Mpoku verklapt bij welke Belgische club hij kon tekenen

door
Mpoku verklapt bij welke Belgische club hij kon tekenen

Paul-José Mpoku was een vrije speler nadat hij vertrok bij het Turkse Konyaspor. Ondertussen heeft hij een nieuwe buitenlandse club gevonden. Nochtans kon hij in België aan de slag.


In La Dernière Heure laat de aanvallende middenvelder weten dat KV Kortrijk concrete interesse in hem had toen Karim Belhocine er nog trainer was. Mpoku had echter geen trek om voor een andere Belgische club te kiezen, want hij zou het vreemd vinden om in België voor een ander team dan Standard te spelen.

De ex-speler van onder meer Tottenham kreeg aanbiedingen uit India en Griekenland, maar hij bood zijn diensten ook aan bij Standard. Daar kwam het niet tot een contract en dat had alles te maken met trainer Ronny Deila. "Ik wilde terugkomen, ja. Ik sprak met Fergal Harkin en Pierre Locht. De coach was wat terughoudender. Ik was klaar om terug te komen door wat toegevingen te doen. Het ging mij niet om het geld, want Standard is mijn thuis."

Mpoku keerde dus niet terug, maar blijft niet verbitterd achter. Hij tekende ondertussen een contract bij een buitenlandse ploeg, al wil hij nog niet zeggen over welk team het gaat. Het seizoen gaat daar binnenkort weer opnieuw van start, maar tot dan mag hij meetrainen bij de beloften van Standard. Mpoku ziet dat er een nieuwe wind waait doorheen de Vurige Stede en de Luikenaars hopen dat ze vrijdag een 15 op 15 kunnen boeken door in eigen huis te winnen van Seraing.

LEES OOK: Match van laatste kans: Hasi grijpt in bij Anderlecht

Had Standard hem goed kunnen gebruiken?

Meest recent

'Anderlecht rondt verrassende deal af in Serie A'

Bij RSC Anderlecht gaat er de komende dagen ingaand wellicht nog weinig gebeuren. Bij RSCA Futures ...

42
42
'Cercle Brugge verwent fans met twee toptransfers'

Cercle Brugge gaat de komende dagen nog een aantal stevige transfers afronden. De Bruggelingen gaan ...

42
42
Lierse SK en Lokeren trakteren fans op aanwinsten

In de Challenger Pro League hebben Sporting Lokeren en Lierse SK nog twee nieuwe spelers ...

18
18
'Club Brugge slikt: in extremis transferbom bij Atlético'

Club Brugge weet waar het aan toe is in de tussenronde van de Champions League. Om de 1/8ste ...

170
170
Match van laatste kans: Hasi grijpt in bij Anderlecht

Zondagmiddag zullen de zenuwen hooggespannen staan op Sclessin. Zowel Standard als RSC Anderlecht ...

138
138
'Club speelt publiekslieveling kwijt: ook United mengt zich'

Club Brugge maakte afgelopen woensdag voor de ogen van heel Europa indruk met een 3-0-zege tegen ...

445
445
Boskamp deelt hallucinant verhaal: "Dat bij AA Gent..."

Jan Boskamp is nog steeds één van de populairste voetbalanalisten van de lage landen. ...

52
52
Clement pakt uit met bijzondere Vanaken-ontboezeming

Philippe Clement levert momenteel uitstekend werk af als hoofdcoach van Norwich City. De oud-Rode ...

122
122
Nainggolan's nieuwe leven verrast: Stephanie onthult alles

Sinds de komst van Radja Nainggolan gaat het Patro Eisden Maasmechelen stevig voor de wind. De club ...

32
32
TRANSFERUURTJE: 'Last-minute vuurwerk bij Club, miljoenendeal Genk'

De winterse transferperiode nadert zijn ontknoping, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn ...

356
356
STVV vreest vertrek Vrancken: succescoach reageert

Wouter Vrancken verbaast dit seizoen vriend en vijand bij STVV. De Kanaries hebben in de competitie ...

300
300
‘KAA Gent rondt winterse miljoenentransfer af’

KAA Gent zal snel moeten zijn wil het zich nog roeren op de wintermercato. Journalist Sacha ...

169
169
Faris Haroun verklapt interesse: uitdaging als T1

Faris Haroun maakte de opmars van Royal Antwerp FC van dichtbij mee. Van tweede klasse naar de ...

166
166
Grote leegloop bij STVV? Vrancken houdt hart vast

Sint-Truiden VV is dit seizoen dé grote revelatie van de Jupiler Pro League. De Kanaries ...

135
135
Rode Duivel maakt knaltransfer bekend: 16 miljoen euro

Het WK 2026 staat voor de deur dus de internationals die niet veel aan de bak kwamen in de eerste ...

101
101
Oosting schrikt bij Antwerp: plotse vertrekker en blessures

Royal Antwerp FC heeft tij weten te keren onder Joseph Oosting, maar de reguliere competitie is nog ...

445
445
Lek boven voor Pocognoli? "Bewees ik bij Union SG"

Sebastien Pocognoli heeft zichzelf wat ademruimte gegeven door AS Monaco te plaatsen voor de ...

89
89
Druk op Hasi: Deschacht velt verrassend oordeel

Met amper 18 zeges in 42 matchen is het de logica zelve dat Besnik Hasi moet vrezen voor zijn job. ...

346
346
AA Gent aan de bak: De Mil geeft aan wat er misging

AA Gent blijft ook onder Rik De Mil wisselvallig voor de dag komen. Na de goede resultaten van de ...

139
139
Van der Elst glashelder: "De titel is voor hen"

De Jupiler Pro League is inmiddels begonnen aan de 23ste speeldag van de reguliere competitie. Er ...

864
864
'Club houdt zich niet in: eerste zomertarget al gelekt'

Behoudens last-minute wendingen zal Club Brugge in zijn opzet slagen om zijn sterkhouders ...

457
457
'Kompany helemaal verknocht: Bayern wil JPL-bekende'

In de Bundesliga kruist leider Bayern München zaterdagavond de degens met Hamburg SV. Op bezoek ...

133
133
'Anderlecht op het puntje: JPL-toptransfer op komst’

Anderlecht zit op het puntje van z’n stoel: een JPL-toptransfer die plots binnen handbereik ...

569
569
Consternatie bij KRC Genk: twéé last-minute transfers?

KRC Genk beleefde tot dusver een behoorlijk rustige wintermercato. Maar daar zou vlak voor het ...

748
748
'Club Brugge tot uiterste: miljoenen voor dubbele transferbom'

Nu het ticket voor de tussenronde van de Champions League op zak is, wil Club Brugge zijn ...

1081
1081

Meer sportnieuws