'Grootmacht volgt evolutie Noa Lang van dichtbij'

281
'Grootmacht volgt evolutie Noa Lang van dichtbij'

Club Brugge bereidt zich momenteel voor op een bijzonder drukke en belangrijke periode. In de competitie wil de titelverdediger zijn kloof met leider Antwerp FC afbouwen en in de Champions League hoopt men de uitstekende start te kunnen verzilveren. Coach Carl Hoefkens krijgt daarvoor alvast enkele belangrijke wapens bij.


In de eerste weken van het seizoen kreeg Blauw-Zwart af te rekenen met enkele blessure-gevallen. Maar op Mats Rits na, is de ziekenboeg weer stilaan aan het leeglopen. Tajon Buchanan maakte bijvoorbeeld al zijn rentree bij de nationale ploeg van Canada. Hij wordt komend weekend voor het eerst dit seizoen in de wedstrijdkern verwacht. Achterin lijkt Clinton Mata dan weer klaar om zijn plekje terug in te nemen. En ook Noa Lang staat normaal gezien snel weer op het veld.

De Nederlandse aanvaller viel eind augustus uit met een enkelblessure. Hierdoor moest hij ook meteen een definitief kruis maken over zijn gewenste zomertransfer. Maar Lang hoeft niet te wanhopen. Zijn naam staat nog steeds genoteerd op de lijstjes van verschillende Europese clubs. Op dat van AC Milan bijvoorbeeld. Volgens het medium BlastingNews blijft de Italiaanse kampioen hem van dichtbij volgen.

TOPVORM VINDEN
De Rossoneri zouden graag nog een extra flankspeler aan de selectie van coach Stefano Pioli toevoegen. Lucas Vazquez en Marco Asensio worden aanzien als interessante opties gezien hun aflopende contracten bij Real Madrid. Maar Lang is nog enkele jaren jonger dan de twee Spanjaarden en zou op termijn dus een grotere meerwaarde kunnen opbrengen. Voor de Brugse smaakmaker is het echter eerst zaak om weer in topvorm te geraken en in de komende drukke weken een plekje in de Nederlandse WK-selectie te versieren. Vervolgens kan er weer aan een transfer gedacht worden. Zijn evolutie zal in ieder geval van dichtbij opgevolgd worden vanuit Milaan.

LEES OOK: TRANSFERUURTJE: 'Milan shopt wéér bij Club, Bakayoko moet weg'

Lang is in januari weg bij Club Brugge ...

Meest recent

Uitblinker Koffi legt opvallende actie na Celta-Union uit

Union SG stuntte door met 1-2 te winnen op het veld van Celta de Vigo. De Brusselaars zagen op ...

11
11
Kongolo deelt opmerkelijk verhaal over eerste selectie

Mark van Bommel heeft vrijdag toch voor een grote verrassing gezorgd bij het bekendmaken van zijn ...

24
24
Bondscoach Portugal spreekt na afscheid Ronaldo, Forbs juicht

Portugal verzekerde zich in oktober al van kwalificatie voor de kwartfinales van de Nations League, ...

40
40
Assistent komt met hoopgevende update over Kompany

De voorbije weken moest Bayern München het zien te stellen zonder Vincent Kompany. Onze ...

7
7
Jonge Duivels met Fofana, Vermeeren verrassende afwezige

Naast de Rode Duivels komen in de nakende interlandbreak ook de Jonge Duivels in actie. Zij wisten ...

34
34
Van Gucht oog in oog met vijand: "Moet fouten erkennen"

Ruben Van Gucht heeft er een bijzondere week opzitten. De presentator nam voor het eerst plaats aan ...

22
22
Van Bommel sluit deur helemaal voor Duivel: "Zijn beslissing"

Mark van Bommel heeft vrijdag zijn selectie vrijgegeven voor het tweeluik tegen Turkije en ...

241
241
Van Bommel verrast: debuut voor Genkie én Cuypers

Vrijdagmiddag heeft Mark van Bommel in het nationaal trainingscentrum in Tubeke zijn selectie ...

181
181
TRANSFERUURTJE: 'Anderlecht geweigerd, Club vindt diamant'

De zomermercato zit er al een tijdje op, maar de winterse transferperiode komt er weldra alweer aan. ...

130
130
Zaak Eddy Snelders: beslissing rechtbank slaat in als bom

Na ruim zeven maanden achter de tralies staat Eddy Snelders (67) opnieuw voor een ingrijpende ...

154
154
De Roeck legt keuze uit: meteen straffe taal bij STVV

Jonas De Roeck is de nieuwe hoofdtrainer van STVV. De T1 gaat opnieuw aan de slag bij de Kanaries en ...

60
60
Update over Kompany: wanneer terugkeer bij Bayern?

Vincent Kompany is momenteel herstellende van een hersenvliesontsteking. De Belgische oefenmeester ...

48
48
Vlak voor selectie Van Bommel: Rode Duivel afgemaakt

Vanmiddag om 12u zal bondscoach Mark van Bommel de selectie van de Rode Duivels bekendmaken. De ...

116
116
Groot KAA Gent-probleem blootgelegd op KuPS

KAA Gent was uitstekend aan het seizoen begonnen, maar afgelopen speeldag ging het voor een eerste ...

80
80
STVV pakt uit met nieuwe hoofdtrainer

Sint-Truiden VV was vorig seizoen de revelatie in de Jupiler Pro League, maar het loopt dit seizoen ...

60
60
'Napoli neemt beslissing na aanvaring De Bruyne'

Het blijft maar rommelen bij Napoli. De resultaten vallen dit seizoen tegen en deze week liep het in ...

120
120
Extra CL-ticket voor België? Straffe week verandert veel

Het is een uitstekende week geworden voor de Belgische clubs in Europa. De vijf teams die ons land ...

280
280
'Van Bommel schrikt: spoeling plots heel dun'

Om 12u maakt Mark van Bommel zijn tweede selectie bekend als bondscoach van de Rode Duivels. Die ...

63
63
Sikan velt oordeel over pijnpunt bij Anderlecht

RSC Anderlecht heeft een mooie Europese avond afgewerkt. De Brusselaars waren heer en meester tegen ...

191
191
Union SG raast door: "Lukte geen enkele Belgische club"

Union SG bezorgde België weer gouden punten in Europa. De Brusselaars wonnen zeer knap met 1-2 ...

125
125
Bruno ziet één gigantisch gevaar bij Club Brugge

Vitor Bruno haalde opgelucht adem. RSC Anderlecht won overtuigend met 2-0 van RB Salzburg. Zondag ...

462
462
'STVV heeft oude bekende beet als nieuwe hoofdcoach'

STVV heeft zijn nieuwe trainer helemaal beet, dat meldt Het Belang van Limburg. De nieuwe coach zag ...

163
163
Van Bommel zet deur open voor pijnlijke ingreep bij KDB

Kevin De Bruyne speelt bij Napoli verder van doel dan hij zelf wil. Ook Mark van Bommel houdt die ...

310
310
De Mil ziet reden voor pover gelijkspel van AA Gent

AA Gent zit duidelijk in een stevige vormdip. De Buffalo's speelden 0-0 tegen het nietige KuPS, wat ...

116
116
'Grote verrassing Van Bommel bij Rode Duivels'

We zitten nog maar begin november, maar de tweede interlandperiode van de zwaar gecontesteerde en ...

445
445

Meer sportnieuws