'Club Brugge krijgt deksel keihard op de neus van Martinez'

door
'Club Brugge krijgt deksel keihard op de neus van Martinez'

De Rode Duivels hebben zich het afgelopen weekend niet kunnen plaatsen voor de Final Four van de Nations League. De Belgen verloren met het kleinste verschil op het veld van Nederland. Voor Brandon Mechele (29) was in die wedstrijd geen speelgelegenheid weggelegd.


Meer nog: Mechele moest tijdens het tweeluik Wales-Nederland twee keer plaatsnemen in de tribune. Het Nieuwsblad becijferde dat de verdediger ondertussen al vijftien keer een wedstrijd van de Duivels vanuit de tribune heeft moeten volgen. Mechele behoorde in totaal al 36 keer tot de selectie van Martinez. Hij telt momenteel drie caps. Hij speelde 90 minuten tegen Zwitserland en Ivoorkust, en viel ook eens één minuut in tegen Kazachstan.

Club Brugge zal het niet graag zien dat het zijn vaste waarde vaak voor niets moet afgeven. Al blijft het een eer voor een club natuurlijk als een speler opgeroepen wordt voor de nationale elf. Ondertussen lijkt Mechele in de pikorde wel al voorbijgestoken door Zeno Debast. De jongeling van RAC Anderlecht mocht zowel tegen Wales als Nederland starten. Hij deed het niet onaardig, maar ging wel in de fout bij de goal van Nederland.

WK-SELECTIE

Zo lijkt het drummen te gaan worden voor een plekje in de selectie voor het WK in Qatar. Achterin heeft Martinez namelijk nog heel wat opties. Het bovengenoemde tweetal lijkt vooral in de weegschaal te gaan liggen met Wout Faes en Jason Denayer. Faes verdient zijn brood ondertussen in de Premier League bij Leicester City. Denayer is op weg naar Shaba Al-Ahli, een club uit de Verenigde Arabische Emiraten. Het is maar zeer de vraag of die laatste zijn WK-kansen niet hypothekeert met die transfer.

LEES OOK: 'Ordonez out: Club Brugge opent jacht op opvolger'

Moet Mechele mee naar het WK?

Meest recent

Ex-topman KBVB Manu Leroy slaat verrassend nieuwe weg in

Manu Leroy, jarenlang een boegbeeld binnen de Belgische voetbalbond, begint aan een nieuw hoofdstuk ...

30
30
'Kompany dropt absolute transferbom van 100 miljoen'

Vincent Kompany blijft met Bayern München de records opstapelen. Woensdag werd er met 1-3 ...

41
41
Eindelijk goed nieuws voor Zeno Debast

Het was voor Rudi Garcia puzzelen achterin voor de laatste interlands in november. De Rode Duivels ...

16
16
Mbangula hard aangepakt: "Dat moet hij doen als Kane..."

In november 2024 vierde Samuel Mbangula nog zijn eerste selectie voor de Rode Duivels, maar de ...

11
11
'Real Madrid gaat voor enorme trainersbom'

Het is crisis bij Real Madrid, zoveel is stilaan duidelijk. Na de nederlaag tegen FC Barcelona in de ...

92
92
De Busser reageert op interesse van Anderlecht

Bij Anderlecht zijn ze op zoek naar een nieuwe doelman, want Mads Kikkenborg staat op het punt om te ...

136
136
'Perisic kan op 37ste nog knaltransfer maken'

Hij lanceerde zeventien jaar geleden zijn profcarrière helemaal tijdens een uitleenbeurt aan ...

82
82
'Genk krijgt stevige financiële meevaller'

KRC Genk hield zich deze winter tot dusver koest op de mercato. Het zag wel al een sterkhouder ...

286
286
'Charleroi slaat slag: megatransfer in de zomer'

Charleroi zorgde deze week voor een enorme stunt door in de kwartfinale van de Croky Cup bekerhouder ...

84
84
TRANSFERUURTJE: 'Anderlecht beslist over Duranville, knaltransfer Gent'

De winterse transferperiode is losgebarsten, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn druk in ...

214
214
Kompany zorgt voor gefronste wenkbrauwen bij Bayern

Vincent Kompany won al voor een vijftiende keer in de Bundesliga en Der Rekordmeister is op weg naar ...

283
283
Ajax-Belgen zwaar onder vuur: “Schamen ons kapot”

Ajax kreeg een pandoering van jewelste in de Beker van Nederland. Het AZ van Maarten Martens zorgde ...

97
97
Coosemans schiet zichzelf in de voet: “Anderlecht moet ingrijpen"

De situatie rond Colin Coosemans bij RSC Anderlecht wordt penibel. De aanvoerder van Paars-Wit gaf ...

427
427
'Jutgla maakt na zes maanden alweer opvallende transfer'

Club Brugge nam vorige zomer afscheid van Ferran Jutgla, die na drie seizoenen de deur van het Jan ...

259
259
Red Flame breekt alle Belgische records met nieuwe transfer

Verrassend nieuws vanuit het Belgische vrouwenvoetbal. Daar is vandaag een nieuwe recordtransfer ...

85
85
'Castagne op weg naar zeer verrassende transfer'

Volgende zomer staat er een WK op het programma en dus is het voor verschillende (kandidaat-)Rode ...

131
131
De Mil benoemt hét manco bij Gent: "Topkerels, maar..."

Donderdagavond worden de kwartfinales van de Croky Cup afgesloten met een kraker tussen Anderlecht ...

81
81
Saliba doet krasse uitspraak over titelkansen Anderlecht

Deze week heeft het Belgische voetbalseizoen zich weer op gang getrokken na de winterstop. De ...

223
223
'Volgende smaakmaker weg bij Club? Roma meldt zich'

Club Brugge hoopt zich deze winter te versterken, maar voorlopig lijkt het vooral aan uitgaande ...

440
440
'AA Gent mikt hoog en gaat voor absolute toptransfer'

AA Gent is op zoek naar versterking op meerdere posities. De Buffalo's worden stilaan met heel veel ...

389
389
'Stunttransfer Faes zorgt voor grote comeback bij Duivels'

Het WK begint stilaan te naderen. De Rode Duivels hopen komende zomer nog eens te verrassen en heel ...

161
161
Twijfel rond Coosemans groeit bij Anderlecht

Wat brengt de toekomst van Colin Coosemans? Dat is een groot vraagteken. Bij RSC Anderlecht en de ...

219
219
Hayen blikt terug op ontslag bij Club: eerste gedachte verrast

Club Brugge ontsloeg Nicky Hayen en dat zorgde voor veel commotie in het Belgische voetbal. Een ...

563
563
‘Anderlecht slaat toe: Nederland verstomt door toptransfer’

In Nederland had niemand dit zien aankomen. De naam circuleerde al, maar plots ligt hij op tafel in ...

947
947
'Standard en STVV lonken naar Serie A-deals'

Gaat de Jupiler Pro League weldra twee Belgische verdedigers verliezen? Het zou zomaar kunnen. ...

106
106

Meer sportnieuws