Messi niet te stoppen: Argentinië ruikt fabuleus record

door
Messi niet te stoppen: Argentinië ruikt fabuleus record

Frankrijk, Engeland, Portugal, België, ... heel wat Europese favorieten en outsiders kampen met de nodige muizenissen richting het WK in Qatar. Dan gaat het de Zuid-Amerikaanse toplanden veel beter af. Naast Brazilië kan ook Argentinië straks met een gerust gevoel naar het wereldkampioenschap afzakken.


De twee Zuid-Amerikaanse aartsrivalen maakten van de voorbije interland-break gebruik om een tweetal oefenmatchen af te werken. De Brazilianen namen daarin vlotjes de maat van Ghana (3-0) en Tunesië (5-1). Maar ook de Argentijnen lieten zich op geen enkel foutje betrappen. Na de 3-0-zege van afgelopen week tegen Honduras, werd dinsdagnacht ook Jamaica met dezelfde cijfers over de knie gelegd.

Met Lionel Messi die op de bank begon, waren het de andere aanvallers die de openingstreffer konden afdwingen. Zo scoorde Julian Alvarez de 1-0 op aangeven van Lautaro Martinez. Na een uurtje spelen besloot bondscoach Lionel Scaloni om Messi dan toch in de strijd te gooien. En de superster van PSG kon opnieuw de show stelen. Net als tegen Honduras scoorde hij twee keer: eerst met schot aan de rand van de zestien, vervolgens met een vrije trap.

RECORDJACHT
Hoewel de tegenstand vrij beperkt was, blijven de Argentijnen dus indruk maken. Messi en co zijn dan ook op jacht naar het record van Italië. La Squadra slaagde erin om 37 interlands ongeslagen te blijven. Argentinië staat momenteel op 35 stuks, de laatste nederlaag dateert alweer van in de Copa America van 2019. Op het WK vormen Saoedi-Arabië, Mexico en Polen de tegenstanders in de groepsfase en eerst wordt nog een oefenduel tegen de Verenigde Arabische Emiraten afgewerkt. Mogelijk sneuvelt het Italiaanse record dus binnen enkele weken al.

LEES OOK: Hugo Cuypers en Lionel Messi stelen de show in MLS

Argentinië is dé topfavoriet voor het WK ...

Meest recent

KV Kortrijk doet eerste inkomende transfer na promotie

Het seizoen duurt nog enkele weken, maar de invulling van de Jupiler Pro League voor volgend seizoen ...

15
15
TRANSFERUURTJE: 'Anderlecht dumpt duo, Club moet geduld oefenen'

De zomermercato nadert met rasse schreden, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn al druk in ...

62
62
Rudi Garcia baalt: “Rode Duivel plots onder niveau”

De komende weken zal er druk gediscussieerd worden over de nakende WK-selectie van de Rode Duivels. ...

29
29
Rik Verheye en Sam Kerkhofs kondigen groot nieuws aan

Is Sporting Hasselt stilaan op weg naar een soort Wrexham-scenario? Onder leiding van BV's Sam ...

47
47
Union SG verbaast wéér met ‘geweldig koopje’

Union SG heeft een duidelijk beleid en de Brusselse club houdt daaraan vast. De landskampioen zoekt ...

40
40
Romelu Lukaku naar de bank bij Rode Duivels?

Romelu Lukaku kent een rampseizoen bij Napoli. De aanvaller kampt met veel blessureleed en zit in de ...

38
38
Leko dumpt Club Brugge-pion genadeloos: ‘Onberekenbaar’

Club Brugge moet achtervolgen in de titelstrijd na de nederlaag op Union SG. Coach Ivan Leko stuitte ...

225
225
'Pro League schrikt: hervorming op de schop na wending'

De competitiehervorming blijft de gemoederen bezighouden. Vooral de verankering van U23-clubs deed ...

271
271
‘Forbs krijgt klappen bij Club: streep door knaltransfer'

Carlos Forbs was een paar maanden geleden nog een sensatie bij Club Brugge. De buitenspeler ...

186
186
Rosenior woedend op Lavia en co, opsteker De Cuyper

Chelsea zit in de hoek waar de klappen vallen. De Londense topclub verloor met 3-0 op het veld van ...

50
50
Erg verrassende Duivel komt boven water: ‘Garcia kijkt’

Het WK 2026 komt dichterbij en het is tijd voor de Belgische opties om volledig op stoom te komen. ...

53
53
Leysen ontloopt rode kaart: “Dit zei de ref tegen mij”

Oud-Heverlee Leuven ging in eigen huis met 0-2 onderuit tegen Westerlo. Een dubbelslag van Nacho ...

48
48
'Bliksemtransfer Club Brugge reëel: droomploeg meldt zich'

Club Brugge dreigt na het seizoen afscheid te moeten nemen van verschillende sterkhouders. Namen als ...

245
245
Anderlecht komt met groot nieuws over bekerfinale

RSC Anderlecht wil zich in de komende weken verzekeren van een plek in de top vier van de Champions' ...

414
414
Hayen niet te spreken: "Dát ontgoochelt me het meest"

KRC Genk heeft zijn leidersplaats in de Europe Play-Offs dinsdagavond met succes verdedigd. Maar de ...

167
167
Dag Allemaal: Liefdesdrama rond Van Gucht escaleert

Er hangt opnieuw iets in de lucht rond Ruben Van Gucht. Dag Allemaal pakt uit met een dossier dat ...

109
109
'Club Brugge in actie: JPL-duel om nieuwe middenvelder'

Bij Club Brugge ligt de focus momenteel op het inhalen van Union SG in de titelstrijd. Maar achter ...

239
239
"Als ik sterke man Anderlecht was ..." - Radja geeft ideale trainer

Ongeacht de uitkomst van de bekerfinale en Champions' Play-Offs, worden in het tussenseizoen weer de ...

520
520
‘Onbegrijpelijk: Vermeeren versiert toptransfer na 3 flops’

Arthur Vermeeren lijkt, ondanks drie mislukte passages op rij, opnieuw op weg naar een verrassende ...

408
408
'Gemiste kans topclubs: JPL-smaakmaker richting Bundesliga'

De resultaten van de laatste weken zijn weliswaar minder, maar STVV kan nu al terugblikken op een ...

116
116
DAZN dropt 'strategisch' bommetje: grote gevolgen voetbalkijker

Het Belgische profvoetbal zal ook volgend seizoen te zien zijn bij DAZN. Dat maakten advocaten van ...

407
407
'Rumoer bij Club Brugge: Leko helemaal klaar met één speler'

Club Brugge moet zich woensdagavond op eigen veld tegen KV Mechelen herpakken na de dure nederlaag ...

478
478
Euvrard baalt: "Mochten deze match nooit verliezen"

Standard wist in de eerste weken van de play-offs in het spoor te blijven van Genk en Westerlo. ...

126
126
Real spoelt CL-uitschakeling door met zuinige zege

Vorige week kreeg Real Madrid een mokerslag met de uitschakeling door Bayern München in de ...

28
28
Oosting bijt op de tong na discutabele penalty

Voor Antwerp leken de play-offs een maat voor niets te gaan worden, maar de Great Old lijkt plots ...

96
96

Meer sportnieuws