'Club Brugge krijgt deksel keihard op de neus van Martinez'

1419 stemmen
'Club Brugge krijgt deksel keihard op de neus van Martinez'

De Rode Duivels hebben zich het afgelopen weekend niet kunnen plaatsen voor de Final Four van de Nations League. De Belgen verloren met het kleinste verschil op het veld van Nederland. Voor Brandon Mechele (29) was in die wedstrijd geen speelgelegenheid weggelegd.


Meer nog: Mechele moest tijdens het tweeluik Wales-Nederland twee keer plaatsnemen in de tribune. Het Nieuwsblad becijferde dat de verdediger ondertussen al vijftien keer een wedstrijd van de Duivels vanuit de tribune heeft moeten volgen. Mechele behoorde in totaal al 36 keer tot de selectie van Martinez. Hij telt momenteel drie caps. Hij speelde 90 minuten tegen Zwitserland en Ivoorkust, en viel ook eens één minuut in tegen Kazachstan.

Club Brugge zal het niet graag zien dat het zijn vaste waarde vaak voor niets moet afgeven. Al blijft het een eer voor een club natuurlijk als een speler opgeroepen wordt voor de nationale elf. Ondertussen lijkt Mechele in de pikorde wel al voorbijgestoken door Zeno Debast. De jongeling van RAC Anderlecht mocht zowel tegen Wales als Nederland starten. Hij deed het niet onaardig, maar ging wel in de fout bij de goal van Nederland.

WK-SELECTIE

Zo lijkt het drummen te gaan worden voor een plekje in de selectie voor het WK in Qatar. Achterin heeft Martinez namelijk nog heel wat opties. Het bovengenoemde tweetal lijkt vooral in de weegschaal te gaan liggen met Wout Faes en Jason Denayer. Faes verdient zijn brood ondertussen in de Premier League bij Leicester City. Denayer is op weg naar Shaba Al-Ahli, een club uit de Verenigde Arabische Emiraten. Het is maar zeer de vraag of die laatste zijn WK-kansen niet hypothekeert met die transfer.

LEES OOK: 'Mokerslag voor Rode Duivels uit ziekenboeg'

Moet Mechele mee naar het WK?

Meest recent

Vandenbempt gaat helemaal los op WK: "Het is een schande!"

Op een wereldkampioenschap draait het meestal om doelpunten, tactiek en verrassende resultaten. Maar ...

1
1
Mulder gaat los op Nederlandse TV: "Hij kan België wereldkampioen maken"

Het wachten is eindelijk voorbij: maandagavond beginnen de Rode Duivels aan hun WK-campagne. Maar ...

0
0
TRANSFERUURTJE: 'Union slaat wéér toe, JPL-transfer van 45 miljoen'

Terwijl het WK in Amerika helemaal is losgebarsten, begint de zomermercato in Europa op toerental te ...

141
141
Schotse fans veroveren nu al het WK: bier en kilts

Schotland wist zich te kwalificeren voor het WK en dat zal iedereen geweten hebben. De Schotse ...

26
26
Snoeiharde meningen over WK-shirts Rode Duivels

De Rode Duivels nemen het maandag op tegen Egypte in de eerste groepswedstrijd van het WK. ...

45
45
Zlatan roemt nieuwe opvallende ‘outsider’ voor WK

Het WK in de Verenigde Staten, Mexico en Canada is losgebarsten. De eerst resultaten zijn binnen en ...

106
106
Infantino maakt Italië compleet belachelijk: fans in alle staten

Infantino krijgt een storm over zich heen na gevoelige uitspraken. De FIFA-baas liet zich ...

221
221
Japan wil schitteren met ex-STVV'er die grof wild is

Japan is al jaren een voetballand dat in de lift zit. Ze hebben heel wat goede spelers in de rangen ...

58
58
Verhaeghe sleurt Club Brugge zwaar de miserie in

Een gedurfde ingreep van Bart Verhaeghe zet de verhoudingen in de kleedkamer op scherp. De vraag is ...

725
725
'Stunt in de maak? PL-club wil Arsenal van Trossard beroven'

Leandro Trossard start maandag met België aan het WK. De Rode Duivel kan zich daar in de kijker ...

181
181
KRC Genk zet ambities kracht bij: nieuwe tendens merkbaar

KRC Genk haalde Jeppe Erenbjerg voor 5,5 miljoen euro weg bij Zulte Waregem. Het geeft de ambities ...

250
250
'Club Brugge verrast: miskoop krijgt nieuwe kans'

Club Brugge gaat best een drukke zomermercato tegemoet. De Bruggelingen hebben ook de knopen ...

400
400
Grote vrees bij Nederland: Oranje dé WK-flop?

Nederland start zijn WK met een partij tegen Japan, zeker geen land dat ze mogen onderschatten. ...

84
84
‘Dit kan niet’: Anderlecht-fans kijken op van spitsenbom

Anderlecht heeft een nieuw spitsendossier op tafel liggen. De spits op zich lijkt heel interessant, ...

497
497
Australië bezorgt Turkije meteen fikse WK-kater

Om 6u begonnen Australië en Turkije aan hun eerste match op het WK. Konden de Turken de ...

106
106
Garcia slaagt waar Tedesco grandioos in faalde

Rudi Garcia maakt zich op voor de start van het WK. De ervaren Franse trainer hoopt België ...

263
263
De Bruyne looft Duivel: "Hem nodig voor geweldig WK"

België neemt het maandagavond op tegen Egypte. De Rode Duivels hopen uiteraard meteen te openen ...

149
149
Vinicius redt Brazilië, Schotland aan de leiding

Afgelopen nacht stonden er twee duels op het programma op het WK. Brazilië en Marokko gaven ...

86
86
De Bruyne leeft weer op en dankt daarbij één man

België neemt het maandag op tegen Egypte. De Rode Duivels rekenen uiteraard onder meer op Kevin ...

281
281
Yaya Touré heeft verrassende eerste job als T1 beet

Yaya Touré was een zeer goede middenvelder, maar ondertussen is hij al enkele jaren trainer. ...

30
30
Qatar zorgt voor eerste stunt op het WK

Om 21u stond het duel tussen Qatar en Zwitserland op het programma. De Zwitsers waren de grote ...

87
87
Buitenkans JPL-clubs: via jeugd Club naar het WK

Australië opent zijn WK met een partij tegen Turkije. De Socceroos willen de volgende ronde ...

70
70
'KV Mechelen ruikt miljoenentransfer dankzij grote interesse'

KV Mechelen gaat komende zomer de nodige spelers verkopen. De club wil de kassa vullen met enkele ...

232
232
Bijna in Anderlecht, nu ‘dark horse’ bij Brazilië

Jesper Fredberg was de laatste sportieve baas die RSC Anderlecht voor de titel liet meespelen. De ...

192
192
'Westerlo is 'hot' : Galatasaray informeert'

KVC Westerlo krijgt heel veel telefoontjes. De Kemphanen merken dat er heel veel interesse is voor ...

41
41

Meer sportnieuws