'Club ruikt enorme winst: interesse sterkhouder concreet'

door
'Club ruikt enorme winst: interesse sterkhouder concreet'

Club Brugge heeft dit seizoen al serieus indruk gemaakt in de Champions League. Het team van coach Carl Hoefkens pakte te thuis tegen Bayer Leverkusen en op het veld van FC Porto immers telkens de volle buit. ZO zag Blauw-Zwart zijn kansen op overwintering in het Kampioenenbal gevoelig toenemen.


Maar ook voor de spelers individueel werden het belangrijke verwezenlijkingen. Zo zaten heel wat Europese scouts in de tribunes tijdens beide matchen. Eerder geraakte bekend dat onder meer een mannetje van Tottenham Hotspur aanwezig. Die zal ongetwijfeld de prestaties van Ferran Jutgla, Kamal Sowah en Abakar Sylla met de nodige aandacht hebben gevolgd. Maar vooral de naam van Andreas Skov Olsen wordt sindsdien nadrukkelijk aan de Spurs gelinkt.

Voor de Deense international lijkt slechts een kwestie van tijd alvorens hij terugkeert naar een topcompetitie. En de 22-jarige zou volgens dus een goede beurt hebben gemaakt bij de scout van Tottenham. Dat hij als vleugelspeler goed uit de voeten kan in een gelijkaardig systeem zoals dat van Antonio Conte, maakt van hem een extra interessant target. De geruchten over een mogelijke overstap naar de Londense club weerklinken in ieder geval steeds luider.

STERK BIJ NATIONALE PLOEG
Zo maakt men ook bij Yahoo Sports gewag van de interesse van Tottenham, terwijl TeamTalk daar aan toevoegt dat Skov Olsen inmiddels al meermaals werd bekeken door de Premier League-topclub. En tijdens de interland-break zal hij zich ongetwijfeld nog wat meer in de kijker hebben gespeeld, zo maakte hij afgelopen maandag nog indruk met Denemarken tegen Frankrijk. Moest het tot een transfer komen, mag Club zich alvast opmaken voor een forse winst. Skov Olsen is nog altijd maar 22 jaar én heeft nog een contract tot medio 2026. Bovendien kan hij op het WK zijn prijskaartje nog wat doen stijgen.

LEES OOK: 'Transferbom in Anderlecht: Angulo grof wild in Engeland'

Wie denkt u dat uiteindelijk het meeste zal opbrengen?

Meest recent

Grote schlemiel bij Genk: "Heel slecht van mijn kant"

KRC Genk raakt voorlopig niet weg uit de hoek waar de klappen vallen. Donderdag verloren de ...

34
34
Hoogspanning in Genk: Fink beantwoordt ontslag-vragen

Het beloven spannende dagen te worden bij KRC Genk. Donderdagavond incasseerden de Limburgers op het ...

71
71
Vuurwerk verzekerd: spelers krijgen pittige Leko-waarschuwing

Ivan Leko is begonnen aan zijn tweede ambtstermijn als hoofdcoach van Club Brugge. De Kroaat werd ...

226
226
UEL/UECL: Tielemans grote matchwinnaar, horror-avond Engels

In de Europa League heeft Youri Tielemans zijn goede vorm bij Aston Villa nog eens geetalleerd. Met ...

29
29
'Belletje in januari: Bayern pleziert Kompany met toptransfer'

Nog twee matchen te gaan en de winterstop gaat van start voor Vincent Kompany en zijn troepen bij ...

74
74
Nieuwe onthullingen Hayen-ontslag: oude bekende doet boekje open

Club Brugge zorgde deze week voor een heuse schokgolf met zijn veelbesproken trainerswissel. De ...

736
736
Over en uit voor Fink? Genk-spelers maken statement

Hoe lang houdt Thorsten Fink het hoofd nog boven water bij KRC Genk? Na de nederlaag van donderdag ...

405
405
"Anders wordt het moeilijk" - Leko krijgt heldere taak bij Club

Ivan Leko maakte deze week zijn grote rentree als hoofdcoach van Club Brugge. De Kroaat werd maandag ...

587
587
UEL/UECL: pijnlijke avond Ligue 1-Belgen, ruime zege Martens

Donderdagavond stond in de Europa en Conference League de laatste speeldag van 2025 op het ...

17
17
Job Fink aan zijden draadje: Genk verliest ook in Europa

KRC Genk heeft donderdagavond zijn derde pijnlijke nederlaag op amper één week tijd ...

207
207
Verstraete onthult: déze woorden deden Dean door lint gaan

Rik De Mil is sinds woensdag de nieuwe coach van AA Gent. Het wordt onder meer uitkijken naar welke ...

335
335
‘Anderlecht in extase: 'GO' voor nieuwe goalmachine’

In het hoofd van Anderlecht-fans is hij nu al de nieuwe Haaland. Maar wat als die mooie droom gewoon ...

305
305
Leko trekt eerste conclusie na verloren Club-debuut

Ivan Leko heeft zijn officiële comeback als hoofdtrainer van Club Brugge gemaakt. Dat deed hij ...

274
274
Grote zondebok bij achtervolgend Genk: "Elke match opnieuw"

Na twee zware opdoffers in eigen land, wou KRC Genk zich donderdagavond herpakken in de Europa ...

219
219
Anderlecht blijft hervormen: volgend ontslag bekend gemaakt

Met Michael Verschueren en Kenneth Bornauw, stelde RSC Anderlecht onlangs een nieuwe voorzitter en ...

258
258
Courtois verstuurt heldere WK-waarschuwing bij Duivels

De Rode Duivels weten waar ze aan toe zijn tijdens de groepsfase van het WK 2026. Zo zullen op weg ...

106
106
Club-bestuur compleet afgemaakt: "De laan uit, incapabelen!"

Het plots ontslag van Nicky Hayen als hoofdcoach van Club Brugge, is duidelijk nog verteerd. ...

585
585
De 11 namen: Fink voert drie wissels door bij KRC Genk

In eigen land wil het niet bepaald vlotten, maar in de Europa League loopt alles wél op ...

22
22
'Leegloop bij Club Brugge: Inter plant dubbelslag'

Nicky Hayen mocht het niet meer tot dan uitzingen, maar tijdens de wintermercato mag er vuurwerk ...

537
537
Tom Waes in oog van de storm na emotioneel tv-optreden

Antwerp-supporter Tom Waes maakte de afgelopen dagen een héél opvallende verschijning ...

121
121
'Dilemma voor Overmars: Antwerp legt miljoenen klaar'

Antwerp zat een tijdje in de hoek waar de klappen vallen, maar de voorbije weken klaarde de zon ...

515
515
'Club Brugge wil uitpakken: peperduur toptarget lekt uit'

Na de verrassende trainerswissel bleek Dévy Rigaux niet te beroerd om de hand in eigen boezem ...

615
615
Marc Coucke in shock: "Waarom gelooft niemand mij?"

Marc Coucke beleefde de laatste maand eindelijk nog eens een prima periode bij Anderlecht. De ...

282
282
KRC Genk incasseert mokerslag: Fink hakt knopen door

Met de uitschakeling in de Croky Cup en een zware nederlaag tegen Antwerp heeft KRC Genk een rotweek ...

318
318
Leko houdt adem in: steunpilaar Club Brugge tijdje out?

Club Brugge bleef één helft goed overeind, maar uiteindelijk bleek Arsenal toch een ...

541
541

Meer sportnieuws