'Club Brugge krijgt deksel keihard op de neus van Martinez'

1419 stemmen
'Club Brugge krijgt deksel keihard op de neus van Martinez'

De Rode Duivels hebben zich het afgelopen weekend niet kunnen plaatsen voor de Final Four van de Nations League. De Belgen verloren met het kleinste verschil op het veld van Nederland. Voor Brandon Mechele (29) was in die wedstrijd geen speelgelegenheid weggelegd.


Meer nog: Mechele moest tijdens het tweeluik Wales-Nederland twee keer plaatsnemen in de tribune. Het Nieuwsblad becijferde dat de verdediger ondertussen al vijftien keer een wedstrijd van de Duivels vanuit de tribune heeft moeten volgen. Mechele behoorde in totaal al 36 keer tot de selectie van Martinez. Hij telt momenteel drie caps. Hij speelde 90 minuten tegen Zwitserland en Ivoorkust, en viel ook eens één minuut in tegen Kazachstan.

Club Brugge zal het niet graag zien dat het zijn vaste waarde vaak voor niets moet afgeven. Al blijft het een eer voor een club natuurlijk als een speler opgeroepen wordt voor de nationale elf. Ondertussen lijkt Mechele in de pikorde wel al voorbijgestoken door Zeno Debast. De jongeling van RAC Anderlecht mocht zowel tegen Wales als Nederland starten. Hij deed het niet onaardig, maar ging wel in de fout bij de goal van Nederland.

WK-SELECTIE

Zo lijkt het drummen te gaan worden voor een plekje in de selectie voor het WK in Qatar. Achterin heeft Martinez namelijk nog heel wat opties. Het bovengenoemde tweetal lijkt vooral in de weegschaal te gaan liggen met Wout Faes en Jason Denayer. Faes verdient zijn brood ondertussen in de Premier League bij Leicester City. Denayer is op weg naar Shaba Al-Ahli, een club uit de Verenigde Arabische Emiraten. Het is maar zeer de vraag of die laatste zijn WK-kansen niet hypothekeert met die transfer.

LEES OOK: Garcia houdt adem in: 3 afwezigen bij Rode Duivels

Moet Mechele mee naar het WK?

Meest recent

Metamorfose bij Duivels: 'onuitgegeven basiself tegen VS'

Om de kwartfinale van het WK 2026 te halen, zullen de Rode Duivels maandagnacht moeten afrekenen met ...

0
0
'Vertrek Onyedika krijgt vorm: Club Brugge legt prijs vast'

Club Brugge is inmiddels weer aan het trainen, maar verschillende internationals moeten nog ...

71
71
'Openda zet stapje terug: transfergevecht met vier clubs'

Loïs Openda zal ongetwijfeld met een wrang gevoel kijken naar de prestaties van de Rode Duivels ...

36
36
TRANSFERUURTJE: 'Anderlecht gaat los, toptransfer Moreira'

Terwijl het WK in Amerika helemaal is losgebarsten, begint de zomermercato in Europa op toerental te ...

165
165
'Club Brugge gaat transferstrijd aan met Chelsea & Barça'

Terwijl het bij het eerste elftal voorlopig nog altijd wachten blijft op vers bloed, blijkt Club ...

95
95
Garcia houdt adem in: 3 afwezigen bij Rode Duivels

Na de rollercoaster tegen Senegal nemen de Rode Duivels het dinsdag om 2 uur alweer op tegen de ...

180
180
'Club Brugge in lastig parket: korting op Tresoldi?'

Tot dusver vertrok enkel Aleksandar Stankovic, maar dat straks nog meer smaakmakers de kassa zullen ...

342
342
'De Cat verlaat Anderlecht: laatste match al gespeeld'

Of de Duitsers diep genoeg in de buidel willen tasten valt nog af te wachten, maar indien het van ...

346
346
Van Gucht aan de kant geschoven? Valentine haalt zwaar uit

Op televisie leidt hij momenteel de WK-uitzendingen van Sporza. Tussendoor dook hij ook nog op als ...

84
84
Twijfels over Vandenhaute en Antwerp: "Was toch RSCA-fan?"

Wouter Vandenhaute zou samen met Toby Alderweireld en nog andere mensen Royal Antwerp FC willen ...

427
427
'KV Mechelen wint jackpot: miljoenensom een feit'

Het is tot dusver vrij rustig gebleven qua transfers bij KV Mechelen, maar ongetwijfeld zal er ...

145
145
De Cuyper en Duivels willen meer: "WK nog niet geslaagd"

De Rode Duivels spelen in de achtste finales tegen de Verenigde Staten. Dat belooft weer een ...

50
50
Basisplek Doku in acuut gevaar: verbazende Duivel staat klaar

Na de povere prestatie tegen Senegal, staan de basisplaatsen van een aantal Rode Duivels onder druk. ...

545
545
'Club Brugge lonkt naar Tottenham voor nieuwe winger'

Club Brugge speurt momenteel naar directe versterking op verschillende posities. Daarnaast zoekt het ...

291
291
Tielemans ruikt toptransfer na straffe WK-stunt

Youri Tielemans heeft op het WK gedaan wat topclubs graag zien: opstaan wanneer alles verkeerd ...

268
268
België-VS: Pochettino spreekt straffe taal over Duivels

Maandagnacht is het zover, dan strijden de Rode Duivels om hun plek in de kwartfinales van het WK ...

499
499
Alle 1/8ste finales op een rij: met België en twéé grote krakers

De kaarten zijn een tweede keer geschud op het WK 2026. Zaterdagnacht werden de laatste duels in de ...

199
199
Kaapverdië doet Messi en co flink schrikken, ook Colombia door

Op het wereldkampioenschap 2026 zijn de laatste matchen in de 1/16de finales achter de rug. ...

98
98
De Cuyper geniet van Belgische fans: "Héél leuk om zien"

De Rode Duivels spelen in de nacht van maandag op dinsdag tegen de Verenigde Staten. Maxim De Cuyper ...

110
110
'Union SG verhoogt bod: transfer stap dichterbij'

Union SG was al zeer actief op de transfermarkt. De Brusselaars zijn volop bezig met het proberen af ...

82
82
Egypte na triller door naar achtste finales

Australië en Egypte speelden vanavond hun zestiende finale. Beide landen hoopten geschiedenis ...

58
58
Vanaken, Tielemans of De Bruyne? Deze Duivel verliest plaats

Bepaalde media riepen zeer hard om een middenveld met Youri Tielemans, Hans Vanaken en Kevin De ...

266
266
'STVV slaat toe: derde zomeraanwinst is bijna een feit'

STVV is op weg naar een derde ingaande transfer. De Kanaries gaan weldra een volgende speler ...

107
107
'Anderlecht wil stunten met peperdure MLS-aankoop'

RSC Anderlecht heeft nood aan aanvallende versterkingen. De geruchtenmolen begint stilaan op gang te ...

358
358
Nederland oordeelt over Lukaku: "Rom is een betere versie"

Romelu Lukaku is al vele jaren een spits die het voortreffelijk doet bij de Europese top en subtop. ...

424
424

Meer sportnieuws