Messi niet te stoppen: Argentinië ruikt fabuleus record

door
Messi niet te stoppen: Argentinië ruikt fabuleus record

Frankrijk, Engeland, Portugal, België, ... heel wat Europese favorieten en outsiders kampen met de nodige muizenissen richting het WK in Qatar. Dan gaat het de Zuid-Amerikaanse toplanden veel beter af. Naast Brazilië kan ook Argentinië straks met een gerust gevoel naar het wereldkampioenschap afzakken.


De twee Zuid-Amerikaanse aartsrivalen maakten van de voorbije interland-break gebruik om een tweetal oefenmatchen af te werken. De Brazilianen namen daarin vlotjes de maat van Ghana (3-0) en Tunesië (5-1). Maar ook de Argentijnen lieten zich op geen enkel foutje betrappen. Na de 3-0-zege van afgelopen week tegen Honduras, werd dinsdagnacht ook Jamaica met dezelfde cijfers over de knie gelegd.

Met Lionel Messi die op de bank begon, waren het de andere aanvallers die de openingstreffer konden afdwingen. Zo scoorde Julian Alvarez de 1-0 op aangeven van Lautaro Martinez. Na een uurtje spelen besloot bondscoach Lionel Scaloni om Messi dan toch in de strijd te gooien. En de superster van PSG kon opnieuw de show stelen. Net als tegen Honduras scoorde hij twee keer: eerst met schot aan de rand van de zestien, vervolgens met een vrije trap.

RECORDJACHT
Hoewel de tegenstand vrij beperkt was, blijven de Argentijnen dus indruk maken. Messi en co zijn dan ook op jacht naar het record van Italië. La Squadra slaagde erin om 37 interlands ongeslagen te blijven. Argentinië staat momenteel op 35 stuks, de laatste nederlaag dateert alweer van in de Copa America van 2019. Op het WK vormen Saoedi-Arabië, Mexico en Polen de tegenstanders in de groepsfase en eerst wordt nog een oefenduel tegen de Verenigde Arabische Emiraten afgewerkt. Mogelijk sneuvelt het Italiaanse record dus binnen enkele weken al.

Argentinië is dé topfavoriet voor het WK ...

Meest recent

Leko voert viert wissels door bij Club Brugge

Club Brugge toonde zich midweeks weer aan Europa met een 3-3-gelijkspel tegen Atlético ...

32
32
Deschacht over smaakmaker Union: "Zou niet slagen bij RSCA"

Bij RSC Anderlecht willen ze terug een visie ontwikkelen die past bij de club. Niet meer proberen te ...

30
30
'Megatransfer én Rode Duivels voor Belgische middenvelder'

Belgische spelers zijn al vele jaren bijzonder 'hot' in Europa. De kans is groot dat er in de zomer ...

37
37
Kompany maakt indruk: "Jackpot gewonnen met hem"

Bij RSC Anderlecht haalde Michael Verschueren onlangs aan dat Vincent Kompany laten gaan een grote ...

91
91
Tresoldi: "Tevreden bij Club Brugge, maar…"

Bij Club Brugge komt Nicolo Tresoldi opvallend vaak in de media. Hij geeft veel interviews aan ...

194
194
Kieft maakt zich zorgen: "Belgisch voetbal is sterker"

In België loopt er heel veel talent rond, maar veel van die talenten trekken al vroeg naar het ...

189
189
STVV greep mis bij ex-Genkie: “Deden inspanning in de zomer”

Bij STVV hebben ze met Wouter Vrancken een zeer goede Belgische trainer in de rangen. Die had bij ...

37
37
KRC Genk hoopt: kans op Rode Duivel stuk groter

Bij KRC Genk draait het steeds beter. Hun sterke Europese campagne krijgt wellicht nog een vervolg, ...

86
86
Boeckx geeft Taravel goede raad: “Dan wint Anderlecht”

RSC Anderlecht moet dit weekend flink aan de bak. Er is maar één optie: winnen op het ...

169
169
AA Gent in zak en as: Lopes en Roef benoemen hét probleem

AA Gent blijft dit seizoen matig voor de dag komen. Rik De Mil krijgt de motor ook niet aan het ...

102
102
Schokgolf in Napels: De Bruyne na één seizoen weer weg?

Volgens Italiaanse bronnen zou Kevin De Bruyne dit weekend terugkeren naar Italië om de ...

162
162
Trainersplan Anderlecht op helling: "Anders riskeer je gezeik"

RSC Anderlecht dreigt zijn trainersplan alsnog te moeten omgooien. De recordkampioen had de intentie ...

168
168
Club Brugge bij Europese subtop? "Om er echt bij te horen ..."

Club Brugge maakte deze week opnieuw indruk in de Champions League. Ondanks een 0-2-achterstand aan ...

382
382
Nieuwe twist in Vinicius-rel: dít zegt Prestianni tegen UEFA

Het Champions League-duel tussen SL Benfica en Real Madrid werd deze week overschaduwd door de ...

344
344
AA Gent incasseert zware klap: "Serieus over praten"

In de strijd om de Champions' Play-Offs heeft AA Gent vrijdagavond een bijzonder slechte zaak ...

183
183
TRANSFERUURTJE: 'Barça vol voor Duivel, bliksemexit bij Club'

De wintermercato is inmiddels een tijdje achter de rug, maar heel wat ploegen in binnen- en ...

235
235
Stankovic wijst naar woorden Leko: “Mooiste compliment”

Bij Club Brugge is Aleksandar Stankovic compleet losgebarsten. De zoon van Inter-legende Dejan is ...

159
159
Turkse fans pakken Tedesco genadeloos aan: “Parasiet!”

Domenico Tedesco was in het verleden de bondscoach van de Rode Duivels, maar dat draaide uit op een ...

132
132
Engeland wild van Lammens: “In voetsporen van legende”

Senne Lammens speelde in het verleden bij Club Brugge en Royal Antwerp FC, maar de Belgische doelman ...

224
224
Antwerp pakt uit met glorieus nieuw shirt: 145 jaar

Royal Antwerp FC bestaat al sinds 1880 en voor het 145-jarige bestaan heeft de club uitgepakt met ...

80
80
Dejan Stankovic dropt grote hint over toekomst zoonlief

Aleksandar Stankovic is niet meer weg te denken uit de basisopstelling van Club Brugge. Op korte ...

386
386
Scherpe De Mil vreest voor Play-Off 1: “Op deze manier…”

KAA Gent kreeg een ferme mokerslag vrijdagavond. In eigen huis werd verloren van laagvlieger Cercle ...

124
124
Renard bijzonder scherp voor twee RSCA'ers: "Schokte me"

Olivier Renard gaf een zeer pittig interview aan La Capitale. Daar haalde hij heel hard uit naar het ...

420
420
Vanzeir neemt wraak: "Toon me dat ik blind ben, zei hij"

Rik De Mil blijft het moeilijk hebben om standvastige resultaten te boeken. Met een 13 op 27 zijn ...

182
182
Taravel zet RSCA-speler op zijn plaats: "Hij gaf mij gelijk"

Bij RSC Anderlecht hebben ze heel wat problemen. Sportief kent het een zeer matig seizoen. Alleen ...

287
287

Meer sportnieuws