'Grootmacht volgt evolutie Noa Lang van dichtbij'

door
'Grootmacht volgt evolutie Noa Lang van dichtbij'

Club Brugge bereidt zich momenteel voor op een bijzonder drukke en belangrijke periode. In de competitie wil de titelverdediger zijn kloof met leider Antwerp FC afbouwen en in de Champions League hoopt men de uitstekende start te kunnen verzilveren. Coach Carl Hoefkens krijgt daarvoor alvast enkele belangrijke wapens bij.


In de eerste weken van het seizoen kreeg Blauw-Zwart af te rekenen met enkele blessure-gevallen. Maar op Mats Rits na, is de ziekenboeg weer stilaan aan het leeglopen. Tajon Buchanan maakte bijvoorbeeld al zijn rentree bij de nationale ploeg van Canada. Hij wordt komend weekend voor het eerst dit seizoen in de wedstrijdkern verwacht. Achterin lijkt Clinton Mata dan weer klaar om zijn plekje terug in te nemen. En ook Noa Lang staat normaal gezien snel weer op het veld.

De Nederlandse aanvaller viel eind augustus uit met een enkelblessure. Hierdoor moest hij ook meteen een definitief kruis maken over zijn gewenste zomertransfer. Maar Lang hoeft niet te wanhopen. Zijn naam staat nog steeds genoteerd op de lijstjes van verschillende Europese clubs. Op dat van AC Milan bijvoorbeeld. Volgens het medium BlastingNews blijft de Italiaanse kampioen hem van dichtbij volgen.

TOPVORM VINDEN
De Rossoneri zouden graag nog een extra flankspeler aan de selectie van coach Stefano Pioli toevoegen. Lucas Vazquez en Marco Asensio worden aanzien als interessante opties gezien hun aflopende contracten bij Real Madrid. Maar Lang is nog enkele jaren jonger dan de twee Spanjaarden en zou op termijn dus een grotere meerwaarde kunnen opbrengen. Voor de Brugse smaakmaker is het echter eerst zaak om weer in topvorm te geraken en in de komende drukke weken een plekje in de Nederlandse WK-selectie te versieren. Vervolgens kan er weer aan een transfer gedacht worden. Zijn evolutie zal in ieder geval van dichtbij opgevolgd worden vanuit Milaan.

LEES OOK: Ex-Antwerp-speler duwt Saelemaekers kopje onder

Lang is in januari weg bij Club Brugge ...

Meest recent

Manchester City blaast titelstrijd nieuw leven in

In  de Premier League kon Manchester City de titelstrijd weer leven inblazen als het won bij ...

15
15
Opschudding bij Anderlecht - AA Gent: "Schandalig!"

RSC Anderlecht en AA Gent hebben de eerste helft afgewerkt in het Lotto Park. De Buffalo's zijn ...

130
130
'Club Brugge zet zinnen op nieuwe sensatie'

Bij Club Brugge staan ze voor een héél drukke zomer. De kans is groot dat er een halve ...

406
406
Fluitconcert in Cegeka Arena: Hayen heeft verklaring

Na amper twee speeldagen is KRC Genk zijn leidersplaats in de Europe Play-Offs (voorlopig) kwijt. De ...

86
86
CPL: voorlaatste ticket uitgedeeld, duel om laatste PO-plek

Aanstaande vrijdag wordt de slotspeeldag van de reguliere competitie in de Challenger Pro League. ...

37
37
Straffe reeks doorprikt: Vanderbiest geeft reden slipper KVM

KV Mechelen was bezig aan een straffe reeks tegen Union SG. Sinds 2019 had Malinwa niet meer op ...

36
36
Genk bijt tanden stuk op OHL: Westerlo leider in Play-Off II

Verrassende wending in de Europe Play-Offs. Tijdens zijn eerste thuismatch van de nacompetitie ...

67
67
Enorme verrassing bij Anderlecht, één wissel bij AA Gent

RSC Anderlecht ging in zijn drie voorbije wedstrijden telkens onderuit. Zondagavond moet dan ook een ...

114
114
Spurs virtueel op degraderen, dure slipper De Bruyne en co

In Engeland is de crisis bij Tottenham Hotspur compleet. De Londense club verloor zondag ook van ...

42
42
Wout wint Roubaix! Voetbalwereld smult mee van droomzege Van Aert

Wout van Aert heeft zondag een mooi stukje wielergeschiedenis geschreven. Na een beklijvend duel van ...

187
187
Totale afgang Diakhon: pijnlijke details raken bekend

Club Brugge boekte zaterdagavond op het veld van STVV een cruciale driepunter (1-2), maar maakte ...

418
418
'Carrick legt transfereis neer: United-bom van 90 miljoen'

Na een uitstekende reeks in de voorbije weken, is Manchester United goed op weg naar de derde plaats ...

99
99
Ongeziene dominantie: Beveren gaat voor historie in CPL

Aanstaande vrijdag wordt de slotspeeldag van de Challenger Pro League afgewerkt. Het wordt dan ...

129
129
Union doorbreekt Mechelse vloek: met 6 op 6 naar titelclash

Union SG is met een perfect rapport aan de Champions' Play-Offs begonnen. Dankzij een doelpunt van ...

93
93
Hayen voert één wissel door, Mazzu grijpt stevig in

KRC Genk is met belangrijke uitoverwinning aan de Europe Play-Offs begonnen. Dat vraagt wel om een ...

14
14
Toptarget speelt open kaart: "Transfer naar Club Brugge?"

Of hij nog in actie zal komen bij Club Brugge, zal afhangen van zijn revalidatie. Maar feit is dat ...

203
203
Leko dropt hint: essentiële wissel in basiself Club?

Club Brugge wist zaterdagavond de volle buit te pakken na een erg moeizame wedstrijd op het veld van ...

139
139
'Maat is vol: RSCA-titularis speelt plek definitief kwijt'

RSC Anderlecht krijgt zondagavond het bezoek van AA Gent. De algemene verwachting is dat coach ...

262
262
'Kompany lacht tanden bloot: Bayern contacteert steraanvaller'

Bayern München heeft zaterdagavond geschiedenis geschreven. Tijdens de vlotte zege op St. Pauli ...

166
166
'Standard ruikt centen: transfersom van 10 miljoen'

Standard hoopt in de komende weken alsnog met de eindzege in de Europe Play-Offs aan de haal te ...

190
190
KV Mechelen - Union: Vanderbiest en Hubert wisselen één keer

Union SG is goed aan de Champions' Play-Offs begonnen, maar moet zondagmiddag wel bevestigen op ...

24
24
Hayen klopt op tafel bij Genk: "Gaan er alles aan doen"

KRC Genk kan voorlopig niet tevreden zijn over het seizoen tot dusver. Maar de Limburgers hebben in ...

222
222
'City steekt zomermercato in de fik met topmiddenvelder'

Manchester City maakt zich op voor Premier League-toppers die de Engelse titelstrijd in een ...

78
78
TU: 'Gepeperde transfersom Vermeeren, Club vindt aanvaller'

De wintermercato is inmiddels een tijdje achter de rug, maar heel wat ploegen in binnen- en ...

244
244
KV Kortrijk promoveert naar JPL: transfervuurwerk op komst

KV Kortrijk zal volgend seizoen weer te zien zijn in de Jupiler Pro League. De Kerels waren zeker ...

334
334

Meer sportnieuws