Messi niet te stoppen: Argentinië ruikt fabuleus record

door
Messi niet te stoppen: Argentinië ruikt fabuleus record

Frankrijk, Engeland, Portugal, België, ... heel wat Europese favorieten en outsiders kampen met de nodige muizenissen richting het WK in Qatar. Dan gaat het de Zuid-Amerikaanse toplanden veel beter af. Naast Brazilië kan ook Argentinië straks met een gerust gevoel naar het wereldkampioenschap afzakken.


De twee Zuid-Amerikaanse aartsrivalen maakten van de voorbije interland-break gebruik om een tweetal oefenmatchen af te werken. De Brazilianen namen daarin vlotjes de maat van Ghana (3-0) en Tunesië (5-1). Maar ook de Argentijnen lieten zich op geen enkel foutje betrappen. Na de 3-0-zege van afgelopen week tegen Honduras, werd dinsdagnacht ook Jamaica met dezelfde cijfers over de knie gelegd.

Met Lionel Messi die op de bank begon, waren het de andere aanvallers die de openingstreffer konden afdwingen. Zo scoorde Julian Alvarez de 1-0 op aangeven van Lautaro Martinez. Na een uurtje spelen besloot bondscoach Lionel Scaloni om Messi dan toch in de strijd te gooien. En de superster van PSG kon opnieuw de show stelen. Net als tegen Honduras scoorde hij twee keer: eerst met schot aan de rand van de zestien, vervolgens met een vrije trap.

RECORDJACHT
Hoewel de tegenstand vrij beperkt was, blijven de Argentijnen dus indruk maken. Messi en co zijn dan ook op jacht naar het record van Italië. La Squadra slaagde erin om 37 interlands ongeslagen te blijven. Argentinië staat momenteel op 35 stuks, de laatste nederlaag dateert alweer van in de Copa America van 2019. Op het WK vormen Saoedi-Arabië, Mexico en Polen de tegenstanders in de groepsfase en eerst wordt nog een oefenduel tegen de Verenigde Arabische Emiraten afgewerkt. Mogelijk sneuvelt het Italiaanse record dus binnen enkele weken al.

Argentinië is dé topfavoriet voor het WK ...

Meest recent

Genk-fan Luca Brecel breekt stilte met pittige onthulling

Na zijn historische wereldtitel leek de wereld aan zijn voeten te liggen, maar voor Luca Brecel ...

8
8
Zeleni komt met zeer straf transferverhaal over Union SG

Union SG haalde in januari Besfort Zeneli voor heel wat miljoenen euro's naar het Dudenpark. De ...

4
4
Neymar mee naar het WK? Ancelotti schept duidelijkheid

Brazilië trekt voor het eerst sinds lange tijd niet als favoriet naar een WK. De Brazilianen ...

11
11
Euvrard ziet pijnpunt bij Standard: "Is niet normaal"

Standard hoopt tegen KVC Westerlo een volgende zege te boeken. De fans lopen niet warm voor de ...

17
17
Cercle Brugge na vlotte zege bijna zeker van het behoud

In de Jupiler Pro League en Challenger Pro League stonden er twee belangrijke degradatieduels op het ...

39
39
Bayern München kan de titel nu al ruiken in de Bundesliga

In de Bundesliga en Premier League stonden er een aantal matchen op het programma. In Duitsland was ...

22
22
Van Gucht en Valentine zorgen voor flinke opschudding

Opnieuw zorgt Ruben Van Gucht voor ophef, dit keer niet door zijn werk op televisie maar door ...

44
44
Taravel geeft oorzaak voor blessures Camara

RSC Anderlecht weet wat het morgen moet doen tegen AA Gent: winnen. De Brusselaars moeten het weer ...

48
48
De Mil bijzonder misnoegd: "Waar halen ze het?!

AA Gent heeft sinds het vertrek van Hein Vanhaezebrouck twee keer de Champions' Play-Offs gehaald. ...

82
82
Anderlecht hoopt op uitgaande transfer: "Alles is mogelijk"

Bij RSC Anderlecht zal er in de zomer een stevige schoonmaak volgen. De Brusselaars hopen een aantal ...

123
123
'Juventus gaat voor zes absolute knaltransfers'

Juventus is al jaren op de dool. De Oude Dame wil daar verandering in gaan brengen. De Italiaanse ...

47
47
Weldra transferdeal tussen AA Gent en Cercle Brugge?

Het is april en dan begint de transfermolen inzake transfers steeds meer te draaien. De Belgische ...

154
154
Arsenal met grote zorgen na nieuwe optater

Arsenal wil dit jaar na ruim 20 jaar eindelijk nog eens landskampioen worden. De Gunners hoopten ...

34
34
'Standard kan eindelijk cashen: twee hete transferdossiers'

Standard is een club die de komende jaren weer aansluiting wil vinden met de Belgische subtop. De ...

74
74
'Anderlecht, opgelet: twee clubs strijden om Lukaku'

Ze spreken het bij RSC Anderlecht niet uit, maar uiteraard dromen ze door de huidige situatie van ...

197
197
Coosemans doet boekje open over toekomst bij Anderlecht

Bij RSC Anderlecht zal Thorgan Hazard heel erg uitkijken naar de contractbesprekingen tussen de club ...

167
167
Dipje bij STVV: Vrancken blikt vooruit naar Club Brugge

STVV kent een fantastisch seizoen. De Kanaries kunnen echter niet ontkennen dat ze in een dipje ...

132
132
'City pakt zwaar uit: PL-smaakmaker eerste zomeraanwinst'

Manchester City maakt zich op voor Premier League-toppers die de Engelse titelstrijd in een ...

47
47
Exodus Club dreigt: vier smaakmakers tóch langer aan boord?

Club Brugge maakt zich op voor een drukke transferzomer. Verschillende sterkhouders van Blauw-Zwart ...

431
431
Taravel zet orde op zaken na bolwassing: "Heeft me gestoord"

Jérémy Taravel maakt momenteel kennis met de keerzijde van de trainersmedaille. Na ...

181
181
"Respect van heel Europa" - Bayern-CEO gaat los over Kompany

Bayern München staat voor een belangrijke week. In de Bundesliga ligt het doelpuntenrecord ...

281
281
Genk op scherp gezet: Hayen krijgt 'duidelijke ambitie'

KRC Genk kan voorlopig niet tevreden zijn over het seizoen tot dusver. Maar de Limburgers hebben in ...

164
164
TRANSFERUURTJE: 'Topaankoop Club Brugge, transferschok Lukaku'

De wintermercato is inmiddels een tijdje achter de rug, maar heel wat ploegen in binnen- en ...

582
582
Oosting verrast met uitspraken na nieuwe mokerslag

Royal Antwerp FC kreeg een nieuwe mokerslag in de Europe Play-Offs. The Great Old ging met 2-1 ...

175
175
Bram Van Driessche haalt Belgische VAR onderuit

Bram Van Driessche mag mee naar het WK 2026 in de Verenigde Staten, Mexico en Canada. De Belgische ...

119
119

Meer sportnieuws