'Grootmacht volgt evolutie Noa Lang van dichtbij'

door
'Grootmacht volgt evolutie Noa Lang van dichtbij'

Club Brugge bereidt zich momenteel voor op een bijzonder drukke en belangrijke periode. In de competitie wil de titelverdediger zijn kloof met leider Antwerp FC afbouwen en in de Champions League hoopt men de uitstekende start te kunnen verzilveren. Coach Carl Hoefkens krijgt daarvoor alvast enkele belangrijke wapens bij.


In de eerste weken van het seizoen kreeg Blauw-Zwart af te rekenen met enkele blessure-gevallen. Maar op Mats Rits na, is de ziekenboeg weer stilaan aan het leeglopen. Tajon Buchanan maakte bijvoorbeeld al zijn rentree bij de nationale ploeg van Canada. Hij wordt komend weekend voor het eerst dit seizoen in de wedstrijdkern verwacht. Achterin lijkt Clinton Mata dan weer klaar om zijn plekje terug in te nemen. En ook Noa Lang staat normaal gezien snel weer op het veld.

De Nederlandse aanvaller viel eind augustus uit met een enkelblessure. Hierdoor moest hij ook meteen een definitief kruis maken over zijn gewenste zomertransfer. Maar Lang hoeft niet te wanhopen. Zijn naam staat nog steeds genoteerd op de lijstjes van verschillende Europese clubs. Op dat van AC Milan bijvoorbeeld. Volgens het medium BlastingNews blijft de Italiaanse kampioen hem van dichtbij volgen.

TOPVORM VINDEN
De Rossoneri zouden graag nog een extra flankspeler aan de selectie van coach Stefano Pioli toevoegen. Lucas Vazquez en Marco Asensio worden aanzien als interessante opties gezien hun aflopende contracten bij Real Madrid. Maar Lang is nog enkele jaren jonger dan de twee Spanjaarden en zou op termijn dus een grotere meerwaarde kunnen opbrengen. Voor de Brugse smaakmaker is het echter eerst zaak om weer in topvorm te geraken en in de komende drukke weken een plekje in de Nederlandse WK-selectie te versieren. Vervolgens kan er weer aan een transfer gedacht worden. Zijn evolutie zal in ieder geval van dichtbij opgevolgd worden vanuit Milaan.

LEES OOK: 'De Winter plots genoemd in bijzonder gek transfergerucht'

Lang is in januari weg bij Club Brugge ...

Meest recent

Antwerp wrijft zich in de handen: topduo staat op

Royal Antwerp FC kende een desastreuze reeks en keek zelfs even tegen degradatiezorgen aan. Stef ...

12
12
Boeckx doet straffe uitspraken over “maniakale” Kompany

Het einde van het jaar zit er bijna op en dan worden de beste momenten overal bovengehaald. Ook ...

14
14
Vaste Rode Duivel plots ferm in de rats: "Héél vreemd"

Het WK 2026 in de Verenigde Staten, Mexico en Canada komt dichterbij met de nakende jaarwisseling. ...

24
24
‘Code rood bij Antwerp: exit ‘stabiele factor’ dreigt’

Royal Antwerp FC dreigt weer een totale leegloop mee te maken. Achter de schermen is de club al druk ...

77
77
Extra pijnlijk: Lardot steunt uithaal naar ref en VAR

De VAR en scheidsrechters in België blijven een groot discussiepunt. Ook afgelopen speeldag ...

123
123
Garcia houdt hart vast: grote vrees De Bruyne en Lukaku

2026 staat voor de deur en dat is het jaar van het WK in de Verenigde Staten, Mexico en Canada. De ...

61
61
Joos geeft raad: “Deze Duivel zou áltijd bij Real spelen”

De Rode Duivels lagen de afgelopen seizoenen erg goed in de transfermarkt. Met de wintermercato voor ...

96
96
‘Transferwending Ordonez: Club ziet strijd losbarsten’

Joel Ordonez werd afgelopen zomer al nadrukkelijk met een transfer in verband gebracht. Zo stond ...

266
266
TRANSFERUURTJE: ‘Grootse plannen Club, leegloop Antwerp’

De wintermercato nadert met rasse schreden, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn al druk ...

258
258
‘OHL bereidt zich al voor op gigantische knaltransfer’

De wintermercato staat voor de deur en de geruchtenmolen is volop aan het draaien. Bij Oud-Heverlee ...

88
88
Enorme teleurstelling: grijpt Garcia genadeloos in?

2026 is het jaar van het WK in de Verenigde Staten, Mexico en Canada. Bondscoach Rudi Garcia is al ...

150
150
‘Antwerp wil deze winter in eigen land shoppen’

Royal Antwerp FC moet elke mercato verkopen om het hoofd boven water te houden, maar komende ...

269
269
‘Racismerel Beveren – Beerschot: straffen op komst’

Op 20 december namen SK Beveren en Beerschot het tegen elkaar op. De match werd ontsierd door een ...

129
129
Wesley Hoedt en Emma Heesters droppen gigantische relatiebom

Voetballer Wesley Hoedt en zangeres Emma Heesters zijn opnieuw uit elkaar. Dat bevestigt de manager ...

114
114
Tielemans doet transferboekje open: “Het klopt”

Youri Tielemans is dit seizoen enorm sterk bezig. Met Aston Villa doet de middenvelder zowaar mee ...

145
145
Ontsteltenis bij Anderlecht: Stroeykens weg in januari?

RSC Anderlecht wil zijn selectie tijdens de wintermercato van gerichte versterking voorzien. Maar de ...

487
487
'Doorbraak gevonden: supertransfer City binnen 48 uur'

Een winterstop is de clubs uit de Premier League niet gegund, in de komende drie dagen wordt zelfs ...

98
98
'Club blijft cashen: Liverpool legt grote zak geld klaar'

Club Brugge KV maakt zich ook in 2026 op voor enkele grote uitgaande transfers. Eén van de ...

579
579
'Hayen slikt meteen forse transferopdoffer bij KRC Genk'

KRC Genk zal zich de komende maanden moeten herpakken na een tegenvallende eerste helft van het ...

913
913
La Louvière strikt bekende naam, Westerlo laat aanvaller gaan

De winterstop in de Jupiler Pro League is aangebroken, maar achter de schermen blijven de ...

141
141
Totale leegloop: meer dan 10 (!) vertrekkers bij Antwerp?

Na een tegenvallende start van het seizoen, heeft Antwerp FC zich de voorbije weken op een ...

462
462
Straffe Kompany-onthulling: Bayern-zwaargewicht doet boekje open

Vincent Kompany leverde tot dusver uitstekend werk als hoofdcoach van Bayern München. En hij is ...

359
359
'Club Brugge is dure speler beu: genadeschot in de maak'

Hij kwam als een dure versterking, maar het is stilaan vooral ergernis. Bij Club Brugge is het ...

684
684
'Dilemma Garcia: vaste waarde Duivels moet optater vrezen'

De Rode Duivels staan voor een belangrijk kalenderjaar 2026. Komende zomer willen ze immers zover ...

450
450
Doelman vh Jaar: Coosemans onthult zijn grootste uitdagers

Vlak voor het Belgische clubvoetbal zich straks weer op gang trekt, wordt de winnaar van de Gouden ...

128
128

Meer sportnieuws