'Club Brugge krijgt deksel keihard op de neus van Martinez'

door
'Club Brugge krijgt deksel keihard op de neus van Martinez'

De Rode Duivels hebben zich het afgelopen weekend niet kunnen plaatsen voor de Final Four van de Nations League. De Belgen verloren met het kleinste verschil op het veld van Nederland. Voor Brandon Mechele (29) was in die wedstrijd geen speelgelegenheid weggelegd.


Meer nog: Mechele moest tijdens het tweeluik Wales-Nederland twee keer plaatsnemen in de tribune. Het Nieuwsblad becijferde dat de verdediger ondertussen al vijftien keer een wedstrijd van de Duivels vanuit de tribune heeft moeten volgen. Mechele behoorde in totaal al 36 keer tot de selectie van Martinez. Hij telt momenteel drie caps. Hij speelde 90 minuten tegen Zwitserland en Ivoorkust, en viel ook eens één minuut in tegen Kazachstan.

Club Brugge zal het niet graag zien dat het zijn vaste waarde vaak voor niets moet afgeven. Al blijft het een eer voor een club natuurlijk als een speler opgeroepen wordt voor de nationale elf. Ondertussen lijkt Mechele in de pikorde wel al voorbijgestoken door Zeno Debast. De jongeling van RAC Anderlecht mocht zowel tegen Wales als Nederland starten. Hij deed het niet onaardig, maar ging wel in de fout bij de goal van Nederland.

WK-SELECTIE

Zo lijkt het drummen te gaan worden voor een plekje in de selectie voor het WK in Qatar. Achterin heeft Martinez namelijk nog heel wat opties. Het bovengenoemde tweetal lijkt vooral in de weegschaal te gaan liggen met Wout Faes en Jason Denayer. Faes verdient zijn brood ondertussen in de Premier League bij Leicester City. Denayer is op weg naar Shaba Al-Ahli, een club uit de Verenigde Arabische Emiraten. Het is maar zeer de vraag of die laatste zijn WK-kansen niet hypothekeert met die transfer.

LEES OOK: 'Garcia schokt: 2 certitudes vallen nog uit de boot voor WK'

Moet Mechele mee naar het WK?

Meest recent

Coosemans en Kana voeren druk op: Anderlecht bibbert

RSC Anderlecht werd overklast door een veel sterker Club Brugge. De Brusselaars staan nog altijd ...

38
38
Standard leeft weer op: Euvrard vol lof

Standard droomt plots weer van een Europees ticket. De Rouches wonnen zeer knap met 0-5 van een ...

18
18
Vandenbempt maakt Burgess compleet met de grond gelijk

Union SG heeft al heel veel lof gekregen de afgelopen jaren, maar nu staan ze in het oog van de ...

181
181
Na vernedering Antwerp: Oosting komt met vreemde reactie

Royal Antwerp FC is afgezakt tot een grijze middenmoter in de Jupiler Pro League. Pijnlijk. Tegen ...

105
105
Hugo Vetlesen onder de indruk: “Hij stuurt ons”

Hugo Vetlesen is weer een vaste waarde bij Club Brugge. De Noor was met Club oppermachtig in het ...

209
209
'Anderlecht incasseert nieuwe klap: sterkhouder valt weg'

Bij RSC Anderlecht blijven ze ook dit jaar toch te veel blessures hebben. En dat in een seizoen ...

184
184
Bekerfinale Anderlecht - Union SG dan toch op televisie

RSC Anderlecht en Union SG spelen volgende week donderdag de bekerfinale. De Brusselse finale leek ...

118
118
Leko verrast: “Na ons de beste van België”

Club Brugge is bezig aan ijzersterke Play-Offs. Blauw-Zwart won bijzonder makkelijk met 1-3 van een ...

207
207
Keepersellende bij Club: onheilspellende update Leko

De keeperspositie bij Club Brugge lijkt dit seizoen wel vervloekt. Zondag viel Nordin Jackers ...

175
175
Union bestolen? Oud-refs unaniem na rode kaart Mac Allister

Union SG heeft een behoorlijk dramatisch weekend achter de rug. De titelverdediger verspeelde ...

780
780
Eerste United-blunder Lammens: opvallende reactie Roy Keane

Manchester United boekte zondagavond een prestigezege tegen rivaal Liverpool FC: 3-2. Daarbij mocht ...

208
208
Nieuwe optater Gent: "Iedereen in de kleedkamer ..."

AA Gent blijft na zes speeldagen op zoek naar zijn eerste overwinning in de Champions' Play-Offs. De ...

156
156
'Maat is vol bij KRC Genk: misnoegd bestuur grijpt in'

In de Europe Play-Offs is KRC Genk uiterst tegenvallend aan de terugronde begonnen. De Limburgers ...

862
862
Spectaculaire wending: Belgisch voetbal terug op televisie!

De soap rond de beeldrechten in het Belgische voetbal is een nieuwe wending rijker. Vanaf volgend ...

430
430
'Lukaku flirt met schaamteloze transferbom'

Lukaku duikt opnieuw op in een transferdossier dat Italië doet daveren. Na een moeilijk seizoen ...

158
158
Titelstrijd in beslissende plooi? Analisten doen uitspraak

Nog vier speeldagen te gaan en de Champions' Play-Offs en de titelstrijd is een volledig nieuwe ...

256
256
Hoogspanning Union: oorzaak gekend voor uithaal Burgess

Christian Burgess heeft afgelopen weekend heel wat stof doen opwaaien. Na de nederlaag op STVV pakte ...

977
977
Club onverzadigbaar: Vanaken streng voor Tzolis

Bij Club Brugge maakten ze de voorbije maanden er geen geheim van dat de titel een absolute must is. ...

384
384
Taravel verdedigt ongelukkige debutant bij Anderlecht

Voor Anderlecht is de klassieker tegen Club Brugge een nieuwe ontgoocheling geworden. Het moest ...

234
234
Real stelt titelfeestje van Barça nog even uit

In Spanje wordt de kampioen dit weekend nog niet gekroond. Dat had wel gekund, want FC Barcelona ...

71
71
Inter laat geen steek vallen en pakt 21ste Scudetto

In Italië is de titelstrijd zondagavond helemaal beslist. Inter had de champagne al een tijdje ...

39
39
Leko ziet één minpunt bij Club: "Ik was héél boos"

Na 36 speeldagen is Club Brugge voor de eerste keer dit seizoen leider in de Jupiler Pro League. Het ...

267
267
Toch nog redding? Spurs knokt zich naar veilige plaats

Tottenham Hotspur gaat mogelijk het rampscenario toch nog vermijden. De topclub moest de voorbije ...

99
99
Kranten pakken Anderlecht-schlemiel keihard aan

Anderlecht is zondagavond tegen zijn derde nederlaag op rij aangelopen. Na de verliespartijen tegen ...

590
590
Tzolis slaat terug na kritiek: "Er werden dingen gezegd..."

Club Brugge zou zondag de titelstrijd weleens naar zich toe getrokken te kunnen hebben. Het neemt op ...

211
211

Meer sportnieuws