'Club ruikt enorme winst: interesse sterkhouder concreet'

door
'Club ruikt enorme winst: interesse sterkhouder concreet'

Club Brugge heeft dit seizoen al serieus indruk gemaakt in de Champions League. Het team van coach Carl Hoefkens pakte te thuis tegen Bayer Leverkusen en op het veld van FC Porto immers telkens de volle buit. ZO zag Blauw-Zwart zijn kansen op overwintering in het Kampioenenbal gevoelig toenemen.


Maar ook voor de spelers individueel werden het belangrijke verwezenlijkingen. Zo zaten heel wat Europese scouts in de tribunes tijdens beide matchen. Eerder geraakte bekend dat onder meer een mannetje van Tottenham Hotspur aanwezig. Die zal ongetwijfeld de prestaties van Ferran Jutgla, Kamal Sowah en Abakar Sylla met de nodige aandacht hebben gevolgd. Maar vooral de naam van Andreas Skov Olsen wordt sindsdien nadrukkelijk aan de Spurs gelinkt.

Voor de Deense international lijkt slechts een kwestie van tijd alvorens hij terugkeert naar een topcompetitie. En de 22-jarige zou volgens dus een goede beurt hebben gemaakt bij de scout van Tottenham. Dat hij als vleugelspeler goed uit de voeten kan in een gelijkaardig systeem zoals dat van Antonio Conte, maakt van hem een extra interessant target. De geruchten over een mogelijke overstap naar de Londense club weerklinken in ieder geval steeds luider.

STERK BIJ NATIONALE PLOEG
Zo maakt men ook bij Yahoo Sports gewag van de interesse van Tottenham, terwijl TeamTalk daar aan toevoegt dat Skov Olsen inmiddels al meermaals werd bekeken door de Premier League-topclub. En tijdens de interland-break zal hij zich ongetwijfeld nog wat meer in de kijker hebben gespeeld, zo maakte hij afgelopen maandag nog indruk met Denemarken tegen Frankrijk. Moest het tot een transfer komen, mag Club zich alvast opmaken voor een forse winst. Skov Olsen is nog altijd maar 22 jaar én heeft nog een contract tot medio 2026. Bovendien kan hij op het WK zijn prijskaartje nog wat doen stijgen.

LEES OOK: Skoras open over exit Leko: “Pijnlijk, dat is het ergste”

Wie denkt u dat uiteindelijk het meeste zal opbrengen?

Meest recent

Skoras open over exit Leko: “Pijnlijk, dat is het ergste”

KAA Gent zag coach Ivan Leko naar Club Brugge vertrekken. De Kroatische oefenmeester werd de ...

2
2
Courtois zint op wraak: oorlogstaal richting Barça

Thibaut Courtois is al jarenlang de absolute nummer 1 onder de lat bij Real Madrid. Toch is er ...

12
12
Vandenbempt maakt Gouden Schoen af: “Kwalijke evolutie”

Vanavond staat de Gouden Schoen op het programma. De grote favorieten zijn bekend en de winnaar zit ...

57
57
'Monstertransfer Jude Bellingham: 180 miljoen euro'

Jude Bellingham is één van de grootste voetbalsterren van het moment. Sinds zijn ...

59
59
‘Twist rond Van Den Bosch, Antwerp grijpt drastisch in’

Royal Antwerp FC dreigt deze wintermercato een ferme transferklap te incasseren. Twee centrale ...

185
185
Skoras doet boekje open over Club: “Zij waren niet eerlijk”

Michal Skoras maakte voor een kleine 2 miljoen euro de overstap van Club Brugge naar KAA Gent. Bij ...

201
201
'Galatasaray klopt aan bij Jupiler Pro League-topclub'

De Belgische ploegen zijn vooral bezig met uitgaande transfers, wat geen verrassing is. Door de ...

59
59
‘Anderlecht in shock: ijskoude douche bij Gouden Schoen’

Niemand zag dit aankomen bij Anderlecht. Wat een bekroning moest worden, dreigt plots misschien een ...

359
359
Miljoenendeal bij Patro: "Er kwam al een bod binnen"

Bij Patro Eisden draaien ze alweer een goed seizoen. De Limburgse tweedeklasser heeft alweer een ...

94
94
'Antwerp ferm verzwakt: twee basispionnen meteen weg'

Antwerp sloot 2025 af met een sterke reeks en houdt daardoor nog uitzicht op een plaats in de top ...

388
388
Anderlecht-drama? Hasi haalt schouders op

RSC Anderlecht moet aan de bak. Er staan zeer veel pittige duels op het programma de komende weken. ...

177
177
Gouden Schoen davert: onverwachte twist rond winnaar

De favoriet ligt voor de hand, maar de discussie is nog niet voorbij. Analisten, spelers en ...

316
316
Vanaken looft één RSCA'er: “Hij is redelijk indrukwekkend”

Hans Vanaken is al tien jaar aan het schitteren in België. De middenvelder van Club Brugge zag ...

498
498
Bliksemtransfer Leon Bailey naar de Jupiler Pro League?

Leon Bailey stond bij KRC Genk al snel te boek als een absoluut toptalent. De winger ging nadien ...

220
220
Megasolden bij Club, RSCA en Genk: wie hapt snel?

Bij Club NXT, RSCA Futures en Jong Genk spelen heel veel jonge talenten. Voor andere Belgische ...

152
152
Gouden Schoen: zijn dit de zes winnaars?

Vanavond kennen we de winnaar van de Gouden Schoen bij de dames en heren. Daarnaast zullen ook de ...

262
262
Belgisch talent debuteert bij PSV en mag hopen op meer kansen

PSV heeft zijn koppositie in de Eredivisie zaterdagavond nog wat verstevigd. Het boekte een ruime ...

55
55
Hasi baalt: "Daar veel interessante spelers voor Anderlecht"

Anderlecht hoopt klaar te zijn voor de tweede helft van het seizoen na een weekje onder de Spaanse ...

402
402
'Mokerslag Antwerp: volgende sterkhouder vertrekt'

Antwerp sloot 2025 af met een sterke reeks en houdt daardoor nog uitzicht op een plaats in de top ...

354
354
De Ketelaere kroont zich tot matchwinnaar bij Atalanta

Charles De Ketelaere is uitstekend begonnen aan 2026. De Rode Duivel was eerder deze week al ...

67
67
'Verrassende transferwending rond Joel Ordoñez'

Club Brugge staat nog voor een drukke wintermercato. Niet alleen zoekt het zelf naar versterking ...

379
379
Egypte maakt indruk en kegelt titelhouder uit Africa Cup

De Rode Duivels zouden volgende zomer weleens hun handen vol kunnen hebben met Egypte op het WK. De ...

184
184
'Standard met handen in haar: bizarre transfer verklaard'

Standard hoopt na de winterstop zijn zesde plaats vast te kunnen houden, maar evident zal dat niet ...

205
205
Goots vreest ramp voor Antwerp: "Als zij opnieuw uitvallen..."

Volgend weekend wordt de Jupiler Pro League weer op gang getrapt. In de laatste tien speeldagen van ...

111
111
Waanzinnige beelden: massale knokpartij na Algerije-Nigeria

Zaterdag worden op de Africa Cup de laatste twee kwartfinales afgewerkt. In de eerste van die ...

273
273

Meer sportnieuws