'Hazard grote winnaar van transferplan Real'

492 stemmen
'Hazard grote winnaar van transferplan Real'

Tijdens de twee voorbije interlands bleek andermaal dat Eden Hazard dringend nood heeft aan meer speelminuten bij Real Madrid. En wat dat betreft krijgt hij weldra mogelijk goed nieuws op de transfermarkt. Met Marco Asensio staat immers één van zijn concurrenten dicht bij een vertrek.


De Spanjaard beleefde net zoals Hazard een teleurstellend seizoen tot dusver en kreeg zelfs nog minder speelminuten. Maar vlak voor de interland-break kreeg hij plots wel weer de voorkeur op de Rode Duivel. Niet bepaald een geruststellende evolutie voor Hazard. Al zou het slechts van korte duur zijn. Zo lijkt Asensio goed en wel op weg naar de uitgang.

De middenvelder/aanvaller heeft immers een aflopend contract en van een verlenging is momenteel totaal geen sprake. Verschillende andere ploegen zouden hem na dit seizoen dan ook transfervrij willen oppikken. Maar volgens Mundo Deportivo zal Real de kans niet laten liggen om hem in januari al te verpatsen en zo nog iets aan hem te verdienen.

30 MILJOEN
Een plannetje waar Newcastle United wel oren naar heeft. De Engelse club kwam vorig seizoen in handen van steenrijke investeerders uit Saudi-Arabië en die nieuwe eigenaars blijven volop in de spelersselectie investeren. Asensio ziet men alvast als een ideale aanwinst om een nieuwe stap voorwaarts te zetten. Newcastle zou dan ook zo'n 30 miljoen euro overhebben om de laatste maanden van zijn contract af te kopen.

LEES OOK: Toptransfer? Trossard praat vlak voor WK over toekomst

Welke speler zou u momenteel het liefst in uw ploeg hebben?

Meest recent

'Plots flinke bom onder openingsmatch van WK'

Donderdag om 21u is het eindelijk zover: dan gaat het WK 2026 van start. Het toernooi wordt ...

5
5
Garcia krijgt van ex-Duivel duidelijk Lukaku-advies

De Rode Duivels hebben dinsdag een eerste keer getraind op Amerikaanse bodem. Rudi Garcia kon ...

16
16
'Charleroi maakt zich op voor nieuwe miljoenentransfer'

Voor Charleroi werd het een vrij grijs seizoen, maar desondanks belooft het een interessante ...

11
11
'Volgende Rode Duivel naar de Premier League'

De Premier League is al jarenlang een zeer populaire bestemming voor Rode Duivels. Van de ...

32
32
'Bayern staat dicht bij eerste knaltransfer: 60 miljoen'

Bayern München was afgelopen seizoen oppermachtig in Duitsland en pakte de dubbel, maar moest ...

42
42
'Stassin heeft keuze: volgende club meldt zich'

Voor Lucas Stassin eindigde het seizoen met enkele tegenvallers. Hij greep met Saint-Etienne naast ...

47
47
Red Flames balen alsnog na monsterzege

De Belgische Red Flames gingen vanavond op bezoek bij Luxemburg. Een zege leek een zekerheid, maar ...

118
118
'Anderlecht opent gesprekken met ex-speler van Ajax'

RSC Anderlecht heeft nood aan snelle, creatieve flankaanvallers. Dat is al jaren een gemis, nog meer ...

235
235
'Pocognoli stuit meteen op eerste hindernis bij Anderlecht'

Pocognoli bij Anderlecht klinkt op het eerste gezicht logisch. Een vrije trainer, kampioen met Union ...

863
863
Real Madrid verrast compleet: "We boden 150 miljoen op hem"

Florentino Perez liet weten dat Real Madrid een bod van 150 miljoen euro ging doen op een speler van ...

192
192
Schoonmaak FCV Dender: dertien spelers officieel weg

FCV Dender nam na de degradatie naar de Challenger Pro League al afscheid van trainer Yannick ...

94
94
Antwerp rondt deal af en plukt speler weg bij Genk

Royal Antwerp FC is volop bezig om de markt te verkennen. Voorlopig haalt de club alleen maar jonge ...

181
181
KRC Genk haalt slag thuis met nieuw contract

Racing Genk blijft inzetten op het laten doorbreken van talent van eigen bodem. De Limburgers hebben ...

99
99
'Huerta kan Anderlecht mogelijk pak meer opleveren'

RSC Anderlecht is onderhandelingen aan het voeren omtrent een transfer van César Huerta. De ...

281
281
'Smaakmakers Westerlo grof wild: JPL-topclubs én buitenland'

Bij KVC Westerlo gaan ze een zeer drukke zomermercato tegemoet. De Kemphanen kenden een goed seizoen ...

109
109
Maamar dropt bommetje: kassa rinkelt in Anderlecht

Het water staat RSC Anderlecht intussen al een tijdje niet meer aan de lippen, maar elke euro blijft ...

553
553
'Solden bij Antwerp: trio goudhaantjes richting exit'

Deels uit financiële noodzaak trekt Antwerp meer dan ooit de kaart van de jeugd. Gelukkig is er ...

552
552
'Anderlecht zoekt verdediger: oude bekende in beeld'

Antoine Sibierski moet straks heel wat vacatures zien te vullen bij RSC Anderlecht, maar defensieve ...

428
428
'Chelsea shopt bij Club Brugge: bod van 45 miljoen'

Nadat de lat de voorbije jaren al alsmaar hoger werd gelegd, zal de kassa bij Club Brugge ook deze ...

976
976
Ruben Van Gucht ziet VRT ingrijpen: WK-plan zindert na

Jarenlang was het een vertrouwd beeld: Ruben Van Gucht die vanop de grootste voetbaltoernooien ter ...

232
232
Garcia kijkt ogen uit met Vanaken: “Wat wil je nog meer?”

Hans Vanaken werd lang over het hoofd gezien bij de Belgische nationale ploeg. De middenvelder koos ...

291
291
Alderweireld hangt vuile was Eden Hazard buiten

De Rode Duivels zijn aangekomen in de Verenigde Staten en de eerste tegenstander op het WK is ...

450
450
Koeman slaat keihard terug na deceptie: ref afgemaakt

Nederland heeft een twijfelachtige voorbereiding voor het WK in de Verenigde Staten, Mexico en ...

60
60
‘Anderlecht-trio grof wild op transfermarkt’

RSC Anderlecht is zich aan het voorbereiden op volgend seizoen. Paars-Wit zoekt nog naar een nieuwe ...

604
604
Pijnlijke boodschap Openda: einde verhaal Rode Duivels?

Er was een tijd dat Loïs Openda niet weg te denken was uit de selectie van de Rode Duivels, ...

241
241

Meer sportnieuws