'Grootmacht volgt evolutie Noa Lang van dichtbij'

door
'Grootmacht volgt evolutie Noa Lang van dichtbij'

Club Brugge bereidt zich momenteel voor op een bijzonder drukke en belangrijke periode. In de competitie wil de titelverdediger zijn kloof met leider Antwerp FC afbouwen en in de Champions League hoopt men de uitstekende start te kunnen verzilveren. Coach Carl Hoefkens krijgt daarvoor alvast enkele belangrijke wapens bij.


In de eerste weken van het seizoen kreeg Blauw-Zwart af te rekenen met enkele blessure-gevallen. Maar op Mats Rits na, is de ziekenboeg weer stilaan aan het leeglopen. Tajon Buchanan maakte bijvoorbeeld al zijn rentree bij de nationale ploeg van Canada. Hij wordt komend weekend voor het eerst dit seizoen in de wedstrijdkern verwacht. Achterin lijkt Clinton Mata dan weer klaar om zijn plekje terug in te nemen. En ook Noa Lang staat normaal gezien snel weer op het veld.

De Nederlandse aanvaller viel eind augustus uit met een enkelblessure. Hierdoor moest hij ook meteen een definitief kruis maken over zijn gewenste zomertransfer. Maar Lang hoeft niet te wanhopen. Zijn naam staat nog steeds genoteerd op de lijstjes van verschillende Europese clubs. Op dat van AC Milan bijvoorbeeld. Volgens het medium BlastingNews blijft de Italiaanse kampioen hem van dichtbij volgen.

TOPVORM VINDEN
De Rossoneri zouden graag nog een extra flankspeler aan de selectie van coach Stefano Pioli toevoegen. Lucas Vazquez en Marco Asensio worden aanzien als interessante opties gezien hun aflopende contracten bij Real Madrid. Maar Lang is nog enkele jaren jonger dan de twee Spanjaarden en zou op termijn dus een grotere meerwaarde kunnen opbrengen. Voor de Brugse smaakmaker is het echter eerst zaak om weer in topvorm te geraken en in de komende drukke weken een plekje in de Nederlandse WK-selectie te versieren. Vervolgens kan er weer aan een transfer gedacht worden. Zijn evolutie zal in ieder geval van dichtbij opgevolgd worden vanuit Milaan.

LEES OOK: Club houdt hart vast: veelbesproken ref voor Marseille

Lang is in januari weg bij Club Brugge ...

Meest recent

'Club Brugge slaat toch nog toe: aanwinst medisch gekeurd'

Bij Club Brugge gingen er de voorbije weken heel wat geruchten over mogelijke wintertransfers, maar ...

27
27
TRANSFERUURTJE: 'Vuurwerk bij Club, Hasi out bij Anderlecht'

De winterse transferperiode nadert zijn ontknoping, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn ...

78
78
‘KAA Gent slaat op de valreep toe: toptalent binnen’

KAA Gent zal op het slot van de wintermercato nog toeslaan. Journalist Rudy Galetti laat weten dat ...

55
55
Gert Verheyen achterna: Defour verrast vriend en vijand

Hij was jarenlang een vaste waarde op voetbalvelden en in TV-studio's, scherp van tong en ...

23
23
Club Brugge vreest: last minute-vertrek Ordonez?

Joel Ordonez wordt al een tijdje in verband gebracht met een toptransfer. Verschillende Europese ...

144
144
‘Hasi neemt afscheid: Anderlecht-profiel onthuld’

Besnik Hasi is de laan uitgestuurd bij RSC Anderlecht. Na de nederlaag tegen grote rivaal Standard ...

201
201
'Transfervuurwerk bij Anderlecht: Ndiaye weg, winger in'

RSC Anderlecht gaat dan mogelijk toch nog een drukke transferdag kennen. Plots duiken er geruchten ...

264
264
AA Gent slaat toe met twee transfers bij KRC Genk

AA Gent heeft op de laatste dag van de transfermarkt nog twee spelers weggehaald. Ze gingen shoppen ...

64
64
Zorgen bij Club Brugge: Vandenbempt ziet groot probleem

De fans van Club Brugge zijn niet bepaald gelukkig. Ze zijn boos dat het bestuur geen nieuwe ...

354
354
'Pure waanzin: KRC Genk weigert astronomisch aanbod'

KRC Genk staat voor een héél pittige laatste dag op de transfermarkt. Dimitri De ...

281
281
Anderlecht zoekt opvolger Hasi: fans kiezen topkandidaat

RSC Anderlecht ontsloeg zoals verwacht Besnik Hasi. Een zeer logisch ontslag, want de coach bakte er ...

390
390
Mignolet en Vanaken balen: dit liep er mis bij Club

Club Brugge verloor terecht met 1-0 van Union SG. Blauw-Zwart blijft te matig voor de dag komen in ...

190
190
Jan Boskamp laat iedereen slikken: "Het is allemaal weg"

Jan Boskamp blijft ook op zijn 77ste een fenomeen dat tot de verbeelding spreekt. Het Nederlandse ...

85
85
Het brokkenparcours van Renard: positie onhoudbaar?

RSC Anderlecht likt zijn wonden. Het nieuwe bestuur heeft (weer) bergen werk te verzetten. Besnik ...

188
188
STVV met straffe transfer: Champions League-clubs afgetroefd

STVV kende al een zeer opvallende mercato. De Truienaars lijken versterkt te zijn, maar dat moet nog ...

72
72
'Club Brugge speelt met vuur na ongezien monsterbod'

Club Brugge KV vatte de huidige transferperiode aan met de intentie om zijn sterkhouders aan boord ...

381
381
Crisis Anderlecht compleet: ook Renard op straat gezet?

RSC Anderlecht heeft zondagavond zoals verwacht afscheid genomen van Besnik Hasi als hoofdcoach. ...

569
569
Atlético pakt uit met knaltransfer, Liverpool dokt 70 miljoen

Het einde van de winterse transferperiode is in zicht, dinsdagnacht sluit de mercato in ...

88
88
'Deadline-drukte bij Genk: dríé grote transferdossiers'

KRC Genk maakte zondag een einde aan zijn maandenlange reeks zonder competitiezege. Hierdoor kan het ...

295
295
2 op 10 - Kranten maken brandhout van Anderlecht-schlemiel

De 2-0-nederlaag op het veld van Standard heeft Besnik Hasi uiteindelijk de kop gekost als trainer ...

243
243
‘Anderlecht ruikt coachwissel: topkandidaat ligt open’

Het is weer crisis in Anderlecht. De positie van Besnik Hasi wankelt, want paars-wit ruikt een ...

513
513
Bom ontploft bij L'OM: Vermeeren betrokken in heftig incident

Olympique Marseille heeft een absolute rotweek achter de rug. De tegenvallende prestaties leidden ...

454
454
'Schok bij Club Brugge: complete U-bocht op transfermarkt'

Dinsdagavond is het zover, dan sluit de transfermakt opnieuw onverbibbelijk zijn deuren. Bij een ...

715
715
Doek valt over Hasi: opzienbarende opvolger al genoemd

Het doek is gevallen over Besnik Hasi als hoofdcoach van RSC Anderlecht. De nederlaag van ...

594
594
'Genk heeft beet en telt 1 miljoen euro neer'

KRC Genk pakte zondag eindelijk nog eens een competitiezege. De laatste overwinning dateerde al van ...

160
160

Meer sportnieuws