij Club'

De zomermercato nadert met rasse schreden, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn al druk in ...

85
85
Sporting Hasselt wil uitpakken: met Courtois naar 1B?

Sporting Hasselt kan zondagmiddag kampioen spelen in Eerste Amateur. Drie punten tegen Dessel Sport ...

23
23
‘Terugkeer Lukaku naar Anderlecht: pion geeft extra duwtje’

Romelu Lukaku kent een rampseizoen bij Napoli en een zomerse transfer wordt nadrukkelijk genoemd. ...

89
89
Échte reden voor reactie Leko: “Verhaeghe in kleedkamer”

Ivan Leko reageerde na de 6-1 winst van Club Brugge tegen KV Mechelen erg droog voor de ...

69
69
Sam Kerkhofs slaat keihard terug na licentieperikelen

Sporting Hasselt staat op het punt kampioen te worden in Eerste Amateur, maar voorlopig heeft de ...

80
80
‘Club Brugge praat met Barça: Bisiwu hakt knoop door’

Na de geweldige prestaties van Club NXT in de Youth League staat de jeugdopleiding van Club Brugge ...

220
220
Boskamp fileert Anderlecht: woorden komen hard aan

RSC Anderlecht verloor roemloos van rechtstreekse concurrent Sint-Truiden VV. De revelatie staat nu ...

103
103
Hoogspanning in Genk: "Dé kans tegen Standard"

Voor Nicky Hayen staat er toch wel wat druk op de ketel. Weer verliezen tegen Standard is absoluut ...

98
98
Westerlo kraait victorie: miljoenen in aantocht

KVC Westerlo is zeer sterk bezig in de Europe Play-Offs. Ze strijden volop mee voor winst en dat ...

42
42
Hubert ziet 'compleet ander' Anderlecht

Zondag trekt Union SG als grote favoriet naar het Lotto Park, waar ze RSC Anderlecht partij zullen ...

162
162
"Als ze toch zo stoer zijn ..." - Goto-'cinema' zindert na

RSC Anderlecht boekte afgelopen donderdag een peperdure nederlaag op het veld van directe concurrent ...

327
327
Basiself Club: onverwachte naam grijpt kans bij Leko

Club Brugge profiteerde tijdens de midweekspeeldag optimaal van de slipper bij leider Union SG. Maar ...

308
308
Staande ovatie De Bruyne: Italiaanse pers door dolle heen

In de strijd om de tweede plek in de Serie A heeft SSC Napoli vrijdag een uitstekende zaak gedaan ...

248
248
Vannieuwkerke zet puntjes op de i: "Geen cent betaald!"

Karl Vannieuwkerke is één van de toonaangevende stemmen/presentatoren in het ...

61
61
De Cat verrast Anderlecht: astronomisch bod lonkt

De naam van Nathan De Cat duikt overal op in de lijstjes van Europese topclubs, die zich stilaan ...

510
510
Terwijl De Bruyne schittert: Conte veegt vloer aan met Lukaku

Kevin De Bruyne heeft vrijdagavond nog eens ouderwets indruk gemaakt bij SSC Napoli. Met een ...

152
152
'Vuurwerk Club Brugge: víér toptransfers nu al op tafel'

Club Brugge is momenteel volop gefocust op het inhalen van Union SG in de ontknoping van de ...

717
717
Kompany spreekt zich uit over 'makkelijke' Bundesliga

Bayern München won de supercup en de Duitse landstitel al en staat in de bekerfinale. De ...

79
79
Lommel SK drukt door en geeft ambities én plannen prijs

Bij Lommel SK hebben ze heel veel ambitie én middelen. De club hoopt dit seizoen nog te ...

96
96
Goudklompje Zulte Waregem: Essevee droomt nu al

Zulte Waregem heeft een aantal zeer interessante spelers in huis. Eén speler krijgt voorlopig ...

256
256
De Bruyne schittert en loodst Napoli naar vlotte zege

In het buitenland stonden er een aantal matchen op het programma. Zo kwamen onder meer Napoli en ...

42
42
Cercle Brugge smeert Dender alwéér nederlaag aan

In de Relegation Play-Offs stonden Cercle Brugge en FCV Dender tegenover elkaar. Een match die geen ...

53
53
'Anderlecht haakt nu al af voor gewenste versterking'

RSC Anderlecht heeft financieel weer de nodige middelen. Olivier Renard mocht héél wat ...

217
217
Club Brugge en Anderlecht grijpen naast transfertarget

Club Brugge en RSC Anderlecht gaan een héél drukke zomermercato tegemoet. Beide ...

82
82
Cercle Brugge legt sterkhouder langer onder contract

Cercle Brugge heeft net voor de match tegen FCV Dender nog groot nieuws aangekondigd. De ...

42
42

Meer sportnieuws