'Club ruikt enorme winst: interesse sterkhouder concreet'

473 stemmen
'Club ruikt enorme winst: interesse sterkhouder concreet'

Club Brugge heeft dit seizoen al serieus indruk gemaakt in de Champions League. Het team van coach Carl Hoefkens pakte te thuis tegen Bayer Leverkusen en op het veld van FC Porto immers telkens de volle buit. ZO zag Blauw-Zwart zijn kansen op overwintering in het Kampioenenbal gevoelig toenemen.


Maar ook voor de spelers individueel werden het belangrijke verwezenlijkingen. Zo zaten heel wat Europese scouts in de tribunes tijdens beide matchen. Eerder geraakte bekend dat onder meer een mannetje van Tottenham Hotspur aanwezig. Die zal ongetwijfeld de prestaties van Ferran Jutgla, Kamal Sowah en Abakar Sylla met de nodige aandacht hebben gevolgd. Maar vooral de naam van Andreas Skov Olsen wordt sindsdien nadrukkelijk aan de Spurs gelinkt.

Voor de Deense international lijkt slechts een kwestie van tijd alvorens hij terugkeert naar een topcompetitie. En de 22-jarige zou volgens dus een goede beurt hebben gemaakt bij de scout van Tottenham. Dat hij als vleugelspeler goed uit de voeten kan in een gelijkaardig systeem zoals dat van Antonio Conte, maakt van hem een extra interessant target. De geruchten over een mogelijke overstap naar de Londense club weerklinken in ieder geval steeds luider.

STERK BIJ NATIONALE PLOEG
Zo maakt men ook bij Yahoo Sports gewag van de interesse van Tottenham, terwijl TeamTalk daar aan toevoegt dat Skov Olsen inmiddels al meermaals werd bekeken door de Premier League-topclub. En tijdens de interland-break zal hij zich ongetwijfeld nog wat meer in de kijker hebben gespeeld, zo maakte hij afgelopen maandag nog indruk met Denemarken tegen Frankrijk. Moest het tot een transfer komen, mag Club zich alvast opmaken voor een forse winst. Skov Olsen is nog altijd maar 22 jaar én heeft nog een contract tot medio 2026. Bovendien kan hij op het WK zijn prijskaartje nog wat doen stijgen.

LEES OOK: TRANSFERUURTJE: 'Club nadert topdoelman, blijft De Cat toch?'

Wie denkt u dat uiteindelijk het meeste zal opbrengen?

Meest recent

Ruben Van Gucht haalt snoeihard uit: "Losers eerste klas!"

Hij is gewend dat er over hem geschreven wordt. Dat er over hem gepraat wordt, nog meer. Maar deze ...

20
20
Standard pakt uit met komst ex-Rode Duivel

Standard heeft zijn technische staf vandaag weten te versterken. De Rouches maakten de komst van een ...

26
26
Club Brugge slaat toe met contract tot medio 2029

Bij Club Brugge hopen ze de komende jaren nog wat jonge binnen- en buitenlandse talenten te laten ...

100
100
STVV heeft beet en stelt tweede zomeraanwinst voor

STVV heeft zopas zijn tweede zomeraanwinst voorgesteld. Nadat het Joedrick Pupe definitief overnam, ...

29
29
'Ajax verbaast iedereen met stunttransfer bij FC Barcelona'

Ajax heeft duidelijk versterking nodig en de club mikt op ervaren namen. Technisch directeur Jotdi ...

81
81
Kevin De Bruyne schiet twee keer raak: "Geen woorden voor"

Op het veld oogt hij vaak koel, berekend en bijna onbewogen. Maar achter de wereldster die al ...

35
35
Absolute kraker op WK: Marokko waarschuwt Nederland

Komende nacht staat er om 3u een waanzinnige topper op het programma. Marokko en Nederland nemen het ...

85
85
Anderlecht en Feyenoord? Vrancken doet boekje open

Hearts stelde onlangs Wouter Vrancken voor als zijn nieuwe coach. De Belgische trainer werd aan veel ...

174
174
Adedji-Sternberg naar Club Brugge? Genk onderneemt actie

Het transferdossier rond Noah Adedji-Sternberg bedaart al enkele dagen de gemoederen. KRC Genk en ...

394
394
Extra geluksbrenger: Duivels zorgen voor WK-primeur tegen Senegal

Woensdagavond is het zover, dan staan de Rode Duivels voor hun 1/16de finale op het WK 2026. Het ...

195
195
Waarschuwing Garcia: "Als hij speelt, is België kansloos"

De Rode Duivels staan voor een zware dobber in de 1/16de finales van het WK 2026. Zo wacht een duel ...

668
668
Definitief einde carrière? Broos reageert na WK-eliminatie

Voor Zuid-Afrika zit het wereldkampioenschap erop. Bafana Bafana sneuvelde zondagavond in de 1/16de ...

52
52
'Geheim plan PSG onthuld: Club Brugge ruikt miljoenen'

Club Brugge wist de voorbije zomermercato's steevast miljoenen op te halen met de verkoop van ...

449
449
Vanaken bevrijder Rode Duivels? Wilmots gaat op rem staan

Hans Vanaken kreeg tegen Nieuw-Zeeland dan toch zijn kans in de basiself bij de Rode Duivels. En de ...

962
962
Scaloni doet boekje open: Messi toont klasse met groots gebaar

Lionel Messi is één van de absolute vedetten op het WK 2026. Met 6 goals in 3 matchen ...

106
106
Nieuwe WK-rel hangt alweer in de lucht bij Rode Duivels

Bij de Rode Duivels leek de rust eindelijk terug. Toch hangt er alweer een nieuwe WK-rel in de ...

247
247
Gesloten spelersmeeting Duivels: deze boodschap hadden anciens

De Rode Duivels bereiden zich momenteel voor op hun 1/16de finale op het WK 2026 tegen Senegal. Na ...

190
190
'Anderlecht zet zijn zinnen op ex-speler van Chelsea'

Anderlecht is zijn voorbereiding begonnen met enkele tegenvallers, want meteen liepen Ilay Camara, ...

353
353
'Plots grote vraagtekens rond toekomst Cuypers'

Uteindelijk koos Rudi Garcia op het WK voor Romelu Lukaku, Charles De Ketelaere en Matias ...

88
88
Geen stunt voor Broos: Canada velt Zuid-Afrika op de valreep

Voor Hugo Broos zit het WK en wellicht ook zijn trainerscarrière erop. Zijn Zuid-Afrika is er ...

52
52
Union-target dringt aan: "ik wil de stap graag zetten"

Union was deze zomer al zeer actief op de transfermarkt. Het verwacht weer de nodige smaakmakers te ...

46
46
"We waren nooit van plan hem naar Club te laten gaan"

Bij Club Brugge staan ze nog voor een drukke transferzomer. Op heel wat posities zal versterking ...

636
636
'PSG wint titanenstrijd en versterkt aanval nog meer'

Paris Saint-Germain sleepte dit seizoen voor de tweede keer op rij de Champions League in de wacht. ...

81
81
'Anderlecht slikt alweer blessuredomper in voorbereiding'

Anderlecht heeft maar een maand om zich klaar te stomen, want het moet op 23 juli al een eerste keer ...

289
289
'Lewandowski geeft jawoord voor opmerkelijke transfer'

Bij FC Barcelona namen ze na vier seizoenen afscheid van Robert Lewandowski. De 37-jarige spits was ...

60
60

Meer sportnieuws