'Club Brugge krijgt deksel keihard op de neus van Martinez'

door
'Club Brugge krijgt deksel keihard op de neus van Martinez'

De Rode Duivels hebben zich het afgelopen weekend niet kunnen plaatsen voor de Final Four van de Nations League. De Belgen verloren met het kleinste verschil op het veld van Nederland. Voor Brandon Mechele (29) was in die wedstrijd geen speelgelegenheid weggelegd.


Meer nog: Mechele moest tijdens het tweeluik Wales-Nederland twee keer plaatsnemen in de tribune. Het Nieuwsblad becijferde dat de verdediger ondertussen al vijftien keer een wedstrijd van de Duivels vanuit de tribune heeft moeten volgen. Mechele behoorde in totaal al 36 keer tot de selectie van Martinez. Hij telt momenteel drie caps. Hij speelde 90 minuten tegen Zwitserland en Ivoorkust, en viel ook eens één minuut in tegen Kazachstan.

Club Brugge zal het niet graag zien dat het zijn vaste waarde vaak voor niets moet afgeven. Al blijft het een eer voor een club natuurlijk als een speler opgeroepen wordt voor de nationale elf. Ondertussen lijkt Mechele in de pikorde wel al voorbijgestoken door Zeno Debast. De jongeling van RAC Anderlecht mocht zowel tegen Wales als Nederland starten. Hij deed het niet onaardig, maar ging wel in de fout bij de goal van Nederland.

WK-SELECTIE

Zo lijkt het drummen te gaan worden voor een plekje in de selectie voor het WK in Qatar. Achterin heeft Martinez namelijk nog heel wat opties. Het bovengenoemde tweetal lijkt vooral in de weegschaal te gaan liggen met Wout Faes en Jason Denayer. Faes verdient zijn brood ondertussen in de Premier League bij Leicester City. Denayer is op weg naar Shaba Al-Ahli, een club uit de Verenigde Arabische Emiraten. Het is maar zeer de vraag of die laatste zijn WK-kansen niet hypothekeert met die transfer.

LEES OOK: 2 Duivels vallen door maand: Boeckx noemt vervanger

Moet Mechele mee naar het WK?

Meest recent

Tzolis & Karetsas zorgen voor thriller, Zwitsers bijna zeker

Er werden zaterdagavond geen extra WK-tickets meer uitgedeeld. Zwitserland is wel zo goed als zeker ...

7
7
Raskin noemt bizarre verklaring voor Duivelse zeperd

De valiezen stonden bijna klaar voor het WK, want de verwachting was dat de Rode Duivels zaterdag in ...

11
11
'Barça dropt ferme transferbom: 120 miljoen'

Er was de voorbije weken heel wat te doen over de defensie van FC Barcelona, nadat ze eerst op Club ...

26
26
'Alles op het WK: verguisde Duivel maakt wintertransfer'

Na de teleurstellende 1-1 tegen Kazachstan zijn de Rode Duivels nog altijd niet zeker van het WK, ...

46
46
Eén lichtpuntje bij Duivels: "Verrast, maar ook een eer"

De Rode Duivels beleefden een pijnlijke namiddag in Kazachstan, want ze raakten niet verder dan een ...

91
91
2 Duivels vallen door maand: Boeckx noemt vervanger

Er valt heel wat na te kaarten over de wedstrijd van de Rode Duivels in Kazachstan. Veel goeds zit ...

157
157
Groot probleem bij Duivels? "Even verontrustend als draw"

Iedereen verwachtte dat de Rode Duivels zaterdag hun ticket voor het WK veilig zouden stellen, maar ...

65
65
Blunderende Theate reageert giftig op kritiek

De Rode Duivels slagen er maar niet in om een lijn te krijgen in hun prestaties. Zaterdag ging het ...

234
234
Dartel Spanje nog niet naar WK, Wales zonder overschot

Om 18u stonden er een aantal duels in de WK-kwalificatiecampagne op het programma. Spanje hoopte ...

73
73
Martinez dient Gattuso van antwoord: "Dat zie je in Europa niet"

Italië was ooit het grootste voetballand, maar dat is het al vele jaren niet meer. De Serie A ...

51
51
Fichaux scherp voor Duivels: "Daarover moeten we praten"

Geen Rudi Garcia op de bank bij de Rode Duivels tegen Kazachstan. Hij zat een schorsingsdag uit en ...

122
122
'De Cat krijgt concurrentie: twee rivalen voor megatransfer'

Nathan De Cat lokt interesse van Bayern München, Borussia Dortmund en ook Bayer Leverkusen. ...

107
107
Deschacht predikt rust na blamage: "Hem niet afschrijven"

Het was een povere prestatie van de Rode Duivels in en tegen Kazachstan. Het duel eindigde op 1-1 en ...

120
120
Vanaken verklaart offday: "Dat ontbrak misschien"

België speelde 1-1 tegen Kazachstan. Nog geen WK-ticket voor de Rode Duivels. Teleurstellend, ...

116
116
Doku messcherp: "Dan hebben we niks te zoeken op het WK"

De Rode Duivels speelden 1-1 tegen Kazachstan. Jérémy Doku was vooral in de tweede ...

123
123
Boeckx ziet gigantisch Duivels-probleem: "Wie vervangt hem?"

De Rode Duivels hebben 1-1 gespeeld tegen Kazachstan. De Belgen kregen kansen genoeg om te winnen, ...

283
283
Rapport Rode Duivels: twee buizen, verrassende sterkhouder

De Rode Duivels hebben zopas hun match tegen Kazachstan afgewerkt. Het werd geen 'walk in the park' ...

500
500
Zwak België faalt tegen tien man, WK-ticket nog niet binnen

Het WK is nog steeds niet binnen voor onze nationale ploeg. De Rode Duivels kenden een dramatische ...

144
144
Gattuso haalt uit naar FIFA: "Dit moét veranderen"

Italië zal via de barrages zijn WK-ticket veilig moeten stellen. Noorwegen is te sterk in hun ...

73
73
Enorme blunder bij België: Deschacht pleit twee spelers vrij

De Rode Duivels hebben heel veel werk. Na 45 minuten staan ze 1-0 in het krijt tegen Kazachstan. In ...

101
101
Blamage België dreigt: één speler valt zwaar door de mand

De Rode Duivels zijn om 15u begonnen aan het match in en tegen Kazachstan. De Belgen konden daar ...

352
352
Rapport Garcia: Degryse en Deschacht maken balans op

Rudi Garcia zal na de interlands tegen Kazachstan en Liechtenstein tien duels als coach van de Rode ...

114
114
Rode Duivels smullen nu al: "De nieuwe Eden Hazard?"

De Rode Duivels hebben geen ploeg meer van wereldklasse, maar de Belgen zijn wel nog steeds een ...

112
112
Degryse ziet één vreemde keuze van Garcia in basisploeg

De Rode Duivels nemen het op tegen Kazachstan. Een irritante verplaatsing, waar de Belgen wel ...

80
80
Klopt PSV aan bij Anderlecht? Bosz is zéér duidelijk

PSV lijkt weer dé te kloppen ploeg te zijn in Nederland. Ze staan weer overtuigend op een ...

122
122

Meer sportnieuws