Messi niet te stoppen: Argentinië ruikt fabuleus record

door
Messi niet te stoppen: Argentinië ruikt fabuleus record

Frankrijk, Engeland, Portugal, België, ... heel wat Europese favorieten en outsiders kampen met de nodige muizenissen richting het WK in Qatar. Dan gaat het de Zuid-Amerikaanse toplanden veel beter af. Naast Brazilië kan ook Argentinië straks met een gerust gevoel naar het wereldkampioenschap afzakken.


De twee Zuid-Amerikaanse aartsrivalen maakten van de voorbije interland-break gebruik om een tweetal oefenmatchen af te werken. De Brazilianen namen daarin vlotjes de maat van Ghana (3-0) en Tunesië (5-1). Maar ook de Argentijnen lieten zich op geen enkel foutje betrappen. Na de 3-0-zege van afgelopen week tegen Honduras, werd dinsdagnacht ook Jamaica met dezelfde cijfers over de knie gelegd.

Met Lionel Messi die op de bank begon, waren het de andere aanvallers die de openingstreffer konden afdwingen. Zo scoorde Julian Alvarez de 1-0 op aangeven van Lautaro Martinez. Na een uurtje spelen besloot bondscoach Lionel Scaloni om Messi dan toch in de strijd te gooien. En de superster van PSG kon opnieuw de show stelen. Net als tegen Honduras scoorde hij twee keer: eerst met schot aan de rand van de zestien, vervolgens met een vrije trap.

RECORDJACHT
Hoewel de tegenstand vrij beperkt was, blijven de Argentijnen dus indruk maken. Messi en co zijn dan ook op jacht naar het record van Italië. La Squadra slaagde erin om 37 interlands ongeslagen te blijven. Argentinië staat momenteel op 35 stuks, de laatste nederlaag dateert alweer van in de Copa America van 2019. Op het WK vormen Saoedi-Arabië, Mexico en Polen de tegenstanders in de groepsfase en eerst wordt nog een oefenduel tegen de Verenigde Arabische Emiraten afgewerkt. Mogelijk sneuvelt het Italiaanse record dus binnen enkele weken al.

LEES OOK: Cuypers grote schlemiel ondanks dubbelslag, Messi gaat KO

Argentinië is dé topfavoriet voor het WK ...

Meest recent

Kana en Hazard zien ondanks kansloze nederlaag lichtpunt

Anderlecht is er zondag niet in geslaagd om voor een stunt te zorgen tegen Club Brugge. Het ging met ...

28
28
Stand Champions' Play-Offs: Club binnen twee speeldagen kampioen?

Na zes speeldagen heeft de Champions' Play-Offs in de Jupiler Pro League een nieuwe koploper. Club ...

111
111
Zege van de hoop? Strijdend Dender legt Wolven over de knie

Het is een zege voor de statistieken, maar Dender heeft toch wat vertrouwen getankt vanavond. De ...

9
9
"Onwaarschijnlijke non-match" - Vandenbempt spaart Anderlecht-schlemiel niet

RSC Anderlecht heeft zondagavond andermaal een flinke dreun geïncasserd in de Champions' ...

201
201
Titelstrijd kantelt: Club Brugge heerst in Lotto Park

Amper drie speeldagen na de pijnlijke nederlaag in het Dudenpark is Club Brugge weer springlevend. ...

200
200
Grote uitblinker bij KVM: Vanderbiest deelt compliment uit

Het heeft uiteindelijk zes speeldagen geduurd, maar de eerste zege ooit van KV Mechelen in de ...

50
50
Janse-bom ontploft: Ajax zet Club Brugge voor schut

Club Brugge ziet in Dies Janse een ideale versterking voor achterin, maar in Nederland klinkt een ...

137
137
Anderlecht-fans pakken Laforge fors aan: "Paljas!"

In de Champions' Play-Offs waren de ogen zondagavond gericht op het Lotto Park. Daar kon Club Brugge ...

281
281
Keepersvloek slaat weer toe: Jackers afgevoerd op brancard

In de Champions' Play-Offs was het zondagavond uitkijken naar de clash tussen RSC Anderlecht en Club ...

110
110
"Beschaamd, belachelijk" - Antwerp likt wonden na afgang

Antwerp FC had de laatste weken een knappe reeks neergezet in de Europe Play-Offs. Maar zondag werd ...

83
83
United klopt Liverpool: Lammens ontsnapt na gruwelijke blunder

Manchester United maakt komend seizoen zijn wederoptreden in de Champions League. Door de resultaten ...

55
55
De Mil snoeihard: "Dan kan je niet voor AA Gent spelen"

AA Gent dreigt opnieuw het kneusje te worden in de Champions' Play-Offs. Met nog slechts vier ...

177
177
Ketchupfles ontploft: Standard vernedert Antwerp op Bosuil

Na een knotsgekke wedstrijd heeft Standard vandaag de vloer aangeveegd met Antwerp. In het eerste ...

134
134
Taravel dropt verrassing in basiself, Leko maakt statement

Staat er zondagavond een nieuwe ploeg aan de leiding in de Champions' Play-Offs? Die kans is ...

123
123
Pijnlijke middag Milan-Belgen, ook Lille-Duivels vloeken

Ook in de grote Europese competities is de ontknoping volop aan de gaan. In Italië ...

17
17
Kleedkamer Genk davert: Hayen zet spelers hard op hun plaats

In de Europe Play-Offs heeft KRC Genk opnieuw een bijzonder slechte zaak gedaan. De Limburgers ...

336
336
Verwittiging Club voor Anderlecht: "Dan krijgen ze probleem"

Club Brugge kan zondagavond een gouden zaak doen in de titelstrijd. Door de nederlaag van Union SG ...

288
288
'Real maakt schoon schip: volgend slachtoffer bekend'

Real Madrid stevent af op een seizoen zonder grote prijzen en dat blijft niet zonder gevolgen. Zo is ...

122
122
"Slaat alle verbeelding" - zware gevolgen na uithaal Burgess?

Christian Burgess heeft zaterdagavond heel wat ophef veroorzaakt. Na de peperdure nederlaag op het ...

587
587
KVM pakt eerste zege ooit in PO I: AA Gent rode lantaarn

KV Mechelen heeft zijn eerste overwinning ooit geboekt in de Champions' Play-Offs. Malinwa kwam ...

84
84
Opstellingen: Antwerp slikt mokerslag vlak voor Standard

Antwerp FC leek op sterven na dood in de Europe Play-Offs. Maar de Great Old heeft zich met een 9 op ...

93
93
Opvolger Ordoñez: 'Club Brugge gaat Europese strijd aan'

Club Brugge maakt zich op voor een bijzonder drukke transferzomer. Blauw-Zwart is op weg om te ...

226
226
AA Gent met grond gelijk gemaakt: zondebok krijgt volle laag

In de Champions' Play-Offs kruisten de twee laatste ploegen uit het klassement zondagmiddag de ...

254
254
'Uitsluitsel Napoli: De Bruyne beslist over zomertransfer'

In de Italiaanse Serie A wil SSC Napoli tijdens de slotspeeldag zijn tweede plaats met succes ...

126
126
Pijnlijk: Still 15 matchen na Anderlecht-exit op straat gezet

Amper twee matchen nadat hij aan het roer werd geplaatst als interim-trainer, besloot Edward Still ...

100
100

Meer sportnieuws